5366
Tomb Raider
  • B@ldrick
    #4805
    Ó, köszi.
  • Fletley9
    #4804
    Mert az "gyenge" hozzá. Kell csörlő is az még kicsivel később lesz.
  • B@ldrick
    #4803
    Sziasztok,
    Helis pályán a kaputól jobbra van egy tomb a padló alatt. Hogy lehet bejutni? Elvileg köteles íj rántaná ki, de hiába lövöm mintha nem működne már mióta tüzesnyilam is lett.
  • xido
    #4802
    http://wide-wallpapers.net/lara-croft-tomb-raider-2013-wide-wallpaper/

    http://www.goodfon.com/download.php?id=438347&rash=1920x1080

    2 hasonló,esetleges háttérnek..
  • #4801
    A former adventurer achievementet miért nem adja be?
    Már legalább 40-nél tartok... -.-
  • lucifer9393
    #4800
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1293953117&no=4795
  • CroftManor
    #4799
    Tudok róla. De az teljesen más ha pár lépést megtesz a falon, meg az is ha a magasban egy kötél segítségével kellene oda vissza rohannod a falon mint a TRAban.
  • chase
    #4798
    Pompás gyűjtemény!
    Az amulettet fotózhattad volna a feleséged dekoltázsán!
  • Hoz_Hun
    #4797
    Meg az egyik könyvhöz hozzáadták Lara amulettjét. Szerencsére minőségi darab, nem műanyag vacak, hanem fémből van. Feleségem le is csapott rá, de előbb veszek hozzá egy normális bőrszíjjat. Még örülök is ha hordja. :)
    Hirtelen kaptam le, lehet nem a legjobb a kép.
  • Hoz_Hun
    #4796
    Köszi. :)
    Én csak ezt találtam, de nem valami wallpaper-nek való sajna.


    Neked meg hálából kivánok ilyen jó kis gamepadot. :)
  • lucifer9393
    #4795
    Here you go! :D
  • lucifer9393
    #4794
    Nagyon szép gyűjteményed van! Az új TR könyveket meg irigylem.

    A nyilas képre csak ezt találtam...
  • Hoz_Hun
    #4793
    EZT nem tudja valaki wallpaperben hol találom? Leginkább 1920x1084-ben kéne. Kegyetlen tetszik!
  • Hoz_Hun
    #4792
    Na ez itt a kollekcióm. :)
  • Hoz_Hun
    #4791
    Kötéllel szeritem simán. Még te is én is. Falon szabadfutás, már neccesebb. Cipő meg felület is számít.
    ITT a végefele már egész szép. De biztos lehet ennél jobbat is találni youtube-on.
  • lucifer9393
    #4790
    képzeld, emberek kötél nélkül is képesek, ha nem is kilométereket, de lépéseket tenni a falon :D Nem pont a derekadra kötve, de ha csak belekapaszkodsz egy falon lógó kötélbe, szerintem lehetséges. Még nem próbáltam, és fizikus sem vagyok :D
  • CroftManor
    #4789
    Hallottál márolyanról a való életben, hogy falonfutás? mert én nem nagyon. Lehet hogy egy olyan modern csáklyával, mint ami az Underworldben meg a TRAban volt, azzal nem fájna. De egy sima kötéllel, ami a derekad köré van tekerve, sztem tutira nem menne, mert megfeszülne a kötél a derekadon. Nemhogy futni nem tudnál, de még járkálni se nagyon. Főleg egy falon, ami függőleges.
  • lucifer9393
    #4788
    Ha egy kötélhez vagy kötve miért lenne irreális?
  • Hoz_Hun
    #4787
    Hogy érted? Nincs maximális szint. Minden képességet ki lehet fejleszteni és utánna még gyűlik tovább a skill pont, ha erre gondoltál.
  • The Protector
    #4786
    Mi a maximális szint a játékban?
  • CroftManor
    #4785
    Sztem a falonfutás nem reális. Megnézném te hogyan futnál élőben a falon egy kötéllel :D
  • Hoz_Hun
    #4784
    Most, hogy belenéztem az Underworld topikjában a régi szép emlékek előjöttek. Asszem elő kell vennem azt a játékot és újrajátszanom. Így belegondolva, egy csomó nagyon jó dolog maradt a 2 részhez (ha folytatják, de miért ne folytatnák). Motorozás (én bízom a lovaglásban), vagy a kampódobás+falonfutás, stb. :)
  • Hoz_Hun
    #4783
  • fery02
    #4782
    Végül is te a kérdésre válaszoltál igen. :)
  • MerlinW
    #4781
    Steam\userdata\(userid)\203160\remote
  • fery02
    #4780
    Nem kell vele foglalkoznod.
    Steam automatikusan feltölti a mentéseidet felhőbe játék kilépések után, szóval a mentéseid biztonságban vannak és automatikusan használni tudod majd őket játék újratelepítésnél.
  • deicide
    #4779

