1098
Warhammer 40K: Space Marine
  • V43 1105
    #201
    Nekem tetszik, 1920 x 1080-ban játszottam, számomra nem volt zavaró a HUD-sem.. tökéletes a játék
  • SBT
    #202
    Üdv. Csak nekem nem hajlandó steamről telepíteni a demót?
  • SBT
    #203
    Semmi nemszóltam, csak visszáb kellett volna olvasom. Csak már hónapok óta várom és nagyon ideges voltam.
  • KondorKhan
    #204
    csak nálam van olyan, hogy néha akadozik a hang?
  • wedge31
    #205
    Nálam is volt föleg amikor rámugrott egy tucat üvőltő ork.
  • MetalWolf
    #206
    HARD ?! = Teljesítve :D

    Nekem a pálya végén.. amikor már csak pár ork volt..

    nah rájöttem a gránátlövőre :D (R) betűvel robbantasz !

    meg tök faja ezek a kivégzési módok (E) betűvel :D

  • wedge31
    #207
    Igen csak vigyázni kell vele mert engem már vágtak le kivégzési animáció alatt.
  • SBT
    #208
    Am,van bármi ötlet arról hogy akik nem tagjuk a Honor Guardnak mikor játszhatnak a demóval? Remélem még megjelenés elött mert ettől függne hogy előrendem/megveszem-e...
  • SBT
    #209
    Nem tudom valahogy törölni a kommentjeim? Minden egyes esetben valahol segítséget kérek 5 másodpercel utánna megvan a megoldás, de totál randomra...
  • MetalWolf
    #210
    bereggelsz a http://www.spacemarine.com/ -ra .. ott a news-ban van egy link ami a demóhoz visz --> ott kérhetsz kódot .. amit steamon aktíválva töltheted is !
  • wedge31
    #211
    A Honour Guard az a hivatalos fórum neve simán regisztrálsz és kész.
  • SBT
    #212
    Nah most toltam végig normálon, szerintem jön az előrendelés...
  • KondorKhan
    #213
    már előrendelve, 29 euróért :D
  • Prof William
    #214
    Nem tudjátok hogy Ps3-ra mikor jön a demó? Azt írták anno hogy a demó az jön több platformra is.
  • wedge31
    #215
    Holnap.
  • Optimus Prime
    #216
    Üdv!
    Leszedtem a demót, de a játékba úgy "villognak" egyes textúrák vagy inkább árnyékok. Ez mitől lehet? Tapasztalt valaki ilyet?
  • Szaruman
    #217
    Szar driver okozhatja, v nem teljesen támogatott (régi) videokártya.
  • RatBaG #218
  • KondorKhan
    #219




  • Prof William
    #221
    Akkor holnap elkezdem a mocsadék Xenok kipurgálását a Császár nevében!
  • wedge31
    #222
    Tricia Helfner...
  • heady
    #224
    A Xenos az idegeneket jelenti, szal az orkokat is.
  • quad
    #225
    PURGEEEEEE THE UNCLEAN!!!!!!!!!!!!! =)
  • [NST]Cifu
    #226
    Nos, végigment a demó, rövid értékelés: hangulat megvan, a grafika üti a szintet, a játékmenet és a kezelés mentes a gigászi hibáktól, egyszóval szórakoztató, agyatlan játéknak nagyon is jó.

    Titokban féltem keményen, mert hiába vagyok Relic fan a Homeworld óta, a Dawn of War-nál (az első) kemény játékmeneti hibákat építettek be, mint például azt, hogy mennek az űrgárdisták, aztán egyszer csak eggyel többen lettek. Aztán egyszer csak megjelent egy gránátvető az egyikük kezében. Az már csak a sluszpoén volt, hogy kegyetlenül nem sikerült visszaadni az űrgárdisták ritkaságát, nagyságát, jelentőségét. Hullottak mint a legyek, de kit érdekel, jön újabb ezer...

    Szerencsére a DoW2-ben ezt a hibát kiküszöbölték, úgyhogy a bizalmam visszaállt.

