2861
  • kalmangiorgio
    #1301
    Sziasztok !
    Gyári 2.2.2 Froyo van a defymen, 3 hete van meg a telefon. Pár napja kínlódok a Bluetooth - al, nem tudok a laptop - ra és ról semmit küldeni és fogadni, de nem működik másik telefonnal sem. Elindul a dolog, de harmadánál szétkapcsol.. :-(( Mit lehet tenni, hogy működjön ? És ha igen, ne csak ne csak 120 másodpercig tegye......
  • [HUN]FaTaL
    #1300
    Én semennyit, csak WiFi. :)

    #1299: Értem, köszi. :)
  • Narxis
    #1299
    Nálam 2%-ot mutatott a Snowfall, de volt ami 4 és láttam már 8%-ost is. Nyilván attól függ, hogy mennyire van optimalizálva és mi a témája, egy részletesebb wallpaper jobban leterheli a telefont. Van a Lumas nevű ami elég durván terheli és a Christmas HD amit linkeltem is az előbb, ezek amik többet fogyasztanak, Galactic Core az pl. jól optimalizált illetve van 4 Galaxy nevű ingyenes, azok is jól optimalizáltak és szépek.
  • Vaxi
    #1298
    jah, ezzel a like díjcsomaggal. van benne 50 mega net, az asszony meg +90 forintért kapott hozzá +100 megát, szal ilyet bejátszok én is.
    ti mennyi netet fogyasztotok egy hónapban?
  • [HUN]FaTaL
    #1297
    Én annyiért inkább egy Nexus S-t vennék, de te tudod. :)

    Szerk.: Ja előfizuval veszed, akkor nem szóltam, csak mindig elfelejtem. :D

    #1294: Ez a Snowfall jól néz ki. Nem eszik az aksit nagyon a live wallpaperek?
  • Firerock
    #1296
    no igen,én is ezt néztem,szép a kép meg a fényviszonyok de ezek a hópelyhek...:)
  • Vaxi
    #1295
    vodafone-nál számhordozási papír kikérve, amint megérkezik, megyek is a téhez :D
  • Narxis
    #1294
    Erre.

    Nekem nagyon tetszik, ennél csak giccsesebbeket találtam.

    Ez meg durván személyre szabható csak sajnos észrevehetően lassítja a telót, bár nem csodálom mert egy külön app-nak is elmenne, annyira részletes.
  • Firerock
    #1293
    ez a snowfall elég giccses,tudsz linked adni hogy te melyikre gondolsz? Érdekelne ilyen karácsonyi live wallpaper:)
  • Narxis
    #1292
    Nem, am. már van 2.03-as is warezban. :D De a legújabb a 2.1-es amibe beletettek 2 elég szép témát. :D Ami durva, hogy amilyen szép annyira nem terheli le a telefont, legalábbis semmi lassulást nem éreztem ha használtam, szemben más élő háttérképekkel, akkut se meríti annyira.
  • SimaSuna #1291
    már megvetted? :D
    Galactic_Core_Donation
  • SimaSuna #1290
    a live wallpaper meríti az akksit. azért nem használom :/

  • Narxis
    #1289
    Ez tetszik, az egyszerűsége miatt.
  • Narxis
    #1288
    Hát jah, mindig az újabbra fáj a fogunk. :D Én Go Launcher Ex-et használok ezért van egy rakás témám, azért mindegy nekem, hogy milyen alapból egy ROM. Na meg ott a Theme Chooser is és imádom a Live Wallpapereket, tele van vele a telefon vele, most épp a Snowfall nevűt használom, annyira gyönyörű.

    Amit megvennék app azok a live wallpaperek, a Galactic Core Donation, meg ez a Snowfall meg még van pár. Ezek nagyon durván szépek.
  • SimaSuna #1287
  • SimaSuna #1286
    tudod ez a baj velünk, hogy mindig mindig újabb kell. Igazából az átlag userek ki se használják okostelefonjuk tudását...
    telóról bankolok, meló közben itthoni gépet babrálom, SMS/WhatsApp, hétvégente ha melózok telón nézem az F1/WTCC/V8Supercars közvetítéseket...
    persze megy a modding, hogy milyen háttérkép legyen, milyen ikon pakk meg widget...
    Eddig CM7 volt a nyerő..de meguntam...sok sok dolog kellett a széptéshez. Aztán jött a MIUI...
    Wajk féle, de sok sok FC miatt lemondtam róla...de megjelent a CMIUI a CM7 és a MIUI gyermeke...Na az már ment. Se FC semmi. Minden príma. Jöttek újabbnál újabb verziók. De az utcsó nem lett jó. Kamera appnál mindig Fc..megtaláltam a Pikachu Edition ROM-ot. Ez lett nekem a Best.
    Lehet iPhone koppintás de nem. csak nézz rá egy CM7 és egy MIUI telóra. a CM7 sötét, hideg. a MIUI meg színes :)

    na mindjárt rakok is fel képet a telóról :)
  • Narxis
    #1285
    Hát jah csak azért mégis egy frissebb, jobb, optimalizáltabb rendszer. Azért fáj az ember foga rá.

    De persze nem fogom eldobni telót ha nem lesz, én is elvagyok ezzel, úgy konkrétan nem hiányzik semmi.
  • SimaSuna #1284
    hát igazából nem érdekel engem a dolog. Ilyen ICS olyan Ginger...
    2.3.7van nálam 1,3Ghz bár most visszaeresztettem 1.1re... Amit akarok tudja.
    0-24 korlátlan net, távvezérlés, néha 1-2 játék...

    Nagyon sokkal többet nem fog tudni a telefon...csak grafikailag változik, illetve 1-2 új fícsör lesz..
    Sajnos a support nem nagyon jó a Motorolának....
    így várhatunk jó sokáig.

