5366
Tomb Raider
  • fery02
    #4765
    Szóval aki box-ra vesz multi térképeket, az magát szopatja csak.
    Tök megéri. :D

    Én még PC-s verzióhoz se veszek, alap pályákon se talál magának mindig ranked játékot.
  • Hoz_Hun
    #4764
    Ez egy újabb DLC, amit nem veszek meg, pedig imádom a TR-t. XBoxra amúgy se pakolták még bele ezt a "kikapcsolom a DLC-t" funkciót. :/
  • CroftManor
    #4763
    Elég pofátlanság egy darab multis pályáért elkérni 320 MS pontot! Múltkor 3 pályáért kértek 400at, ki fog ezért adni 320at? Szánalmas.
  • kisfiu87
    #4762
    :D
  • Ironman2
    #4761
    DDDDDDDDD
  • grebber
    #4760
    1939 multiplayer map pack
  • kisfiu87
    #4759
  • Drazse23
    #4758
    Csak gondoltam kezdem valahol és ez tűnt legszimpatikusabbnak.
    Ok, akkor pályáról-pályára.
  • grebber
    #4757
    Én úgy csináltam hogy legelőről kezdve haladtam! Bár engem nem érdekeltek a rajzok meg a baromságok csak hogy 100% legyen.

  • Drazse23
    #4756
    Köszi az infót!

    A második kérdésben a singlere gondoltam.
    Mégis mit érdemes először keresgélni, hogy azokat kioldjam?
    Relikviákat, sírokat, feljegyzéseket vagy GPS koordinátákat?

    Vagy inkább szisztematikusan érdemes haladni, szektorról-szektorra?
  • grebber
    #4755
    1. Ahhoz, hogy kinyomjam százig, ahhoz meg kell találni minden "?"-lel jelölt objektumot.
    -Igen részben! De lesz amit nem jelöl a térkép azokkal kicsit szopás van mert 1-2 cuccot elég nehéz észrevenni/megtalálni!

    2. Milyen tárgyak megtalálásval tudom kioldani a karakter modelleket és a koncepció rajzokat? (gondoltam először erre koncentrálok)
    -Ma megvan a 100% akkor gondolom megvan minden. (Ha a multira érted ott meg kell őket venni / szintfüggöek)
    3. Ha végig vittem a játékot, attól még tudok új fegyvereket találni?
    3/a. Ha igen, akkor hol/hogy érdemes keresgélni?

    -Ha végigvitted akkor megvan minden fegyver!
  • Tatyla
    #4754
    1.semmi csak keresgélj + skillnél legyen megvéve a treasure skill mert akkor már a map is mutatja mi hol van kivéve a tojásokat meg ilyeneket
    2.találj meg mindent
    3.nem
    3/a.nem tehát sehol :D
  • Drazse23
    #4753
    Szevasztok!

    Két napja kezdtem a játékot és most végeztem vele 75%-on.
    A kérdéseim:
    1. Ahhoz, hogy kinyomjam százig, ahhoz meg kell találni minden "?"-lel jelölt objektumot. Ez OK, de mi kell még hozzá?
    2. Milyen tárgyak megtalálásval tudom kioldani a karakter modelleket és a koncepció rajzokat? (gondoltam először erre koncentrálok)
    3. Ha végig vittem a játékot, attól még tudok új fegyvereket találni?
    3/a. Ha igen, akkor hol/hogy érdemes keresgélni?
  • fery02
    #4752
    Spoiler-re: az rendesen beszopathatott sok mindenkit igen.
    Egy óra nekem is tuti volt mire megleltem, franc se gondolta az előző zászlók helyzeteihez képest, hogy ott lesz. :)
  • Gary
    #4751
    Ez az öt falvédő nekem is kimaradt. Az első pályához néztem videót, mert hiába fésültem át a pályát méterről méterre, az utolsó, a 'kombiné' nem akart meglenni. :Ð
  • chase
    #4750
    Én is mindent segítség nélkül találtam meg végül, de a Cliffside Bunker pályán az az utolsó zászló (Previous Inhabitants)...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    fent magasan az oszlopon

    ...azt legalább egy órán át kerestem, már majdnem feladtam. Azt szemét módon eldugták az összes többi ilyen dologhoz képest.
  • fery02
    #4749
    Mint ahogy én is, meg akkor még valszeg sokan mások. :)
    De büszke vagyok, hogy végül minden saját magamtól lett meg (semmi netes leírás, youtube, egyebek...).
  • CroftManor
    #4748
    Én is pont emiatt szívtam a 100% megszerzése közben XD Pont az a hely maradt ki.
  • fery02
    #4747
    Annyi a lényeg Free for All-ban, hogy mindketten Túlélőként játszva Frag Granade fegyóval egyszerre kinyírjátok egymást újra- meg újra.

