2861
  • Tenzing
    #1341
    Vaxi milyen progival hallgatsz zenét? Neked nem halk?
  • Vaxi
    #1340
    igen, láttam, ezért mondtam :)
  • [HUN]FaTaL
    #1339
    Jó cucc, mondjuk én nagyon megszoktam a Quickert, oda dobáltam be különböző toolokat is (zseblámpa, ftp, qr kód) úgyhogy azért nem használom.

    Egyébként magyar fejlesztés. :)
  • Vaxi
    #1338
    azt is megnéztem, meg egy harmadik hasonló progit is (mellesleg ez az elixir eléggé eltzalált app, hatalmas grat a fejlesztőnek)
  • [HUN]FaTaL
    #1337
    Elixir 2?
  • Vaxi
    #1336
    sikeres rootolás után felülírtam a gps.conf fájlt, egész ügyes lett a gps, ~1 perc alatt 14 méteres pontosság szobából egy tetőablak alatt. ha valakit érdekel a fájl, bevághatom
  • Vaxi
    #1335
    igen, említetted, feltettem, ki is pakolja oda a bar-t, az egyetlen gond vele, hogy 1 gombként kezeli az egész bar-t, és ha rányomok popupban feljön egy másik bar, amin ténylegesen ki/be kapcsolhatom a dolgokat
  • [HUN]FaTaL
    #1334
    "Egyetlen nagyon idegesítő dolog van benne.. A touchwizben megszokott wifi/gps/bluetooth stb. widgetek a notification bar-ban hiányoznak, és nem is lehet odavarázsolni őket rendesen."

    Market -> Elixir
  • Vaxi
    #1333
    Defy+ tapasztalatok, kérésre:


    Szörnyen furcsa volt az elején a kezelőfelület, de mostanra sikerült megszoknom, és át is alakítottam a saját ízlésemnek megfelelően. Hátránya, hogy nincs magyar nyelvű menü, de igazából nem zavaró, magyar billentyűzetet úgy is lehet rá varázsolni, a többi meg nem lényeges.


    Fotó: a fényképezőgép nappali fényben csinál csak jó képeket, de ez egy telefon, ha fotózni akarsz, ne ezzel tedd. a vaku vadállat, kiégeti a szemem.
    GPS: meg vagyok elégedve vele, bár a gps.conf fájlt be fogom tenni a helyére, mivel az ntp címek valszeg nem a magyarra vannak állítva, így lassabb a kapcsolat felállása.
    WIFI: tökéletesen és gyorsan kapcsolódik


    Ma vonaton utaztam, reggel töltöttem a telót, volt zene hallgatás, gps, wifizés.. szóval kapta rendesen az akksi 70%-on van.


    Egyetlen nagyon idegesítő dolog van benne.. A touchwizben megszokott wifi/gps/bluetooth stb. widgetek a notification bar-ban hiányoznak, és nem is lehet odavarázsolni őket rendesen.


    a telefon nem volt vízben, nem is lesz. a kijelzőt sem karcolgatom, így ezekről nem tudok nyilatkozni. :)


    nem bántam meg, hogy megvettem!
  • hzsolt
    #1332
    Ha gyári 2.2 volt, akkor esetleg az SDkártya még lehet.
    Érdemes lenne a catlogot megnézni, abban benne kellene lennie a hibának.
  • Vaxi
    #1331
    köszi
  • Vaxi
    #1330
    ezt a battery and data manager notification-t ki lehet gyilkolni valahogy? idegesít, hogy mindig ott van :(
  • tomee92
    #1329
    Köszi a válaszokat!
    A telefont nem babráltam(se root, se over/underclock, szinte szűz froyo).
    Először kapott 1 Factory resetet, de az sem segített, szóval nem a telepített progikkal volt a gond.
    Délelőtt kapott másik CEE-s romot a telefon és most úgy tűnik, hogy nem lesz gond vele. Már több mint 4 órája megy gond nélkül.
  • BenceYCE
    #1328
    Köszönöm a tanácsokat. PH-n utánanézek, h hogyan tudom frissíteni.
  • hzsolt
    #1327
    Három dolgora tippelnék, ha nem "buzeráltad" a telefonod prociját.


    1. haldoklik a memória kártya: Próbáld meg windowsban teljes formázással újraformázni a kártyát, és az elején csak kevés dolgot visszamáslni rá.


