52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • BigdaweM12
    #49775
    ahogy jövök ki a garázsból egyből kidob a játék
  • szaboz80
    #49774
    Ezt próbáltad?
  • BigdaweM12
    #49773
    1.26hoz valakinek van működő winter mod?
  • Sebast
    #49772
    Köszönöm, azóta rájöttem. Mostanában az idővel van bajom, hogy mindig vagy késő este van, vagy reggel 7 óra. És ugye ilyenkor nehéz járművet venni. Amúgy Vive la France! DLC megoldotta nekem a gyors fuvarokat is.
  • Hunter of Deer
    #49771
    1.25hoz melyik a legjobb mukodo winter mod? pro mods mapon tolom.
    elore is koszi.
  • Bukephalos
    #49770
    Fuvart nekem is csak úgy ad, ha bemegyek egy telephelyre. Főmenüből választva állandóan üres. Állítólag alvás után szokott adni, nekem viszont alvás esetén kifagy a játék. Ez volt 1.25 és 1.26 -nál is. Így marad a telephelyeken való keresgélés.

    Nálam multiban az alvásig hátralévő időt nem számolja, állandóan 11 órát mutat, akárhány és fajta profillal próbáltam
  • Sebast
    #49769
    Sziasztok! Valaki tud segíteni a multiplayerrel kapcsolatban? Mindig azt írja ki eslkéstem, pedig még bőven időn belül vagyok, és fuvar sincs.
  • papi08
    #49768
    Igen, remekül van optimalizálva. :)
  • koj
    #49767
    Sziasztok! Másnál is akad a játék, ha városba ér? Mindenhol máshol 60 FPS-sel megy a játék, de városban leesik 45-50-re.
  • Fantasy18
    #49766
    hogy lehet azt megcsinálni hogy mindig ugyan azt a pótot kapjam?
  • DIESEL DOG #49765




    #Robertoo21: Ezt a tartályos félpótkocsit még egy lengyel mod portálról kerítettem amit aztán alakítgattam magamnak. Különálló pótnak csináltam meg (standalone) tehát nem ír felül semmilyen más pótkocsit a játékban. Úgy raktam össze hogy felülírja az összes cargot tehát minden fuvarra ezt a pótot generálja a játék. Be lett állítva a trailer_hook hogy tökéletesen illeszkedjen a nyeregbe, kapott új kerekeket, kapott rendszámot mivel nem volt neki, és még pár apróságot. Egyébként nem Schwarzmüller hanem Van Hool félpótkocsi. :)
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2016.12.09. 09:59:51
  • Robertoo21
    #49764
    megtaláltam. Alapvetően a schwarzmüller packban van, csak nem hozza fel sokszor, mint a default pótokat. Általában tejnél szokott előjönni
    De azért köszi :)
  • ets2mplayerHUN
    #49763
    én ezeket értem de az van hogy a játék nem engedi beaktiválni (mivel nem kompatibilis az 1.26al)
    ezért akarom a modokat át frissíteni a mostani verzióra csak nem tudom hogy kell és ebben kéne nekem segítség,és nem,mégegyszer írom NEM az aktíválásban,hanem a mod frissíésében kéne nekem segítség...
    megköszönném
  • szaboz80
    #49762
    A silókhoz/tartályokhoz az ADR kell. A pót szerintem modban van...
  • szaboz80
    #49761
    1) letöltöd és bemásolod a mod mappába
    2) elindítod a játékot, majd a modkezelőt
    3) a jobb oszlopból kiszeded a régit
    4) a bal listából beteszed az újat
    4+) ha kell, állítasz a priorításon
    5) elmented a változásokat és indítod a játékot
  • ets2mplayerHUN
    #49760
    valaki tud nekem segíteni?
    hogyan kell egy modot X verzióról X verzióra át frissíteni?
  • LiTTLee
    #49759

    Utoljára szerkesztette: LiTTLee, 2016.12.08. 21:35:05
  • Robertoo21
    #49758
    melyik cargo-t használja ez a tanker típusú schwarzmüller? Melyik képzettséget kell fejleszteni, hogy elérjem? (bocs nem tudom rendesen megfogalmazni :(
  • kejfeljancsi
    #49757
    A ProMods térképpel sajnos én is találkoztam hibával. Az egyik pl olyan hogy egy bizonyos városba bizonyos telephelyre el se tudok jutni, mert ahogy bekanyarodnék, egyből leáll a steam működése, a másik a közlekedésbe nekem is. Az úgy valósul meg hogy ha mellettem megy a gépi kamion simán átsorol lenyomva az útról. Ha mákom van akkor van mellettem leálló sáv és lehúzódok ha nincs akkor baleset és ami idegesítő kicsit, marha nagy rakomány sérülés. Sőt néha olyan is előfordul a kisméretű körforgalomba ha 5 kilométerrel kinyomom a táblát a helyéről mert nem férek el sérül a rakomány 10 %-ot is ami szürreális. Igaz hogy orvosolható a dolog, de idegesítő. De másrészről kafa minden :) Legalább ha újabb verzióra váltasz és törlöd a régebbit nem törli az összes mentésedet, és 0-ról kell kezdeni mindent. A Megamap sajna elvitte összes mentésemet mikkor töröltem :( És szóval kiadhatnák már a 1.26-os frissítéshez kompatibilis térképet :P
  • Stefan28
    #49756
    Diesel Dog gyönyörű szép de egyszerü
    Punky közeledik a karácsony
  • DIESEL DOG #49755
    '14 Mercedes Actros [I]MP IV. Streamspace 1841 E6 Bluetec[/I]


