239
Sony Ericsson X10 Mini Pro
  • Breki33
    #159
    ez az új romokkal megoldható

    egyszerűen lehet képernyőt is menteni, nekem jelenleg ilyen



  • sanyiute
    #158
    én is szeretném tudni de úgy tudom nem lehet:S:S csak Android 2.2nél
  • k tomi
    #157
    hogy kell átváltani hogy a fényképeket meg a többi dolgot azmemokarira pakolja? nem találok olyan beállitást
  • fook
    #156
    És hogyan ?
  • whiskeyman
    #155
    miért ne lehetne???
  • fook
    #154
    Hello! x10 mini-t ki lehet függetleníteni ?
  • k tomi
    #153
    hello. egy kérdés.a telomon meg van rendelve a net.azt szeretném megtudni hogy lehet e olyat hogy összekapcsolom a telot a géppel és a számitón lehet e netezni a teloról? remélem érthetöen irtam le. köszönöm a segítséget
  • sanyiute
    #152
    srácok Android 2.2-es frissítés ki jön majd SE x10 mini pro-ra?? olyat olvastam hogy nem akarnak már ezzel törődni
  • Breki33
    #151
  • Breki33
    #150
  • Breki33
    #149
  • Breki33
    #148
    Open Home 6 Unlocked v6.7.1 (6.7.1) Android Apk App

    http://mobileplanet-waryam.blogspot.com/2011/07/open-home-6-unlocked-v671-671-android.html
  • Breki33
    #147
    hm ez kell nekem



    http://www.mydroid.info/4266/open-home-v5-2/
  • Breki33
    #146
    Ezek nagyon jók hozzá szerintem



    http://mobileplanet-waryam.blogspot.com/2011/07/elegant-theme-4-go-launcher-ex-v10-10.html



    http://mobileplanet-waryam.blogspot.com/2011/07/plate-theme-4-go-launcher-ex-v13-13.html
  • Breki33
    #145
    Hosszú lenne mindent leírni de alapja Go Launcher EX

    http://www.addictivetips.com/mobile/10-awesome-go-launcher-ex-themes-android/

    http://se-blog.hu/android/2011/02/25/go-launcher-ex/

    azt hiszem 39-nél jár

    magyarul pedig

    http://logout.hu/bejegyzes/stefi68/go_launcher_ex_magyarul/friss.html
  • k tomi
    #144
    nekem is kell ilyen kinézet.hogyan és miket töltöttél le?
  • Breki33
    #143
    illetve reggel ilyen volt

    Sikeresen 14%-os fényerővel készítettem :-)
  • Breki33
    #142
    Nekem most ilyen a kinézet látható, hogy egy csomó program widget megy



  • Breki33
    #141
    na a napelemes töltőről még nem hallottam, de pont a múltkor gondolkoztam ezen milyen jó lenne ha napelemes rásegítés lenne mint egyes számológépeken :P
  • atinq
    #140
    Nekem is jó a telefon. Azért vettem ilyet mert kicsi utálom a féltéglákat. A méretéből adódóan kicsi az aksi hamar lemerül. kit érdekel van 220 mindenhol. sőt van hozzá napelemes töltö is. ja és nem kerül 150 ezerbe azt se felejtsétek el.
  • k tomi
    #139
    oké köszönöm a választ,és tényleg frankó ez a telefon.nekem nagyon be jött,akárki akármit momnd
  • Breki33
    #138
    másik írás ezzel kapcsolatban

    "A lítium alapú akkumlátorok gyárilag vannak ''formázva'', ezért a hosszú töltés szükségtelen. Ezeket arra tervezték, hogy gyorsan tölthesd, DE lassan terheled. Érsd sok ideig, kis terhelés. Telefon, mp3 player, stb. (Ellentétben a nikkel alapúakkal, melyeknek a lassú töltés, de hirtelen nagy terhelés viselés a jellemzője).

