1638
DC Universe MMORPG
  • Bandee
    #1478
    eu pvp hero oldalon van magyar liga ? lvl 23 vagyok jelenleg, és érdekelne a szervezett élet :) jelentkezni nekem kell ingame, vagy hogyan megy dcu-ban ?
  • zozoalma
    #1477
    Bocs de ha például Us szerveren vagy nem töröm magam hogy leirjam kit hol keress mert fogalmam sincs xD
    Eu szerveren Villain oldalon több ligát is láttam.
    Hero oldalon Igazság Ligája, kelly Hősei meg még1 van, ligások vannak a legjobban ellátva alapanyaggal :D
    Én személy szerint nemzetközi ligába vagyok , de ahol tudok segitek :D
    Watchtowerbe vagy hall of doomba shoutolhatsz biztos találsz magyart 24/7 be :D
    Kari nevet meg rendeset válassz ha nem akarod hogy bannoljanak vagy adminok önkényesen megváltoztassák "hello Kitty"-re
    Steamen is van magyar Dc közösség ott is probálkozhatsz .
    Az hogy meg vki azt mondja Gyere szivesen látunk hát ilyenre itt ne nagyon számits mert se nem vagy lv30 se nem ismer senki még hogy mennyire is érzékeled ezt a játék stilust
    Üdv Babaszappan
    Lv30 CR74 Fire DPS
  • Choobalt
    #1476
    tehát akkor tényleg faszfej vagy? :D
    már bocs,de akkor mégis mivan? :D
  • Kallahiosz
    #1475
    Lol félreértettetek... De látom ezzel a társadalommal nem értetem meg magam... Na mindegy Éljetek boldogan
  • lammaer
    #1474
    Na az ilyen felhasználónevű embereket mindenhol kerülöm...
    Nem vagyok prűd, de ez alapból minősíti az embert.
  • Choobalt
    #1473
    ez igen, grat :D
    egyébként én úgy vettem észre, hogy mintha te elvárnád hogy az ember felvegyen téged, úgy hogy még nem is játszottál egy percet sem... majd ha lesz szép magyaros neved :DDD (jó mondjuk ne Kolbászosszendvics" legyél) :D
    Vagy legalább egy értelmes neved, akkor írj és rendezkedek :)

    ui: Villain altomnak keresek villain oldalon ligát, valaki felvenne? :)
    29es vagyok, de bármelyik percben 30 lehetek, persze csak ha jól haladok :D

    Blazebub néven elérhettek :)
    köszi
  • Tomy Lee
    #1472
    Ki fog megkeresni ilyen néven,te nagyon hülye:))
  • Kallahiosz
    #1471
    Okkés megvan az eu szerveres felhasználóm...

    Igazából valami ilyen válaszra számítottam:
    "Csőcső gyere eu szerverre a herok hoz és keress ezt vagy ezt a karaktert, és ez meg ez a ts szervert használjuk"

    Mindenesetre A karim neve: Faszfej
    Ha valaki megszánna rámkereshet
  • Jammal
    #1470
    Sok sikert US serveren.
  • Kallahiosz
    #1469
    Mondtam hogy még csak most töltöm...
    US pc-s szerveren Hero oldalon egyenlőre free account de erősen gondolkozok, hogy befektetek.
  • zozoalma
    #1468
    Azon belül hero vagy villain oldalon keresel ligát ? :D
    US vagy Eu szerver.
    Milyen role?
    Free premium legendary account ?
    Kicsit nehéz igy válaszolni
    üdv Babaszappan xD

  • Kallahiosz
    #1467
    csőcső most töltöm a játékot... naponta 4-18 órát fogok foglalkozni a dologgal. Keresek olyan szerveződéseket akik használnak ts-t, ventrilót vagy valamit és magyar magú klánban vannak vagy szívesen csinálnának egy magyar nyelvű klánt Valamint elkötelezett gémerek.
  • benőmenő
    #1466
    nézd meg itt: Vezérőpult -> Rendszer és biztonság -> program átengedése a Windows tűzfalon
  • Skeeno
    #1465
    Szerk:
    Esetleges ötletem még az hogy rossz gombra nyomtam és véletlenül meg tartottam a windows tűzfal tiltását.
    De ezesetben ezt látnom kellene valahányszor el akarom indítani a játékot nem?
  • Skeeno
    #1464
    Sziasztok!
    Mostanában kezdtem(volna) a játékot de máris akadt egy problémám.
    Telepítés után azonnal bele is vágtam a kalandokba,de kb. egy óra után kifagyot a játék mivel a windows tűzfal blokkolta(egy óra után...)Gondoltam semmi pánik feloldom a blokkolást és megy a móka tovább.
    DE sajnos nem így lett.
    Amióta ez megvolt egyszer tudtam belépni kb. 5percre utána csont merevre fagy az egész,legtöbbször be se enged,simán kifagy play gombra kattintás után.

