11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • PhantomAss
    #9674
    hol lehet megnézni a legutóbbi videókat? sem yt, sem a retekklub oldalán nem találom, csak ilyen állóképes/szerkesztett vacakokat
    nem merik kirakni őket?
    pedig szivesen szörnyülködnék megint a kritikán aluli produkciókon
  • Coolfire
    #9673
    Igen,valóban hasonlít rá.Lehet,hogy ott is a fiúk vannak előnyben.
  • MerlinW
    #9672
    összes amcsi rész
    összes brit
    összes ausztrál
  • matyi0323
    #9671
    Ez általában mindennel így van, ami velünk kapcsolatos :))
    Mármint az utolsó része az irományodnak :)
  • MerlinW
    #9670
    Az az érthetetlen, hogy harmadszor volt a bottom 2-ben (a lenti előadás után is)... igaz ismét túlélte. Valamiért nem fekszik a népnek a csaj...:/ Pedig tiszta Kylie Minouge hangja, stílusa van, aki ugye ausztrál ikon.
  • Coolfire
    #9669
    Pfff...ez a csaj veri az eddigi összes faktoros lányt egyedül.Igaz a kengurusok is sokan vannak.:)
  • MerlinW
    #9668
    Kellemes..:)

  • Coolfire
    #9667
    Az amcsit szoktam,de csak Demi Lovato miatt,ergo nem sokat tudok róla.
    De azért láttam már a yt-on mindből.Ég és föld a magyar és a többi.Még az ukrán is nívósabb.
  • MerlinW
    #9666
    Én mindhármat követem.
  • GerY5
    #9665
    Ha már international:

    Külföldieket, elsősorban britet nézi valaki? (Esetleg USA, Ausztrália...)
  • extra sensory
    #9664
    Tuti hogy nem az RTL utasítására énekel rosszul, mert már a táborban is k*rvaszar volt és azóta folyamatosan... akkor még nem lehetett sms-t küldeni hogy szavazzanak... ne várd hogy majd hirtelen megtáltosodik és megjön a hangja. :D
  • matyi0323
    #9663
    megtaláltam már
  • matyi0323
    #9662
    Amit Stone énekelt hétvégén annak mi volt a címe?
  • MerlinW
    #9661
    Szerintem túl tiszta az a hang, hogy a nézőtérről jöjjön:) És a stílus is olyan rendezős, mintsem egy random nézős:) Aztán a fene tudja:)
  • Totti5
    #9660
    Az nem lehet itt összeesküvés elmélet van! Le van játszva minden. Nem tudtad?:D
  • Láma!
    #9659
    azt nem egy néző kiabálja?
    mert amikor Nóri kivár a névvel, akkor is kiabálnak a nézők.
  • MerlinW
    #9658
    Ezt figyeltétek?. 4. pötty, utolsó másodpercben a vágás és az eredményhirdetés előtt beszólnak a backstage-ről: "Krisztián a továbbjutó" :) Utána a folytatásban Krisztián meglepődik:)

    Van még bármi a televíziózásban amit nem tudtunk orbitálisan elb***ni?:)
  • Victor1103
    #9657
    :DD
  • Rash87
    #9656
  • precision
    #9655


    kb ezt is mutathatta volna Beának :D
  • Coolfire
    #9654
    Mekkora ganédomb.:)
  • Zeraa
    #9653
    ...az ilyen témákban de nagy az egyetértés:).... ti ffiak ...
  • Zeraa
    #9652
    Remélem nem okozok túl nagy fejtörést teeee...nehogy megerőltesd magad a nagy mustrában....
  • Victor1103
    #9651
    Most volt csak időm áttekergetni a tegnapi műsort. Ebben az évadban nagyon tetszik hogy a mentorok oltogatják egymást. Remélem hamarosan előkerülnek a a tányérok is:D
    Krisztián aktuális heti leoltására szerintem a Geszti meg a Malek külön kis jegyzetekkel készülnek.
    Lass Beát csórit viszont sajnálom:( Szerintem tuti megbánta hogy jelentkezett ebbe a sz@rba mert ezek a kritikák kicsinálták. A párbaj végén meg a Stone... ekkora egy kárörvendő gecit xD
  • Dean Winchester
    #9650
  • adam46
    #9649
    :D
  • RatBaG #9648
    egy dagadt faszkalap, de van mikor jókat ír.
  • MerlinW
    #9647
    S ki a *szom az a sixx?
  • Bokafix2
    #9646
    lol

