11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Ironman2
    #9714
    Na jön a Zombi Krisztián!
  • adam46
    #9713
    KRISSSSSSSSSSSSSSSSSSZZZTIÁN tied a testem.
  • Krisztiam #9712
    jön Szánkó Krisztián :DD
  • Béka Benő
    #9711
    Mert az !
  • Béka Benő
    #9710
    Miért kellett ezzel a Csonka András f@szát szopogató nyálas Szabó Dáviddal kezdeni az estét ?
  • Coolfire
    #9709
    Hű,most leszek rosszul..
  • Ironman2
    #9708
    Olyan buzis
  • Coolfire
    #9707
    Ez szar volt.Majd jön Adélkánk,és mindenkit lemos.
  • Zeraa
    #9706
    hehe jó mozgása van ennek a srácnak...:)
  • Coolfire
    #9705
    Bocs de hánytam nórikától(pedig már neki kéne).Megint hozza formát a frizuval..
  • IXEMGabeo
    #9704
    én annak fogok szurkolni, hogy valaki robbantson egy C4-est a studióban:D
  • Krisztiam #9703
    gyerünk Adél :D
  • Zeraa
    #9702
    CF! Nem azé de idő vaaaaan :) a ffinak illene itt lennie korábban már ne is hari
  • Ironman2
    #9701
    Hajrá Adél!
  • Zeraa
    #9700
  • precision
    #9699
    Adélkán mit esztek? most persze nem az esztétikai élményre gondolok, hanem azon kívül? rém idegesítő állandóan kényesen beszélő hamis HisztisPina :D nem értem...
  • Bokafix2
    #9698
    mingyá kezdődik
  • bakkerman
    #9697
    na kiváncsi vagyok a mai adásra,vajon kiteszik-e végre jr.zámbót,bár jobb ha ebben nem reménykede...Hajrá Adélka,meg persze Gergő ! :D
  • GerY5
    #9696
    A magyar X a külföldiek fényében (UK,US,AU) egy nevetséges műsor. Jóformán csak azért kapcsolja be az ember, mert:

    - szombat este máshol épp nem megy vígjáték,
    - valami kell, míg kikerül pirate-re a brit adás.
  • MerlinW
    #9695
    Az X tehetségkutató (-nak kellene lennie), Voice pedig énekverseny. Voice-ban tapasztalt, zenei múlttal rendelkező énekesek versengenek egymással. Sokan kérdezik, hogy ennek mi értelme. A győztes lemezszerződést és hírnevet nyer. Az pedig több millió forint (stúdió idő, marketing, stb). Mi pedig kapunk - kapnunk kellene - egy igényesebb műsort.

    A probléma még mindig a háttérrel van. Úgy tűnik nincs az országban (csatornáknál) hozzáértő rendező, vágó, operatőr, világosító. Ezek nélkül pedig a legnívósabb műsor recept is csak egy halom trágya. A korrupcióról ne is beszéljünk. Nem azért igénytelen hulladék a magyar X, Csillag születik, Megasztár, Voice stb. mert szegény ország vagyunk, nincs pénz a minőségre, hanem mert nincs hozzáérés.
    Tegyük hozzá, hogy technikailag a Voice a legigényesebb reality-nk. Egyedül a hangosítás és a zsűri a probléma. Az X Faktorban egyszerűen mindent rosszul csinálnak.
  • IXEMGabeo
    #9694
    Pont az első kettő volt a leggyengébb, amit láttam. Sajnos olyanok is kiestek, akik simán továbbjutást érdemeltek volna. Egyébként szinte 90%-ban jó hangok vannak, de persze olyanok is akadtak, akik korábban ismertebbek voltak pl. a Fatima, meg a Nika (ezt a múltkor beszéltük) azért érződött rajtuk, hogy ne ma kezdték.

    Akinél sokat drámáztak az a látássérült csajszi, aki Dénessel énekelt és Mező Misi volt a mentoráltjuk. Mező Misi kivonult gondolkodási időt kérni annyira ki volt aztán ...nem árulom el mi történt.

