239
Sony Ericsson X10 Mini Pro
  • Higany
    #199
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy videókat, hogy tudok lejátszani, ha felmásolok a memória kártyára? Gondolok itt avi-ra, mp4-re, bármire. Csak mert ez a fos telefon semmit nem játszik le csak aaszem 3gp-t. Köszi előre is!
  • Breki33
    #198
    ha apk akkor kell hozzá egy filekezelő
  • htr93
    #197
    nekem egy egyszerűbb kérdésem volna. hogyan kell telepíteni a már felmásolt játékokat? XD
  • k tomi
    #196
    sziasztok.nagy problémám lenne a teloval.megcsináltam a robotolást,particionáltam az sd kártyát.és müködött is.csak az öcsém nyomkodta a telot,és most azt irja ki hogy az sd kártya nem érhető el.nem látja a telo se.mi lett vele? hogy lehet helyre hozni? kérlek segítsetek.
  • tibicsoki4
    #195
    Hello:)
    a mai napon 1 leírás alapján felszerettem volna telepíteni az app2sd-t a telefonomra , de ennek az lett a következménye hogy se az usb-t se az sd kártyát nem ismeri fel, esetleg valakit tudja hogykell újrahúzni a telefont, és segítene is nekem?:)
  • k tomi
    #194
    HELLO WE ARE IGY NÉZ KI A TELOD? NAGYON COOL.
    LEIROD NEKEM HOGY MIT TEGYEK HOGY AZ ENYÉM IS IGY NÉZEN KI?
    EZER HÁLA
  • Breki33
    #193


  • sanyiute
    #192
    nem lehet beállítani hogy Memóriakarira mentsen de van hozzá megoldás
    ez itt !!
  • k tomi
    #191
    2dolog lenne még itt.az első: olyat lehet csinálni hogy minden dolgot játékot programot a memo karira tegyen? lehet valahol állítani hogy hova pakolja a dolgot? a másik: meg lehet oldani hogy a kamerával készítek képet,meg videot.és két külön mappába tegye.ne legyen együtt a kép a videoval. köszönöm a segítséget
  • Breki33
    #190
  • Breki33
    #189
    rootolt telefonnal és pl titanium back. proval
  • k tomi
    #188
    sziasztok.lenne egy kérdésem.hogy lehet kitörölni olyan programokat amik alapből benne vannak? pl: axn player,latutide,meg stb.ezek csupa felesleges dolgok.megoldható egyáltalán
  • whiskeyman
    #187
    csak akkor, ha az adatforgalmat jelző ikon megjelent (a fel-le mutató nyíl)
  • Narusco
    #186
    megoldottam
  • Narusco
    #185
    szóval akkor ha H van kinnt még ugyanugy megy le a pénz?
  • whiskeyman
    #184
    EDGE: A GSM továbbfejlesztett adatátviteli módja a 2,5 generációs rendszerek közé tartozik. Úgynevezett többszintű moduláció alkalmazásával a maximális adatátviteli sebesség elérheti akár a 473 kbps-t, de már az átlagos 120-as tempó is megfelel a vezetékes ISDN sebességének.

    HSDPA: A HSDPA (mozaikszó az angol High-Speed Downlink Packet Access kifejezésből, tükörfordításban „nagysebességű csomagletöltési hozzáférés”) harmadik generációs mobilkommunikációs protokoll, melyet előszeretettel használnak világszerte mobil internet illetve egyéb nagy sávszélességet igénylő szolgáltatások kiszolgálására. A HSDPA a használt eszközöktől függően 1,8-3,6-7,2-14,4 Mbit/s maximális letöltési sebességű adatátvitelre képes.
  • Narusco
    #183
    hello
    jobb felül a 2 nyíl felett mi az a H és E betű?
    hugom sikeresen leszivatott 10k-t azzal hogy rajtamaradt a neten, E betű volt, most kiléptem a facebookjából és H betű van...
    nem értek a telefonokhoz, le is szarom, de igy most lejöttem a netről és nem kell paráznom?
  • k tomi
    #182
    én csak annyit kérdeztem hogy a számitogépről rá lehet e tenni az astro-t?
    vagy csak a marketböl lehet letölteni?
  • Breki33
    #181
    Jelenlegi főképernyőm




