2861
  • Firerock
    #1181
    Kössz:)
  • [HUN]FaTaL
    #1180
    Vagy rádugod adatkábellel (és az USB módot mass storagere állítod a telefonon) vagy tegyél fel egy ftp szervert a telefonra (én a swiFTP-t használom, ingyenes, marketen megtalálod) és wifin keresztül FTP-n tudsz törölni (pl. total commanderrel, vagy böngészőben). :)

    Telepített appot eltávolítáni pedig a beállításokban az alkalmazásoknál tudsz.
  • Firerock
    #1179
    Milyen programmal láthatom és törölhetem a számítógépemen a memóriakártyán lévő adatokat?
  • Aquir
    #1178
    3 is:)
  • SimaSuna #1177
    Mobilarénán van topik
    2is :)

    Ott megtalátok :)
  • Firerock
    #1176
    :)
  • [HUN]FaTaL
    #1175
    Nem fogom, mert már megtörtént. :D

    Kb 3 óráig volt warezmentes a telóm, amíg fel nem raktam a realvnc viewert. :D
  • Firerock
    #1174
    mert te nem fogod azt csinálni ugye!?:D
  • [HUN]FaTaL
    #1173
    Warezolni :)
  • Firerock
    #1172
    micsoda?:)
  • [HUN]FaTaL
    #1171
    Nem tart az sokáig. :))))
  • Narxis
    #1170
    xD
  • Firerock
    #1169
    ánem:D
  • Narxis
    #1168
    Igen. Már megy a warez?:P
  • Firerock
    #1167
    ha felraktam játékokat akkor az sd-re rakott apk fájlokat törölhetem?
  • Narxis
    #1166
    Ja, aszittem csak felkészülsz. :D
  • [HUN]FaTaL
    #1165
    Még pénteken, nem véletlen írogatok priviket. :D

    Nagyon fasza :D (mini pro)

    #1159: Beállítások -> Vezetéknélküli és mobilhálózatok -> Mobilhálózatok -> Adatok engedélyezve elől vedd ki a pipát.
  • Firerock
    #1164
    Kössz!
  • Narxis
    #1163
    Megkaptad a telód? Milyen?
  • Narxis
    #1162
    Gyakori kérdések Defy-ről

    Elolvashatod az egészet, hasznos.
  • Firerock
    #1161
    biztos nekem is van,csak nemtudok lengyelül:D
  • Aquir
    #1160
    nekem volt külön kispapír is a dobozban, hogy a settings/wireless&networks/wifi-settings/menügomb-advanced/wifi sleep policy -> neverre állítsam át (wifi esetén így csak arra kapcsolódik), a mobilforgalmat meg a data managerben lehet teljesen tiltani
  • Firerock
    #1159
    És azt hogy lehet beállítani hogy nehogy adatforgalmat generáljon,csak wifivel menjen fel a netre?
  • Narxis
    #1158
    Fájlkezelővel gondolom. Megkeresed, ráböksz, Set as... és ott kiválasztod. Vagy kontaktoknál.
  • [HUN]FaTaL
    #1157
    Felesleges kilépkedni az alkalmazásokból, majd az android bezárja, ha kell a ram. Ha elég régóta nincs használva, egyébként is bezárja.

    A másodikat nem tudom, nem defym van. :)
  • Firerock
    #1156
    Na megvettem a Defy-t!:)
    Hogy lehet kilépni teljesen az alkalmazásokból hogy ne fusson tovább a háttérben és ne a task managerbe kelljen kilépni?
    És hogy lehet a memóriakártyán lévő zenét beállítani egyik kapcsolat saját csengőhangjának?
  • Aquir
    #1155
    ebbudy-t raktam föl, ez elvileg jól küldi, mást nem próbáltam.
    Lecseréltem sokéves SIM-kártyámat is (a telefonszám ugyanaz maradt), olvastam hogy a régi jobban tudja meríteni a telefonokat (sőt van amivel el sem indul).

    Ma terhelésnek vetettem alá a gépet és éjjeli repülő módban hagyás után reggel 10-től 7 órát bírta Non-stop böngészve ; zenélve ; hangosan is, máskor fülhallgatón lejátszott, mobilra optimalizált (youtube, 22 perces sorozat + legalább még 20 perc innen-onnan) és nem-optimalizált (megavideo-s oldalon egy másik 21 perces sorozat ami akadozott az oldalról megnézve) dolgokat lejátszva, ebuddy végig "on", közte operáztam végig, 5%-ra vittem le a batteryt.

    Vagyis naphosszat úgy is kibírja durván hogy fel sem állok közben és nem csinálok mást :P
  • dunga
    #1154
    GoogleTalk
    Viber
    MSN: Mercury

    Viber nekem alig húzza az akksit, barátnőmnek Galaxy S van, neki meríti rendesen (bár nem vágom, hogy miért).
  • Aquir
    #1153
    Üzenetekre? Ebuddy vagy Fring? Olyan ami akku kímélő?

  • Narxis
    #1152
    Azt mondják el.
  • dunga
    #1151
    Vajon a Defy+ akksijával elmenne az 525?
    Nem rossz az 1700-as mutató.
  • Vaxi
    #1150
    az oké, de új előfizura elég jó akciót kapok, + részletre akarom venni :)
  • hzsolt
    #1149
    A 2.2-s CEE-ben régebbi kernel van.
  • hzsolt
    #1148
    Ez a kernel verziója: 2.6.32.9
  • [HUN]FaTaL
    #1147
    " kernel pedig tudtommal nem ugyanaz"

    Mobilarénán mindenki azt írta, hogy ugyanaz.

    A kérdés, hogy mennyi lesz az árkülönbség.
  • hzsolt
    #1146

    A kamerából biztosan a Bayert kapja, ha defy+ -t vesz, szerintem már csak ezért is megérné, az aksi kicsit nagyobb, a kernel pedig tudtommal nem ugyanaz, hanem újabb, mint a defy 2.2-es kernele.
    A legfontosabb dolog, ami miatt megéri, hogy alapból 2.3-as, nem kell szarakodnia a főzött romokkal.


    Ha valaki újonnan veszi a telefont, szerintem megéri az a pár ezer forint különbség. Ha van már Defy-je, vagy használtan akar venni, akkor egyetértek, hogy nem éri meg.
  • [HUN]FaTaL
    #1145
    Vedd máshol. :)

    Pl. b-tel:

    link

    62870 huf, gyártói garis.
  • Vaxi
    #1144
    én kénytelen leszek, tmobilnál nem adnak már sima defy-t
  • Aquir
    #1143
    Angry birds folyamatosan fut.
  • Firerock
    #1142
    Még annyi kérdésem lenne hogy a játékok hogy futnak rajta?(Fifa,Angry birds) gyári rommal