5366
Tomb Raider
  • DarkSector
    #4725
    Amúgy 2/3-át, de nem számít.
  • DarkSector
    #4724
    Ja azt hittem elakadtál valahol. :)
  • chase
    #4723
    Semmi. Képek just for fun. (elnézést, hogy a képernyőd kevesebb mint egyharmadát felesleges képekkel töltöttem meg)
  • DarkSector
    #4722
    Mi a kérdés?
  • chase
    #4721


  • DarkSector
    #4720
    Az nem sár, hanem testfesték. :D
  • xido
    #4719
    nem mosószerrel együtt megy át a vizeken:)
  • tomsolo
    #4718
    az a ruha még a legjobb a dlck közül, de iszonyú illúzió romboló hogy sose lesz tiszta :)
  • DarkSector
    #4717
    Nem kell feltétlen betólni csak mert nagy a csend. :)
  • ricsa008
    #4716
    Nagy a csend... 1-2 kép




  • Evoluti0N
    #4715
    Volt ez előbb egy új patch.

    - Fixed an issue in ”Chasm Monastery” where the player cannot progress after fighting the Oni.
    - New community requested graphics option ‘Screen Effects’ to disable camera-based full screen effects like water and blood drops.
    - Fixed last campsite save not always updating when expected.
    - Various small optimizations.
    - Various minor UI fixes.
    - Minor graphics fixes.
  • MerlinW
    #4714
    Csak ne ez alapján alkoss véleményt az "ölős" multikról, mert a TR multija az egyik leggyengébb dolog a Max Payne 3 multi óta.
  • Lacee86
    #4713
    Itt van egyébként a Gamestar-os cikk, éppen erről: link
    Fura amúgy, mert ha belegondol az ember, ha ilyen TressFX-es baromságokat kihagynak belőle, és vonzóbbá teszik a multit (akár csak egy-egy jó ötlettel, ami nem kerül plusz sok pénzbe), akkor ennél kisebb költségvetésből nagyobb eladást is produkálhattak volna... Amúgy a 3,4 millió még növekedni fog.
  • CroftManor
    #4712
    A multi az márcsak ilyen. Fel kell venni a tempót :) Esetleg próbáld ki a team módokat is. A rescue az egész jó.
  • DarkSector
    #4711
    Miféle 15 000 ft?
    PC 8k - konzol 12k
  • chase
    #4710
    Kipróbáltam a multit-t, – életemben soha nem játszottam még ölős játékkal multiban (csak autóversenyt) –, és 15 másodperc alatt 10× meghaltam. :)
    Kicsit fel van pörögve a tempó a single-hez képest. Kellene valami barátságosabb változat is multizni, mert így a pályák 1%-át sem tudom megismerni, helyben agyonlőnek mindig. :)
  • MerlinW
    #4709
    Ami ~200m dollár. Kb ennyi volt a játék költségvetése.
  • fery02
    #4708
    Köszi!

    Amúgy multiplayer-ezni jöhetnétek rankedbe, mert hétköznaponként szinte teljes halál az egész és így nem igazán könnyű elérni a 60-as szintet. :)
  • wesker24
    #4707
    Igen onnan tudod hogy a DLC-hez értél ha kiírja hogy Secret Tomb Available és még pedig azt hogy Tomb of The Lost Adventurer.
  • fery02
    #4706
    Hogyan jelzi, hogy DLC pályán vagyok?

    Akkor normális, hogy nem kaptam semmi DLC kódot se a a Survival verziómhoz, mert tartalmazza már eleve azt a DLC-t a telepített játék?
  • Lacee86
    #4705
    Azért, mert aki kapzsi, annak mindig több kell. Egy olyan játéktól, amit nem fognak a multi miatt megvenni, ergo a warez is ugyanúgy játszható, ez igen csak szép eladás...
  • grebber
    #4704
    Digitális kb még egyszer ennyi!
    Nem is értem miért sírnak nyilvános hogy nem hozta az elvárt szintet.
  • chase
    #4703
    3,4 millió × 15.000 Ft* = 51.000.000.000 azaz 51 milliárd Ft

    *A dobozos változat ~ ára.
  • wesker24
    #4702
    Csak annyi dobozos kelt el ebben még bent sincsenek a digitális eladások !
  • chase
    #4701
    3,4 millió dobozos példány kelt el, v. összesen ennyi, e-ladással együtt?
  • DarkSector
    #4700
    Itt a magyarázat miért erőltetik a multi-t mindenhol.

    "Mégis bukás lett a Tomb Raider?

    A látszat ellenére nem áll jól a szénája Lara Croft kisasszonynak, de a fő problémák gyökere mélyebbre nyúlik.
    A Lara Croft főszereplésével nemrégiben megjelent játékot mind a rajongók, mind a kritikusok pozitívan fogadták, és ti is szerettétek, mint az oldalunkon olvasható Tomb Raider teszt kommentjeiből kiderül. Sőt, még eladások tekintetében sincs miért szégyenkeznie, hiszen több mint 3,4 millió példány kelt el belőle a megjelenése óta. A siker azonban csak látszólagos, a valós pénzügyi helyzet másként fest, ami kivétel nélkül elmondható a Square Enix elmúlt félévben megjelent AAA-kategóriás játékairól.

