3032
Crusader Kings II

7439670952_0001009b22_b.jpg
  • klaci7
    #749
    Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy a Crusader Kings 2 Plus nevű mod nincs-e még véletlenül 1.6b verziójú játékra?
  • Kopiati
    #748
    Szóval a mediafire huncutságai végett, tessék Dropbox link: LETÖLTÉS

    Szigorúan 1.6!!!! A mediafire link is él, csak egyeseknek kevés szerencsével.
  • tomi0304
    #747
    http://www.mediafire.com/error.php?errno=999 ezt dobta ki a magyarositásra
  • Kopiati
    #746
    Nemrég megjelent a játék legfrisebb javítása, az 1.6, és az 1.6b (nem beszélve a Sword of the Islam kiegészítőről. Ez a magyarítás egy komolyabb átszabásával is járt, ezáltal az új verzió friss szöveget nem, de kompatibilitást tartalmaz. CSAK 1.6 verzió felett, aki 1.5-re felteszi az fagyással és az én kárörvendő nevetésemmel fog találkozni.

    1.6 kompatibilis magyarítás: LETÖLTÉS
  • Kopiati
    #745
    Ok, e-mail ment.
  • Although
    #744
    Mindenkivel előfordul ilyesmi :)
  • ravensoul
    #743
    Talán ha megnéznéd a jobb alsó sarokban lévő kiírást, látnád, kinek melyik üzenetére válaszoltam... (Válasz 'Kopiati' üzenetére (#691)) :D
  • Petiii94
    #742
    Kinek?Mert nick namet nemírtál:D???
  • ravensoul
    #741
    Szia!
    Írtam privát üzit! ;)
  • Petiii94
    #740
    Én megalakítottam Szicíliát remélem ez nem gond.Az autohritis dolgot viszont megpróbálom:P Köszönöm a segítséget :)
  • hollófernyiges
    #739
    A primogenitúrához az kell, hogy vagy ne legyen még megalakulva az a királyság ahová tartozol (lásd oroszok), vagy magas vagy abszolút legyen a crown authority, vagyis ha folyamatosan emeled, leghamarabb a harmadik uralkodó vezetheti be.
  • Petiii94
    #738
    A problémát megoldottam:D A kérdésem most az ,hogy mit tegyek ,hogy primogenitúra legyen?Mert nem igazán értem feltételeit :(
  • Petiii94
    #737
    Újfewnt problémám van...Apuliával bevertem SZicíliának és mivel minden gyerekem örököl a király halála után 3 felé ment a vagyon.Azt ajánlotta egy barátom ,hogy a várakat mind a heirnek ajándékozzam igen ám ,de addigra már neki adtam 2 várost.Akkor már várat nemkaphat?Mivel ha a Grand Landed Title fülecskét megnyomom Hiernél diplomáciában ,akkor nincsenek ott a várak kiosztásának lehetőségei :S

    A másik meg h amikor meghalt a király valami féltestvér kiszakadt az országomból...Ezt meglehet akadályizni?
  • Petiii94
    #736
    Nackem is :)
  • Although
    #735
    Ez egy jó kis sorozat volt nekem is megvan pár rész.
  • Petiii94
    #734
    REmélem :)
  • Petiii94
    #733
    :)
  • hollófernyiges
    #732
    Ja, felsegítetted az asszonyt a trónra, nem gond, a gyerek majd megörökli mindkettőtök vagyonát :)
  • Pluskast
    #731
    Gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet "a gond":)
  • Petiii94
    #730
    Amúgy a probléma az volt ,hgoy a Solerno-i király tesája az én feleségem:DMármint a királyné és így volt Claim CB-m Solerno ellen.A háború végeztével meg az asszony lett a tartomány vezetője:D
  • Petiii94
    #729
    Köszi a segítséget!Biztos h ez a gond ,csak én tegnap kezdtem a játékot és még nemnagyon értem.EGy haverom aki meg mutatta meg már rég játszott vele és elfelejttette ezeket a trükköket.

    Ha valakinek van kedve hozzánk beszálni multiba és nem zavarja őt ,hgoy nagyon láma vagyok akkor jöhet :D skypem :petiii.94
  • Pluskast
    #728
    Érdekes. Saját magadnak kérted vagy esetleg egy, az udvarodba menekült nemes számára? Mert abban az esetben ugye nem lesz a tiéd.
  • Petiii94
    #727
    Hello!SZiasztok!Következő a problémám:Apuliával kezdtem játékot és claims CB-vel lerohantam Salernot ,de mikor 100%ig elvertem nem tudom az országomhoz csatolni,a béke lehetőségek között az Enforce Deamands lehetőségnél nincs ott hogy megkapom salernot.Ki is próbáltam és független állam maradt.100prestiget kaptam ,de claimom elveszett és semmi más nemtörtént...

