52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Bukephalos
    #49695
    Még egy kérdésem lenne multival kapcsolatban:

    Miképp lehet meglévő, mod mentes profile-t multiban aktiválni/használni?

    Próbáltam a neten lévő Guide-ok segítségével duplikálni, de az istennek nem jelenik meg a profil multiban.

    Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek!
  • lacica
    #49694
    Köszi.Ki is van kapcsolva,üresen jó is.Nade,ha vállalok melót egyből lelimitál 90-nél.Ez a gondom.
  • Bukephalos
    #49693
    Szívesen!

    Én még nem találtam olyan kamion-, vagy trailer modot ami a promods-szal akadt volna, ha egyébként mod-mod vagy mod-játék verzió inkompatibilitás nem áll fen.
  • szaboz80
    #49692
    Köszönöm! Őket nagyon ismerem (innen szerzem be Jazzycat modjait), csak mindig az a problémám, hogy nem tudom pontosan, hogy a ProMods-al mi műxik...
    További érdeklődés:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1) Én szívesen használnám a Real Company logo v2.4.4. by satan19990-t. A hsz-ben írják október 30- dátummal, hogy ProMods-al nem megy. Van valakinek tapasztalata vagy egy másik bővítménye, amely funkcióban megegyezik a fentivel?
    2) Egyet még nem sikerült megfejtenem. Mikor írják, hogy "X" modot a modkezelő az "Y" mod előtt töltse be, az mit jelent? Alulról felfelé tölti be a modokat vagy fentről lefelé? Mi a sorrend?
  • Bukephalos
    #49691
    MAN TGS Euro6

    MAN TGX Euro6

    Egyébként meg itt érdemes körülnézned:

    Kamionok
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2016.11.28. 11:35:43
  • szaboz80
    #49690
    Köszi! Vannak esetleg linkjeid hozzájuk?
  • Bukephalos
    #49689
    Én egy MAN TGS-t és egy MAN TGX euro 6-t nyúzok felváltva. Próbáltam Ohaha DAF gépeit is, de nem tetszettek a fékhangok
  • szaboz80
    #49688
    Rég jártam erre felé... Pénteken szeretném reaktiválni a játékot, amivel kb 5-6 hónapja nem gurultam... ProMods map-ot fogok a továbbiakban is használni JazzyCat pótjaival. Ehhez ti milyen traktorokat használtok, ami nem része a játéknak? Ajánljatok párat, légyszi.. :)
  • ets2mplayerHUN
    #49687
    látom értesz ezekhez a dolgokhoz lenne is majd feléd egy kérdésem...
  • ets2mplayerHUN
    #49686
    na úgy tünik sikerült a dolog :) mégegyszer tényleg köszönöm a segítséged örülök hogy segítettél :))
  • ets2mplayerHUN
    #49685
    át írtam meg minden erre hibákat írt ki ahogy raktam vna be a mappába
  • ets2mplayerHUN
    #49684
    most meg valami hibákat írt ki amikor raknám be a mod mappába
  • ets2mplayerHUN
    #49683
    értem hát nagyon szépen köszönöm a segítséged :) nem hittem hogy lesz itt bárki aki segít ebben,tényleg mégegyszer nagyon köszönöm :))
  • DIESEL DOG #49682
    Egyszerűen elmented és ennyi, nincs más mágia. Utána bedobod a mod mappába és aktiválod.
  • ets2mplayerHUN
    #49681
    pl.be írtam 25öt... szerintem ez nekem ideális
    nos akkor szimplán csak mentem el? utána gondolom dobjam is be a mod mappába
    Utoljára szerkesztette: ets2mplayerHUN, 2016.11.27. 22:48:29
  • DIESEL DOG #49680
    Pontosan ennyi.

    A játék alapértékét redukáltam 50-ről 25-re...
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2016.11.27. 22:41:47
  • ets2mplayerHUN
    #49679
    gondolom ezt csak szimplán dobjam be a mod mappába és a játékban aktiváljam ugye?
  • DIESEL DOG #49678
    Akkor a teendőket tudod. Ha nagyon nem menne, akkor ITT ez a mod amit most dobtam össze a játék gyári beállításait felhasználva, csupán a forgalmat csökkenti.
  • ets2mplayerHUN
    #49677
    közben megvan csak a fájlt be kellett tömöríteni -.-"
  • ets2mplayerHUN
    #49676
    meg akarom nyitni de nem nyitja meg és amikor megnyitom pl.jegyzettömbel akkor ilyen értelmetlen krikszkrakszok jelennek meg ...
  • DIESEL DOG #49675
    Na akkor megpróbálom egyszerűbben...