    Ha az az akksi valóban 1650mAh-s, akkor ha nem beszélsz sokat, kvázi mindegy, lesz, hogy ki van kapcsolva, vagy nem, mert annyi ideig bírná, amennyitől az akksi magától is lemerül :)

    Nincs vele teendőd. Semmiképpen ne süsd ki, mert többet ártassz vele, mint használsz. Viszont azt se csináld, hogy ha lemegy egy egység, akkor azonnal töltöd, mert x-szer lehet tölteni egy ilyen vackot. Ahányszor töltőre teszed, az annyiszor -1 az x-ből, függetlenül attól, hogy mennyit töltessz rá. Tehát ha már csak egy egység van, de még nem kiabál, hogy alacsony fesz, akkor célszerű tölteni."
  • Breki33
    #137
    én ezt olvastam róla, de több hozzáértővel beszéltem és valaki mást mond a fényképezőgépem aksijánál meg 16 óra töltést írtak elsőre

    Összegezzük a Li Ion/Polymer akksikra vonatkozó tanácsokat:

    0, A Li Ion és Polimer aksikat hasonlóan kell kezelni.

    1, A Li Ion És Polymer akksik nem igénylik és NEM is tesz jót nekik a Ni MH és Ni Cd
    aksnál megszokott TOTÁL LEMERíTÉS+HOSSZÚ TÖLTÉS ből álló formázás

    2, Első töltés (lehetőleg) lassú töltővel, (lehetőleg) kikapcsolt állapotban, (lehetőleg) több mint 10 órán keresztül.

    3, Akksit (lehetőleg) sohase süssük ki kikapcsolásig.

    4, Úgy tudjuk elérni a leghosszabb élettartamot, ha addig sütjük ki az akksit, amig a telefon nem mekeg, ezután töltjük maxig.

    * mert minden aksi csak bizonyos számú töltésiciklust bír el, attól függetlenül, hogy mennyit töltenek bele. (tehát 10% utántöltés vagy 70% utántöltés, az mind1)
  • Breki33
    #136
    azt használom, de egyszer kellett egy másik kábel visszarakni az origit

    és az aksit első pár töltéskor kikapcsolt állapotban töltöd hosszabb ideig vagy csak rátöltesz?
  • whiskeyman
    #135
    Nem, nem ott van. Én a hivatalos márkaszervizről beszélek. Cirma régi nevén, ma már Cordon Electronics
    hát igen, aki ért hozzá, az meg tudja otthon is csinálni.
    Valószínű, azért mert gyengébb töltőárammal tölti az akkut. De, inkább a gyári töltőket használd, ne nyírd ki idő előtt az akksit.
  • Breki33
    #134
    budapest?

    VÁCI ÚT 91?

    Én több X10 Mini Pro fórumon is vagyok és nem nagyon olvastam olyanokat, hogy vissza kellett volna vinni.
    Persze biztos van ilyen.

    Én egyszer vittem majdnem vissza mikor elrontottam, de magam megcsináltam inkább

    De akkor egy kérdés a Nokia-s USB kábellel miért tölt sokkal lassabban mint az eredeti gyárival?
  • whiskeyman
    #133
    örülj neki, hogy kifogtad azt a szériát, ami nem döglik meg pár hét alatt...

    amúgy a Sony Ericsson hivatalos márkaszervizről beszélek...
  • Breki33
    #132
    Na halljuk hol van az a hirős szervíz? :-)
  • Breki33
    #131
    nekem semmi ilyen hibám nem volt és jó hogy ha ilyen roadsync meg hasonlókat rajta hagyunk hamarabb lemerül, de a Juicedefender nagyon jól megfogja pedig nekem elég sok minden van rajta

    Nekem is Motorollám volt.
    Viszont én Speciel utálom a tepsi nagy telefonokat egy telefon szerintem legyen kicsi jól kezelhető nekem nem kell bele nagy fényképező meg kamera.

    De pl a wi-fi-je szerintem nagyon jó olvasom másik andoidos készülékeknél mennyi gond van vele ez meg secperc alatt kapcsolódik, nem dobál le jól működik ugyanúgy GPS is.