    Nemhiszem hogy a gépem gyenge lenne hisz első körben kb. max grafikai részletességen toltam legalább másfél óráig ezzel:
    Core 2 duo
    E4600
    2Gb ram
    Gforce 8600GT 512mb vram.

    Esetleg van valakinek valamilyen tippje hogy az ujratelepítésen kívűl(mocsoksokáig tartott amíg lejött...) hogy lehetne ezt a problémát megoldani?:S
  • toomek
    #1463
    Sziasztok Playerek!!!

    Egy kérdés miért van az hogy hiába irok a shoutba hogy vegyetek be ligába senki rám se bagózik?
    !Pedig látok fent magyar karit(igazság ligája) és ha rá is irok tojik rám.Ez miért van?
    Nem bántás ként irom de elég nehéz fejlődni egyedül azt hittem ebben a gameban össze tartóbbak vagytok magyarok.De látom hogy nem.!Szeretném ha nem keltenék bennetek rossz benyomást mert szeretek csapatba játszani.:)

  • gagxi
    #1462
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy az mért lehet ha 1 ismerősömet grupba veszem ő hiába mozog akkor is csak a watchtowerben egy helyen jelzi még ha nem is ott van.De ha másokat veszek grupa őket rendesen mutatja.Ez mért lehet és mit csináljak hogy rendesen mutassa? Us szerón vagyok 30-as szintű magyar klánhoz csatlakoznék.
  • torrente111
    #1461
    behalok ettől a HUN-ozástol
  • Zoba
    #1460
    szervusztok csatlakoznék magyar ligához ha van eu szerveren

    vilian vagyok

    cassioHUN
    zobaHUN
    mordeHUN

    nevü karaktereim vannak fent steam nevem zobaHUN

    remélem még nem halt ki teljesen a játék premium accountom van és komolyabban gondolnám az instázást meg mindent
  • spybot919
    #1459
    Sziasztok a következő játékaimtől szeretnék megválni egy szokásos nyereményjáték keretében:
    -Dota2,Team Fortress 2 (Prémium account)
    -Battleforge (3000BFPrice cards)
    -DC universe online (Prémium account ,Fight for the light DLC)

    De van egy kis dolog, amit meg kellene csinálni, hogy részt vehess a játékba! Fel kell fejlesztened egy LVL5-s Accountot a lenti linkre kattintva, ez nem tart túl sokáig... A győztesnek a kódot arra az E-mail címre fogom elküldeni amivel regisztrálta az accountot szóval érdemes létező E-mail címet megadni.

    A sorsolást az első 10ref után az own3d.tv streamen fogom közvetíteni és az www.random.org/lists/ segítségével.

    Own3d stream: http://www.own3d.tv/Csiimasz

    A LINK : http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4edbac7e68887321103747

    Képek az accokról: http://noob.hu/2012/03/07/kep2.JPG
    Képek az accokról2: http://noob.hu/2012/03/07/kep.JPG

    Jah és nem átverés!

    Xfire:szasah919
    böröczk
  • zozoalma
    #1458
    Hello

    Ha ugyanazt a mentort választjátok ugyanazokat a küldetéseket fogjátok kapni és f4 gomb group invite new player és ott beirod a barátod nevét és máris csapatba vagytok.
    Attól függetlenül érdemes ha más a mentorotok mert vannak bizonyos featek ( amik után ugye az eloszthato skillpontot kapod ) amik más más mentor küldetés teljesitesekor kerülnek aktiválásra.
    Attól függetlenül hogy neked nincs is olyan küldid simán bemehetsz gyakni és cuccokat szedni.
  • jumpika
    #1457
    Sziasztok! Tegnap töltöttük le haverommal a játékot, és nem egészen világos, hogy lehetne ketten cooperative játszani. Mindkettőknek teljesen más a storyline. Esetleg lehet találni valahol közös missziókat is?
  • zozoalma
    #1456
    arboreatrum ezt a helyet keresd 500$ a reset.

    Érdemes megvenni egy dlc csomagot és akkor már premium leszel és tudsz tárgyakat cserélni és gyorsabban fejlödni.
    Eu szerveren pve oldalon Igazság ligája, Kelly Hősei meg mégegy ligáról tudok.

    "Section9-_-Babaszappan (Hero)"
  • Bandee
    #1455
    Sziasztok !

