2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • Zegi Norbi HUN
    #1971
    Hát amennyit dolgoztak rajta, nem hiszem, hogy csak 1-2 óra lenne:)

    Akkor az első epizódban Rapture a helyszín, de akkor gondolom a 2. epizódban mehetünk vissza Columbia-ba?! Ezt csak az egyik kép miatt gondolom, mikor Elizabeth egy ló mellett van, ami elpusztult. Az ég világon sehol sem találkoztam ezzel a játékban, pedig mindent bejártam és megcsináltam/begyűjtöttem.

    Meg is találtam videóban:
  • Shep
    #1970
    Elég béna ez az új logó :) Amúgy 10 juróért azért kicsit húzós egy DLC, nem? Főleg ha majd kiderül ,hogy alig 1-2 óra.
  • mester1987
    #1969
    *Megjelenés: HOLNAP
  • mester1987
    #1968
    [URL=http://tvgry.pl/?ID=3880]BioShock: Infinite - Burial At Sea DLC "First 5 minutes"[/URL]
  • MerlinW
    #1967
    Egyrészt még csak a közelében sem jársz a valóságnak, másrészt az ilyet spoilerbe szokás írni, harmadrészt ha visszaolvasol a topikban rengetegszer lett linkelve, leírva a történet.
  • sanya200
    #1966
    Én se érettem a végét teljesen asszem a creditról lemaradtam de úgye a legvége az volt hogy brooker eldönti hogy megöli Comstock-ot amikor még csecsemő,benyit az ajtón erre a próféta áll ott,vagy pap vagy kiaz aztán vége.Amúgy észrevettem az elején hogy mikor elizabeth-nek választasz nyakláncot az lehet egy kalitka vagy madár,van jelentősége melyiket választod?Mert a vége felé az öreg elizabeth ad egy kártyát amin szöveg van meg az a kalitka,csak elizabeth nem értette mi az a szimbólum.
  • mester1987
    #1965
  • pcgammer
    #1964
  • Zegi Norbi HUN
    #1963
    Esetleg ha még nem olvastátok volna:)

    trailer és új infók a DLC-ről
  • skinnyman
    #1962
    A vilagitotorony orzoje (aki Comstock utasitasa szerint megolte volna Booker-t amikor odaer), akit Lutece-ek tettek huvosre, neogaf-os linken errol is irnak, kepek is vannak amik ezt tamasztjak ala.
  • Zegi Norbi HUN
    #1961
    Amúgy az a halott ember a világítótoronyban a legelején kicsoda??? Már végigvittem egy csomószor(nem tudom megunni:P), de erre nem találtam választ és ahogy körülnéztem neten, mások se nagyon:/
    Van, aki szerint a DLC-ben minden kiderül majd, mind1.

    Jézusom és még mindig nem jött ki a DLC:( Remélem karácsonyi ajándéknak szánják majd:P
  • skinnyman
    #1960
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Anno utanaolvastam valamennyire, van par ilyen dolog ami nem teljesen egyertelmu es amirol meg is oszlanak a velemenyek, ez is egy ilyen. A legegyszerubb magyarazat erre az egeszre amit olvastam, az talan ez:
    "Drowning Booker creates a paradox.

    Booker accepts baptism->Liz drowns him->Booker is dead so no Bioshock Infinite->Liz doesn't exist to drown him->etc...

    As a paradox, this scenario is obliterated by nature so the only remaining timelines are where Booker refuses baptism. These timelines don't involve any tampering with spacetime and everyone lives happily ever after."

    "So, the crux of it all, is accepting that:

    When the universe encounters a paradox due to a choice, it systematically wipes out all timelines associated with that choice, and only allows the timelines with an alternate choice to be made.

    Therefore, since Booker accepting baptism and becoming Comstock always winds up in a paradox, the universe goes, "No", wipes those timelines out, and only allows timelines featuring baptism rejection to exist.

    Hence, the post-credits scene."


    Tovabba lasd: neogaf
    "WHY DOES KILLING BOOKER AT BAPTISM STOP ALL VERSIONS OF COMSTOCK?" resztol
  • Gabe18
    #1959
    Tegnap sikerült befejeznem a magyarítással. Tényleg szuper játék volt.
    Elizabeth meg nekem valóban az egyik legjobb, ha nem a legjobb játékbeli társ volt. Megkedvelhető, szerethető, aki valóban azt az érzetet adta hogy ott van veled, és sokszor ha baj van számíthatsz rá. Jó ötlet volt hogy ő nem halhatott meg, és ezzel kihúzták az ilyen virtuális társak legnagyobb hibáját, hogy folyton rá kell vigyázni, és ezáltal két pálya után megutálod hogy egyáltalán van veled valaki, akivel csak a gond van.