    És bár agyon van már tuningolva de nagyon jól működik.
  • whiskeyman
    #130
    hát pedig, ha elromlik, akkor pont oda fogják küldeni :DDDD
    amúgy régóta olvasom ezt a topikot, de most nem bírtam ki és elmondtam a véleményem erről a csodáról...
    de használd egészséggel a sajátod
    igen más márkájú telefonom van, mert nem nagyon volt olyan SE (talán a c905 vagy a w995, esetleg a g900), ami tetszett volna és megbíztam volna benne...volt Nokiám, Samsungom, Motorolát többet is használtam hosszabb ideig, most pedig LG. Aztán lehet, hogy a sajátomat is fikázom majd később, de eddig hozza, amit elvárhat az ember egy telefontól.
    De azért, ha megvesz vki egy telefont (pl.: X10, vagy U5, vagy u20), joggal várja el, hogy hosszú ideig ne legyen vele probléma
    de sajnos hozzánk a frissen vásárolt telefonok is bejönnek és szinte mindegyik ugyanazzal a hibával. Ez elég szomorú...
  • Breki33
    #129
    egyértelmű volt, hogy másik telefonod van és ezért jöttél ide fikázni
    mondjuk ilyen hozzáállású és tudású szemvízbe biztos nem vinném a telefonom

    de nem kell itt a szájkarate a kérdésre segíteni nem tudtál
    csak flamet kezdeni

    enyém is kibírja három napig mint írtam rendesen beállítva
    erről ennyit

    és nem egy aksitól függ hogy egy telefon szar-e
  • whiskeyman
    #128

    pont ezekkel???? :DDDD
    sorold ide még a w100-at kérlek :DDDD
    gyenge az akksija?? az én telefonomnak a kijelzője akkora, mint maga az u20-as, mégis kibírja 2-3 napig, wifivel, böngészéssel, hívással, zenehallgatással...erről ennyit
  • Breki33
    #127
    a kezdetektől be vagyok regisztrálva
    és akkor kell válasz erre gomb mikor nem a közvetlen utána jövő hozzászólás van ez esetben nem szükséges

    szval nem kell a személyeskedés :)

    írhatsz bármit én meg vagyok elégedve a telefonnal
    és bár nem tagadom, hogy az aksija gyenge de ettől még egyáltalán nem szar telefon ellenkezőleg pont ezekkel tért vissza a Sony Ericsson a jó telefonok közé.

  • whiskeyman
    #126
    Válasz erre gomb nem dísznek, elég rég óta be vagy regisztrálva ide, hogy tudjad...
    írhatsz bármit, attól még egy kalap f.s marad, tudom, mert nap, mint nap, több is megfordul a kezem alatt...
    sajnos a Sony mostanában nem csinál jó telefonokat, ez tény...majd talán a következő szériák érhetnek valamit...van is egy jó pár, amit már láttam, kipróbáltuk
  • Breki33
    #125
    de hülyeséget írsz és nem segítesz semmit a kérdezőnek
    egyáltalán nem hulladék a telefon azt írt dolgokkal nagyon jól beállítható


    okos telefonnál ha három napig megy rendes használat mellett az egész jónak számít, természetes hogy bekapcsolt wi-fi-fel gps-el alapból felrakott folyamatosan menő xar programokkal gyorsan merül.

    Ettől még nem xar a telefon !
  • whiskeyman
    #124
    lehet, hogy többet foglalkozom ezzel a telefonnal is, mint te...
  • Breki33
    #123
    ez értelmes hozzászólás volt
  • whiskeyman
    #122
    persze...add el azt a szart és vegyél normális telefont!
    egy csomó ilyen hulladék jön be a szervizbe, hogy hamar merül...ennyit ér
  • Breki33
    #121
    egyébként a másnap az minden nap vagy minden második nap?
    utóbbi ugyanis rendes használat mellett szerintem jónak számít
  • Breki33
    #120
    tudok

    juicedefender
    wifi gps kikapcsolása
    fényerő csökkentése
    felesleges programok kigyomlálása

    ezekről mind volt szó korábban