48
Ide jöhetnek a leégett autók, motorok, teherautók.....
  • pxxl
    #8
    ha nem fizetnének, különös módon újra és újra kigyulladna a műhely, aztán a tulaj(ok) verdája, ha az én autóm így égne el :/
  • belapeter
    #7
    nah baszki :S
    Ezt még én is megéreztem :(
    Elég szomorú dolog.. Annyira ki van dolgozva ez a gép..
    ATOM Zsír volt :( Vagyis lehetett..
    Ám ah erre neked egy ilyenre futotta,akkor a farzsebedből kiveheted az árát :D
    De ha úgy volt hogy fél életedet rászántad hogy spóroltál rá kemény melóval akkor viszont nem szóltam ...
    Csak Gratula hozzá!
    És sok sikert ahoz,hogy fizessen a biztosító ...
  • Gibor
    #6
    Am elvileg vissza kell téríteni a teljes összeget, legalábbis a biztosítónak, a biztosító meg a telephelytől beszedi majd úgyis. Maximum akkor nincs kártérítés ha a telephelyen kivolt írva hogy baj esetén felelősséget nem vállalnak az autókért stb... ha ilyenekkel szétvolt szorva a hely akkor nincs térítés ha jól tudom, de amúgy a biztosítónak fizetnie kell...
  • Barnabyka
    #5
    +1
  • karajjj
    #4
    a helyében tuti, hogy még a gatyát is leperelném a műhely tulajáról
  • Gibor
    #3
    Szegény Integra :(
  • pxxl
    #2
    ouuhh
  • skate00
    #1
    akk kezdeném:
    ezt nemrég találtam itt a Fórumon:
    "Sajnálatos hírt kell közölnöm,tegnap éjszaka úgynéz ki mesemmisült az autóm!Este leraktam a szervízbe,hogy a hétvégi lacházára lebandázsolják a leömlőmet,majd ete 11óra körül egy ismerőtől jön egy telefonhívás,hogy óriási tűz van a telephelyen ahol a műhely is van.Mire kiértem,addigra már vagy 10tűzoltóautóból próbálták oltani a lángokat,amik 30-40méterre is felcsaptak,de már akkorra szinte az egész komplexum megsemmisült!Nem láttam ugyan az autómat,de nem is baj,mivel szerintem semmi nem maradt belőle,úgy mint a többi autóból sem amik még a telepen voltak.Ezzel 3.5 év kiartó,fáradtságos,és nem utolsó sorban anyagi ráfordítást igénylő munkája lett a nullával egyenlő!Elképzelésem sincs,hogy ilyen esetben megtéríti e valaki az anyagi káromnak legalább egy részét.Egy újabb integrával lett szegényebb a hazai hondás közösség!Béke poraira "



    és ez maradt belőle: