239
Sony Ericsson X10 Mini Pro
  • MikX
    #39
    Hátt, mivel a market fizetős része nem megy itthonról, így ezért em kell fizetni, de azthittem érted a célzást...
    Kell egy applanet nevű progi (aka blackmarket)
    Néha énis kénytelen vagyok használni, mivel még nem vezették be a market fizetős részét itthon.
  • DIESEL DOG #38
    Ezért nem veszek telefont részletre... vagy ki tudom fizetni, vagy nem, magyarán vagy meg tudom venni, vagy nem... :D
  • n3whous3
    #37
    semmivel nem jobb szinte, mint az előző széria és mellé designhiba az egész egy az egyben. Az a nem normális, aki lecseréli pl az ip 3g-t egy ilyenre.
  • DeerHunter01
    #36
    engem nem érdekelnek a fizetős dolgok, elég a telefont törleszteni :D
  • MikX
    #35
    Hátt mi számít értelmesnek? :D
    Rajzolós van nekem, fingerpaint-et tettem fel, meg van a magicmarker, de azzal ilyen neonreklám szerű feliratokat lehet készíteni.
    A full, tehát fizetős marketet is el lehet érni, csak nézz be az android fórumba, épp ma írtam egy hsz-t.
    #29: Igen, T-mobile-nál vettem 100k előfizuval. Kaptam hozzá egy MW600-as bluetooth-os FM rádiós headsetet, egy kábelest, egy agybadugós, meg egy sima fülhallgatót, meg a 8Gigás kártyát.
  • elitehun
    #34
    Najó ez nekem magas :D
    De itt van ez a fórum ide ha regisztrálsz és akármit megkérdezel a telefonnal kapcsolatban megmondják. Ja és itt fordítva van tehát a 37.-ik oldalon van a legfrissebb hsz :)
  • DeerHunter01
    #33
    arra akartam amúgy kilyukadni hogy ezeket a programokat is leszedhetem müködni fog tökéletesen amikhez azt irja hogy a teljes internetelérést használatba veszi ?
  • elitehun
    #32
    Pontosan ^^
  • DeerHunter01
    #31
    ja akkor szedhetek bármit androidról hisz MO-n csak ingyenes cuccok vannak rajta.
  • elitehun
    #30
    A wifit azt ingyenesen lehet használni ha van a közelben router persze!
  • elitehun
    #29
    És egy szolgáltatónál vetted vagy máshol? És ha igen hol?
  • DeerHunter01
    #28
    Milyen értelmes appok vannak rá ? :D
    nekem is X10 van, nézegettem egy csomó dolgot de nekem csak valami rajzolós program kéne meg pár játék de mindegyik olyanokat ír hogy teljes internetelérés, gps helymeghatározás meg ilyen hülyeségek, wifivel ingyesen letudom ezeket szedni ?
    mert net nincs a telefonon csak wifiről tudok böngészni.
  • MikX
    #27
    Azért annyira nemszar az...

    Témához:
    Én most vettem nemrég egy X10-et, és teljesen megvagyok elégedve vele, minden faszán működik, gyors, tud mindent ami kell, már megvan kb 2 hete, már "belaktam" nagyjából, minden app rajtavan, amire szükségem van, meg pár játék.
    ha minden igaz, akkor nov. 8-án jön rá a 2.1 android, HD videofelvétel, miegymás...
    Bár így sincs semmi hátránya annak, hogy az 1.6-os van rajta igazából.
    Rohadtul nemértek sok embert, aki fikázik valamit anélkül, hogy kipróbálná, csak neten talál valamit, és eldönti, hogy szar.
    Mindenesetre ez az mini pro is egy jó cuccnak néz ki...
  • n3whous3
    #26
    Rosszul állsz hozzá az érveléshez. Olyan telefonokat sorolj fel, amik érnek is valamit, ugyanis a legújabb szériás (nem a régebbiekről beszélek most!) iphone egy kalap szar. Bukás az egész, egy olyan cukormázas szar, amit mindenki megkóstol, de tudja, hogy mi rejtőzik mögötte. Csak ezért nem bukott még meg.
  • whiskeyman
    #25
    Igen, minden javítható...de egy 70-120k Ft közötti telefontól elvárom és joggal várom el, hogy ne legyen már az első hónapban hibája.
    Egyébként főleg a T-Mobile-os készülékek a hibásak, nagy többségük sw hiba miatt.
  • bakkerman
    #24
    régi k750i beszt,f500i beszt,w300i beszt,ezek közül mindegyik volt már nálam használatban azóta inkább nokiázok,de most az X10 miatt visszatérek az SE-hez :) nagyon bejön a teló,ez a videó fasza am:
    http://www.youtube.com/watch?v=OyDW93M_Rb0
  • passatgt
    #23
    egyelten értelmes sonyericsson teló a t68 volt:)
  • byzhouse
    #22
    Iphonenak is volt 1millio baja na és?... rengeteg telefonnak vannak hibái,amit lehet javítani.

