2861
  • Narxis
    #1101
    Vagyis MS2Ginger.
  • Narxis
    #1100
    MotoGinger tudja csak.
  • DJ RX7
    #1099
    és semmilyen 720p-s módosítást nem tudok rá telepíteni, mert akkor beszarik. cmiui, miui és a cm7.1 is.
  • Narxis
    #1098
    CM 7.1 powa!

    Nekem zöld lencsés szal mindegy, de ha piros lenne se videóznék sokat vele. :D
  • DJ RX7
    #1097
    ez az új hobbim, hogy keresem a megfelelő szerelmem.
  • dunga
    #1096
    Te sem szenvedsz keveset :]
  • DJ RX7
    #1095
    milyen jó hogy cm 7.1-re sincs 720p. dunába vágom a telefont.
  • DJ RX7
    #1094
    egyébként kipróbáltam a 2.3-as defy+ féle rom-ot. az meg eszméletlen gusztustalanul néz ki. igaz az tud 720p-t.

    ja és még valami: cmiui nem ismeri a miui féle online theme-ket.
  • DJ RX7
    #1093
    nekem piros lencsés van, nem megy. lgcamera-val sem csak a kiterjesztett. egyébként nem sokban különbözik a cmiui minimális gyorsulás vehető észre. quadrant-ban ugyan annyi pontot kaptam mint a sima miui-ban.

    ui: próbáltam rárakni egy 720p-s módosítást recovery-ben, de akkor meg megint elszállt a szoftver és wipe-olni kellett.
  • SimaSuna #1092
    nekem zöld lencsés van....

    ha piros volna menne :/
  • DJ RX7
    #1091
    eddig a gyárit használtam a legtöbbet. utána a miui. cm7-et semmi képen sem ajánlom ha az egyszerűségre törekedsz és nem akarsz belebonyolódni a sok beállításba és testre szabhatóságba. miui-val az a gond, hogy sok minden nem fut rajta az egyszerűsége ellenére. most telepítettem fel a cmiui-t. mindjárt tesztelem.
  • neevous
    #1090
    Eddig melyik jött be a legjobban?
  • DJ RX7
    #1089
    720p-s kamera van benne? nekem ez a másik fontos dolog amit miui-n nem tudtam elérni. :S

    szerk: most defy+ féle walter rom van fent, de nagyon kuka...
  • DJ RX7
    #1088
    feltettem cm7.1-et hajam tépem ki ettől a túlbonyolított szartól. motorola bekaphatja az egész kurva marketingjével együtt, hogy kitalálta a defy+-t és hogy csak arra adja ki a 2.3-at.
    teszek rá inkább iOS5-t. az lesz a legjobb.
  • Aquir
    #1087
    és a processzor állítgatás mennyire befolyásolja az akku időt?
  • DJ RX7
    #1086
    na feltettem cm7-et. mit tegyek az ellen, hogy az asztalon ne legyen lassú az egész?
  • SimaSuna #1085
    de.

    1.0 óta használom...nagyon meg vagyok vele elégedve.
    most 1.200Mhz-n fut. kurvagyors :)
  • DJ RX7
    #1084
    de annak a szíve miui nemde?
  • SimaSuna #1083
    CMIUI 2.1 nagyon stabil. CM7 okosságok + MIUI felület :)
  • DJ RX7
    #1082
    én most ott állok, hogy leszállok miui-ról. szép, egyszerű, de sok minden nem megy rajta. bugos még nagyon. multitouch-ot se tudom megcsinálni sok program nem fut rajta. most nem tudom, hogy CM7.1 vagy Defy+ romra váltsak.
  • Narxis
    #1081
    Hát nem tom... én nem rég hagytam 1 napot a gyári szoftvernek mielőtt visszatettem a CM7-et és nem volt olyan rossz. Igaz, hogy felhúztam 1Ghz-re a procit, de előtte se láttam, hogy lassú lenne. Ha a CM7 még mindig beta lenne vagy bugos akkor simán maradnék a gyári szoftvernél (nekem a MIUI nagyon nem jött be).
  • [HUN]FaTaL
    #1080
    "Várható, hogy megoldódnak az ilyen jellegű problémák, vagy hardveres okokra is visszavezethető a dolog?"