    Januárban kaptam meg a telót 2.1-el. Áprilisra igérték a 2.2 lett belőle május...szóval..
  • Narxis
    #1283
    Az vigasztal valamennyire. :D Csak a hivatalos jellege miatt...mondjuk még semmi hír arról, hogy ICS-t kap a Defy+... vagy bejelentették már?
  • SimaSuna #1282
    Defy és Defy + között nincs sok különbség :)
  • Narxis
    #1281
    Fene a szád, az egy jó teló. :P Lehet nekem is várnom kellett volna a vásárlással...
  • Vaxi
    #1280
    megjelent a defy+ a t-nél, a héten meg is vételezem :)
  • [HUN]FaTaL
    #1279
    A Google állandóan baszakszik az asztali operával is, a mobile ugyanazt a megjelenítést használja, nem csodálom, hogy cseszekszik. Persze asztalin átlehet állítani a user agentet ffre és még sosem volt semmi gond vele, de mobilon ez nem nagyon működik.

    A dolphint nem tudom, nem használom, mert sok helyen azt olvasni, hogy pár verzió óta kémkedik.
  • Aquir
    #1278
    Ha az oldalakra gondolsz, van ami mobil nézetben jön be, de biztos át lehet állítani.. ha a böngészőre gondolsz, persze, kapcsold ki a single column view-t. Nekem az inkább akkor hasznos amikor mozgásban vagyok.
  • Firerock
    #1277
    hmm ebben az Opera Miniben ki lehet kapcsolni a mobil nézetet? Nagyon idegesít hogy mindent olyanba hoz be,facebookot át se lehet álllítani:/
  • Aquir
    #1276
    de esküszöm az Opera Mini, az Opera Mobile, és a Dolphin HD mini is különbözőképpen jelenít meg oldalakat (háromféleképpen!), pl. asszem a google doc ilyen, hát megállt az eszem hogy egyszer sem ugyanazt láttam :)
  • Aquir
    #1275
    én azért az Opera Minit használom mert pl. fórumba beszúrt flash videókhoz nem kell az összes flash-t betöltenie, hanem csak a videó előképéről egy ugyanolyan kinézetű képet jelenít meg, ami gyorsabb, látom is mi van rajta, egyből el is indíthatom youtube-on, vagyis ez a része gyorsabb. Mobilnet szempontjából adat-takarékosabb, itt változtatni lehet a képek minőségét is, ezeket a legtöbbször jól kezeli, viszont ha valamelyik irányban túl nagy a kép, kisebbre összehúzza (nem úgy mint a Mobile, ami mindig eredeti nagyságban jeleníti meg a képet).
    Single column nézetnél kisebb képminőségnél meg még kisebbre.
  • Firerock
    #1274
    kössz!
  • [HUN]FaTaL
    #1273
    Pedig ugyanazt a szervert használja, mint a Mini és az asztali Opera (tudom, PC-n Chromeot használsz).

    #1272: Egyik sem és mindkettő. A Mini mobilnethez van inkább, az Opera szerverén keresztül jönnek az adatok tömörítve.

    A mobile pedig egy teljesértékű böngésző saját renderelő motorral és egyéb funkciókkal.
  • Firerock
    #1272
    MElyik Opera jobb? a Mobile vagy a Mini?
  • Narxis
    #1271
    Majd megnézem, van mobilnetem, de én úgy emlékszem baromi lassú volt a mobile turboval valamiért.
  • [HUN]FaTaL
    #1270
    Igazából ráférne, mert elvileg bekapcsolt turboval a mobile ugyanaz, mint a Mini (illetve többet tud). Bár van, aki szerint a mini akkor is többet tömörít, nem tudom, én nem használom a turbot mert nincs mobilnetem.
  • Narxis
    #1269
    Állítólag egybe fogják gyúrni a Mini-t és a Mobile-t, várom már mert akkor eggyel kevesebb app. Persze a Mini megmarad az egyszerű telóknak. :D
  • Aquir
    #1268
    ja, akkor azt nem használtam olyan sokat :D
  • [HUN]FaTaL
    #1267
    Van single column a Mobileban is, csak szerintem borzasztó :D
  • Aquir
    #1266
    Opera Mobile-nál az "opera turbo" adat-takarékos mód állítható, az Opera Mini meg alapból jobban helytakarékosabb, de ott meg van mobilnézet (single cloumn). Mindkettőben külön kell kikapcsolni a képeket /(Opera Mobile-ban a flash-t is kell szabályozni a beállításban), annak megfelelően hogy látni akarod -e azokat vagy sem.

    Data Saver: Ahogy angolul oda van írva, különböző helyekről történő nagy méretű fájlok letöltését függeszti fel. A böngésző esetében a nagy "Letöltések" tartoznak bele, ez nem az oldal-letöltéseket jelenti, hanem nagy fájl-letöltéseket az adott böngészőkön keresztül.
  • Firerock
    #1265
    Miért nem működi ka telefon Data Saver funkcója? ugyanúgy megnyitja a képeket, stb. Vagy operánál nem működik?
  • Aquir
    #1264
    a juicedefender kikapcsolja a netet ha alszik a képernyő, és szabályozza az appok szempontjából is, tehát ez automata

    Most (reggel 8-órás 100%-tól) 40%-on áll, egy(max másfél) netezés operamini után (2G)
    stat:
    Phone idle:50%,
    Mobile standby, 33%
    Display 10%,
    Opera mini 3%,
    Android 2%
  • Aquir
    #1263
    nekem csak mások 2-napos értékei érdekesek ilyen-olyan használattal, amikor én 1 napig tudom nyújtani szegénykét :)
  • Narxis
    #1262
    lol, még a készenléti idő sincs annyi :P