2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • Seth
    #1931
    Brr, kicsit beleborzongtam :) Remélem jó is lesz.
    Ami a DLC-ket illeti végtelen számút csinálhatnak, ha figyelembe vesszük az Infinite sztoriját :), akárhol,akármikor játszódhat
  • Evoluti0N
    #1930
    Akkor a 3. dlc alighanem ennek a dlc-nek a 2. epizódja lesz.
  • r4pt0r
    #1929
    Nah ez már érdekesebb mint amit előbb linkeltél. :D
  • BryceHUN
    #1928
    BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode One DLC trailer
  • BryceHUN
    #1927
    BioShock Infinite: Clash in the Clouds DLC
  • mester1987
    #1926
    Olyan nagy dologra nem kell számítani, bár már eltelt majd félév a megjelenés óta, szóval még később az is lehet, hogy egy folytatás jön...mint divat-DLC.
  • Zegi Norbi HUN
    #1925
    Remélem ezek után több órás játékidővel és áll leejtő-hatással fog érkezni :P
    Bár a történettől nem félek, hogy jó lesz-e, mert Levinék a legjobbak ebben :)
    Csak jönne már :D
  • Evoluti0N
    #1924
    Nem tudom. Legalább valami bejelentés lehetne már. Azt mondták, hogy azért kell ilyen sokat várni, mert a játék megjelenése után kezdték el fejleszteni. Csak kérdem én, hogy mi a fenének adnak ki Season Pass-t a játék megjelenésekor, ha lassan 4 hónappal a megjelenés után sincs még hír az első DLC-ről? Kezdek nagyon türelmetlen lenni és Facebook hozzászólások alapján nem csak én.
  • Zegi Norbi HUN
    #1923
    Tényleg, akkor már megkérdezem, hogy a DLC, amihez a türelmünket kérték, ennyire nagy szabású lesz, hogy ennyit váratnak? Csak mert félő, hogy már csak az emberek töredéke fog ezzel a kivételes játékkal játszani, mire kijön :(
  • Zegi Norbi HUN
    #1922
    Igazatok van :) A sikoltások hosszúsága nem is stimmel a kettőnél, de azért érdekes :D
  • Evoluti0N
    #1921
    Szokás bizonyos hangeffekteket előszedni, többször felhasználni. Itt is eljátszották, erre mindenki összeesküvéseket szül. :)
  • Fpocok
    #1920
    wat? Az csak egy hang effekt. Benne volt az első részben is, nem nagy dolog.
  • Snexi
    #1919
    ennyire még ők sem láthatták előre a jövőt.Biztos csak véletlen egybeesés
  • Zegi Norbi HUN
    #1918
    Durva, ezt eddig nem is tudtam :D Akkor ezek szerint ők már az első Bioshock-nál tudták/tervezték , hogy még jön 2 rész és majd a harmadikban nyer értelmet, mintegy Easter Egg?
  • UltraZord
    #1917
    fegyver upgrade hogy működik? minden fegyvernél 4 et lehet fejleszteni csak? vagy minden damage, recoil blabla 4 szer fejleszthető feljebb? Ki lehet maxolni mindent?
  • skinnyman
    #1916
    Es teged ki kerdezett? Es ha ezt gondolod mit keresel egyaltalan itt? Ha csak ennyit tudsz hozzaszolni a temahoz, legjobb ha ki sem nyitod a szad.
  • Jakuza1
    #1915
    Es mivel ezt a szonoklatot te jelentetted ki, mar valami ?
  • xxxpaulxxx
    #1914
    És mivel ezt TE jelentetted ki, ezért ez mostantól közvélemény.:)
  • Jakuza1
    #1913
    "Egy igazi mestermu, idotlen klasszikus."

