963
DmC, azaz a Devil May Cry reboot
  • Klemice
    #401
    új tárgy találva, ez aztán magyaros :)
  • Myselor
    #402
    jólvanna.amúgy teljesen jó szerintem a magyarítása.nekem eddig tetszik :)
  • Klemice
    #403
    én jobban szeretem eredetiben
  • Myselor
    #404
    értelek:) mind2 jó szerintem
  • DarkSector
    #405
    Ez csak felirat, ettől még angolul hallod. :)
  • Kongy
    #406
    Nekem ezek a feliratok a falon, meg a földön rohadtul tetszenek, amik néha megjelennek. :D Egyiken hangosan felröhögtem, van 1 halom ellenség, és ha mindet megölöd jön még1 hullám, és ha azokat is megölted a falra íródik, hogy Fuck you Dante! XD
  • Klemice
    #407
    az kéne még hogy szinkron is legyen :))
  • Klemice
    #408
    a hódot megtaláltad amit ha megölsz kiírja a falra hogy kórájhét világa?
  • DarkSector
    #409
    Hát nem rajtam múlik. :D
    Magyarul szitkozódna Dante, meg odamondaná a magáét.
  • DarkSector
    #410
    de szemét valaki....
  • Kongy
    #411
    te mindenhol ottvagy? fő vérpistike.
  • Kongy
    #412
    jabocs az tomigír. :S
  • DarkSector
    #413
    Mentés helye:

    Akinek netán nem original....
    [nagy]SaveGame
    C:\ProgramData\Steam\RLD!\220440\storage[nagy]
  • janihunk
    #414
    Kis Gameplay:

  • Maxtreme
    #415
    Ezt nevezem én sebességnek,köszönjük! :)
  • Azeriel
    #416
    Valaki tudna segíteni? Ennél a résznél vagyok, épp a pasas szemét szereztem vissza és végigjöttem a hídon, de itt hogyan tovább? Azt az ajtót vagy mit meg nem lehet kinyitni(vagy csak én vagyok béna).
  • Seth
    #417
    Eddig hogyan jutottál el ? Már kellett párszor ilyen "ajtót" áttörni. Baltával lehet
  • Azeriel
    #418
    Baltával... ó basszus, nekem ökölre van váltva, azt hittem, hogy azzal is lehetne, így meg már elmentem vagy 2 ilyen ajtó mellett, jó mindegy, megint hülye vagyok. :D
  • Myselor
    #419
    amúgy kint van a costume dlc:) régi dante ruha stb
  • Dzsí Pí
    #420
    Urak, a balta az mikortól válik elérhetővé? (level 1-en vok)
  • szomferi
    #421
    miután eljutsz a régi házatokba, ott unlockolódik elég sok dolog
  • Dzsí Pí
    #422
    thx
  • Klemice
    #423
  • benőmenő
    #424
    Egy manuális lock dlc-t is kiadhatna ez a puszilgatni való bagázs
    Elég vicces, amikor a pajzsos szárnyas tetveket nem tudod leszedni, mert a földön lévő ellenfélhez húzza oda magát :S
    Egyébként a templomban haltam először emiatt. Nephilin-en játszom, asszem itt az a hard. Eddig könnyebb, mint a 4 normálon. Csak tudnám irányítani kit támad ez a szerencsétlen.
  • Kmarha
    #425
    én is.. folyamatosan a láncfűrészes genyókat húztam magamhoz, pedig pont tőlük próbáltam volna távol tartani magam :) Néhol nagyon tud szívatni ez a játék, pedig összességében csak nyomod a gombot és nem történhet baj alapú stílussal bír.
  • Kmarha
    #426
    ráadásul a két gombos kitérések sem akarnak rendre működni (így került ki a láncfűrészt). Lehet erőt veszek magamon és rákötök egy konzol kontrollert
  • szomferi
    #427
    én azokat a láncfűrészes szarokat messziről megkínálom egy ilyen földön végigfutó támadással, aztán jön a kasza, azzal még el is lehet hárítani a fűrészelésüket, mint a kis repkedő szaroknak a bombáit visszaütni
  • Klemice
    #428
    miután végigjátszottam, megerősödött a gyanúm, miszerint a tesztek fizetett tesztek voltak (vagy ennyire nincs ízlésük a tesztereknek)
    megvárom még a vergil dlc-t aztán uninstall...
  • vk90
    #429
    Véleményem a játékról, hogy valóban nem lett egy rossz játék ez, de:
    -nincs akkora kihívás benne, mint a régiekben, eléggé könnyű és ez baj szerintem. Na jó ne legyen olyan nehéz mint a 3, de legalább mint a 4 legyen olyan.
    -a történet eléggé érdektelen, a 3-ba és a 4-be mindig kíváncsi voltam mi fog történni, vártam mindig a következő bejátszásokat is. Na ebbe ezt nem érzem.
    -hová tűntek a látványos bevezetők? ezt is nagyon hiányoltam.
    -bár még nem vittem végig, de nagyon rövid egy egy küldetés, volt ami kevesebb mint 20 perces. Így elég hamar vége lesz a játéknak. Igaz itt nincs az, hogy újból kell menni egy egy pályarészeken, de ez nem ad semmit a játékhoz, én pl élveztem, hogy a régiekben sokszor vissza kellett menni pl ha megvan egy kulcs stb
    -a grafika (bár az nekem eléggé mellékes) nem minden szempotból múlja felül elődjét.
    -kevés és könnyű, nem annyira ötletes főellenségek vannak.
    -a főszereplő messze nem akkora karakter már (bár ezt tudhattuk előre). Van egy két gagyi beszólása ettől még nem lesz nagy szám. Messze nem olyan laza, sokszor úgy tűnik mintha nem is tudom félne :D Szóval azért többet vártam ettől is.
    Ami tetszett:
    -A harcrendszert egész jól eltalálták, nem is igazán hiányzott a lock on sem. Látványos, a régi részekből ismerős mozdulatok is vannak.
    -Átalakuló, romba dőlő környezet.
    -Vannak jó zenék, de a régi részek ebben is jobbak (főleg a 3)
    Szóval tényleg jó játék, de messze van a régi részek minőségétől nagyon. Más nevet kellett volna adni dehát, így jobban fogy. Mindenképpen szép munka főleg Ninja Theory(vagy mi a faszom)tól :D
  • benőmenő
    #430
    Az, hogy a stickkel bohóckodj egy stinger-hez szvsz minden, csak nem eltalált. Egyébként ugyan ezt tapasztaltam én is.
  • DarkSector
    #431
    magyarul magyarul...:D
  • Klemice
    #432
    az eddigiben a stinger a lock+irányzék+kard gomb volt, most meg nyomd kétszer irányba a stick-et aztán kard gomb, okádék
  • DarkSector
    #433
    Ja vágom már, bocsának elsőre nem vágtam mi van. :D

