52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • SimaSuna #52400
    Nincs.
  • Maceehun13
    #52399
    Sziasztok! Van-e lehetőség arra, hogy egy feljavított motorhangot engedélyezni tudjak a multiplayerben is. Szigorúan csak hangváltozásról lenne szó, valódibb motorhanggal.
  • Zsolt7411
    #52398
    Köszönöm szépen !:)
  • LeWyTy
    #52397
    Google első találata:

    Go to My Documents > Euro Truck Simulator 2 > Open Config.cfg with notepad, (Notepad++) or w/e program you prefer.

    Once opened, add this too your config. uset r_steering_wheel "0" With quotes


    Method 2: Difficulty Easy


    Go to My Documents > Euro Truck Simulator 2 > Open Config.cfg with notepad, (Notepad++) or w/e program you prefer.

    Once opened, Change uset g_developer "0" too uset g_developer "1" and uset g_console "0" too uset g_console "1"


    Launch Euro Truck Simulator 2 and open up console by pressing ''` ''

    A console should pop up; in there type r_steering_wheel "0'' >>> the number ''0'' (zero) will disable the steering wheel, the number ''1'' (one) will enable the steering wheel.

  • Zsolt7411
    #52396
    Sziasztok! Meg tudnátok mondani hogy a kormányt hogy tudom eltüntetni és csak a müszerfalat látni?Mert láttam You tube-on hogy a kormányt nem látni csak a műszerfalat.Válaszokat előre is köszönöm.
  • LeWyTy
    #52395
    "de látom ti is érzékenyek vagytok, mint minden magyar oldal." ... pfff!

    Tudod ha te pénzt költesz valamire, mert értékeled a terméket. Majd más tőled kér segítséget, mert így vagy úgy nem működik a lopott cucca...
    Te szívesen segítenél neki? (Itt most nem a jófejségről van szó hanem az erkölcsiségről.)

    Vagy csak képzeld el hogy keményen dolgozol, de nem fizetnek ki a végén. Még csak meg sem köszönik. De gondolom nem zavarna. (Bár így megérthető lenne hogy te is ezt csinálod.)

    Nagy vonalakban ennyit a warezról...
    Lehet hogy nincs súlya egy digitális másolatnak mint lopás, de ez a tényen nem változtat.
  • Zsolt1966
    #52394
    Bocsi ha megbántottam valakit de csak kérdeztem és kaptam is rá választ. nem akarok warez dolgokrol beszélni arra ott az angol forum. de látom ti is érzékenyek vagytok, mint minden magyar oldal.
  • macleody
    #52393
    Ez még mindig nem a warez részleg, légyszives fáradj át az offtopikba, ha a letöltött cuccodról akarsz beszélgetni.
  • Zsolt1966
    #52392
    Egyébként most szedtem le az American Truck 1.39.2.2 full feltöltött verziót is kiválóan működik.Egész észak amerika aktív és még csak 7 mod van benne
  • Zsolt1966
    #52391
    Nem árultam el magam, de sehol nem írtam hogy vásárolt vagy tört verzió. De mivel a kérdésem az volt hogy most veszem meg így sejthetted hogy letöltött tört verzió 1.38.15. A térképeket a Youtube oldalárol szedtem le. ETS 1.39.beta ezek mind működnek is + a promods 2.50
  • Zsolt1966
    #52390
    Köszi pont errre voltam kiváncsi. Mivel nem vásárolt gondolhatod hogy tört verzió.
  • SimaSuna #52389
    Dehogynem. Letöltötte az 51 DLC-vel együtt....