    SE- gyorsan merül és nem fordulhatna elő->javítják
    Iphone-qva gazdag cég csinálta remek emberekkel - térerő,...->javították

    szvsz semmi se tökéletes :D
  • whiskeyman
    #21
    Igen sajnos, többségük ezzel jön be.
  • Narxis
    #20
    SE W910i sok megy be hozzátok azzal a hibával, hogy újraindul? Mert nálam ezt csinálja, teljesen random időközönként, akár ha asztalon van is és hozzá sem ér senki. Google-el utána néztem és azt írják szoftveres hiba, de hiába dugom SEUS-ra, azt írja, hogy a legfrissebb szoftvere van.

    Végülis mindegy mert úgyis lecserélem egy Androidra, de jó lenne tartalék telefonnak.

    Am. ma már tényleg szar a Sony Ericsson, régen jobb volt, K750/W800, K800. Ezek még használhatóak voltak.
  • whiskeyman
    #19
    A k800 az egyetlen ami ér valamit. Na de maradjunk a témánál, ez nem SE vs többi. Amúgy most egy u20-ról írok, azzal küldték be, hogy hamar merül. Egy vadiúj telefonnak nem kellene ezt csinálnia. De sok jön be ezzel a hibával.
  • DIESEL DOG #18
    Még nagyon régen emlékszem volt nekem Nokiám is. 3210, 3310, 3330. Igaz a 3210-es jó ha egy hetet volt nálam. Tán egyedül a 3330-as volt az amit kedveltem, utána volt Siemens MC60-as... na azt nagyon utáltam, dizájnon kivűl nem nem sok pozitivuma volt a készüléknek.
    És a Siemens után lettem végleg Sony Ericsson-os. :)
  • Falkon
    #17
    +1

    F500i volt az első, utána jött a K800i, most meg van egy w995-öm!
    Mindegyikkel teljesen megvoltam/vagyok elégedve. Nálam inkább Sony E. mint Nokia. Esetleg ha más telefont vennék, akkor Iphone 4 (de ez kb 2,5 év múlva).
  • DIESEL DOG #16
    Jó ideje már hogy SE telefont használok...

    Anno egy T610-es volt az első SE, utána volt egy T630-as, majd ezt követte egy K700i, K750i, és jelenleg egy K800i-t használok, és a következő telefonom is nagy valószinűséggel SE lesz, és a topik cimben emlitett tipus esélyes. Sosem volt semmi baja az előzőeknek sem és a mostaninak sem, legfrissebb szoftvert kapta meg mindegyik akku feltöltésén kivűl nem kell vele nagyon foglalkozni, a K800i telefonom már 3 éve megvan és maximálisan elégedett vagyok vele, pont úgy mint ahogy az előző SE telefonokkal is.
    Sokkal inkább Sony Ericsson mint Nokia vagy Samsung, vagy bármi más...
  • whiskeyman
    #15
    Kíváncsi leszek azokra, akik megveszik, mennyi idő múlva küldik szervizbe...
  • kifli
    #14
    neee pm mert engem is érdekel :D
  • REPS0L
    #13
    na ez azért vicces volt :D
  • theone91
    #12
    Na miért te keyboardninja? Netán párnapos csecsemőkből állítják elő a telefonokat az SE-nél?
  • Aquir
    #11
    namért? :)
  • n3whous3
    #10
    ennek hátterét fejtsd ki pmben mert érdekel :D
  • whiskeyman
    #9
    ha te is ott dolgoznál, ahol én, ugyanezt mondanád
  • elitehun
    #8
    Hát azért nem mert valljuk be voltak szar telefonok
  • elitehun
    #7
    Igen cuki XD
    Viccet félretéve sztem én is egy ilyet veszek majd.
  • bakkerman
    #6
    jó teló,lehet ilyen lesz a következő telefonom,próbálgattam havernál,érdemes rá beruházni szerintem,mindent tud,és olyan kis aranyos is :D
  • n3whous3
    #5
    jó is, se-t csak divatból szokták fikázni (bocs whis :D)
  • elitehun
    #4
    Érdekes eddig mindenki azt mondta (akivel beszéltem) hogy nagyon jó telefon
  • whiskeyman
    #3
    Egy trágya ez is, ahogyan szinte az összes Sony Ericsson típus.

    amúgy itt is nagy lesz a pangás...
  • n3whous3
    #2
    és itt?

    itt is volt nem egyszer szó a miniről

    meg milyen kezdő hozzászólás ez? Írjál te is valamit és ne a sajtot várd, ami a szádba hullik :-|
  • elitehun
    #1
    Üdv!
    Ide jöhetnek a vélemények, tapasztalatok érdekességek a telefonról mert ahogy látom a SE általános topikban nagy a pangás és ennek a telefonnak még nincs saját topikja :D