2861
  • Firerock
    #1221
    csak az a baj hogy én külön célra használom a két fiókot,így meg számítógépen is oda fog jönni a windowsliveos üzenetek
  • Aquir
    #1220
    ugye lehet másodlagos címet létrehozni hotmail mellett (mostanában néztem ezt windows live ID-n) , ott érdemesebb volt hogy gmailre érkezzenek bizonyos levelek (akkor is ha másodlagos emailcím), ami meg jön azt a gmail app kezeli, ott meg nincsen bonyolult settings.. nemtom
  • Firerock
    #1219
    Csáó
    meg tudjátok mondani hogy hol tudom beállítani hogy amikor e-mailem jön akkor jelezzen a telefon?
    Nem gmail,hanem hotmail.de már csatolva van,viszont nem jelez csak akkor ha bele vagyok lépve a programba!
  • Aquir
    #1218
    "Kezdenek" tetszeni az android appok. Naptár, dokumentumok és még a kis jegyzeteim is szinkronizálhatóak. :)

    (meg még több)
  • hzsolt
    #1217
    Ja, igen, ez is eszembe jutott, hogy megkérdezzem, lehet, hogy csontra merítetted a telefont :D
    A lényeg, hogy megjavult!
  • Firerock
    #1216
    Fú srácok!
    A szívbaj jött rám:)
    Megcsináltam amit mondtatok,újraindítottam,ugyanaz a szarság,kimentem Wc-re,még mindig ugyanaz,ekkor elmondtam egy imát és hirtelen megjelent a felső sáv,aztán szép lassan minden,gondolom töltött a drágám!
    Ezer köszönet Srácok!
  • Aquir
    #1215
    Jó, ezt recoverynek írták.
  • hzsolt
    #1214
    igen, csak véletlenül a bootloader billentyűkombót írtad.....
  • Aquir
    #1213
    Csak azt idéztem amit az ugyanúgy bajbajutott emberke megoldásánál írtak.
  • hzsolt
    #1212
    Ha ez nem segít, vidd vissza a telefont, mert nem fogod tudni megjavítani véleményem szerint.
  • hzsolt
    #1211
    A kollega eltévesztette..
    Recovery módot akart neked tanácsolni, hogy ott töröld a beállításaidat, és kezd előröl a telefon használatát.


    - Mi az a recovery mód?
    A recovery az utolsó mentsvár baj esetén, ez a telefon vészvisszaállító helye. A gyári recovery módba úgy tudsz belépni, ha a kikapcsolt telefont a HANGERŐ LE és a BEKAPCSOLÓ gombokat együtt nyomva tartod, itt verziótól függően vagy a képernyő jobb alsó sarkát, vagy a hangerőszabályzó gombokat egyszerre kell megnyomni az androidos figura megjelenésekor.- Mi az a wipe?
    Wipe data/cache az, amikor mindent személyes adatot és beállítást törölsz a telefonból. A recoveryből elérhető a wipe/factory reset menüpont alatt. Hatása megegyezik a telefon Setting/Privacy menüpontja alatt található Factory data resettel.
  • Firerock
    #1210
    nemtudom hogy most minek kéne történnie a Bootloader-ben:/
  • Aquir
    #1209
    ami a tiéddel megegyezett az ez. (Az ő telefonja rootolva volt.)
  • Firerock
    #1208
    több mint 10000 hozzászólás van:)
  • Aquir
    #1207
    ebben a topicban van,nem messze :)
  • Firerock
    #1206
    sehol nemlátok ilyet,még a te általad bemásoltat sem:/
  • Aquir
    #1205
    a link az #1199-ben van és használhatod ott a keresőt
  • Firerock
    #1204
    egy pontos linket tudsz adni??
  • Aquir
    #1203
    Nos én sem tudok ám többet, csak amit linkeltem ott kerestem hasonló problémákat a mobilarénán. Próbáld te is azt tenni, nekem sem volt még ilyen.
  • Firerock
    #1202
    Miylen program kell hozzá? Mert én bepipáltam azt hogy ne nyissa meg az a a Motorolás valami ami a böngészőbe nyílik meg,így nem jött fel semmi ablak
  • Firerock
    #1201
    belépett,
    Battery ok,
    Ok to Program
    Transfer Mode:
    Usb

    most mi a teendő?
  • Aquir
    #1200
    gyári recoverybe lépj be (kikapcsolt állapotban hangerő növelő plusz bekapcs gomb) Másnak Wipe data és wipe cache-el elindult a telefon. (ezzel asszem töröl SD kártyáról)
  • Aquir
    #1199
    akkor nem tudok mit mondani, csak azt hogy addig olvass amit lehet
  • Firerock
    #1198
    Most kivettem az Sd kártyát is,akkor is ugyanazt csinálha
  • Firerock
    #1197
    rendszert nem tettem rá,marketről általában és nincs lefagyva,mert fénylik az animáció!
  • Aquir
    #1196
    marketről programok, vagy rendszert tettél rá?
  • Firerock
    #1195
    Kikapcsoltam a telefont és most nem tudom visszakpacsolni!
    Mi lehet a gáz? Töltésre reagál bejön a homokóra is és el is megy az android feliratig,de utána nem csinál semmit,telepítettem rá egy csomó programot és azért kapcsoltam ki! Többször kivettem már az aksit
    5let?
  • Aquir
    #1194
    De ha működik máshogy az csak jó :D Mondom explorernél timeout-olt, win media sync-nél normálisan megjelenítette a fájlokat intézőben, ott pakoltam át őket. Másik opciónál meg csak sync-elni akart a feltelepített szoftverrel, de nem tudtam fájlokat nézni.
  • Firerock
    #1193
    szintúgy win7 64!
  • Aquir
    #1192
    nekem nem megy a Mass storage! :P a másik igen :) Win 7 64bit
  • Firerock
    #1191
    nekem megy a Mass storage!
  • Aquir
    #1190
    jah én is néztem az usb módokat, a webes fájlkezelő nem működött, meg a mass storage sem hanem asszem a windows media synch-re jelentek meg intézőben a fájlok :)
  • Firerock
    #1189
    kössz!
  • Narxis
    #1188
    Ha USB-re dugod akkor felül, a lehúzható értesítősávon az USB kapcsolatra bökve beállíthatod a Mass storage módot.
  • Firerock
    #1187
    dehisz megkérdeztem:D
  • [HUN]FaTaL
    #1186
    Ja, dehát ez a topicja. :D Azt hittem az android topicban vagyok, lol :D
  • Narxis
    #1185
    Csökkenti rendesen, 1GHz-nél még nem annyira észlelhető, de afelett már igen.
  • Aquir
    #1184
    jah jóval lassabban. Egyébként a cpu húzása mennyivel másítja meg az üzemidőt?
  • [HUN]FaTaL
    #1183
    USB-n lassabban tölt.

    Nem tudom, hogy a Defyn hol tudod beállítani, kérdezd a topicjában. Mivel nekem beállítások -> se -> usb, de olyan menüd neked nincs. :D
  • Firerock
    #1182
    Van valami különbség aközött ha USB-n vagy hálózati töltőn töltöm?
    #1180: Ezt a phone Storage-et hol tudom beállítani?