  • Breki33
    #180
    Jelenlegi főképernyőm

    [IMG]http://s1.directupload.net/images/110820/c7ocxd3y.png][/IMG]

    [IMG]http://s1.directupload.net/images/110820/dizgu6sy.png][/IMG]

    És új betűtípus



  • Breki33
    #179
    te tudod mi van a telefonodon
  • k tomi
    #178
    tehát NEM.
  • Breki33
    #177
    csak ha van filekezelőd ami tudja futtatni
  • k tomi
    #176
    de a sz.gépről nem lehet rátenni a telóra az astro-t???
  • Breki33
    #175
    az astro-val kell pl az apk-at futatni
    ha van fájlkezelőd futtasd vele ha nincs marketről tudod letölteni
  • k tomi
    #174
    sziasztok.olyan kérdésem lenne hogy a számitógépre letőltöttem az astro filemanagert.de nem tudom hogy kell rátenni a telora.tööritve szedtem le.kitömöritem és 3darab valami jött le. 1: ASTRO_File_Manager_2.4.2.apk
    2: ASTRO_File_Manager_2.4.2beta.apk 3: ASTRO_File_Manager_2.4.2alpha.apk ezek. melyiket kell,és melyik mappába kell behuzni?mert sok mappa jönn fel a telorol. köszi
  • ZilogR
    #173
    Még nem bogarásztam utána, de valaki csak átesett már ezen és kapásból írja a választ:

    Van egy kis notebookom, szeretném a kis xperia-mat (lehetőleg 3G) modemként használni hozzá a gyári adatkábelével. Valaki megcsinálta-e már ezt vagy olvasott-e róla, h hogyan kell?

    Előre is köszönöm!
  • Breki33
    #172
    #135
  • atinq
    #171
    Én már találkoztam ilyen problémával. A hiba oka a régi sim kártya volt. Ha 2 évesnél öregebb ajánlatos kicseréltetni.
  • balintka
    #170
    Vodafone. Megírnád a szervizes srác nickjét kérlek? Köszi
  • Breki33
    #169
    Hát itt valószínűleg a többségnek ilyen van.

    Én nem tapasztaltam ilyet szerencsére.
    Melyik szolgáltató ez?

    Esetleg próbáld meg az eredeti soft-ot újrahozni bár ez nekem inkább hardveres hibának tűnik.

    De kérdezd meg a korábban ideíró szervizes srácot.
  • balintka
    #168
    Sziasztok! Van egy Xperia Mini Pro-m. Az a problémám vele, hogy elég gyakran lemegy a térerő 1 vonásra átlagban csak félig van. Még ugyanezekben a helységekben a Nokia e51-emnél maximális a térerő. Igazából nem is zavarna, ha nem menne a beszélgetés minőségének rovására. Többször panaszkodtak, hogy visszhangzom, és én is jelentősen rosszabb minőségben hallom a másik felet mint a régi telefonomnál.
    Van valakinek ilyen készüléke? Tapasztalt ilyet? Gondolom ez nem normális dolog. Előre is köszi.
  • Breki33
    #167
    ha felrakod, fel tudod rakni az alapsoftot akkor viheted
  • sanyiute
    #166
    megoldottam köszönöm!!!
    #163
    #165

    ilyenkor rootolásnál Garancia ugrott??? vagy ha visszafrissítem normálisan akkor minden ok??
  • atinq
    #165
    SD-re telepítés eggyik megoldása.
  • k tomi
    #164
    sziasztok. olyan kérdésem lenne,hogy letőltöttem egy java játékot a pc-re.összekötöm a telom a géppel és szeretném rátenni.de melyik mapába kell betenni a játékot? vagy az mindegy? meg kell még vele valamit csinálni hogy el is induljon?
    köszi
  • Breki33
    #163
    #72
  • sanyiute
    #162
    ?:S:S Alkalmazásokat nem ez érdekelne mert Zenét,Képeket odatudom tenni ami kell csak az alkalmazásokat nem:S
  • whiskeyman
    #161
    mondjak valami tök egyszerű dolgot???? mindent a mem.kártyára ment alapból
    sőt...a fényképezés/videózás csak mem.kártyával működik
  • sanyiute
    #160
    tudnál segíteni ebben?? hogy memó karira mentsen??