    Sok játékipari analitikus egyetért abban, hogy a AAA játékpiac egyre kompetitívebbé válik, az újonnan kiadott játékoknak sokkal nagyobb eladásokat kell produkálniuk a magas fejlesztési és marketing költségek miatt, mint a korábbi években. Ez a tendencia különösen rosszul érinti az olyan cégeket, amelyek főleg egyjátékos fókuszú játékokat készítenek, ilyen a Square Enix is. Ezek a komoly multiplayerrel rendelkező társaikhoz képest többnyire kevésbé népszerűek, hiába szerepelnek közöttük ismert és népszerű címek. A Tomb Raider esetében hiába voltak jók az eddigi számok, ha egy-egy 100 millió dolláros költséggel piacra dobott játék nyereségessé válásához 5-10 millió értékesített példányra lenne szükség, mégpedig teljes áron. Ehhez hasonló példát láthattunk nemrég a Dead Space 3 esetében is, amely pozitív kritikai fogadtatása ellenére sem teljesített a kiadó várakozásainak megfelelően, s emiatt veszélybe került a fejlesztő stúdió és a széria is.

    A Square Enix játékai közül nem csak a Tomb Raider tűnik bukásnak; a Sleeping Dogs, és a Hitman: Absolution sem hozta a kívánt eladási számokat. Kérdés persze, hogy Yoichi Wada igazgató visszavonulása után jobbra fordul-e a cég sorsa. Némi bizakodásra ad okot viszont, hogy a free-to-play, digitális és mobil játékok terén sokat fejlődött a Square Enix az utóbbi időkben. Az AAA címek költségvetési problémái azonban egyre inkább az egész iparág rákfenéjévé válnak, s aligha számíthatunk arra, hogy az új konzolgeneráció érkeztével költséghatékonyabbá válna a fejlesztés."
  • xido
    #4699
    Beleolvad..dlc pályák bejárhatóak lesznek és jelzi,hogy dlc pályán vagy,ezek általában + sírhelyek,amik alapjátékban beomlott bejárattal rendelkeznének..
  • chase
    #4698
    A plusz single pálya a Coastal Forest pályáról elérhető tomb (Tomb of the Lost Adventurer), ami ugyanaz, mint a most letölthető DLC, sajnos nem túl fifikás, 2-3 perc alatt megvan, és nem kell véresre gondolkodni magad a megoldáson. Jó és szép, de kevés.
  • fery02
    #4697
    Sziasztok!
    Érdekelne, hogy a Survival verzió telepítése magától aktivál-e valamilyen DLC-t. Vagy csak sima, retail verziót telepít?

    Csak mert állítólag jár a Survival-hoz valami plusz single pálya is DLC formában és én most nem tudom, hogy az külön menüből indítható-e vagy pedig beleolvad a fő kampányba.
    Ha beleolvad, akkor valószínűleg már végig játszottam azt is, mert magát a játékot már végigjátszottam.
    Meg még az is érdekelne, hogy ami most Steam-en megvásárolható single pálya DLC az ugyanaz a tartalom-e.

    Én a Survival-hoz, amit kaptam plusz kód az a játékzene letöltéshez van, míg egy másik valami Hitman fegyvereket ad multihoz (aminek a kódját amúgy nem akarja Steam elfogadni, de az nem is érdekel annyira).
  • #4696
    húh nálam is 100x jobban fut így driver frissítés után.
    már csak az a kérdés marad, hogy kidobál majd-e még a játék fekete képernyővel... :|
  • MerlinW
    #4695
    Játék hozzáadása, termék aktiválása.
  • DarkSector
    #4694
    Kisfiú87:

    Semleges videókkal léccike ne tömjük ki a topikot, ha ilyen amúgy mindenki álltal látott dolgokról van videó.
    Nem fontos direktbe beszúrni.
    Köszke.

    Csinálj valami olyan érdekesebb videót inkább, amit még nem láttunk.
  • raga
    #4693
    Ok, kösz!
    Steam be hova?
  • TBTPumpa
    #4692
    Steam-be kell beírni a DLC-k kódjait (is)!
  • raga
    #4691
    Hú ,tényleg én is kaptam 2 DLC kódot azt hová kell beütni?

    Nvidia driver Tomb Raiderre is optimalitálva.

    Nekem érezhetően gyorsabb lett ezzel.
  • Evoluti0N
    #4690
    Remélem, ez nem azt jelenti, hogy évekig nem kapunk folytatást.
  • CroftManor
    #4689
    Én megnéztem tegnap youtubeon ezt a Lost Adventurer DLCt. Hát nem biztos hogy megveszem.
  • Hoz_Hun
    #4688
    Nincs kinn egy hónapja a játék,mit akarnak ezek.
  • Hoz_Hun
    #4687
    Nekem a Survivorba úgy volt benne, hogy az 576 külön megküldte e-mailben. De, hogyg ezt azért kaptam, mert előrendelő voltam, vagy azért mert Survivalt vettem, azt nem tudom.
    Tomb of Lost Adventurer megéri begyújteni. Elsőre kb 8-15 perces Tomb (alig hosszab, vagy kb annyi mint a többi tomb), viszont van benn egy lőszer raktár. Azon kívül multis DLC-t szerintem nem éri megvenni.
  • jocika
    #4686
    Két kérdésem lenne a tisztelt egybegyűltekhez:
    A Tomb of Lost Adventurer dlc benbe van a CE kiadásban? Ha nem, akkor befizetnék rá.
    Illetve van-e olyan dlc amit érdemes megvenni? A multisokkal nem foglalkoznék.