    Pár kérdés amire eddig nem sikerült választ lelnem (servern játszva hiába próbáltam kérdezni bárkitől, senki le se bagózott :D)

    Első körben free mode-ban játszom -.- (egyelőre)

    - Egy karaktert specializációját hogy lehet resetelni ? (új elosztani a pontokat)
    - Premium szinthez azt írják hogy 5$ elköltése csak a tennivaló. Ez milyen formában ? Valamit veszek hozzá 5$-ért és Premium felhasználó leszek ?
    - EUPC serveren vannak magyar "guild"-ek ? (vagy hogy is hívják itt :D)
  • KiruHoshino
    #1454
    És amit kifelejtettem. A volt Channel Admin majd jelentkezzen a rangjáért.
  • KiruHoshino
    #1453
    Kedves DC Universe Online Playerek.

    Akik eddig a "Dragon Ball Online Hungarian Community" szobájának tagjai azoknak szólok, hogy az FPS-System.eu szerveréről saját szerverre költöztünk. A DC Universe Szoba is átkerült a szerverünkre.

    Új IP: ip.see-rpg.com:9988
    Szobanév: DC Universe Online
    Jelszó: batman

    Gyertek minél többen.
  • seloka
    #1452
    Mit jelent a villogó piros cucc a map alatt?
  • torrente111
    #1451
    csinálj 1 uj accot
  • Dezinter
    #1450
    Sziasztok! Én is már 3-4 hete játszok haverokkal.Jó is meg minden de van egy hiba amit találtam.Volt egy US szerveren karim de ügye mert az EU jobb azért inkább oda regisztráltam de azt töröltem és annyit veszek észre hogy ha EU szerveren vagyok még mindig ott van de ha mennék és törölném US-re ott meg már nincs . Nektek volt ilyen? Mert most ezért nem akarok új karaktert csinálni hogy kipróbáljam a többi powert is. Valaki tud megoldást vayg csak az új felhasználó segít?
  • Laci9152
    #1449
    Üdv! Na én leszedtem a játékot már több mint 2 hete azóta nyomom de k***szottul idegesít hogy 2-5 percenként levág a szerórol-disconnect. Próbáltam keresni rá megoldás bezárok minden netes progit meg minden de úgyse.. nemértem.. felküzdöttem magam 13as szintre ki-be-ki-be lépkedéssel demár nagyon idegesít. Szóval ha valaki tudna segíteni bárhogy is azt MEGKÖSZÖNNÉM...
  • zozoalma
    #1448
    Sziasztok
    A magyar ligák közül vki használ teamspeak hármat kommunikációra? Esetleg vkit érdekel hero oldalon Babaszappan néven megtalál :)
    Néha jó lenne magyar hangokat is hallatni nemcsak németet meg spanyolt :D
  • Choobalt
    #1447
    ingame milyen néven talállak meg?
  • holecsko10
    #1446
    Igen mert a srácok nagyon gyorsak már ki is javították a hibát.
    Ezt szeretem bennük ha valami gond van a gaméval akkor sec-perc alatt ki javítják.
  • Choobalt
    #1445
    Köszi a választ... hát remélem is :D
  • sanyiiiii
    #1444
    Nekem maradt premium...
  • holecsko10
    #1443
    Szia Choobalt!

    Igen.

    Aki Prémium tag az most Free lett aki meg Legendery az meg Prémium lett. Szerintem csak ideiglenes az új dlc miatt ami jön nemsokára.
    Pár óra és vissza áll minden a régi kerékvágásba.
  • Choobalt
    #1442
    Sziasztok

    Tapasztalt már valaki olyat, hogy nem érzékelte a premium tagságát, és visszadobta freebe az accountot?
  • holecsko10
    #1441
    Üdv mindenkinek!

    Egy probléma ütötte fel a fejét nálam amióta volt a 123 Mb-os frissítés nem olyan rég.
    Minden alkalommal ha be lépek a játékba akkor kb. 4x el játssza velem hogy nem megy a szerver és Disconetet dob függetlenül hogy délelőtt vagy délután megyek fel és karbantartás sincs.
    Szóval elindítom ki választom a karakteremet és utána Play gomb jön a betöltő kép és majd a végén ki dobja hogy Disconeted.
    Itt egy videó róla.


    Másnak is produkált ehhez hasonlót a játék?
  • spybot919
    #1440
    Meguntam a játékot... Európa szerveren eladó a PRÉMIUM accountom Rajta egy 30as Green Lantern , Rajta Fight for the light dlc én 3000ft ért vettem. Meg egy prémium sett. Esetleg ha érdekel valakit irjon privátot. Az irányár : 1000ft . Sürgős! Átutalás Paypal al. Szerintem megéri!
  • Blackyyy01
    #1439
    Miben kéne segíteni? Mond és ha tudjuk válaszolunk!!