52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • RiCSi1234
    #49735
    Most vettem meg az imént, hát hama lejött, majd meglássuk. :)
  • peti178
    #49734
    Nekem már le is szedte a steam CDGalaxistól megvettem digitálisan :)
  • RiCSi1234
    #49733
    Na, 17,99 Euróért megvásárolható Steamen a Viva La France DLC!!
  • lacica
    #49732
    THX !!!
  • Bukephalos
    #49731


  • Puhos
    #49730
    Tessék! Használd a neted keresésre!
  • lacica
    #49729
    Üdv. MAN boltot,merre találok ??
  • RiCSi1234
    #49728
    Szép. :)
  • DIESEL DOG #49727
    ...'11 Scania R440 Highline E5 L6...

  • vajo
    #49726
    ets2_00045-2 by Tamás Vajvoda, on Flickr
    Utoljára szerkesztette: vajo, 2016.12.02. 00:02:43
  • Desert
    #49725
    Az már jobban hangzik, talán majd a Tescoban is lesz mint a Skandi.
  • Skypack
    #49724
    Lesz dobozos, 3990
  • Stefan28
    #49723
    Akkor csak neten meg veszem és már dobozosba nem lehet kapni? De ha azt vesszük ugyanannyiba kerül.
  • Desert
    #49722
    Az mivel lenne olcsóbb? :) 4999-ért van kiírva ott is.
  • Axtros
    #49721
    Igen, a CD Galaxis-on, de csak digitális formában. Azt hiszem ez már DVD tokos formában nem lesz kapható, így marad a Steam, vagy ez.
  • Axtros
    #49720
    A RangeT-ről tényleg volt szó - még januárban, sőt anno egy képet is posztoltak róla ennek a blog bejegyzésnek a végén, de az MAN Euro 6-ról eddig - hivatalosan - nem volt érdemi tájékoztatás.
    Szerintem majd valamikor a francia DLC után kiadják update-ben a RangeT-t, majd pedig - mivel a Scania nagy támogatója az SCS-nek - kiadják az új Scania-t. Egyesek azt írják, hogy egy karácsonyi - idei :) - update-ben lesz benne a RangeT, de én ebben nem hiszek. A Scania meg egy nyári durranás lehet.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2016.12.01. 08:05:51
  • Stefan28
    #49719
    Sziasztok!
    Úgy ahogy mondod Zoci Racing MAN TGX, TGA Euro5, Euro6 és még a úgy mond a kistestvéreit is meg csinálta pontosabban 1 ember mind a három modellt és úgy tuningolod ahogy akarod nem csak felteszel egy csövet felűre meg lámpát oszt nyomjad hanem mindent lehet variálni rajta.

    Nem baj úgy vannak vele jó munkához idő kell! Csak nehogy az legyen mint a feljavítót dafon hogy megveszik a modkészítőtől.
  • szaboz80
    #49718
    Jó gurit! Hosszú pihenő után felrakodtam Bergenben és irány Heilbronn!
  • ÁlmosNagypapa
    #49717
    Szép estét mindenkinek! Ki milyennek tartja a kamionom?

    Üdv. Álmos-Nagypapa
  • Desert
    #49716
    Az egyik oldalon előrendelésre van kiírva a VIve La France DLC 4990-ért, lesz ez olcsóbb dobozosan megjelenéskor?
    Ha jól emlékszem a Skandi 3990 volt.
  • SimaSuna #49715
    Francia DLC-vel ígérték a RangeT-t...sőt, a MAN euro 6-ot is...nem?
    Megint csak a modderekre kell hivatkozni...
    Megcsinálták a Range T-t, egész szépen, sőt a MAN-t is úgy tudom....
    Előbb lesz ebből modderes Scania mint SCS féle....

  • macleody
    #49714
    Majd az userek megcsinálják :)
  • norbee46
    #49713
    Össze kaphatnák magukat és karácsonyra kész lehetne!
  • Szabi #49712
    elkezdték fotózgatni az új Scaniát, 1-1,5 év és a játékban is lesz.. :D
  • lacica
    #49711
    THX !!!!
  • kejfeljancsi
    #49710
    Nem a ProMod-al van gondom :) az jó működőkepés, volt amíg nem frissült maga a játék, hanem egy más gyártótól származó mapot szedtem le :) És igen előbb olvasnom kellet volna. És igaz közmondás: minden mackó a saját kárán tanul
  • Bukephalos
    #49709
    Szívesen!
  • szaboz80
    #49708
    Köszi!
  • Bukephalos
    #49707
    A STEAM-ben jobb klikk a játékra
    Tulajdonságok
    Béták fül
    Kiválasztod a kívánt verziót, letölti és már játszhatod is. Illetve előtte célszerű a STEAM-t offline állítani és akkor nem tölti le az új verzét mindaddig, míg Te nem akarod.
  • szaboz80
    #49706
    A hsz-emben feltettem egy kérdést... Ha tudod rá a választ akkor írd meg és csináld meg magadnak is. Ha nem tudod, várjál valakire aki megírja a tutit és cselekedj aszerint. Mindenekelőtt olvass!!!

    Jah, és nem kötelező használni, ha problémád van vele....
  • kejfeljancsi
    #49705
    hehe megvárják a franciát és addig mit csináljak? lessem a gépen a játékot?
  • kejfeljancsi
    #49704
    Van az új mega map amit most dobtak ki, sajnos utólag olvastam hogy hibás. Ennek az lett az eredménye hogy amikkor eltávolítottam torlódót vele együtt az egész mentésem, szóval minden, o lett.
  • szaboz80
    #49703
    Melyik map modra gondoltál? Ha a ProMods-ra akkor most beszéltem (írtam) velük. Megvárják a francia DLC-t (12.05) és utána kezdik az Update elkészítését. Ha Te sem akarsz addig várni, lentebb olvashatod a megoldást.

    Más: csinált már valaki olyat, hogy a játékot visszaállította egy korábbi állapotra? (jelenleg nekem az 1.25 kéne ideiglenesen) Hol kell? Ha a 1.26-t szeretném, akkor azt már nekem kell manuálisan, ugyan ott megtenni?
  • ÁlmosNagypapa
    #49702
    Szép estét! Senki ne mérgelődjön az új frissítések miatt, nekem is sok minden fölkavart.

    Üdv. Álmos-Nagypapa

    Utoljára szerkesztette: ÁlmosNagypapa, 2016.11.29. 21:22:10
  • kejfeljancsi
    #49701
    Na hát ez a mega mod jól kibaxot velem, letöröltem mert nem működőt, erre törölt minden mentést, így kezdhetem előröl az egészet.
  • PetiM44
    #49700
    World of Trucks-os munka vállalása mellett nem lehet kikapcsolni a 90-es korlátozást.
  • kejfeljancsi
    #49699
    Kipróbálta valaki a mega mapot? Elvileg most 26-án lett kiadva
  • kejfeljancsi
    #49698
    bocsánat, mármint map modra gondoltam :P

  • kejfeljancsi
    #49697
    Sziasztok, frissült a euro truck2 és a már leszedet mód nem megfelelő. Van esetleg új verzió? Ami a 1.26.1.-re frissült játékhoz jó?
  • ÁlmosNagypapa
    #49696
    Szép estét mindenkinek! Mai alkalommal Németország területén gurultam új kamionommal.
    Indulás:
    Út közben:
    Lerakodás:
    További szép estét! Üdvözlettel: ÁlmosNagypapa