2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • sanya200
    #2011
    hát tudnak bonyolítani xdd amúgy lesz hozzá fordítás?Egy bajom volt vele amúgy a hosszát kivéve hogy baromira nincs lőszer az egész játékban csak hébe hóba akad pár db töltény de még eve se nagyon van.Nehéz szinten kínlódás.Amúgy az nagyon tetszett benne hogy vannak splicerek akik aktívan használják a képességeket,kár hogy csak egy féle volt.Korábbi bioshockba ez az egy ami nem tetszett hogy szinte csak nekünk vannak képességeink pedig sokkal dinamikusabb lett volna a játék ha az ellen is tud használni fagyasztást...stb A másik az hogy fagyasztással tudsz továbbjutni,megfagyasztani a vizet xdd az tetszett.Volt egy rész mikor elekromos áram futott a vízbe és sehogy nem tudtam rájönni hogy menjek bele,villanykapcsolót nem találtam aztán beugrott hogy befagyasztom
  • skinnyman
    #2010
    Nem olvastam neten utana, de itt az en ertelmezesem:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A sztoriban a fo csavar, hogy te igazabol nem Booker vagy, hanem Comstock (azaz megkeresztelkedett Booker).

    Lenyegeben ez tortent: egy olyan parhuzamos valosagban vagyunk, ahol Anna atadasanal Comstock-nak Anna-nak nem csak a kis ujja szakad le (mint az Infinite fo sztorijaban), hanem a feje, meghalt. (ugy tunik ez nem egy "konstans" volt, szegeny Elizabeth ki tudja hany fele modon szakadhatott kette a kulonbozo vilagokban:) ) Comstock ezen sokat bankodott, es ugy dontott, hogy el akarja felejteni ezt az egeszet. Lutece-ek segitsegevel egy olyan vilagba menekul, ahol soha nem is letezett Anna: Rapture-be. A regi univerzuma torteneseit igy nagyjabol el is felejti, de azert az emlekek a ket kulonbozo univerzumbol meg ott vannak valahol a fejeben, ezert ilyen zavarosak az emlekei. Szoval kapott egy uj szemelyazonossagot (a szakallat is leborotvalta) es Rapture-ben eldegelt boldogan a rossz emlekei nelkul. Kozben joba lett egy Sally nevu kislannyal, akire szinte a lanyakent tekintett, de kesobb eltunt. Amikor megtalalta, Sally mar egy Little Sister volt es nem akart visszajonni hozza. Elkezdett eroszakosan harcolni a "lanyaert", ekkor beugrottak neki a masik univerzumbol az emlekei is amikor ott is a "lanyaert" harcolt, es az ott megtortent tragediara, ami elol menekult.
    Elizabeth pedig (aki valoszinuleg az Infinite fo sztorija valosagbol jott) Comstock menekuleserol tudomast szerzett (ami mondjuk kicsit fura, mert az nyilvan egy masik valosagban volt, hiszen kulonben o sem elhetett volna (leszakadt volna a feje baba koraban)), igy Lutece-ek segitsegevel utana ment, hogy "megleckeztesse". De nem volt eleg neki, hogy elerte hogy visszajojjenek Comstock emlekei amik elol menekult, hanem egy Big Daddy-vel azert ki is nyiratta a vegen :)