    Itt árulta el magát.
    #52387

    Hát saját magát lebuktatni...
    Utoljára szerkesztette: SimaSuna, 2020.11.29. 22:43:40
  • Bukephalos
    #52388
    Szia!
    Az kicsit furcsa, hogy az összes DLC nélkül is megy a Promods nálad... Nem valami tört verziót használsz, amibe applikálva van az összes eddig megjelent DLC? Festések, trailer, térkép dlc?
    Ha megveszed az alapjátékot, az be fog frissülni 1.39.x.x -re, vagyis a legrisebb verzióra, de a Promods 2.51 -hez kelleni fog az összes térkép dlc is.
    A 2.50 -es verzióhoz vissza kell lépned 1.38 -as verzióba.
  • Zsolt1966
    #52387
    Sziasztok. Most tervezem megvásárolni a Steam verziót. A letöltött verzióm jól működik az összes DLC nélkül is a promods 2.50 verzióval. Azt szeretném megkérdezni ha csak az alap verziót veszem meg ami ugye most elég olcsón beszerezhető, akkor az már frissűl a legfrissebb verzióra és a promods is megy rajta?
  • Zsolt1966
    #52386
    Az oldal jó fel is települ a játék de nincs hozzá cd kulcs
  • Zsolt1966
    #52385
    A 2.50 hez is oda volt írva hogy csak az összes DLC-vel működik, de nekem nincs egy db DLC-m sem és mégis tudom használni. De lehet hogy a 2.51-re jobban odafigyeltek, mert nekem sem engedi futtatni DLC nélkül
  • regelek5
    #52384
    Sziasztok! Feltettem a Hungary Map-ot az ETS 2-höz, de sajnos nem tudok felvenni sofőrt, mert nem találok egy darab munkaközvetítőt sem. Tudtok segíteni, hogy merre vannak, melyik városokat kell felfedeznem értük?
  • macleody
    #52383
    A cd-s verzióhoz nem kell steam? Ezt nem is tudtam.
  • Balcsix #52382
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy a légrugókat (ha épp olyan a kamion) lehet állítani?
  • sure
    #52381
    Lassan mondom mégegyszer - n e m k e l l S t e a m egyáltalán, sem a telepítéshez, sem a játszáshoz., sem a frissítéshez. A Steam az ETS2-nél csak egy opció, főként azt a célt szolgálja, hogy akinek amúgy is kevés RAM-ja meg gyenge CPU-ja van, akkor még kevesebb erőforrás maradjon az érdemi jáccáshoz...
  • Debilon_2
    #52380
    bocs, ezt a részt nem találtam meg az oldalon ahol a telepítő van :)
  • kejfeljancsi
    #52379
    Sziasztok, nincs azzal semmi gond ha CD-s a játék , elfogadja a steam, azt is, és frissíti is. Egy a fontos akitől kapta, atoll tudja meg a steam fiók belepőit. mert ugyebár a kódokat aktiválásokat a steambe menti el nem a gépre. Nekem is telepitette haver másik gépre a játékot, és össze frissítése megvolt ami nekem is. Mert a steamen belül van elmentve minden. Csak kerítse elő a steam fiók adatait id jelszó. Én se a Steamen vettem a eredeti játékot meg és frissíti mindig
    Utoljára szerkesztette: kejfeljancsi, 2020.11.20. 12:42:11
  • totyak
    #52378
    Hétvégén ki fogom próbálni lemezről és leírom a történteket, ha érdekel benneteket. Egyébként úgy van, ahogy gondoltátok, bontott, dobozos játék, aminek nem ismerem az előéletét.
  • sure
    #52377
    "a kulcsot csak 1x lehet felhasználni mindenképpen"
    Nekem egy időben egyszerre volt a dualbootos desktopomon a WIndows alatt a nem Steames, Linuxon Steam alól, és a laptopomra is fel tudtam telepíteni
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...és unokaöcsémnek meg a nagybátyámnak is feltettem és aktiváltam

    , szóval az 100%, hogy nem csak egyszer/egy gépen tudod aktiválni.


    Le lehet tölteni a hivatalos oldalról, nem kell Steam.
    Utoljára szerkesztette: sure, 2020.11.18. 22:19:00
  • Debilon_2
    #52376
    így van, én is onnan vettem annak idején, de a kulcsot csak 1x lehet felhasználni mindenképpen, a jelenlegi verziók meg csak steam-en elérhetőek, a kulcsot mindenképpen oda kell megadni, és gyanítom, ha CD-ről kezdi a telepítést a kulcsot valósíznűleg elfogadja, de nem fogja tudni frissíteni, mert ahogy néztem telepítőt a hivatalos oldalról nem tud letölteni CSAK kulcsot tudsz venni

    ha az előző tulaj steamen aktiválta már, akkor használja a CD-ről telepítve azt a verziót amit feltesz ÉS HA nem kéri a steam kliens telepítését mert ha ez olyan lemezes verzió ami steam klienst is telepít akkor ismét csak bukta a kulcsot
    Utoljára szerkesztette: Debilon_2, 2020.11.18. 20:56:47
  • sure
    #52375
    Azt írja, "bontva kapta a játékot", ezt én úgy értelmezem, dobozos cédés. Én a hivatalos oldalon vettem a kulcsomat (igaz, az 2013-ban volt), ez mind az ETS2 oldaláról letöltött, mind a Steameről használathoz jó volt.
  • Carl Davies
    #52374
    Van hozzá CD? Ha igen, akkor ahogy már írták előttem, telepítés, aktiválás és a hivatalos oldalról lehet frissíteni. Elvileg. :D
  • Debilon_2
    #52373
    steam kliensben add hozzá a kulcsot, ott kiírja ha már aktiválták