    Egy 20 perces menetben 90k-t simán össze lehet hozni.
  • DarkSector
    #4746
    Igen értem én, ezért mondtam hogy mennyiségre nem számít bukásnak, vagyis nem olyan bukás mint a DS3 amiből 1 millát adtak el. Vagy mennyit.
  • MerlinW
    #4745
    Azért nem elég, mert a multi címek általában a TR költségének töredékéből készülnek el, míg a TR cirka 200 millió dollár-ból készült. A lényeg akkor is az, hogy a digitális értékesítés nincs benne a 3,4-ben, tehát mínuszban tuti nincsenek, az megint más kérdés, hogy a bónuszokra futja-e házon belül.
  • DarkSector
    #4744
    Mármint mennyiségre elég, ha azt nézzük multi címekből mennyi fogy, nem ft-ra gondoltam az eleget. :D
  • MerlinW
    #4743
    Ellentmondasz önmagadnak. Ha nem fedezi a bevétel a költségeket, miért lenne elég az eladott példányszám? Egyébként a 3,4 csak a dobozos, a digitális nincs benne.
  • DarkSector
    #4742
    Sikeres, darabszámra meg pontozásra, csak ha jól értem a sok fejlesztési költség meg reklám miatt nem az.
    De maga a 3.4 millió elég darabszám.
  • Hoz_Hun
    #4741
    Mi a módszer, beírhatnád. Nekem CroftManor segít a grindelésben. Hurcolgatjuk a medkiteket, de ha van egy tutibb módszer az jó lenne. Mi Xbox360-on vagyunk.
  • Hoz_Hun
    #4740
    Most olvasom a Crystal Dynamics szerint meg nagyon is sikeres a Tomb Raider. :))
  • fery02
    #4739
    Ja és semmi illegálisra (cheat, trainer) nem kell gondolni, full legális módszer.

    De amúgy lehet egyedül is tápolódni, csupán indítani kell egy privát Rescue-t, beállítani a maximális 20-ra a csomagszámot (+ magas időlimit) és hurcolgatni a csomagokat mindig a bázisra.
    Elég unalmasnak hangzik és az is, de fejlődéshez fincsi. :)

    Viszont Free for All-ban van egy sokkal hatékonyabb módszer, viszont az már 2 emberes.
    Ehhez keresek egy lelkes vállalkozót (jelenleg is van amúgy valaki, csak természetesen ugye nem mindig fog ráérni akkor, amikor én). :)
  • fery02
    #4738
    Aki akar multiban tápolódni (gyorsabban szinteket lépni), írjon privátot! :)
  • chase
    #4737
    És igazad van! Previous Inhabitants 3/4
    (én hülye azt gondoltam, hogy mindenhová lehet fast travelni és ezért hittem, hogy minden megvan)
    Köszi!
  • Evoluti0N
    #4736
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Shipwreck Beach-től délkeletre van egy terület, ahova nincs gyorsutazás és így nem is mutatja a táboroknál. Cliffside Bunker a hely neve. Szerintem ott maradt ki valami.



  • chase
    #4735


    Na, mi nem 100%?
  • chase
    #4734
  • chase
    #4733
  • chase
    #4732
    Érdekes, nekem nem (legális, nem virágbolti)
    Nem akarom teleszórni a nyűgömmel a topikot, ezért a továbbiak spoiler mögött:

  • Evoluti0N
    #4731
    Annyit mutat. Onnan tudom biztosra, hogy pár nappal ezelőtt, amikor kijöttek a dlc-k a játékhoz, akkor a Tomb of the Lost Adventurer-t a 100%-os mentésű játékállásommal csináltam meg és láttam, hogy annyit mutat.
  • chase
    #4730
    a végső mentésnél is 100% nálad, mert nálam az is 99%-ot mutat
    totál nem értem, tuti, hogy semmi nem maradt ki
  • Evoluti0N
    #4729
    Akkor mégiscsak valami kimaradt. Nálam a 100%-nál annyit is mutat. Hacsak nem vmi bug :)
  • chase
    #4728
    semmi, full 100%-on minden, de a végén mégis csak 99% (lesz@rom)
  • DarkSector
    #4727
    Valami kimaradt?
  • chase
    #4726
    már 2× végigtoltam, mindkétszer 99%, pedig minden 100%