    Mas kerdes, hogy az Infinite fo sztorijanak vege onmagaban lehetetlenne teszi a DLC esemenyeit, mert abban Comstock minden verzioja el lett torolve. Szoval ez meg az "elott" jatszodik.
  • sanya200
    #2009
    Végigtoltam a brutal at sea dlc-t de gondolom fordítás nincs hozzá.Valaki esetleg elmagyarázná hogy mi a rosebb van?Már az elejét se értem milyen kis csajt keresnek,kié vagy mié?Amúgy már az se világos hogy booker mér nem ismeri fel elizabethet,ez is vmi másik dimenzióba játszódik?
  • kill3r21
    #2008
    :)
  • Evoluti0N
    #2007
    Csak most érkeztem végigjátszani a DLC-t. Nekem tetszett. Nem volt túl hosszú. 3 óra körül. Azonban nem is vártam többet. Elvégre nem egy 100 órás RPG DLC-jéről van szó. A sztorit megint eléggé sikerült megkavarniuk. Igencsak érdekesre sikeredett a vége. Szeretettel várom a következő epizódot. :)
  • Ombika
    #2006
    Comstock hazaba hol a menkube tudok bejutni,csak fel ala ugralgatok a tetu sineken,de sehol se talalom.?? :-(
  • sulouos
    #2005
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó sokára válaszolok, de ebben a videóban nem csak jó dolgok vannak. Nagyon furcsán hatott volna a kiadott játékban, ha a Comstock háza előtti gondolánál még mindig hét ágra süt a nap.

    Pont az tette olyan nyomasztóvá a játék második felét, hogy nem csak a történések aggasztottak, hanem az időjárás és a város képe is alátámasztotta, megerősítette ezt. Feltámadt a szél, borult lett az ég, stb. Ehhez jön még a kedvenc részem, Comstock házában Elizabeth keresése. Szinte folyamatosan Elizabeth sikoltozását halljuk, amikor éppen nem, akkor is minden más forrásból (hangosbemondó, voxophone-ok) őt halljuk, amint kínozzák, megtörik.

    Az ottani környezetben is feltűnt, hogy semmi valóban élő dologgal nem találkozunk, csak üres testekkel, mint a Lunaticek és a felügyelőik. Még az amúgy is agymosó kinetoszkópok is élettelen felvteleket mutatnak, szöveg nélkül, mondanivaló nélkül... Ezek az apróságok is sokat dobtak a hangulaton.
  • r4pt0r
    #2004
    Azért mondta Elizabeth hogy "állandók és változók", mert itt más a neve a Sky-hooknak, és erre csodálkozott rá. Igazából semmi jelentősége. :D
  • Zegi Norbi HUN
    #2003
    Valaki lenne olyan kedves és le tudná írni nekem a Burial at Sea történetét? Nem tudok angolul, csak nagyon keveset csíptem el az infókból:/

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az feltűnt, hogy mikor Elizabeth kérdezte Booker-t, hogy mikor jött ide, nem volt benne biztos és vérzett az orra. Meg amikor felvesszük a Sky-Hook-ot, akkor Elizabeth valami olyasmit mond asszem, hogy "állandók és változók", Booker meg "mi van?". Azt értem, hogy ez egy másik párhuzamos világ, de akkor Elizabeth miért mondott ilyet? Meg még van egy csomó kérdésem:D Előre is köszönöm aki leírja nekem:)