    Hát ez igen, Ninja Theory- nem izgatja hogy eddig mi volt jó volt vagy nem leszarta, kiadtak egy játékot, egy amcsi játékot, ami japcsi akar lenni, ahogy a szar amcsi filmekben...
    Japánokat hányszor akarták utánozni?

    Kör-átok stb...szénalmas...jobb ha maguk alkotnak valamit.
  • DarkSector
    #434
    Egyetértek, csak ebben bővítenék, vagy adnák hozzá egy cseppikét!...(7 misszióval vagyok éppen)
    Érzékeny lelkűek ne olvassák el.


    "-bár még nem vittem végig, de nagyon rövid egy egy küldetés, volt ami kevesebb mint 20 perces. Így elég hamar vége lesz a játéknak. Igaz itt nincs az, hogy újból kell menni egy egy pályarészeken, de ez nem ad semmit a játékhoz, én pl élveztem, hogy a régiekben sokszor vissza kellett menni pl ha megvan egy kulcs stb"

    Én a 7. missziónál járok, 4 szóval jellemzem a pályákat.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vidámpark-épület (kastély)-utca-csatorna
    Basszus....szó szerint így kell elképzelni, annyira egyszerű annyira egyforma minden, nem kell 1 pályán újra menned, mint a 4. részben, de bazze cső játék és 1-1 pálya, ha változik csak egyszer változik, és a 4 pálya külön külön elemek ismétléséből áll.

    Ilyet ember nem látott még, szó szerint egy pálya ha elindul 5 métert mész, AMÍG KI NEM ÉRSZ SEMMI VÁLTOZATOSSÁG nem lesz, semmi!
    Nincs olyan hogy mész a kastélyba és bemész egy pincébe egy könyvtárba, nincs olyan hogy az utcán elérsz egy parkba, nem tudsz a csatornába bemenni semilyen egyedi pályarészbe ami MEGTÖRNÉ a MONOTONITÁST, csak a főellenségnél, nincs olyan hogy változatosság, amíg nem érsz az adott környezet tipus végéig ugyanazt látod mint környezet, a csatorna annyira egyforma az egész a folyosók hogy köpni nyelni nem tudtam...

    WTF, komolyan én érzem cikinek hogy folyton abba botlok bele hogy IGÉNYTELENSÉG jele látszik a játék nagyobb részein.

    Mondja meg az akinek ez nem tűnt fel a 7 missió alatt legalábbis...így visszaemlékezve.
    Volt olyan mint a 4-ben hogy egy kamera szög váltás volt és MÁR MÁS KÖRNYEZETBE TALÁLTAD MAGAD?
    És ez csak a 4, volt ott is kastély de tudtad hogy 5 méter megtétele után nem ugyanazt látod magad körül, hanem ha nem is nagyobb eltérések de itt-ott megtörte valami a folyosók egyhangúságát.