    én még azt is megkockáztatom hogy azt az első számot amit előadott, playbackról énekelte és nem is az ő hangja volt hanem Jimmy-é számítógéppel megváltoztatva egy kicsit... az a hangszín amivel akkor nyomta, annyira de annyira hajazott az apjáéra hogy még egyik ismim meg is jegyezte hogy ez Jimmy... Jimmy énekel és nem ő... Többször meghallgatva a felvételt utána pedig összehasonlítva a későbbi számaival hihetetlen mennyire eltérő a két hangszín, közük nincs egymáshoz, mintha két különböző ember adta volna elő a számokat.
  • kat12384
    #9645
    najó a videókat megtaláltam az oldalon. De teljes adást tényleg nem lehet megnézni?
  • kat12384
    #9644
    Az RTL oldalon mért nem teszik fel a videókat? Plusz ha rámegyek az adás visszanézésére, nem indul semmi. Youtube-n meg már egyáltalán nem találok videókat. Hol lehetne ezeket visszanézni tudja valaki? Elég idegesítő, hogy ezt nem teszik lehetővé.
  • Béka Benő
    #9643
    Lass Beának nem szerencséje, hangja nem volt- sixx kritikája a tegnap esti X-Faktorról.

  • precision
    #9642
    a selejtezőn is szar volt, annyi különbséggel, hogy nem volt hamis, mert azt a számot kb. egész élete folyamán gyakorolta... tehetségtelen énekes, ezért van az, hogy rohadt sok idő kell neki míg egy számot meg tud úgy tanulni, hogy ne legyen hamis... de még ha nem is hamis, a hangszíne unalmas, rengeteg orrhangja van, egy kicsit sem sztáralkat...

    de úgy látszik M.o. -n még az sem baj ha hamis valaki... akármelyik másik ország akármelyik tehetségkutatóján kiszórták volna a selejtezőn (vagy egy körrel később) lehetne akárki az apja vagy anyja
  • Wootan
    #9641
    Arra még nem gondoltatok, hogy Jimmy jr. az rtl utasítására énekel ennyire szarul? (válogatóban nem volt rossz).
    Így most két tábor van:
    - alap jimmy haterek + akik a gyenge szereplése miatt savazzák
    - a jimmy fanok

    Egyik oldalról megy a fika ezerrel, a jimmy fanok meg csak azért is bent tartják. Az rtlnek ez így tökéletes, mert az emberek erről beszélnek (reklám)/szavaznak, és a bulvár is lubickolhat a témában.

    Erre mondják, hogy oszd meg és uralkodj :D
  • Ironman2
    #9640
    Az is lehet,meg az is hogy innen veszik az ötleteket
  • Coolfire
    #9639
    Onnan fog nyugdíjba menni.Komolyan mondom,ha megnyeretik vele,nincs igazság.Elhiszem,hogy sok pénzt hoz a reteknek,de legalább nyomokban legyen már fair play,és tehetségkutató jellege.
  • wesker24
    #9638
    Itt lenne az idö hogy végre már egy csaj is nyerjen X-faktort de ennek kb az esélye 0,1 % !
  • Coolfire
    #9637
    Helyes!
  • Coolfire
    #9636
    Neki kellene szerintem is,megérdemelné.De ezt,csajok és csapatok nem nyerhetik meg,csak a bugyinedvesítők.Nem gondoltam volna,hogy ilyen pici,devilnek a hónaljáig ért.:)
    De hangja az van,azt el kell ismerni.Ő sem hasított annyira,ahogy a Gergő gyerek sem.
  • wesker24
    #9635
    Egyetértek benne vagyok !