    Hamarosan újra kell raknom a gépet..és szeretném onnan fojtani ahol abba hagytam de kellene viszont a mentés..azt hol találom...?
  • TBTPumpa
    #4778
    Dat Fanart:
  • Evoluti0N
    #4777
    Lol. Én meg azt hittem, mivel nem írta, mi kell az acsi teljesítéséhez, hogy multiban kell chatelni és úgy kapom meg. Nyomtam sokszor is nagyon a szöveget, de nem akart csak meglenni az acsi :D
  • #4776
    nabasszus. Nem hozott fel semmit.
    Direkt 50 salvage-t szedtem össze, mert volt akiknél ez okozta a problémát, hogy több volt 50-nél.
    Most már továbbvittem, épp most beszéltem Roth-tal a kötözése után.
    Na akkor megpróbálom elölről, de már ez is a 6. próbálkozásom volt :D
    Most először húzta ki nálam a gyufát ilyen butasággal a Square Enix...
    (A Batmanjeik nagyon jók, nekem az új Hitman is tetszett, a Sleeping Dogs-al meg nem játszottam. A Tomb Raider is nagyon tetszik, de ez az achievement tényleg nem fair tőlük :D)
  • Hoz_Hun
    #4775
    Igen én megcsináltam.
    Pedig lehet és KELL is ott kétszer dumálni vele. Forgasd addig a kamerát, amíg fel nem jön az opció. Ha kell menj kicsit el onnan és utánna vissza.
  • #4774
    Valaki megcsinálta már a chatterbox achivementet?
    Nézem a guide-videókat, de nekem sehogy sem akar másodszorra beszélni Whitmannel a kapunál.
    Elvileg a salvage gyűjtögetés előtt és után (de még az axe craftolás előtt) is kéne beszélnem vele. De nem ad ki ott semmi ikont, hogy tudnék vele kommunikálni.
  • CroftManor
    #4773
    Tudom ezt én is néztem, örültem is neki, hogy végre ki lesz javítva, de sajnos csak a pc-sek kapták meg.
  • Hoz_Hun
    #4772
    Sajnos XBoxon nem tették még bele. :(
  • Hoz_Hun
    #4771
    Az ominózus jelenetben, mikor Lara először gyilkol és a tervező gárda nem győzte hangsúlyozni minden interjúban, hogy ez mennyire fontos jelente, szerintem ott cseszték el (egy kicsit), hogy úgy ábrázolták, hogy Lara kiborul meg sír. Szerintem sokkal jobb lett volna minden szempontból, ha úgy ábrázolják, hogy felszabadul, sőt élvezi. Merthogy ugye a játék maradék 90%-ban élvezi az ölést. Ugyanezen a pályán kb 5 perccel később, mikor mászik fel a létrán, elindul egy párbeszéd Roth-tal, ahol is azt mondja Lara, hogy ijesztő milyen könnyen ment neki a gyilkolás. Aztán később a játék folyamán meg már be is szólogat, sőt pl a romok alatt nyöszörgő fickót szabályosan ki lehet Larával végezni és akkor automatikus be is szól.
    Értem én, hogy társadalmilag az élvezetből gyilkoló csaj mintaképe nem éppen kívánatos, de szerintem akkor is jobb lett volna.
  • MerlinW
    #4770
    Elvileg TR-ben is ki lehet kapcsolni őket:

    New fixes in 730.0:

    * Added functionality to activate and deactivate DLC multiplayer maps during matchmaking. Maps can also be manually activated and deactivated in the new ‘Match Making’ menu in the ‘Options’ menu.
  • CroftManor
    #4769
    De ACben legalább ki lehet kapcsolni a DLCket. Pl ACBben is meg ACRben is lehetett. De TRben nem. És nem is tudsz csatlakozni csak olyan lobbyhoz, akik szintén megvették a DLCt. Tehát ha mondjuk kevesen vették meg, akkor eleve nehezen találsz lobbyt. Így én töröltem.
  • MerlinW
    #4768
    Ugyanez van az AC multi-nál is, mikor pályacsomag jelenik meg. Én sem értem, de ez van. Nem szabad megvenni őket, mert a kutya sem fog játszani rajtuk.
  • Hoz_Hun
    #4767
    Én nem értem ezt az egész multit. Először is kinek jutott eszébe, hogy egy alapjaiban SP játékba multit tegyenek? Ezután elvárni, hogy a multis játékok eladási számát produkálja. A TRt nem lehet multival eladni! Tehát rohadtsokat ráköltöttek a fejlesztésre, programozásra, szerverek telepítésére a multihoz. Rájön a folyamatos szerver fentartás költsége, hogy egyáltalán lehessen multizni. Erre valami számomra FELFOGHATATLAN logikát követve a DLC-k nem átjárhatóak egymás között!!! Tehát minden egyes DLC-vel tovább darabolódnak az egymással játszani képes multis játékosok.
  • Evoluti0N
    #4766
    Inkább adnának ki szingli dlc-ket. Tudom, hogy a multi olcsóbb, mivel csak felhúznak egy új pályát és annyi. Se szinkronhangokat nem kell fizetni, se az írót, stb. Azonban ki a fenét érdekel a TR-ben a multi dlc? Ha pénzt akarnak keresni, akkor csináljanak egyjátékos tartalmakat.