  • Evoluti0N
    #2002
    Hát, lol. Ma jött egy patch és most a játék akkor is a Box controller gombjait mutatja/nincs egér, amikor billentyűzetet + egeret használok. Ebből kontroller kihúzás lesz.
  • Hoz_Hun
    #2001
    Nekem 2,5-3 óra volt végigjátszani és én sem sietek, sőt kifejezetten lassan játszok. Nekem anno a Bioshock 1-2 jobban bejött, így Rapure-ba visszatérni jó volt. Szóval pláne nem siettem.
    Ám a sztorit a végén nem teljesen vágtam. Mondjuk az Infinite sztorijával is vannak gondjaim. Na mindegy.
  • adler741
    #2000
    Mondd ezt a Magyarországon élő multiknak,akik ennyi pénzért dolgoztatnak.
  • MerlinW
    #1999
    A tolvajok első parancsa: "Olvass NFO-t".
  • adler741
    #1998
    A dlc t a játék mappájába kell majd telepíteni?
  • visszalépés
    #1997
    Nekem 57 óráról 60 órára ment fel a játékidőm,és én sem sietek igyekszem megnézni mindent.Remélem ez csak kis bevezető volt és a második hosszabb lesz.
  • mester1987
    #1996
    Én sem ,főleg nem BioShock-ban. Majd ha esetleg méred vagy méri a steam, kíváncsi vagyok mennyi lett (már csakazértis) :)
  • kill3r21
    #1995
    Ami neten 2 óra az nekem 4, nem szeretek sietni..:)
  • mester1987
    #1994
    Viszont ha csinálsz walkthrough-ot, akkor azt simán megnézném.
  • mester1987
    #1993
    Ha legalább 3 órás van, akkor azt mondanám megéri, mivel a F.E.A.R. 2: Project Origin, Reborn DLC-je is anno valahogy ilyen hosszúságú és áron volt még, de mivel YT-on is másfél-két órákat látok, így nem igazán tudom közel se elhinni
  • kill3r21
    #1992
    Szerintem elég jó cumó :)
    De az ára azért magas szerintem...:)
  • mester1987
    #1991
    Remélhetőleg ja...
  • Evoluti0N
    #1990
    Nem azt kell nézni, hogy egyesek milyen gyorsan tudnak végigrohanni, hanem, hogy egy "normális" játékos mennyi idő alatt viszi végig. Ha az ember szétnéz mindenfelé, meghallgatja a felvehető kazetta akármiket, stb., akkor azért több van benne, mint 78 perc.
  • mester1987
    #1989
    Egy srác ~78 perc alatt végigvitte YT-on.
  • visszalépés
    #1988
    Icipicit mintha rövid lenne ez a kiegészítő.Amúgy tetszik csak marha rövid.
  • MerlinW
    #1987
    Elnéztem, valóban 5GB körül van.

    Egyébként teljesen irreleváns az alapjáték mérete, a hangok és a textúrák teszik ki a méret 99%-át, ezek mennyiségétől és minőségétől függ mekkora lesz az anyag.
  • mester1987
    #1986
    Az az 500 MB DLC-nek kicsit erős, egy 23 GB-os alapjátékhoz...
  • MerlinW
    #1985
    Amit kiír az ritkán fedi a valóságot, a könyvtár méretét nézd meg.
  • Evoluti0N
    #1984
    Nálam 5,xyz gigát töltött le a Steam.
  • MerlinW
    #1983
    Megkeresed vagy csinálsz egyet, ha nincs.
  • akyyy
    #1982
    holvan az az offopikokba?
  • Zegi Norbi HUN
    #1981
    Isten ments, hogy offoljak, csak gondoltam megemlítem, hogy már elérhető máshonnan is.
  • MerlinW
    #1980
    Nem tudom miről beszélsz, a DLC mérete ~500MB. A virágboltival kapcsolatban meg el lehet fáradni az offopikokba, köszönjük.
  • Zegi Norbi HUN
    #1979
    A virágbolti már kint van és 10,41 Gb:D Bár ahogy írták, teljesen újra kellett alkotniuk Rapture-t, talán annyira nem is meglepetés:)
  • Shep
    #1978
    Tehát 10 jurót a hülyének is megér :)
  • Fpocok
    #1977
    Röviden: Fos és az előző játékok világát is szétbarmolja. 90 perc.

  • Shep
    #1976
    Igen, elég sok változáson esett át a játék az évek során.
  • Zegi Norbi HUN
    #1975
    Visszaszívok mindent:D A második részben a felnőtt Elizabeth-et irányítjuk majd:P

    Akkor ezek csak amolyan "próbálkozások", míg megtalálták a tökéletes helyszíneket,eseményeket? Még a megjelenés előtti gameplay-ben is teljesen más helyszínt mutattak.
  • Shep
    #1974
    Igen ez is tele van olyan részekkel amit én személy szerint hiányoltam a játékból, mert hangulatosak és sokat dobtak volna a produktumon.
  • Zegi Norbi HUN
    #1973
    Vagy például, ami ebben is van:


    De igazad van, majd kiderül:)
  • Shep
    #1972
    Ezt a részt úgy tudom kivágták, nem lesz a DLC-ben sem, de majd kiderül.