  • hotwheels
    #49754
  • BigdaweM12
    #49753
    sziasztok! a legfrissebb 1.26-os verzióhoz keresek téli modot. amivel próbáltam az 1.25ös és az egész út piros lett tőle
  • szaboz80
    #49752
    Kb. 1,5 éve váltottam TSM-ről ProMods-ra. Jó minőség, megbízható tartalom, viszont kisebb terület. Semmi általad említett hibával nem találkoztam, sőt, meglátásom szerint az AI idővel sokat tanult...
  • Puhos
    #49751
    Téli kép Franciaországból:
  • SimaSuna #49750
    Már a kezdetek óta veszem a Promods térképet. Most : (ProMods+RusMap+Balkan) kombóban nyomom, így elég nagy a bejárható út...
    Soha nem találkoztam ilyen "hibával".

    Az alap AI sajnos buta, és az SCS ahelyett, hogy ezeket javítaná, csak pöcsölnek a különféle szarokkal. (zászló, kormánygomb, festhető kerékanya)
  • PetiM44
    #49749
    Én abban bízom, hogy néhány hónap elteltével azért boltokban már olcsóbb lesz. A Skandináviát is így vettem annak idején 4000 forintért, de hallottam, hogy egyes helyeken már 2000-ért is árulták idén.

    A 18 eurót egyébként én is sokallom, főleg úgy, hogy a Skandináv DLC is ennyibe került.
  • peti79
    #49748
    Nektek ennyire bejön a ProMods map? Én is föltettem, de nálam játszhatatlan volt. Az autópálya le/felhajtóknál nem adtak elsőbbséget. Előfordult, hogy a pótkocsi tengelyébe állt bele az autó üzemi 50-nel a STOP tábla ellenére. Persze sérült a kamion meg a szállítmány is jelentősen. Nálatok nincs ilyen hiba? Vagy csak szemet hunytok e felett? Dehát így hogy lehet több 1000 km-es fuvart csinálni?
  • akos25
    #49747
  • szaboz80
    #49746
    Igen, a 2.15-től felfelé már kell a DLC. A másik kettő már most is kell...
  • ntex
    #49745
    És a 2.15-höz már kelleni fog ha jól értelmeztem az előző hsz-ed? Egyébként karácsonyra jó esetben max -10 vagy -15% -ot fog kapni. Majd talán jövő nyárra lesz rá nagyobb kedvezmény is. Ha jól emlékszem a Scandinavia DLC sem kapott nagyobb leárazást vagy fél évig. Most vertem el az összes pénzem az új gépemre, játékra sajna már nem fog telleni idén.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2016.12.06. 11:27:33
  • szaboz80
    #49744
    Szerintem várjuk ki a karácsonyt... :) Egyébként (ha a ProMods-nak nem kéne) le tudnék mondani erről a kiegről. Egyenlőre megyek az 1.25-el aztán várom a map 1.12-t. A dlc-t ráérek beszerezni :)
  • ntex
    #49743
    Megint egy 18€-s DLC... :\ Oké legyen, de hogy később már a ProMods is megköveteli, emiatt már nem tartom túl fair dolognak... Várhatom hogy levigyék -75%-ra majd ezt is ~1 év alatt
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2016.12.06. 11:10:34
  • szaboz80
    #49742
    A ProMods ütemterve:

    The plan is:

    ProMods 2.12 -> Our France (by Kutchek). NOT compatible with DLC France, but will run on 1.26
    ProMods 2.15 -> DLC France compatible (old France overwritten) - DLC France required from this version onwards
    ProMods 2.20 -> New ProMods with mixed/rebuilt areas of France inside the DLC territory


    Tehát még várhatunk...
  • BlueMaster
    #49741
    A Steam mindig is zsebmetsző volt. Itt olcsóbb. Én is itt vettem.
  • kejfeljancsi
    #49740
    ez szuper mit ne mondjak 18 euro? hol élnek ezek? na de mind1 majd megveszem azért de gondolom még kompatibilis ProMod térkép nincs a legújabb verzióhoz. Megvárom amíg a Pro kiadja az új kompatibilis map-ot
  • Stefan28
    #49739
    Igaz de egy pár ujj is van de legalább nem olyan sablonosak mint a többi helyen Németország stb.
  • RiCSi1234
    #49738
    És hála az égnek, a telephelyek döntő többségét kikopizták a Skandiból, csak más lett a festés, ez viszont nem annyira szimpatikus..
  • RiCSi1234
    #49737
    Hát őő, volt egy update most, az 48 mega, aztán 110 Mb-ot szedett le.. :P 2 várost már megjártam.. hát a kinézetre most sem lehet panasz, marha jól néz ki.. Találtam is egy 1/6-ból ilyen megtekinthető steames faszságot..
  • Desert
    #49736
    Hány mega a dlc?