    +Grafika. Nem világmegváltó, de jól néz ki, no. Szépen kidolgozottak az űrgárdisták, sajnos az orkok már annyira nem, de ettől még nem kell a falnak menni. Ráadásul egy ma már messze nem csúcson díszelgő GTX460 786Mbyte-os kártyával akadásmentesen fut 1920x1080-ban!
    +Hangulat: Servoskull, gárdisták, birodalmi sas, ork "díszek", stb. Nem mondom, hogy egy-két részen nem lehetne picit jobbá tenni, de a lényeg, hogy átadja a világ hangulatát, ez pedig nagyon-nagyon fontos ennél a játéknál. És sikeresen megcsinálták!
    +Játékmenet: A hibái ellenére játszható, kezelhető, élvezhető. A videók alapján még nem örültem, mert a japán / koreai hack&slash jött át, de végül is illik ez ide. Még a TPS nézetet is megbocsátom miatta.

    *Hűség az IP-hez: Négy fegyver egyszerre nálunk? Még egy bolt pistol + chainsword és bolter elmegy. No de mellette stalker bolter és gránát vető? Ez viszont már sok. A jó hangulat és a kellő alázat azért néha felfedezhető, ám ettől még nem vagyok elégedett e téren.
    *Hangok és zene: A zenét el lehet viselni, nem zavaró, sőt, végül is kikapcsolni sem akartam. Ám nekem e téren az etalon továbbra is lassan másfél évtizedes Final Liberation. Az kellően "Orkos" volt, még ha akciójátékhoz lassú is lenne tán:



    Ezt valamennyire ellensúlyozza a fegyverek és a mozgás hangja. Lehet érezni, hogy tömege van annak a fránya Power Armornak. :)

    -Csapattársak: Na ez akkora csalódás, mint ide lacháza. Szinte semmit nem érnek, ha éppen háttérbe húzódom egy kicsit, akkor három orkot képtelen normálisan lerendezni két űrgárdista? Ne nevettessük már ki magunkat. Szánalmas, komolyan mondom. Ok, legalább vannak...
    -AI: hát ez akár fent. Minimális fedezékhasználat. De például nem pozicionálják át magukat, kedvezőbb lőpozicióért, stb. Oké, hogy az Orkok nem észlények, de a háború alapszabályaival ők is tisztában vannak. Például hogy nem jó dolog könnyű célpontot nyújtva egy helyben állni.
    -"A Cső": Hát igen. Semmi választási lehetőség, egyetlen irányba vagyunk terelve, kicsi a szabadságfok. Aláírom, hogy sok szempontból vannak ennek előnyei, de én inkább a hátrányai miatt fanyalgok...

    Igen, ez a játék üt. Keményen. Lehetne sokkal jobb (FPS nézet kellene, és értelmes AI, no és főleg csapattársak), de ne legyünk telhetettlenek. A Fire Warrior után ez a Messiás. Persze kár, hogy nem a 2011-es Space Hulk 2...
  • lammaer
    #227
    Jól hangzik hogy van súlya a karakternek - Darksiders is azért tetszett nagyon, mert érezted hogy odab*sz a kari azzal a nagy pallóssal - nem úgy mint más játékokban ahol nincs meg az erő érzete (pl nekem a Devil May Cry 4 ilyen volt).

  • quad
    #228
    eleg jo lett a demo alap vetel lesz nalam , mindenben lehet kivetnivalot talalni , de aki szereti ezt a vilagot es a tenyleges meszarlas feelingjet az nem fog csalodni.
  • NONPLUSZULTRA
    #229
    Nos 2 órát toltam a demót, az alább felsorolt hibák nemigen zavartak, mert megszoktam, hogy minden alternatív 40K játéknak saját szabályai vannak (szinte mindet játszom időről időre felváltva kártyától terepasztalon át PC-ig) Ha igazán élvezni akarom a 40K univerzumot, maradnak a regények ;)

    2 dolog zavart igazán: 1: kb másfél óra játék után kezdett szaggatni, a processzorhasználat felment 100%-ra az FPS meg 3-4re pedig viszonylag erős gépem van. 2: mivel Steames, nem találom a játék Exe-jét, nemigen tudok új profilt beállítani a Gameboard-omhoz, az alapértelmezett profilt kellett átírnom. De ez csak kényelmi kérdés.