    hivatalos oldalról (most néztem) csak steam kulcsot tudsz venni, telepítőt onnan ahogy tudom már régóta nem lehet letölteni
    Utoljára szerkesztette: Debilon_2, 2020.11.18. 19:44:16
  • sure
    #52372
    Ha eredetileg fizikai CD-vel adott kulcs volt, akkor maga a játék szerintem fog menni vele, csak nem a Steamről, hanem az ETS2 honlapjáról töltsd le a legfrissebb verziót. (vagy install a CD-ről, aktiválás - a kérdésedre a válasz amúgy ez, így tudod megnézni, jó-e a kulcs)
    Utoljára szerkesztette: sure, 2020.11.18. 19:03:28
  • totyak
    #52371
    Szia, köszönöm. Mivel én bontva kaptam ezeket a játékokat, ha jól értem esélyes, hogy az előző gazdája már beregisztrálta a kulcsot, ami az ő Steam fiókjához van, vagyis én nem tudom már használni? Meg lehet nézni valahogy, hogy egy kulcs érvényes-e, vagy sem?
  • kejfeljancsi
    #52370
    Szia, hát sajnos de kötődik, kell legyen hozzá Steam fiókod. És igen telepíthető ahányszor csak akarod, nem csak egyszer.
    Utoljára szerkesztette: kejfeljancsi, 2020.11.18. 17:59:54
  • totyak
    #52369
    Sziasztok! Elnézést, ha buta kérdés, de szerintem itt biztosan tudtok válaszolni. Megvan ez a játék, nem én vettem, csak hozzám került több másik pc játékkal együtt. Ez egyszer használatos cd kulcsot tartalmaz (teszem azt steam-es játék), vagy bárhányszor, bárhány gépre telepíthető, nem kötődik online fiókhoz?
    Köszönöm szépen!
  • Axtros
    #52368
    Cégünk maximálisan elkötelezett a mindenkori környezetvédelmi irányelvek betartása mellett. :)

  • mutagora2
    #52367
    A probléma közben megoldódott,egy régebbi mód okozta a gondot.
  • mutagora2
    #52366
    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Az 1.39 frissítés óta esős időben a szélvédőn egy esőcsepp sem jelenik meg.Promods 2.51 és Roex módokat használom. Válaszokat előre is köszönöm!
  • kejfeljancsi
    #52365
    Nekem is ezé nem értem, miért írja ki. De legalább már nem akad
  • Carl Davies
    #52364
    Nekem alapból letöltötte.
  • kejfeljancsi
    #52363
    Gyerekek, nektek is kiírja a játék indításkor hogy régi verziót használtok oszt a 1.39es van már? és hogy a steam le fogja tölteni bla bla bla , és akad mint állat?
  • kejfeljancsi
    #52362
    Azé írtam, nem sajnálom tőlük, sőt örülök ha van nekik, hogy komolyabb úthálózat térkép legyen amin játszhatok. amúgy nem 1 euro mert ha a másik két fájlt is leszeded azok is egyenként 50 cent ami úgyszintén 1 euro :) De ha 3 lenne akkor se bíbelődnek az ingyenessel :) A DlCéknek is örülök amúgy had terjeszkedjenek ők is a SCS úgy tud a ProMods is annál vagányabb több helyet adni nekünk.
  • SimaSuna #52361
    A promods továbbra is 1 Euró.
    Tegnap ennyiért vettem meg, ahogy az elmúlt 6évben mindig.

    Csak azt kell tudni, hogy az SCS nem partner senkivel.
    A Promods is csak az után tud lépni, hogy ha az SCS már kiadott frissítést.
    Saját modellekből dolgozik, saját modellezőkkel...(egy épület modellezése nem 10perc..)
    Mivel az SCS is DLC-kel húzza le az újabb bőrt rólunk, és így folyamatosan terjeszkedik a Promodsnak is kell. Ezért kell minden Térkép DLC a mostani verzióhoz. Sőt ha az SCS kiadja a következőt, akkor már az is kellesz...

    Lehet, hogy 1millió eurójuk van, de befektetik, és szebbnél szebb dolgok kerülnek ki a kezük közül....
    Mellesleg a TruckersMP ingyenes. Bár nem bánnám, ha fizetős lenne, így a retardáltakat szűrni lehetne...