52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Skrupi
    #50416




  • mumus70
    #50415
    Tartsd be a szabályokat..... :D :D Én bármikor átmegyek úgy keresztben Európán ha akarok, hogy egy fillér büntetés nincs.... :p De ki lehet kapcsolni a bírságokat a menüben. ;)
    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2017.07.05. 14:46:51
  • regelek5
    #50414
    Üdv. A Magyar mapon nem zavar titeket a túl sűrű forgalom (kikanyarodni alig lehet), a kevés fizetés és az irreálisan magas bírságok? Tegnap egy 400 ezres fuvar lemondásáért 3 Milliós büntit kaptam volna. Meg ugye a lassú vezetés, mindenhol traffipax stb.. Tetszik a pálya, tényleg nagyon szép és sok munka van benne, de ezek nagyon le tudják rontani - számomra - a játékélményt. A büntik mértékét nem lehet valahol átírni?
  • mumus70
    #50413
  • kejfeljancsi
    #50412
    És a Potok hova kell kerüljenek a módkezelőbe? A sor elejére vagy a végére amikkor beteszem a módokat
  • kamionosjoe
    #50411
    Igen, itt az https://www.ets2.hu oldalon írják, hogy még a nyár folyán érkezik az ingyenes nagy frissítés.
  • mumus70
    #50410
  • mumus70
    #50409
    Nem kell semmi hotfix, már benne vannak a javítások az új verzióban amiket régebben külön le kellett tölteni.
    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2017.07.03. 09:31:56
  • kejfeljancsi
    #50408
    nekik :) de ezzel az új verzióval nem kell már a hotfix, hogy ne kárhozzak el stokholmnál? ugye
  • Stefan28
    #50407
    promodshoz tartozó potok de nem a duplák
  • kejfeljancsi
    #50406
    Trailer & Company Pack v1.13 ($0.50 (HUF 135) - 55MB) ez itt ni, akkor ez mi?
  • kejfeljancsi
    #50405
    én most szedtem le az Új 2.17est és ott volt mellette egy másik letölthető valami. A promodson belül.
  • Bukephalos
    #50404
    Én úgy vettem ki, hogy a dupla pótok majd az új patch-csel érkeznek majd. Szóvsl még egy kicsit várós
  • kejfeljancsi
    #50403
    gyerekek a új frissítés mellett volt még egy akármi, az a dupla pótkocsi? ha igen az a sorba hol kell legyen a módkezelőbe? :)
  • kejfeljancsi
    #50402
    regelek5 a hot fix legyen legfelül a listába akkor fog rendesen működni. Most néztem van új verzió promodson :) jó rég lesegedtem, Egy kérdés tényleg nem kell a hotfix hozzá már? nem fogok nélküle elkárhozni? :)
  • Bukephalos
    #50401
    Nincs mit, de mást nagyon nem tudok, én jelenleg nem használom a mapot. Olvasd végig a restacar -os hungary map topicokat, hátha találsz megoldást :))
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2017.07.02. 13:48:31
  • regelek5
    #50400
    Köszi, megnéztem, de minden úgy van, a hotfix is fent van. Egyelőre annyira nem aggaszt, mert nem minden telephelynél van kapu, de pl. az oktatmód olyan volt, és hát ott jól megszívtam, borult a kamion a gyors kapu miatt. Azért ha van rá megoldás, annak örülnék.
  • Bukephalos
    #50399
    Van hozzá egy hotfix azt is telepíteni kell! A lap tetején lévő videot is nézd meg!!!
  • regelek5
    #50398
    Sziasztok! Felraktam a Hungary mapot ETS 2-re, nagyon tetszik elsőre. Csak az a problémám, hogy Budapesten a telephelyek kapui gyorsan bezáródnak, így be/ki sem tudok hajtani, már rám vágják a kaput, és a rakományom összetörik, meg sokszor a kamion is beragad, nem tudok továbbmenni onnan. Van erre valami trükk? Esetleg valahogy be lehet állítani, hogy tovább maradjon nyitva? Vagy áthajtani rajta (cheat-kód is jó lenne)? Előre is köszi, ha tud valaki segíteni.
  • mumus70
    #50397
  • Stefan28
    #50396


