173
  • RYO21
    #13
    Az első volt kedvencem. Főleg a menü zenéje!
  • N o N a m e
    #12
    A Crusader nem az első rész volt? Azt hiszem nálam valami kimaradt... a fantasyról sem hallottam. Én is a Crusaderrel játszottam rengeteget.
  • adam46
    #11
    Lehetett katapultból lőni tehenet, ami bevitt valami fertőzést a várba. :D Nekem a Crusaders volt a kedvencem. Második rész tragédia. Remélem nem azt veszik alapul.
  • AntiHero
    #10
    Az eggyel nem játszottál?:)
  • skate00
    #9
    Stronghold Crusaders a volt a best.
    ez nemtom milyen lesz de biztos felteszem.
  • Bala10
    #8
    mit csinál a tehén olyan magasan?
  • Rundstedt17
    #7
    A Stronghold szép kezdés volt.Viszont az igazi ásszal a Crusaders-el még manapság is játszom.
    A 2 hatalmas csalódás volt.
    A fantasys kisérlet úgy szintén borzalmas
    Kiváncsian várom mit fog hozni a 3
  • ratgab
    #6
    Első részt nagyon imádtam, Crusaders is jó volt, de annak elkunyizták a haverok a telepítő lemezét és azóta se kaptam vissza, 2. rész is jó volt, de nem hozta az első rész hangulatát, a legutóbbi fantasy-s rész (még a nevét se jegyeztem meg, mert annyira el volt ba...va) meg tragédia volt.

    Az első volt a legrealistább mind közül, imádtam, órákat el tudtam lenni a főgém után csak vár ostromlással, illetve védéssel...

    Várjuk szeretettel a 3-at hátha végre visszatérnek a bevállt módszerhez, a gyökerekhez, az első részhez!
  • VRSDM
    #5
    még ma is imádok hatalmas várkomplexumokat építeni benne
    de a 2. tényleg ótvar lett.
    bár ez jólenne :)
  • nonicks
    #4
    a Crusader volt a best
  • N o N a m e
    #3
    várjuk! a 2-es nem tetszett nekem, de az első résszel rengeteget játszottam :)
  • nonicks
    #2
    jónak tűnik!:D
  • adam46
    #1
    A Firefly Studios Stronghold sorozata szép sikereket ért el és épp ezért meglepő, hogy a stratégiai játék utolsó része óta eltelt három év és sokat nem lehetett hallani a folytatásról.

    Ma azonban - meglepő módon - a SouthPeak Games honlapján bukkant fel egy közlemény, melyben hivatalosan is bejelentette a csapat a Stronghold harmadik részét, mely már a hetedik program a franchise égisze alatt. Mint kiderült, a SouthPeak Games megvette a Firefly játékának kiadási jogait és ha minden jól megy, akkor jövőre meg is jelenik az új epizód - csak és kizárólag PC-re.

    A hivatalos közlemény szerint a játék megújult grafikával és új játékelemekkel próbálja majd meggyőzni a rajongókat. Melanie Mroz, a SouthPeak vezetője szerint a Stronghold 3 egy remek játék lesz, mely hű marad a sorozat eddigi hangulatához. A cég el is indította a játék hivatalos honlapját, melyen folyamatosan jelennek majd meg az újabb információk. Jelenleg azonban csak ennyit tudni, további részletek az E3-on várhatók. (Forrás: SG, 2010. május 16.)

    Fejlesztő: Firefly Studios
    Kiadó: SouthPeak Games
    Megjelenés: 2011 eleje
    Hivatalos honlap: Stronghold 3