2861
  • SimaSuna #1261
    nemtudom mit vagytok oda...

    Pikachu ROM.
    0-24 FB/Gmail/Whatsapp/sms és 3G kapcsolat.
    reggel 100%ról le, este 30% körül fel.
    Okostelefonnál teljesen jó dolog, ha naponta kell tölteni.
    ha 3-4 napig menne hozzányúlás nélkül minek vettél okostelefont :)
  • Narxis
    #1260
    Jaja, ez már túlmutat a tudásunkon. :D
  • Aquir
    #1259
    Az nem nagy (pár%). egyébként mikor leszedem töltőről este, repülő mód, reggel még 100%-ot mutat. Battery managerben a "phone idle" és a "mobile standby" vezet.

    Szerintem én már nem tehetek semmit...

  • Narxis
    #1258
    Szerintem beakad valamilyen processz. Nem tudod megnézni az akkuhasználatot ahol százalékosan kiírja, hogy mi mennyit használt? Ha az Android OS 15% felett van akkor az már gyanús.
  • Aquir
    #1257
    nálam gyári 2.2 Rootolt van.. csak 3-4 szükséges app megy, amikor bemegyek a task managerbe, és azok is többnyire 0%-kon vannak.. ötlet? Napközben netezek (2G-n) operaminin (google, szótárak, + más) egy órát
    Itt egy táblázat, itt is vannak olyanok akiknek 1 napot még kibírja használattal, a másodikat nem
  • Narxis
    #1256
    Voltak ilyen gondok, vannak volume boost nevű appok marketen, de szerintem azoknak kell a rootolás, én CM7-nél a Volume+t használom.
  • Tenzing
    #1255
    Sziasztok!
    Van egy Defy+ -om. Töltöttem rá PowerAmp zenelejátszót,mert általában flac fájlokat hallgatok. Az a gondom, hogy nem tudom eléggé hangosra állítani. Csendes környezetben éppen jó, de zajosabb helyen nem ártana ha hangosabb lenne. A sima gyári zenelejátszója kicsivel hangosabban viszi az mp3-akat de az sem az igazi. Defy-nál volt ilyen gondotok? Esetleg tudtok javasolni vmi beállítást erre?
  • Narxis
    #1254
    Uhh, az elég vékony, 2 napot ki kéne bírnia minimum.
  • Aquir
    #1253
    Töröltem a Dalvik cache-t, setVsel-lel is ügyködtem, felraktam a juicedefendert és battery kalibráltam is.. nekem reggel 8-tól 15 órára 50%-kon van az akku, egy napot bír a teló

  • Aquir
    #1252
    A setVsel-lel nem láttam különösebb változást, a juicedefenderrel valamivel jobbnak tűnt.
  • Aquir
    #1251
    Csak mert van egy "talonban" tartott naptár értesítő hogy lássam, csakhogy az pár napja ott van, és azóta többször jött elő egy nap kb egyszer (sőt ritkábban!), és tűnt el, és semmilyen más kiírás nem kíséri.
  • smv
    #1250
    Valami esemény. Jött sms-ed/e-mailed/elmulasztott hívás stb
  • Aquir
    #1249
    Az mit jelent ha zölden villog a lámpa?
  • Narxis
    #1248
    Én root explorer nevű appot használtam fájlkezeléshez, abban volt ilyen opció.
  • Firerock
    #1247
    és azt hol tudom visszaállítani?
  • Narxis
    #1246
    A memóriakártyán, nem? Nekem volt ilyen hiba amikor nem a gyári kártyát használtam és még sokan mások is panaszkodtak erre, hogy átkapcsolja read only módba.
  • Firerock
    #1245
    Miért van az hogy fogta magát a telefon és nem engedi hogy bármit rámásoljak? Törölni tudok,csak másolni nem. Azt írja hogy szüntessem meg az írásvédelmet,pedig nincs semmiféle írásvédelem a fájlon:/
  • Aquir
    #1244
    gondolom ez szerviz lesz
  • Little Monster
    #1243
    Az mitől lehet, hogy feldugom este tölteni a telefont mondjuk 50%on és reggel úgy veszem le hogy még mindig 50%on van viszont felforrósodik az aksi? :\ Már vagy 3x csinálta :|
  • Aquir
    #1242
    meg most rootoltam és kipróbálom setVsel-lel mennyire javítják az üzemidőt az akkukímélő processzor-beállítások :)

    vsel1. 20/300
    vsel2. 34/600
    vsel3. 46/800
    up_threshold 90%

    limit to VSel1 while screen is off
    limit to VSel2 on 50% battery
    up_threshold to 99% on 20% battery
  • Aquir
    #1241
    vannak mobilarénán hsz-ek, milyen class típusú sd-ket szeret a telefon
  • Firerock
    #1240
    szóval az elején ami van pipálási lehetőség az csak akkor él ha rákattintok hogy Kill? vagy amiket nem pipálok be azt békén hagyja mindig?
  • Vaxi
    #1239
    jah, elbírja
  • Firerock
    #1238
    Kivételeket nem lehet beállítani?
  • Firerock
    #1237
    32Gb-os kártyát elbír a telefon? Nem értek a kártyákhoz sajnos:/ Ez jó lehet?
  • Bullitt
    #1236
    Tegyük hozzá, hogy az appok nagy része annyira nem gond, ha fut a háttérben, mert nem fogyasztják a telót, de legalább bent vannak a cache-ben, és ha kellenek, gyorsabban elérhetők. De vannak köcsög programok (1-2 játék, SKYPE), amik megkívánják a manuális kilövést, különben ráállnak az akksira, mint a pióca.
  • [HUN]FaTaL
    #1235
    ROM
  • Firerock
    #1234
    MIUI?
  • SimaSuna #1233
    Advanced Task Killer.
  • SimaSuna #1232
    de, csak van amikor nem zárom be az appot (Whatsappgtalk) ezeket nem lövetem ki...mert fontosak)
    (meg MIUI-t használok :) Pikachu edisön) :D
  • Aquir
    #1231
    és az auto-end list nem ezt teszi?
  • Firerock
    #1230
    Melyik Task Killer?
  • SimaSuna #1229
    beragadt alkalmazás :)

    én Task killert használok. 3óránként 1x kilövi a dolgokat..
  • Aquir
    #1228
    akkor karácsonyra meg is lesz :)
  • Vaxi
    #1227
    végre a t-mobilenál ott van a defy plusz a hamarosan kapható kütyük listáján :)
  • Firerock
    #1226
    Az mitől lehet hogy este leveszem a töltőről,100%-ra fel van töltve,reggel pedig már ki van kapcsolva és be se lehet kapcsolni mert teljesen le van merülve. Eddig kétszer csinált ilyen.
  • kalmangiorgio
    #1225
    Sziasztok !
    Segítséget szeretnék kérni !!!! Új Defy tulaj vagyok, lehet, hogy nem is a telefonnal van a gond, hanem az android beállítással, de megőrjít, hogy ha üzenetem jön, percenként megkapom ugyanazt az üzenetet, minimum tizenötször..... :-( Nézem,keresem, hogy mi lehet a gond, de nem találom. A Go Launcher van fent, magyar verzió, minden extrájával, beleértve az Orgenizer Widget - et is, ha ez segít valamit.... Segítségeteket előre is köszönöm !!!
  • hzsolt
    #1224
    Kicsit utánéztem a Marketen. Van hivatalos Hotmail kliens, szerintem próbáld azzal:
    https://market.android.com/details?id=com.hotmail.Z7&feature=search_result

    Ezzel a levelet elvileg megkapod azonnal, amikor a webes fiókodba érkezik..
  • hzsolt
    #1223
    Abban a progamban kell valami beállítást keresned, amit a hotmail olvasására használsz.
    Nekem a hotmailnek már a nevétől is kiráz a hideg, szóval ennél többet nem tudok tanácsolni. :)
    Használj inkább olyan levelezőt, ami támogatja a push maileket. (pl gmail, yahoo mail)!
  • Firerock
    #1222
    az előbb működött,most újraindítottam,most nem érkezik meg 15percen belül sem. 5let?