52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Monster076
    #50456
    Megvan, thx :)
  • mumus70
    #50455
    Sokan azt terjesztik, és jópár fórumban is úgy írják hogy lentről felfelé nézi a játék a priolítást. Hát nem! :D :D
  • regelek5
    #50454
    Köszönöm a segítséget! Tényleg ez volt a gond, most a prioritásnál felraktam a javítást a tetejére, így már nincsenek kapuk, simán kihajtok. Nagyon örülök neki.
  • regelek5
    #50453
    Nyomd meg az F4-et és pipáld be a kiegészítő fényeket, hogy azokat is tudd használni a normál fényszórókkal együtt. Már régen használtam ezt a funkciót, de valahogy így kellett.
  • Monster076
    #50452
    Az miért van, hogy a kamionra szerelt kiegészítő világítások nagyon szépen mutatnak, amikor felszerelem őket (pl. tetőre), de ha útközben felkapcsolom a viágtást, már nem gyulladnak fel?
  • mumus70
    #50451
    Elvileg a főmenüben lehet állítani a parkolás nehézségét, nem tudom a Hungary mapon figyelembe veszi e ha leveszed, ProMods-on az egyszerűnél csak be kell senderedni a kapun és simán csak félreállni, nem kell raktárakba tolatgatni, meg beszorulni raklapok közé... :p
  • Bukephalos
    #50450
    Szia!

    Látogass el ide nézd meg a lap tetején látható videót . Ha nem vagy regisztrálva az oldalra, tedd meg, látogass el a Hungary map fórumába, töltsd le a legfrissebb HOTFIX-t , aktiváld a játékban úgy, hogy a HOTFIX legyen legfelül. Jó szórakozást!!
    Érdemes átböngészni a fórumot, mert rengeteg kérdésre kaphatsz választ!

    Jó vezetést!

    U.i.: A telephelyek direkt zsúfoltak, hogy legyen valami kihívás a le-, és felrakodásban
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2017.07.18. 07:10:16
  • regelek5
    #50449
    Sziasztok!
    Még mindig el vagyok akadva, már a 3. fuvart kellett lemondanom a Magyar mapon a sérülések miatt, már az első métereken összetörött minden. Másnál is van az, hogy sok telephelyen a gyárkapu olyan hamar záródik be, hogy még ki sem lehet menni, máris rávágja a kamionra a kaput? Sokszor összetörik emiatt az áru és maga a vontató is. Van erre valami javítás vagy megoldás? Előre is köszi a választ, amúgy nagyon tetszik a pálya, tökjó hangulata van, de ez és a zsúfolt telephelyek elveszik az ember kedvét.
  • cxaxoxc
    #50448
    Néha kell egy kis változatosság...



  • jetblack
    #50447
    Szia ez meg mukodi link volt nagyon szepen koszonom.
    Sajnalom hogy nem sok ilyen mod van.
  • Bukephalos
    #50446
    Szia!

    A képek az ETS2 Southern Region -ból valók. Ha játszani akarsz vele, akkor a RUSmap -ra mindenképp szükséged lesz, mert az SR azon keresztül kapcsolódik Európához. És persze kellenek a térkép DLC -k is. A Rusmap a nyugat-oroszországi, az SR dél-orosz területeket (Kaukázus és környéke) dolgozza fel. Sok kanyargós, szűk szerpentin, erdők, relatíve kevés autópálya.

    Egy Promods-Rusmap-SR map pack-kal egész szép kis területet lehet bejárni.
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2017.07.14. 13:34:50
  • Skrupi
    #50445


  • Drope
    #50444
    Ez American Truck Sim?:D És alapmap,vagy valamilyen külön map? előre is köszi a választ,nem játszottam még vele.
  • norbee46
    #50443
  • Skrupi
    #50442
    Üdv!
    Valaki tud 1.27 alatt is működő Volvo fh 2012 ohaha tuning modot?
  • MexxHUN
    #50441
    [/URL]
  • MexxHUN
    #50440
  • MexxHUN
    #50439
  • mumus70
    #50438
    Talán ez élő
  • jetblack
    #50437
    Hali

    Keresnem a kovetkezo modot. Double Deck Coolliner Trailer Pack – SmhKzl
    Neztem tobb oldalon is de mindenhol a letoltolink mar nem mukodik.
    Esetleg ha valakinek megvan dobna nekem egy privatot


