1638
DC Universe MMORPG
  • Marteentf2
    #1438
    Szevasztok!Most kezdtem pár perce a játékot valaki felvehetne iMarteen a nevem kéne 1 kis segítség vagy válasz a kérdéseimre!
  • torrente111
    #1437
    ujat kell csinálni
  • lammaer
    #1436
    Meddig tart kipróbálni? Sztem tovább mig amig vki kipróbálja helyetted :)
  • Blackyyy01
    #1435
    Jaaa egy kérdés részemről!!! HA Us szeróról átmegyek Eu szeróra, meg marad a karakterem??? Vagy kezdhetem elölről ???
  • Blackyyy01
    #1434
    Helló All! Us szerón 2en is fent vagyunk (Blackyyy01, Heliosz) Aki itt van az dobjon egy üzit és tolhatunk pár gamet :) Vagy ha kell valakinek segítség akkor írjatok segítünk!
  • lammaer
    #1433
    Van történet?
  • zozoalma
    #1432
    Minden ruhának fegyvernek ékszernek van egy Item level a leirásába ez az érték minél több annál több a combat ratinget is.
    Ha moddolod a cuccot azis növeli az item ratinget.

    Igen szerintem ez annyira gáz hogy ugyanazt az instát csinálod soloba, raidbe Alertbe duoba , kevés az új ötlet a játékba, személy szerint megvettem a light dlct és a benne található duo maximum 7p alatt megvan , ami nevetséges.
    Meg aztán tényleg aki nem barátokkal leaguel kezdi a játékot az 30 as szintig majdnem hogy csak npc ket lát party felesleges , itt inkább a történeten van a hangsúly.
  • Dark Messiah
    #1431
    helló srácok, a combat rating-em hogy tudom növelni?
  • spybot919
    #1430
    Hát én egyedűl játszottam. Ha barátokkal játszol úgy mindjárt mástészta. Accountomért lehet érdeklődni mivel én már biztos nem fogok vele játszani és még mindig jobb ha felhasználja valaki minthogy porosodik a virtuális polcon..
  • ricshard004
    #1429
    Szerintem nincs az az ember aki ne unna rá 1-2 hónap után :)
  • spybot919
    #1428
    Meguntam a játékot. Valakit érdekel a Prémium accountom +1prémset Power of light DLC-vel és egy 30 as green lantern el? Megtudunk egyezni ,dobjatok rám privit.
  • sztenli
    #1427
    Mi ebbe a hihetetlen? Nekem speciel 73 pontom van jelenleg, csinálni kell a Feat-eket és összejön az.
  • borsos22
    #1426
    nem dc= Disconect igy értetem
  • roland4
    #1425
    De skill pontok voltak, bocs elírtam!.)
  • sanyiiiii
    #1424
    Nem skill pontok voltak azok véletlenül?:)
  • roland4
    #1423
    Néztem egy vidit és a srácnak 70 power pontja volt... azt hogy??
  • Casseus
    #1422
    Az a játék neve xd
  • borsos22
    #1421
    Srácok már naon ki akarom probálni a gamet de kb 2 perc után dc.Ír mi lehet az oka????
  • torrente111
    #1420
    akkor üdvözöl sassya ))
  • Morpheus_v2
    #1419
    Én Guta néven futok, az említett emberek elég aktívak (én pár napig nem vagyok elérhető), így őket könnyebb megtalálni.
  • torrente111
    #1418
    te melyik vagy?
  • Morpheus_v2
    #1417
    Őket keresd (vagy más hunters tagot): Kivara,Jotunna,Huney.
  • jashin1117
    #1416
    A Hunters Guildbe fel tudna valaki venni két karaktert?
  • zozoalma
    #1415
    rakjál bele modokat azok is növelik :D
    Nekem most 34 ugy hogy csak pvp szett van rajtam
  • roland4
    #1414
    Ja és PVE. :)
  • roland4
    #1413
    A nevem a játékban RUNCEE es hero, azt szeretném ha bevennétek e egy guildba ha lehet:)
  • ricshard004
    #1412
    Lenyomtam már vagy 100 alertet, csupa gagyi cuccot dobál,hiába veszem a t1 szettek cuccait nem nő a rating , 0 darabbal is 38 volt és 4 darabbal is:)

    Duoztam is kb 50t
  • sztenli
    #1411
    Hülye kérdésre mit válaszoljon az ember, duozgassál, alertezzél, szerezzél új armorokat és nőni fog a CR-ed, ennyi. T1 T2-ig sem mentor függő, hanem az számít hogy melyik frakcióval kerülsz baráti viszonyban előbb.
  • ricshard004
    #1410
    De T1-T2ig mondom... ,mellesleg leszólni azt tudtok,de nekem válaszólni b@sztok ;)
  • sztenli
    #1409
    Ugyan ezt írtam én is. :D Mondjuk én régebbről nem tudok beszélni, csak amióta F2P rendszer van azóta ismerem a dolgokat, azóta tuti fel lehet venni bármit.
  • sanyiiiii
    #1408
    Egy jó ideje fel tudod már venni más vendorok ruháit is.
  • sztenli
    #1407
    Ne beszélj már hülyeséget, semmi köze nincs hogy milyen a T1 vagy T2 ruha amit felveszel, mindegyiknek ugyanaz a statja csak a kinézete más.
  • ricshard004
    #1406
    Mármint a stílusa...
  • ricshard004
    #1405
    Nem,mivel a mentorodtól függ a ruhád
  • roland4
    #1404
    Értem, köszönöm! ÉS az teljesen mindegy hogy ki a mentorom?
  • zozoalma
    #1403
    Csak station cash ért tudsz venni olyan cuccot amivel tudod változtatni a karakteredet.
    Ajánlom kezdj egy újat, egész gyorsan fellehet húzni egy karaktert.

    Olyan nincs hogy legjobb karakter mert itt minden lehetsz :D
  • roland4
    #1402
    Sziasztok.Én martial artis vagyok és a repülés van nekem berakva!Ki lehet cserélni a gyors futásra?
  • sanyiiiii
    #1401
    Mire?
  • roland4
    #1400
    sziasztok melyik a legjobb karakter ?
  • borsos22
    #1399
    Szeva Nagyon tetszik a játék legalábbis amit a havernál láttam belőle de nekem sajna nem megy a gond pedig hogy mikor be lépek kb 2 perc és disconect ez mért van valaki segitsen steamröl szedtem mar 2 szer is help