    Az első pályánál tök jó a Jump Pack, minél magasabb szintekről könnyű levadászni az Orkokat, közben a 2 tesó aprítja őket a földszinten. Nálam besegítettek rendesen, engem inkább az zavart, hogy sebezhetetlen a 2 társunk, oda sem kell figyelni rájuk, nincs semmi szükség együttműködni velük. A Fire Warrior is jobb ebből a szempontból, ott is kaptunk segítőket de idővel elhullottak ha lemaradtunk tőlük. A Jump Packkal jó kicsit gyakorolni, a célzott odab@szós becsapódás tényleg odab@sz rendesen.

    A második pályánál érezzük igazán, milyen fasza is lenne itt is egy Jump Pack, de kapunk egy Power Axe-t, meg az említett extra lőfegyvereket és bőven van is alkalom a kipróbálásukra. Itt már gazdagabb a felhozatal, a Squigektől a Gretchineken át a Nobokig jön minden ( a Nobok különösen kemények)

    Ezek után kíváncsi vagyok a fullos játékra, nagyon hatott rám a parasztvakítás eddig ebben a játékban a legkidolgozottabb a 40K környezet kár, hogy nem működik a Pause-gomb, hogy néha körülnézzek (és megtaláljam a megfelelő gombokat hirtelen). Annakidején ugyanekkora hátast dobtam a Fire Warriortól is, igaz FPS-nek gyatra de minden pálya maximálisan hozta a 40K fílinget :)

    Összeségében abszolút pozitív csalódás a csőkaland fílinget leszámítva.
    Végig úgy éreztem ez egy Fire Warrior csak jobb grafikával.
  • AnarchoiD
    #230

    Nekem tetszett a demo, es xboxon sehol nem lassult be pedig 6 eves konstrukcio ;)


    Egy dolog zavart , sisak nelkuli urgardistak ? es mindnek jofiu arca ? sehol egy heg vagy egy implant ? tulsagosan steril... es hianyoznak a jetekbol a csata alol a lelkesito szonoklatok ;) ha meghalsz kapsz egy idezetet de aztan ennyi.

    Multiban meg jo is lehet .. remelem csak felreolvastam es nemlehet majd kaoszurgardistaval csapatban tolni ;) mert az olyan mint egy muszlin jezus ;)
  • Wykos
    #231
    Hát nemtudom h mit nézel de az egyik marínnak hiányzik az egyik szeme :D valószínűleg ő a legöregebb titus és a másik még nagyon fiatal marín párszáz évesek lehetnek max :)de ha ilyen intenzív harcok lesznek végig a kampányban mint a demóban akkor hidd el h gazdagabbak lesznek egy két heggel.Tituson is van egy kettő pl hiányzik a haja néhol valószínűleg állt már ki a fejéből egy choppa :D
  • Prof William
    #232
    Jaja. Birodalmi szóhasználatban... Xenos = mindenki más akik nem mi vagyunk. Ja és persze... "All must die."
  • Prof William
    #233
    Testvérek!
    A császár szent nevére kérdezlek benneteket...

    A PS store-n kint van már a demó?
  • NONPLUSZULTRA
    #234
    No megtaláltam a Lag okozóját, ekkora öngólra nem számítottam: a FRAPS okozta, amit pont azért futtattam, hogy lássam, mennyire laggol a játék :)
  • Prof William
    #235
    Jó volt a demó. Hozta hangulatot. Lehet tudni milyen hosszú lesz a játék?
  • NONPLUSZULTRA
    #236
    Hol érdemes megrendelni a gyűjtői kiadást???
  • Optimus Prime
    #237
    Most ment rendesen, hogy validating-et futattam. Ám kb. 3 mondanál lefagyott a kép, majd crashelt. Most már induláskor crashel, pedig kétszer is validating volt. Még megpróbálom a teljes reinstallt.
  • NONPLUSZULTRA
    #238
    ITT nézz körül.
  • MetalWolf
    #239
    Miujság az univerzumban, istencsászár utódai ?!
  • ratgab
    #240
    Végigvittem a demót! Nagyon jó kis hent játék ez! A grafika tetszik, space marine feeling átjön!
  • wedge31
    #241
    Várunk...

  • KondorKhan
    #242
    ez marha jó :D