    Na de a történet. Jó, úgy ahogy aránylag összeállt a végére. Plusz elolvastam itt régebbről jó pár fejtegetést, végignéztem a magyarázó videót, de valami akkor se áll nekem össze. Lehet elsiklottam valami felett, vagy egyszerűen nem áll össze nálam...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig este már úgy tűnt képbe vagyok. De tovább gondolva az utolsó, credits utáni jelenet nálam mindent felborít.
    Mert ok, Booker visszamegy és hagyja hogy vizbe fojtsák az "Elizabethek" ezzel megakadályozva hogy Comstock egyáltalán létre jöjjön. Na de, ha úgy van, akkor ezzel nem csak a Comstock verziókat öli meg, hanem a normál Booker verziókat is. És akkor nincs senki aki a Credits utáni részben ott lehetne a szobában, lenne gyereke, és benyithatna a szomszéd szobába...
    De tovább megyek. Ha a Booker verziok megmaradnak és csak a Comstock alternatívák halnak meg, akkor se jó az utolsó jelenet. Mert ez esetben Comstock nem létezik, nem viszi el a lányt, stb... Tehát logikátlan a nagy csodálkozás/reménykedés az utolsó jelenetben hogy a szomszéd szobában ott van a gyerek. Neki az lenne a természetes hogy ott van.


    Persze mondom lehet én fogok fel valamit jól.
  • akyyy
    #1958
    falon fel volt irva valami kód de nem találom sehol a hozzá léő feltörö könyvet(még az elején járok)

    hol van ez??
  • Shep
    #1957
    Te amúgy nem vagy kicsit kényszeres?
  • grebber
    #1956
    Na végre lekerülhet a gépről az újbóli végigjátszás után!
  • Zegi Norbi HUN
    #1955
    De jóóóóóó :D Végre neki kezdhetek újból:) Köszi a csapatnak
  • Jakuza1
    #1954
    A magyaritas toltheto: http://www.magyaritasok.hu/downloads/details/1616/bioshock_inifinite
  • Empty
    #1953
    A végső csatánál mi az elsődleges? Mire All Zepelin felirat jön már szinte elpusztult a hajóm. Valami tipp? Kösz!
  • mester1987
    #1952
  • DeerHunter01
    #1951
    Elolvastam, jó lett
  • Mastigias
    #1950
    Sziasztok! Zolnai Róbert rajongótársunk lefordította a BioShock Wiki Infinite-ről szóló bejegyzését, ennek köszönhetően elolvasható a játék teljes cselekménye. Gyertek, és nézzetek be hozzánk! (:
    A BioShock Infinite teljes cselekménye
  • pcgammer
    #1949
  • Shep
    #1948
    Nem volt még ilyesmi 100 más játékban, amúgy. Bár biztos lesznek akik elszórakoznak ezzel is pár órát.
  • Evoluti0N
    #1947
    Ez az első dlc nagy nulla. Különböző arénák, ahol le kell győzni több hullámnyi ellenséget. A hullámok között tudsz fegyvert választani/fejleszteni, képességeket venni/fejleszteni. Minden körben van valami extra feladat, amiért plusz pénzt kapsz a körök végén (csak shotival ölj, meg hasonlók). Aztán a pénzből tudsz feloldani modelleket (értsd kiállított színes szobrok a karakterekről), meg újabb kukkolós videókat, meg talán még mást is. Plusz megnézheted, hogy mennyire voltál ügyes másokhoz viszonyítva, mivel pontot is kapsz a körök végén nem csak pénzt (AKA: leaderboard).
  • Evoluti0N
    #1946
    A mostani DLC még nem a sztori DLC, amiben Rapture van, csak valami aréna. Szal annyira ne legyél besózva. :) Különben ez az arénás már elérhető, éppen tölti a Steam.
  • iowa19
    #1945
    Mikor lesz már fent torrenten a DLC? Vagy már fent van valahol?
  • ricsa008
    #1944
    mocsok mód akad a cucc :( pedig a gép ok...
  • mester1987
    #1943
    Meg sem lepődök azon, hogy a Call of Duty: World at War/Black Ops zombimódjából merítenek majd vagy másnéven vegyétek parasztok kiegészítő, de legalább minőségi játékról van szó, ami egyetlen jó dolog benne.
  • iowa19
    #1942
    lusta szarok.. gondolom leszarják a népet, már úgyis megvolt a bevétel az alapjátékból
  • iowa19
    #1941
    hát ezt komolyan nem hiszem már el. ennyit kell várnia dlc-re, és akkor most kiderül, hogy még többet........
  • Fpocok
    #1940
    De az NEM MA JÖN. Ma csak a béna challenge pack jön.
  • iowa19
    #1939
    dehogyisnem. facebookon nemrég tették ki a trailert, meg ki van írva, hogy dlc available :)
  • wedge31
    #1938
    Én egy normális story dlc-t várok, remélhetöleg nem 2-3 órás játékidövel.
  • Fpocok
    #1937
    Ugye tudod, hogy AZ NEM MA JELENIK MEG.
  • iowa19
    #1936
    megveszem a dlc-t, ahogy a játékkal is tettem, de mennem kell el este, ezért akarom minél hamarabb kipróbálni a vízalatti várost...
  • MerlinW
    #1935
    Vegyük úgy, hogy ezt meg sem kérdezted.
  • iowa19
    #1934
    És crackelt verzió hamarabb lesz?
  • Fpocok
    #1933
    Gondolom 7 után.
  • iowa19
    #1932
    Mikor lehet már letölteni a DLC-t? Facebookon ott írják hogy avilable now, steamen meg semmi. ???