  • Skrupi
    #50395












  • mumus70
    #50394
    Azt hiszem erre lehet mondani hogy MÁK! :D

  • Robertoo21
    #50393
    csak acsikat láttam eddig...
  • ntex
    #50392
    Jött egy 83.9MB-os update... Lehet tudni valamit hogy mi ez? Az SCS oldalán nem írnak semmit róla.
  • Bukephalos
    #50391
    Szivesen!
  • kamionosjoe
    #50390
    Köszönöm! :)
  • Bukephalos
    #50389
    Rengeteg tandem mod van, az ets2.lt oldalon kedvedre keresgélhetsz, illetve a következő frissítéssel ígérték a gyári dupla pótokat
  • kamionosjoe
    #50388
    Azt nem tudod véletlenül, hogy van-e olyan mod ahol utánfutót is lehetne húzni?
  • Bukephalos
    #50387
    Southern Region, Russian Open Spaces; mindkettő az orosz területeket bővíti
  • Mandoki72
    #50386
    Szép estét Jó gurulást mindenkinek



  • ntex
    #50385
    Megvan
  • Robertoo21
    #50384
    Próbáld ki a Balkan Project-t. Én is ezt a triót használom : https://ets2.lt/en/project-balkans-v-2-4-promods-addon-for-1-27-x/
  • ntex
    #50383
    Üdv néktek újra. Summer Sale-nek hála be tudtam végre szerezni a Francia DLC-t így megint promods-ozhatok... :D Kérdésem hogy a RusMap-on kívül érdemes még valamilyen map expansiont telepíteni hozzá ami hasonló minőségű és nem nyírja ki a gépet? Újítottam a gépen is de félek hogy ezt is meg fogja fektetni 1-2 helyen a promods, emlékszem Berlin vagy München környékén a régi gépemen 2-3 FPS volt... Ezek gondolom most is megvannak még.
  • Robertoo21
    #50382
    Sziasztok!

    Steamen leárazások vannak (20-90%) !
    Most éri meg vásárolni, aki szeretne : http://store.steampowered.com/search/?term=Euro+truck+simulator

    Remélem tudtam segíteni! :) További szép napot
  • kejfeljancsi
    #50381
    De ha jól értelmezem, ez a Hungary maphoz van nem? nekem nem a Hungary maposon sérült a rakomány, hanem a másikon.
  • Bukephalos
    #50380
    Kiadásra került a Promods új, 2.17 -es verziója. Bővítésre nem került sor, azaz új területek nincsenek!
    A Heavy DLC problémát javítja, azaz a letöltés után a korábbi hotfixet (promods-001-hotfix-v216.scs) törölni kell!!
    Bővebben
  • kejfeljancsi
    #50379
    De hát nem lenne szabad neki semennyit se, ha nem hibázol, nyög kettővel vettem a kanyart. sehol senki nagy ívbe véletlen se húzzam meg, és mire beértem 8.5%. Szerintem ezen a túlsúlyos szállítmányokon dolgozhatnának még keveset.
  • wervos
    #50378
    Hát... Nekem is sérülgetett.. Ennyit igaz nem.. Mondjuk 70-nél nem hajtottam gyorsabban...
  • kejfeljancsi
    #50377
    Sziasztok egy kérdés, mert ez nekem magas, és nem tudom találkoztatok e ilyen hibával. Az utóbbi lenne, miért sérül a túlsúlyos rakomány, mire beérek a célállomásra ha nem karambolozok, és nem megyek neki semminek. Van hogy egy élesebb kanyarnál simán sérül több mint 1%-ot . Értem olyan kanyarnál ahol be kell kapcsolni a rásegítést. Most az utolsó szállítmányom is mire odaértem 8.5%-ot sérült úgy hogy nem karamboloztam nem értem hozzá sémihez. ez nekem magas miért is sérül.