    2. haldoklik az aksid: fogalmam sincs, hogy ezt hog ylehet kideríteni


    3. feltettél egy programot, ami "megöli" a telefon erőforrásait.: Ha mostanában telepítettél programot, szedd le, és próbáld így használni.


    Ha a procit is húztad/alul vezérelted, akkor ez is lehet a hiba oka.
  • Aquir
    #1326
    nekem csak a zene kapcsolt ki zárt képernyőnél. [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1292444072&no=1061]#1061[/URL]
  • [HUN]FaTaL
    #1325
    Elixir
  • Vaxi
    #1324
    ha a fenti státusz panelt lehúztam, a galaxyban ott volt a wifi, gps, bluetooth, rezgés stb. állító gomb, ami nagyon hiányzik. lehet oda varázsolni valahogy hasonlót?
  • tomee92
    #1323
    Hello!
    3 hónapos a Defy-m és ma hazafelé a buszon kikapcsolt magától a telefon, miközben zenét hallgattam.Visszakapcsoltam a telefont és hallgattam tovább a zenét, de egyszercsak ismét kikapcsolt.20 perc alatt 4-5ször csinálta meg.
    2.2.2es android van a telefonon.A factory reset megoldaná a problémát?
  • [HUN]FaTaL
    #1322
    Szerintem a felhasználóknak úgy az 1-2%-a szarakodik custom romokkal.

    #1320: Biztos amiatt, de attól még röhejesnek találom. Az még elfogadható, hogy esetleg nem fordítják le. Na de, hogy kiveszik az megalol.
  • SimaSuna #1321
    CM7, MIUI, CMIUI-val könnyen van magyar. (bár én az angolt létesítem előnyben) :D
  • Narxis
    #1320
    Amióta bezárt a Motoker azóta nem vagyunk hivatalos régió nekik. :S Szerintem legalábbis emiatt van.
  • [HUN]FaTaL
    #1319
    Árulják itt a telefont és kiveszik a nyelvet. Grat...
  • Narxis
    #1318
    Motorola kivette. Én legalábbis ezt olvastam asszem xda-n.
  • Firerock
    #1317
    Srácok ajánlom mindenkinek Set Locale and Language programot,így a telefonon futó alkalmazások amiket én használok fele magyar lett!
  • Vaxi
    #1316
    fura, ebben nincs, 2.3.5-ös rendszer mellett. sebaj
  • Vaxi
    #1315
    oké jogos, az sd kártyára gondoltam, de azt meg elérem meghajtóként
  • SimaSuna #1314
    mit szinkrozinálsz?

    kontaktokat, fb kontaktokat google fiókkal :)
  • [HUN]FaTaL
    #1313
    Nincs magyar nyelv? Az hogy lehet? 2.3 óta része a rendszernek.
  • Vaxi
    #1312
    hú hát furcsa, még szokni kell a motoblurt, a touchwizz után más :)
    magyar nyelv nincs a telefonhoz, igazából nem is zavaró, de azért ha lesz vmi update hozzá, felrakom.
    milyen progival szinkronizáljátok? sajna rohanás van, még a gépre sem kötöttem fel :(
  • Vaxi
    #1311
    megvan a kütyü, gyárilag független az összes defy+ is. még bekapcsolni sem volt időm, sok a meló :(
  • Narxis
    #1310
    CM7-nél a Theme Manager.
  • Firerock
    #1309
    Van valami app amivel ezt a fölső kis savot lehet megvaltoztatni? Szinet,esetleges az ikonokat.
  • SimaSuna #1308
    amelyik neked tetszik.

    én sokáig CM7eztem, de a MIUI világa megfogott :)

    CM7 semmiben nem különbözik a gyáritól. A MIUI "iPhone" klónként emlegetik :)
  • BenceYCE
    #1307
    Melyiket érdemes, hol találom őket és külsőre mennyiben másak mint a gyári?
  • SimaSuna #1306
    gyárilag nemtudod.

    CM7 - 2.3.7
    MIUI - 2.3.7
    CMIUI - 2.3.7

    ezek a frissek. csak a kernelek változtak :)
  • BenceYCE
    #1305
    Mire érdemes frissíteni mostanság a telót? 2.2.2 van fenn.
  • Aquir
    #1304
    100mb mobilnet, wifi
  • Firerock
    #1303
    Ilyenkor írjátok már le légyszi hogy mitől javult meg! Ha valakinek ilyen problémája van akkor könnyebb megtalálni a segítséget!
  • kalmangiorgio
    #1302
    Megoldódott, köszönöm !!! :-)))