    Nem, és nem. Szarik a Motorola a szoftverre. Illetve Custom romokkal állítólag stabilabb és jobb a cucc.
  • neevous
    #1079
    Vettem én is egy Defy-t... és vegyesek az érzéseim. Nagyon egyben van a cucc, de a szoftver oldalon hagy némi kívánnivalót maga után.
    Az enyém teljesen gyári állapotban van és sokszor mlg a gyári programok is hajlamosak a fagyásra és néha random belassul.
    Ha egy kis időm, akkor feltolok egy MIUI-t. Várható, hogy megoldódnak az ilyen jellegű problémák, vagy hardveres okokra is visszavezethető a dolog?
  • Vaxi
    #1078
    a gond ott van, hogy szerettem volna részletre venni, illetve ha új előfizetéssel veszem, akkor kb 20k-val olcsóbb
  • SimaSuna #1077
    de telót vegyél ott.
    Független minden Defy -.-"
  • Vaxi
    #1076
    onnan jövök el :D
    t-nél jobb előfizetést találtam :)
  • SimaSuna #1075
    Vodánál miért nem veszel? :)
  • Vaxi
    #1074
    most nézem, hogy 67 körül lehet itthon kapni. a kérdés, hogy t-mobilehoz mikor érkezik be.
    csak úgy érné meg megvenni, olcsóbb lenne picivel
  • Narxis
    #1073
    Nem baj, legalább lesz jobb akkud, 2.3.4-es androidod stb. :)
  • Vaxi
    #1072
    sajna elfogyott a defy :(((
    most várhatok a pluszra, de az meg drágább lesz
  • Narxis
    #1071
    :O Nekem 58-nál újraindult, de 60-nál egyelőre nem, neten azt írják 60-75 között kell legyen, de nem tudom, hogy komolyabb leterhelésnél nem fog-e újraindulni viszont az akkut is kímélném, szóval az optimális talán a 62-64 lenne? :D

    Am. már nem CMIUI-n vagyok hanem hivatalos CM7-nél, 1 napot bohóckodtam a gyári szoftverrel mert újraflasheltem, aztán visszaraktam CM 7.1-et. Ez a jó nekem.
  • SimaSuna #1070
    300/24
    600/34
    1200/68
  • Narxis
    #1069
    :O megnézem. :D

    Neked 1200Mhz mellé milyen feszültség van beállítva?60?
  • SimaSuna #1068
    vagy használod a google latitude-ját :)
    és nézed, hogy az asszony/haver/rokon merre jár/járt :)
  • Aquir
    #1067
    nice

    kösz mindenkinek
  • hzsolt
    #1066
    Az appbrain oldalon meg lehet osztani a telepített alklamzaások listáját, érdemes lehet másokét böngészni:

    Ez az enyém:  [link]

  • Narxis
    #1065
    Find My Phone:
    * Locate your lost or stolen phone on a Google map even if GPS is turned off!
    * Activate a loud alarm, even if your phone’s on silent.
    * Log in to myLookout.com to locate your phone from any web browser, anywhere!

    Már csak emiatt sem haszontalan. Böngészésnél a legkisebb az esélye, hogy vírust kapsz, inkább akkor kapsz ha marketen kívülről töltesz valamilyen appot. Ha csak marketről telepítesz akkor nem valószínű. Skype elvileg használható, gyakorlatilag nem tudom mert nem használom.
  • DJ RX7
    #1064
    cmiuin 720p-s a piros lencse? 2700-as benchmark használatra késztet.
  • Aquir
    #1063
    Igen, a swiftkey-t már mondtad, összevissza nézegettem user review-okat aztán azután döntöttem. Na ez most akkor haszontalan vagy nem? :) ha opera minivel böngészek attól még be lehet kapni dolgokat? Skype app használható?
  • Narxis
    #1062
    Ezek jó appok, én is PlayerPro-t használok. :) Keyboard-nál viszont nekem nem jöttek be ezek a Swype-osok, nem tudtam megszokni... helyette a SwiftKey X-et használom, az nagyon fain magyar szótárral rendelkezik.