    Olyan, de olyan tavol all tole, hogy ha a tavolsagot gyalogturan kellene elerned, akkor szaz par cipot koptatnal el legalabb, mire odaernel.
  • xxxpaulxxx
    #1912
    Már kijött
  • Evoluti0N
    #1911
    Mikor jön már ki a b@szott első Season Pass DLC? Komolyan már!
  • poruljartal
    #1910
    ez után írta ki
  • MerlinW
    #1909
    Megkapod, amint kitöltötted ezt
  • poruljartal
    #1908
    üdv
    van egy atis kuponom, meg tudnátok mondani, hogy mikor küldenek majd kódot? már aki hasonló cipőben van, hogy nem kapta még meg
  • xxxpaulxxx
    #1907
    Töltsd újra a chaptert... ha jól emlékszem PC-n ez oldotta meg a dolgot... ugyan ennél a hibánál.
  • strack89
    #1906
    Valaki megtudná mondani miért lehet az hogy amikor átmegyek a másik világba és a Good Time Club-ból vissza akarok menni a Plaza of Zeal-re akkor mindig lefagy a játék :/ Megpróbáltam lemezről, aztán feltelepítettem de úgy sem jó, nagyon idegesítő (Xbox 360)
  • mester1987
    #1905
    PUFF
  • xxxpaulxxx
    #1904
    arctenyér
  • Evoluti0N
    #1903
    De van, csak a Season Pass-on belül, az Industrial Revolution meg egy flash játék (ahogy írtam), amivel egy kulcsot kapsz, ami Steamhez (is) jó.
  • NandorHUN
    #1902
    Igen van az Indistrial Revolution, Early Bird, (Comstock Shotgun Skin), All In One Day, elv ezek köttek boxra, legalábbis ncore-on ezek vannak :D - és ez csak konzolra, tehát pC-re nincs semmi.
  • Evoluti0N
    #1901
    Na, meg volt egy Industrial Revolution nevű flash játék, amelyiknek nem tudom hanyadik pályájának teljesítése után adott egy kulcsot, ami pár extra cuccot adott a játékban. Azonban a 3 sztori DLC-ről még hír sincs, hogy kb. miről fog szólni az első, vagy mikor számíthatunk a megjelenésre.
  • Evoluti0N
    #1900
    Van Season Pass a játékhoz, ahhoz jön majd 3 sztori DLC. Emellett aranyszínű fegyverek, meg talán még valami járt mellé, amit még játék megjelenésekor megkapott mindenki, aki megvette a Pass-t. Nem hiszem, hogy konzolra jelent meg külön DLC.
  • NandorHUN
    #1899
    Mintha konzolra lenne DLC, de PC-re én se láttam.
  • Evoluti0N
    #1898
    Csak engem idegesít baromira, hogy lassan már 3 hónapja megjelent a játék, de még hír sincs az első DLC-ről?
  • xxxpaulxxx
    #1897
    Egyébként ezt láttátok már? Mennyi rejtett kincs... pláne a zenéknél... blew my mind again:D
  • skinnyman
    #1896
    Az elso reszt minden idok legjobb jatekai kozott tartom szamon. Eszmeletlen hangulatot, vilagot teremtettek meg az 1960-as viz alatti varossal. De ami a legdurvabb volt benne, az a sztori/tortenet, ehhez hasonlot, ekkora csavarral valszeg soha semmilyen jatekban nem lattam meg.
    A 2 is elegge tetszett amugy, az 1-et persze nem uberelte, mas csapat is csinalta, de jo kis uto-sztori volt az 1-hez.

    Tegnap delutan fejeztem be az Infinite-et, es az allam azota keresgelem. Amikor vege lett, csak bamultam magam ele percekig (amugy poen a credits kozben a video, meg az az utani jelenet), es kb azota is folyamatosan ezen jar az agyam. Elolvastam tobb oldalon mindenfele ertelmezest, megneztem utolag minden Lutece es Songbird jelenetet ujra, stb, mostanra mar elegge osszeallt a kep. Nem csak hoztak az 1 altal felallitott szintet, hanem ezzel a multiverzummal egy eszmeletlen vilagga bovitettek ki az egeszet, amiben Rapture is helyet kapott. A tortenet agy-orlo, (ott vannak vegig a jelek, es amikor osszeall az egesz, valami eszmeletlen), tanulsagos, es olyan erzelmeket is kozvetit, amilyet csak nagyon keves jatek kepes. Egy igazi mestermu, idotlen klasszikus.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt amugy tudtatok, hogy az 1-ben benne van a Songbird halalsikolya?
    0:14-nel:



    az eredeti:

  • mester1987
    #1895
    Ahogy olvastam a hivatalos fórumot a textúrák betöltésének gyorsítását vagy egyes kártyákon a hibásan megjelenő textúrát javították, nem tudom pontosan. Annyira még emlékszem, hogy amikor a Handyman támad és a sínen vagy akkor valami hiba előjöhetett. Apróságok.
  • Evoluti0N
    #1894
    Pedig nem nagyon találtam bugot benne. Tegnap lejött egy 10 megás patch, nem tudom, hogy mit javított.

    @Myselor Megvettem a Season Pass-t a játékhoz, azért vagyok ennyire izgatott már, hogy mi lesz a 3 dlc-ben és mikor jelentik már be az elsőt :)
  • Myselor
    #1893
    én már ott tartok hogy nem is érdekel.max youtubeon meglesem,jóhogy nem már fél év múlva adják ki,kitérdekel majd akkora.
  • mester1987
    #1892
    A játékot még foltozzák, kérdésesek tényleg a DLC-k...