52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • kejfeljancsi
    #52360
    Zoci barátom az a 1 euro 2 de sebaj :) de nehogy már szart se érjen a világon hány ezer ember tölti le a fizetős egy fájl opciót? legyn csak fél mila a világon, mert ugyebár nem csak a magyarokat kell nézni. És hoppá máris 1 millió euroról beszélünk. És lássuk be az minden csak nem elenyésző összeg. Van ott pénz nem is kevés :) És mielőtt félre értenétek nem sajnálom tőlük, sőt örülök ha van nekik mert akkor mi is komolyabb térképen nyomulhatunk.
  • komiki
    #52359
    Szia.A driver automatikusan felismeri a telepített játékokat amihez használja a g29 et.Nézd meg hogy alapértelmezetként felismerte -e a játékot.ha igen akkor okézd le aztán mehet a meló.
  • PsychoBS
    #52358
    Sziasztok! Nem tudom jó helyre írok-e, de a kormányommal van némi összetűzésem, aztán úgy voltam vele, hátha-alapon megpróbálok utána kérdezni itt is a jelenségnek, hátha van valakinek valamiféle javaslata. Szóval, történt az, hogy vagy 1 éve DFGT -ről átálltam Logitech G29 -re. A DFGT -vel semmi gond nem volt a játékon belül, pont ugyan annyit fordított a kormányon, mint én a valóságban, nem késett, nem csinált semmi rosszat. A G29 -nél viszont valami nem kóser, ugyanis nem tudom kihasználni a 900 fokot. Úgy 600-700 -at érzékel belőle, ami azt jelenti, hogy amikor a játékon belül teljesen elfordult a kormány, én igazából csak a feléig fordítottam azt el. Próbáltam utána olvasni ennek, de nem találtam semmi érdemlegeset. A kormány driverje a legfrissebb, minden nagyszerűen működik rajta, kivéve az ATS/ETS duót. Az valamiért nem. Volna valakinek valamiféle javaslata a jelenség orvoslását illetően? Köszi előre is!
  • SimaSuna #52357
    Nem lesz kompatibilis ugyanis az SCS elzárkózik minden ilyentől.
    A promods meg majd csak miután megkapta a frissítést utána tud Ő is dolgozni...
    De majd egyszer megérted ezt is...

    Vajon az SCS miért nem csinált multit a játékhoz? Miért 2 srác oldotta ezt meg?..
  • Carl Davies
    #52356
    Hát erre lehet mondani, hogy aki Kurvának áll, ne csodálkozzon hogy megb... Mód készítés vegulis hobbi és nem megélhetés. Vagy kérjenek pénzt érte akkor. De szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy az alap játékkal lehetne kompatibilis.
  • SimaSuna #52355
    A promods-ot továbbra is HOBBIból készítik...Azok az 1 Eurós támogatások lófaszok, úgy hogy az SCS folyton keresztbe tesz...
  • Carl Davies
    #52354
    Hát ha már ennyire profik, hogy 3 lépéses letöltés, def fájl készítés egyedi beállításokkal stb, akkor kompatibilis lehetne szimplán az alap játékkal. Azért sokszor 17 euró a dlc-k. Régen a TSM-et használtam, de most nem láttam hozzá friss kiadást.
  • SimaSuna #52353
    Miért? Azért mert a promods követi a játékot?
  • Carl Davies
    #52352
    Hát ez így elég kib@szás mondjuk.
  • kejfeljancsi
    #52351
    Az faxa XD és emailba mikor akarja értesíteni a törpikéket? :)
  • SimaSuna #52350
    Tegnap óta kint van!
  • kejfeljancsi
    #52349
    Szia, tudtommal a 2.51es verzió még nincs kiadva tőlük. Nekem még nem érkezet meg emailba az értesítés.
  • SimaSuna #52348
    Nem olvastad el a feltételeket.
    Minden térkép DLC kell!
  • Carl Davies
    #52347
    Helló! 1.39-es verzión van a játék, ehhez elvileg a promods 2.51 a jó. De azt írja a modkezelőben, hogy nem kompatibilis. Mi lehet a gond?
  • SimaSuna #52346
    promods.net oldalon megtalálod.
  • TomStorm
    #52345
    Sokat hallok erről a ProMods-ról de Steam műhelyben én nem találom.
  • kejfeljancsi
    #52344
    Szerintem a ProMods az egyik legrészletesebb térképet csinálja, agyon fűszerezve hajmeresztő le és felhajtókkal. Persze nem a legkisebb felbontással :P
  • wollnerd #52343
    Jó kis buszos játék. :) Szerettem.
    Biztos az ETS1 motorjával feljesztették ezt játékot egyidőben.
    Amúgy SCS Coach Bus Simulator-járól nem tudni valamit? Már nagyon rég nem mondtak semmit, mintha elkaszálták volna...
  • sure
    #52342

  • regelek5
    #52341
    Szia! Köszi a linket, de sajnos nem működik, nem látja a régi profilomat, mindig az Új profil létrehozását adja be, hiába másoltam be neki a régi Dokumentumok mappában lévő mentését. Valaki másnak sikerült? Windows 10-em van, előtte Windows 7 volt, ha ez számít.
  • LeWyTy
    #52340
    Kérdés a Promods-al kapcsolatban:
    Van valami térkép ahol listázzák hogy hol vannak érdekes vagy komplikáltabban járható pontok, cégek?