    Elore is koszi
  • gumikacsa
    #50436
    Csak Wot fuvar van. Nem multizom. Néhány hete itt volt egy ismerősöm, kíváncsi volt rá, azért vittem egy fuvart, hogy megmutassam neki, mennyire unalmas, szar a multi.
  • mumus70
    #50435
  • Alzamora
    #50434
    Akkor hogy szoktál menni pl Angliába?? Amúgy van olyankor minden féle fuvarod vagy csak a world of truck-s?? Ha felveszek egy fuvart bármilyet új profillal nem sok km megtétele után már csak world of truck-s van...
  • gumikacsa
    #50433
    A multi szar, elbasztak valamit. Nálam is kifagy ha hajózni akarok. Modok nincsenek a játékba, eredeti, összes DLC megvan (kivéve az országfestéseket).
  • Alzamora
    #50432
    Nincs Mód benne egyáltalán steames eredeti játék.
  • AdaKiller
    #50431
    tárgytalan, meglett az az első :)
  • AdaKiller
    #50430
    Sziasztok,

    Hungary map ETS 2-nél vannak munkaközvetítők? A térkép 23%-a felfedezve, de még egyet sem találtam :(

    Köszi :)
  • Puhos
    #50429
    Eredeti a játék?
  • norbee46
    #50428
    Modok vannak a játékban?
  • Alzamora
    #50427
    Sziasztok! Nagy gondban vagyok az ets2-l! Multiba kezdek új profillal és vállalok bármilyen fuvart ha hajóznom kell kifagy a játék! Ha vissza akarom rakni magam a szervizbe ismét kifagy.Majd ha belépek és kezdenék új fuvart ismét totál kifagy.Minden lehetőséget kipróbáltam újra telepítve a játék új profil új minden de már tegnap este egy 120 km-es fuvart nem tudtam végig nyomni mert a hajózás nem sikerült kifagyott és az óta nem tudok vele mit kezdeni!! Legfrissebb driver van a karin ami egy gtx 1070! 16gb ram erős intel procival...Tudtok nekem tanácsot adni????
  • Bukephalos
    #50426








  • mumus70
    #50425
  • ets2mpHUN0519
    #50424
    más szóval nem lesz semmi :D
    egy nagy lópikula lesz MAX.xD
    (az igéret szép szó ha be tartják úgy jó)
    hát alkalmazkodjanak hozzá
    tartsák magukat az igéreteikhez vagy ha erre nem képesek,ne igérjenek olyat amit úgy se tudnak be tartani ennyi
  • Axtros
    #50423
    De, elfogják készíteni, és ki is fogják adni, a kérdés csupán az, hogy mikor. Persze az, hogy ez mennyire lesz valóságos, mennyire lesz minőségi, azon már lehetne vitatkozni, de majd meglátjuk. Az új Scania-t is ki fogják adni, csak hát ATS leköti az idejüket, mert ott meg a térképeket kellene faragni gőzerővel.
    Az SCS-re amúgy is jellemző a drámai nagy bejelentések, aztán abból lesz ugyan valami, csak mégsem olyan, és mégsem úgy, ahogy azt anno beharangozták. De valami lesz, nyugodjatok meg, csak nem biztos, hogy az...ami...tervbe volt véve! :)
  • ets2mpHUN0519
    #50422
    hát ennyi én már nem várok csodát az SCS-től :D
  • Stefan28
    #50421
    Van benne valami.Mert már régebben is be harangozták hogy lesz és mégsem lett.
  • ets2mpHUN0519
    #50420
    a dupla pótokból úgy sem lesz semmi ne is várjátok
  • Bukephalos
    #50419
    A forgalom sűrűségét meg az itt bemutatott módon tudod csökkenteni!
  • regelek5
    #50418
    Az Európa térképet én is gond nélkül bejárom, csak a Hungarian Map szokott megszívatni... :o(

    A menüben való kikapcsolás jó ötlet, kipróbálom.
  • kejfeljancsi
    #50417
    Sziasztok. A ProMod-os pótkocsikat hogy tudom használni játékba? És hol kell legyenek a listába a Módkezelőbe?