    Komolyan nem is értem, ehhez nem is kell DMC jártasság, ez már nem arról szól hogy milyen volt a DMC régen...mai játékoknál ez nonszensz...nálam legalábbis.
    Ehhez képest a Dark Souls a változatos pálya megtestesítője!

    visszavan még 13 chapter, hajrá mutassatok már valamit, amitől úgy érzem hogy jászottam is a játékkal, mert a fentiek meg a laza történetmeséléstől kb ez az 5:30 játék után nem is érzem hogy, eddig mit csináltam a játékban...mintha most kezdtem volna a játékot, és eddig tutorial ment volna.



    "-a grafika (bár az nekem eléggé mellékes) nem minden szempotból múlja felül elődjét."

    Segítek kicsit, semmiben...az "MT Farmework" (asszem Multi-Thread Framework) motor ezerszer jobb volt. Unreal motor ha nem értenek hozzá, akkor kajak fos lesz a játék (látványban).
    Itt nem a pixelmennyiség az igazi probléma, hanem a design.
  • vk90
    #435
    Uhh, ezt tényleg nagyon jól kiegészítetted és jól megfogalmaztad. Sajna tényleg olyan egyformák a pályák, igénytelen valóban, és ami valóban nagy baj, hogy full lineáris. Persze ez az amcsi gyerkőcöket nem igazán érdekli inkább ez a jó nekik, nehogy véletlenül elakadjon szegényke és ne tudja már végigvinni ha már esetleg megvette.
    Sajnálom, hogy ilyen irányba indulnak el játékok (sajnos egyre több). Semmi kihívás nem lesz bennük. Igenis kell az, hogy megszenvedjünk a továbbjutásért, hogy valóban sikerélményt adjon egy játék. Régen milyen jó érzés volt (nes korszak pl), hogy végre sikerül mondjuk az ötödik pálya a sokadik nekifutásnak akár, és azon igultunk, hogy a hatodik pályán ne haljunk meg, mert kezdhetjük előlről valóban örült az ember ha sikerült egy-egy szint szint teljesítése. Most meg mi van? Unottan kell végigjátszani egy játékot, mert olyan könnyű, hogy ááá...
    Jah meg mi az, hogy bossoknál is van már checkpoint???
  • DarkSector
    #436
    Lineáris végülis mindegyik, csak nem mindegy pont a H&S lineáris jellege miatt hogy mennyire csavarnak a helyszíneken amiken végigmész, neház említenem még1 ilyet, amiben ilyen durva lenne a monotinitás, az meg hogy néha a falak deformálódnak, nem oszt nem szoroz, mert a környezetnek nem ad plusz az a pár repkedő platform vagy doboz, szerintem.

    Télleg gondolkodtam mikor írtam hogy mit hozzak fel példának, amivel példázni lehetne, de nem nagyon jutott eszembe semmi.
    És mikor bemész a challange-ekre...papám, hát az egy vicc.

    ***
    Ja a kihívásra még:
    Minden ellenfél attól hogy igénytelen kivitelezésű homályos paca végülis kellően eltérnek stílusban.
    Elsőnek az Angel-eseket kell megölni, utána inkább a Devil-es ellenfeleket.
    Mindegyikre van taktika, és a játék szépen le is irja hogy mit vess be ellenük.

    Valamint ha Hell-to-Hell megvan szól és visszakérdezek hogy van-e kihívás...:D
    Mert abban igazad van hogy ha valaki akár 1 Devil-t végigvitt már, nyugodtan mehet az alap fokozatokból a legnehezebben...mert könnyű a játék alapban.
    Nagyon könnyű.

    ***
  • vk90
    #437
    "Valamint ha Hell-to-Hell megvan szól és visszakérdezek hogy van-e kihívás...:D"
    Na ja hát még jó, hogy nehéz lesz a játék, ha olyan fokozatra rakom, de alapból is legyen nehéz. Mert bizony a 3 az geci nehéz volt normalon is. Jó is volt az, el is tartott egy két hónapig még kijátszottam, de ezt már lehet, hogy holnap végig is viszem. Másrészt meg kinek lesz kedve végignyomni ezt még egyszer :P :D
  • Myselor
    #438
    kicsit szánalmas hogy mindent leszoltok már ezen a játékon,játszatok mással ha ennyire szar komolyan.minek kell?
  • vk90
    #439
    Igazából én nem mondtam, hogy szar, meg leírtam a pozitívumait is (azt a keveset)
  • Myselor
    #440
    hát jólvan