    Vagy esetleg valami olyan map ahol komplexebb útszakaszok vannak vagy le/felrakók?
  • LeWyTy
    #52339
    Én úgy tudom hogy ezeket általában az alsó rögzítési pontoknál lehet oldani és levenni vagy dönteni.
  • Szabi #52338
    hmm, viszont legalább most felmerült bennem a kérdés, hogy az ilyen nagy rácsokkal, hogyan billentik a fülkét ha kellene ? le kell szerelgetni, vagy nyílik előre a rács ? :DD

    szerk: szóval dönthető :DD

    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2020.09.09. 11:07:49
  • Bebe59
    #52337
    Hmmm. ezt tényleg érdekes lenne így vezetni....
  • LeWyTy
    #52336
    Én anno használtam valami modot ami egész jól javított a fülke mozgáson... bár érdekes bugokat produkált.
  • TomStorm
    #52335
    De a legjobb ha beülsz egyszer egy igazi kamionba és megfigyeled a viselkedését.
    Vagy ha ültél már benne akkor tudni fogod vagyis érezni hogy gyárilag úgy ahogy de így lőtték be:)
    Ez ennyit tud.

    Én most versenyzek Automobilista 2-ben Truck-al ott ez teljesen más
  • TomStorm
    #52334
    Dehogy nullára!
    Ahogy Axtros írta 90 az még oké.De ha maxon hagysz mindent az se baj.
    Fékerőt én olyan 75-re szoktam tenni de az pedál kérdése milyet használsz.
  • Axtros
    #52333
    Milyen beállítás hozza a legreálisabb érzést?

    Ha nagyon lazára hagyod a felfüggesztést, akkor valóban eléggé gyerekes a szerelvény viselkedése, és eléggé borulékony is. Én kb. 90%-os merevségre állítom be, az nagyjából reális. De igazából ezt nem kellett volna annyira erőltetnie az SCS-nek. Nem ad hozzá sokat a szimulátor élményhez.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2020.09.07. 22:32:11
  • WinT
    #52332
    Az igazán tökös fuvarosok mekkorára állítják ezeket a segítségeket, hogy kamion/pótkocsi stabilitása, felfüggesztés/kabinfelfüggesztés merevsége?
    Persze, nyilván nullára... :D
    De az nekem - bár még nem volt szerencsém ilyen gépállatot vezetni - inkább tűnik röhejesnek mint élethűnek. Milyen beállítás hozza a legreálisabb érzést?
  • Alanw
    #52331
    https://steamcommunity.com/app/227300/discussions/0/2741975115071588788/
  • regelek5
    #52330
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy hogy tudom a World of Truck-ban elmentett profilommal folytatni a játékot? Új Windows van a gépemen, az ETS 2 pedig egyből új profil létrehozását ajánlja fel, a netes profilhoz a bejelentkezési panelt nem tudom elérni. Hogyan lehet hozzáférni az előző játékmenethez? Nem szeretném újra a 0-ról kezdeni a játékot, sok garázst megvettem már. Ti hogy csináljátok?
  • kejfeljancsi
    #52329
    :) sziasztok. Hagyjátok a Csabikat, inkább dicsérjétek a talicskámat kicsit lentebb :) Köszi
  • Axtros
    #52328
    Ezt a játékot hol lelem meg steamre INGYENESEN?

    A hülye kérdésedre, egyenes válasz: fizess érte, és akkor megkapod a programot.
    Nekem senki nem parancsol, világos??

    Te csak hiszed azt, hogy nem! Egyszerűen letiltanak. Aztán nézd meg, hogy mire mész ezzel a hozzáállással. Semmire.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2020.09.06. 20:50:02
  • ets2mpHUN0519
    #52327
    Szerintem meg te nyomd el magad, ha valami nem tetszik! :)
  • fazerus
    #52326
    Jólvan Csabika nyomd már el magadat :)
  • ets2mpHUN0519
    #52325
    Nekem senki nem parancsol, világos?? Főleg nem ilyen "takarodj" stílusban!
  • fazerus
    #52324
    Takarodj már innen és Faceről is.. elképesztő.
  • BmwMan86
    #52323
    Nem nagyon értem a gondolatmenetedet, már ha van ilyened! A HungaryMap oldalon is benyögted, méghozzá a HungaryMap support részére!? Szerinted ez hozzá kapcsolódik? Legyél már kicsit kreatív és ha keresel valamit azt keresd is meg! HM oldalon adtam egy kis pihenőt, hátha sikerül elgondolkozni...
  • SimaSuna #52322
    Ahh, tegnap jelentkezett egy csoportba...
    Oda is feltette a kérdést..
  • komiki
    #52321
    Testvér,jó látni téged.Már azt hittem történt veled valami a krÍzis ídöszak alatt.Szerinted ez a kérdés ide való?