    Valaki tudja mi a szar van _?:(
  • Kopiati
    #726
    Ha börtönben vannak, szedd el a földjüket, és add magyaroknak...
  • avsk
    #725
    háát ha módonban ált mindig a királlyal neveltem fől a gyerekeket,és a lehető legpozitivabb tulajdonságokat kerestem nekik-bár törekedtem hogy több és több piety-t is szerezzek.
    Igaz,hogy északon egész lengyelország területén lázadoznak a nemesek-amúgy Mo.-al vagyok de egy örökösödési háború folyamán megkaparintottam egész Lengyelország területét-és minden lázadás után be is zárattam őket.Már lassan dugig lesznek a börtöneim lengyel urakkal.Pedig igyekszem őket kiengesztelni,de háát...
    Amugy a kémet használom is,több indokolt bebörtönzést elintézet nekem:).
  • Kopiati
    #724
    72 letöltő máshogy látja:)
  • szabi07
    #723
    Szerettem volna letölteni a magyarítást de nem tudom ,mert a fájl privátra van állítva, vagy valami ilyesmi
  • Pluskast
    #722
    "Csak azért említem meg ezt a tényt,mert nem rémlik,hogy a középkorban az összes új uralkodóval (ami vérörökös) ennyire un-szimpatizáljanak."

    Óóóó dehogyisnem! :) Javaslom, hogy olvasd el az alábbi könyvet:)



    14 éves voltam kb mikor először olvastam faterom könyvespolcáról. Az egyik legjobb és legolvasmányosabb könyv e témában.
  • hollófernyiges
    #721
    Hát ha állandóan tömegesen fellázadnak, akkor valamit rosszul csinálsz, én ajándékot szinte soha nem adok nekik, ha fellázad egy-két ambiciózusabb fajta, akkor legfeljebb mennek a tömlöcbe gondolkodni. Mi az a mínusz amiért nem szeretnek? Más a nemzetiségük? Akkor neveld át a kölykeiket. Érdemes úgy tanítani az örököst hogy sok zöld tulajdonsága legyen (bátor, kedves, nagylelkű), attól szeretni fogják, a pirosaktól meg rühellik. A kémfőnököt érdemes felderítő üzemmódban a fővárosra rakni, hogy hamar megtudd ki áskálódik a korona ellen, ne csak akkor amikor a fele királyság csatlakozott hozzá.
    Egyébként korhű a felfordulás a királyváltás idején, az Árpád-korban szinte mindegyik örökösödés trónkövetelőkkel meg lázongással járt együtt.
  • avsk
    #720
    Lehet hogy egyedül vagyok ezzel a nézettel,de csak én gondolom úgy,hogy hülyeség az az opció,hogy minden egyes uralkodó meghalása után az összes vazallusom opinion-ja drasztikusan csökken?Annyi pénzem és szabad városom nincs,hogy lefizessem/odaadományozzam nekik,ráadásul 1 lefizetés/ajándék nem is lenne elég 1 vazallusnak.És nekem van vagy 6-7 több tartománnyal rendelkező (vagyis erős) úr és kb.még 8-9 kisebb hatalmú.Ha az erősebbek fele is fellázad (és fellázad,mert már nem tudok nekik mit adni...) csak a szövetségeseimmel tudnám helyre rakni őket.
    Csak azért említem meg ezt a tényt,mert nem rémlik,hogy a középkorban az összes új uralkodóval (ami vérörökös) ennyire un-szimpatizáljanak.És ez már a 3. ilyen királyom.
    Még megérteném,hogy nem kedvelik az új királyt,ha a megkoronázása után elvesztik az urak a városaikat,tartományaikat.De erről szó sincs,mindet megtarthattak,és most az akár +86 opinion vazallusaim is lementek mínuszba harmadik alkalommal,pedig a kapcsolatom velük elég jónak mondhattam mindvégig,miután lekenyereztem őket.
  • BryceHUN
    #719
    Kivéve ha nem legalizált fattyak.
  • Pluskast
    #718
    Ha van két fiad akkor van örökösöd nem?
  • Kocsmáros
    #717
    és akkor mi van ha kasztília királya vagyok van 2 fiam 3/1 évesek és nincs utód most akkor wtf?
  • Neoncsoves
    #716
    ezesetben megfontolom a játék megvételét :) köszi a választ...
  • Kopiati
    #715
    Hivatalos fórumon...
  • Neoncsoves
    #714
    scripting tutorialt hol találnék a játékhoz?
  • hollófernyiges
    #713
    Erre találták ki az anyaági (matrilinear) házasságot.
  • Smokk
    #712
    Kovetelesek fabrikalasa soran lehet a kiralyi tronra torni?
  • Smokk
    #711
    A hercegemnek sikerult 4 leany gyermeket nemzeni.Most amikor elhunyt,megorokolt mindent a legidosebb.Viszont kiirja h a dinasztiam ki fog hallni(gondolom mert senki nem viszi mar tovabb a regi csaladi nevet)akkor az o halala utan game over?
    S ha igen mit tudok tenni ez ellen??!Eleg sok jatekidom van mar benne.
  • Although
    #710
    Elvileg a demo időkorlátos például, nem azzal játszol? vagy lehet a warez verzio is ilyen.