    Mentorok nagyrésze nagyon sok sablon dumát nyomat, ha a lélek szó nem hangzott el 100x akkor egyszer sem. Malek Andrea pedig nagyon idegesített a Somló pedig makogott. Mező Misi a legnormálisabb a mentorok közül és ő az, aki a csapatból a legjobban megmondja a dolgokat, mert látszik h szakmabeli, a Somló csak ismételget, a Caramel pedig mindig a lélek dologgal jön meg a nagyon nagyon szót is vagy 1000x ismételte meg:D
  • Kaplan
    #9693
    És milyenek voltak a párbajok? Én eléggé sok jó hangot találtam a Voiceban. Hihetetlen, hogy ilyen szempontból mekkora a különbség a Voice és e műsor között.
  • IXEMGabeo
    #9692
    bocs, ha lelőttem a poént, de szeretem, ha megnyugodnak a drukkerek voltam forgatáson és az összes párbajt láttam tudom kik kerültek be:) Amiatt egy percig ne kételkedjen senki h Dávid nem került be de pszt
  • Kaplan
    #9691
    Ismerősöd? :)
  • IXEMGabeo
    #9690
    sőt az élő showba is bekerül elárulom
  • Zeraa
    #9689
    a kis kedvencem hála az égnek...
  • Coolfire
    #9688
    Köszi,megnyugodtam.Már megijedtem,hogy rosszul tudom.:)
  • zsotesz
    #9687
    lol, voice-ban most volt Nádor Dávid, tovább is ment
  • MerlinW
    #9686
    Fionnula egy Louise nevű mellékszereplőt játszott, a 9 évad első részében. A feleség sosem volt látható.

    "Mrs Columbo" was the brainchild of NBC entertainment president Fred Silverman, who hoped to carry on a little of the "Columbo" mystique without Columbo, soon after "Columbo" ended its NBC run.. Richard Levinson and William Link regarded the idea as heresy, but Silverman said he'd do it without them. "The magic of Columbo's wife is that you never see her," Levinson protested."
  • IXEMGabeo
    #9685
    na ne már:D
  • Coolfire
    #9684
    Nekem ez új.:)Pedig tőlem nagyobb Columbo fan nem sok van.Valami linked nincs?:)

    ON:
  • Synchronous
    #9683
    off:

    Columbo feleségét egyik epizódban lehetett látni. Fionnula Flanagan alakította.
  • Coolfire
    #9682
    Csak az a baj,hogy úton-útfélen azt nyomja,a tábor óta,hogy nem érdemli meg hogy ott legyen,meg ha mégegyszer ilyen fosspré lesz kiszáll etc..Legalábbis a "médiában" ez van.Azt elismerem,hogy ebben vállig benne van az RTL keze,de kiszámbót sem kell félteni.
    A szavazós dologgal egyetértek,mert azt a "borítékot"sosem fogjuk látni,ahogy a szavazatok számát,közjegyzőt és Columbo feleségét.:)
  • extra sensory
    #9681
    Egyik előző adásban ezt mondta Ildikó Krisztiánról:

    "Nagyszerű hangod van, színpadra való vagy, gyönyörű vagy." - ja... hasonlítasz édesapádra
  • PhantomAss
    #9680
    az is a gond sztem hogy itt már a mentora is benne van az elejétől kezdve, mert ő nyomatja, erősíti, mondja neki hogy jól csinálod, annak ellenére hogy nagyon jól tudja hogy ez nem igaz. Nagyon jól tudja a Kersztes is hogy ez gáz, de mégis nyomja előre, azzal sem törődik hogy ezzel saját magát járatja le (megjegyzem a mostani kiesők közül is szerintem toronymagasan LB énekelt a legjobban-bár így sem egy nagy szám)
    Az már más kérdés hogy az rtl mennyire nyomatja, mekkora felháborodás kell ahhoz hogy kiessen, stb.
    Ez az egész szavazatrendszer úgy rossz ahogy van, mert így nem a tudás számít hanem a szimpátia (és a pénz).
    Én megfordítanám az egész rendszert: lehessen szavazni ugyanúgy mint eddig, hiszen ez a lényege a műsornak, ebből van lé. De döntsenek csak a mentorok a produkciók között, és a két utolsó (kieső) között döntsön a szavazat.
  • Coolfire
    #9679
    Az biztos!
    De ezt a gyökeret nem fogják kiejteni.Erről a szarkupacról lehet írni a legtöbbet a szennylapokban,és a reteknek ez jó+a sok retardált Jimmy fantól jött SMS.Idáig még elviselem-addig lenémítom a tévét-de ha összekerül párbajon valamelyik favommal,és kiejti
    veszek neki egy Berettát és egy kakast..először lelövi Árpyt,aztán bumm a fejbe.
  • Bokafix2
    #9678
    Ha mondjuk ők ketten párbajoznának akkor sztem...



    3/10






    6/10

  • RatBaG #9677
    http://comment.blog.hu/2012/11/08/jimmy_fia_krisztian_apja_jimmy_notajaval_parbajozna
  • zsotesz
    #9676
    vagy itt
  • precision
    #9675
    http://www.rtlklub.hu/most/musorok/x-faktor

    kell egy regisztráció is ha 1 percnél többet akarsz nézni :)