    Szóval letöltöd a linkelt modot, majd megnyitod, lesz benne egy def mappa azon belül pedig egy traffic_data.sii fájl amit szintén megnyitsz és keresel benne egy max_vehicle_count sort és a mögötte lévő számot átírod neked megfelelőre. Szabály csak annyi hogy 0 és 150 között legyen a szám értéke, a szám minél nagyobb, annál nagyobb a forgalom és minél kisebb annál kevesebb.
  • ets2mplayerHUN
    #49674
    tök jó és örülök,hogy segítesz de nekem ez kínai...
  • DIESEL DOG #49673
    RusMap-ot ugyan nem használok csak ProMods van nálam, de lényegében ugyanaz. Szükséged lenne a traffic_data.sii fájlra. ITT egy jó mod forgalomhoz ebben megtalálod a def mappán belül a traffic_data.sii fájlt. Ha meg van akkor nyisd meg pl. egy word-el és keress benne egy olyan sort hogy max_vehicle_count: xxx (az X helye tetszőleges szám) A modban ha jól emlékszem alapból 10.000-re van állítva ám én úgy tudom a játék maximum 150-ig kezel csak. A játék alapértelmezése egyébként 50 ha a def.scs fájlból szeded ki a traffic_data.sii fájlt. Szóval érdemes 0 és 150 között egy számodra megfelelő értéket beállítanod. Összességében ezzel tudod beállítani a forgalom sűrűségét vagyis azt hogy adott időben hány járművet generáljon a játék.

    #lacica: a játék menüjében kikapcsolható a sebesség limiter.
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2016.11.27. 21:34:25
  • Stefan28
    #49672
    Estét!

    Rakodás
  • ets2mplayerHUN
    #49671
    valaki segít nekem?
    a promods és az orosz mapon hogyan kell csökkenteni a forgalmat?
  • Stefan28
    #49670
    Ja jó lenne és lehetne centizni. De majd egyszer csak meg csinálják.
  • Mandoki72
    #49669
    Üdv fórumozók:
    Nem rossz ötlet amennyiben a tükrök is törhetnének.
    nekem is lenne egy kérdésem,régebben már,de megvettem a skandináv DLC-t ,de 3x5 kóddal, de a regisztrálásnál 5x5 öt kér,mit lehet tenni
    ez esetben,hogy tudjak vele játszani?

  • Bukephalos
    #49668
    Üdv Mindenkinek!

    Nemrég szántam el rá magamat a multira (Truckers MP) lenne ezzel kapcsolatban néhány kérdésem:

    - Ha be van kapcsolva a fáradtság szimuláció, miért nem fáradok?
    - A kamionok feletti saját nevet én nem láthatom, csak a másét?
    - Lehet a városok között transportálni (mint SP-ben egyik garázsból a másikba) vagy ez tiltott? Konvoj esetén lábon kell az induló városba menni?

    Előre is kösz, a válasz jöhet pv-ben is . . .
  • ÁlmosNagypapa
    #49667
    Sziasztok! Már régen nem írtam technikai okok miatt. Szép estét! Üdvözlettel Álmos-Nagypapa.
  • Puhos
    #49666
    Malmöhöz közel:

    érkezés a lerakóhoz:

    a lerakóban:

  • Stefan28
    #49665
    Jó estét!
    Szerintetek el viselhető?





    Disel Dog fantasztikus szerelvény!
  • DIESEL DOG #49664

    ...rush...

    Scania R420 E5 L6 (8) by DI3S3L, on Flickr

    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2016.11.24. 19:57:30
  • lacica
    #49663
    Üdv.Hol tudom kikapcsolni,vagy magasabbra állítani a 90-es limitet?
  • Bukephalos
    #49662
    Dánia



    Feröer






    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2016.11.23. 12:53:24
  • tom36
    #49661
    Thx az infót.
  • Sordoran
    #49660
    Nem hiszem, hogy nagy sávszélességet igényelne a multi, max. ha gyenge a neted letiltasz minden mást. Pontos adat nincs rá, és inkább az a gond, ha a többi játékos, a szerver, vagy a te neted laggol (magas ping). DLC pedig nem kell hozzá, ugyanazon a szerveren van mindenki, annyi, hogy te nem mehetsz olyan területre, ami nem elérhető számodra alapból. És ne felejtsd el, a multi része a játéknak rajongói készítmény, nem hivatalos, ezért kell külön regisztráció és kliens hozzá.
  • tom36
    #49659
    Üdv all
    lenne 1-2 gyoskérdésem.
    ki akarom próbálni neten, de mielőtt megvenném jó lenne tudni, hogy mégis milyen netkövetelménye van (milyen tényleges le és feltöltés kell hozzá, hogy használható legyen), illetve általában milyen kiegészítőrészek (DLC-k) kellenek hozzá, mer gondolom az alapjátékkal nincs túl sok server.
  • papi08
    #49658
    Kis pózolás. :)

  • ozimak
    #49657
    Köszönöm!
  • Frequency
    #49656
    Na,újra..