52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Stefan28
    #51336
    Hali igen van ilyet 1.32-vel kerültek be! :)
  • fuszhi
    #51335
    Üdv láttatok már ilyesmit, hogy kivan alul világítva a kocsi? Múltkor láttam egy élénk zöld Lamborghini-t. Igazából ezeket érdekességként tartom számon. Tehát eredeti jogtiszta a szimulátor, és semmilyen módot nem használok. Üdv.
  • Axtros
    #51334
  • Gonosz Ördög
    #51333
    Hát nekem a Sound mappa tartalma kellett volna,mert ebbe a pályába vannak orosz zenék,amikor belépsz a főmenübe,
    vagy mikor fuvart választasz ki. Na de mindegy akkor,nem lehet hozzáférni,akkor nem sajnos :(
  • r500
    #51332
    Hali!
    Na agy kis önszopatás után rájöttem a probléma okára. Az pedig a Real european companies volt.. Erre gondoltam utoljára.. De addig párszor újra kellett indítani. :|
  • r500
    #51331
    Én használok. Próbáltam, hogy nem töltöm be a Realistic graphics mod-ot, de akkor meg be sem tölti a mentést..
  • fuszhi
    #51330
    [IMG]http://[/IMG] üdv ilyet láttam és múltkor egy zöld lamót, láttatok már ilyesmit? Üdv.
  • angmar64
    #51329
    Segíteni sajnos nem tudok, de ezt a kereszteződést ismerem, többször jártam már itt. Nálam nem volt gond. Esetleg annyit még, hogy semmilyen kiegészítőt, + térképet nem használok.
  • r500
    #51328
    Hali!
    Látott már valaki olyat, hogy hiányzik egy rész a pályából? Nálam pont a cél előtt hiányzik egy kereszteződés, és ha belemegyek kifagy a játék faszán.. Mit lehet ezzel csinálni?

    Utoljára szerkesztette: r500, 2018.10.26. 18:38:01
  • SimaSuna #51327
    scs extractor
    bár ha a modellek kellenek, akkor előtte érdemes engedélyt kérni a készítőktől.

    A Rusmap, a promods készséggel állt a projectünk elkészítéséhez.
  • Gonosz Ördög
    #51326
    Hát valamit nagyon félre olvastál a posztomban,nem az a gondom hogy nem tudok vele játszani,éppen az ellenkezője van hogy hiba nélkül
    tudok játszani vele,mert ez a pálya van betéve az ETS2-be jelenleg.
    Itt azzal van problémám hogy az egyesével kicsomagolt .scs fájlokat nem tudom megnyitni. Mert kellene belőlük egy-két fájl amit ki szeretnék
    venni belőle.
    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2018.10.26. 16:33:26
  • SimaSuna #51325
    Hát ha nem 1 darabot töltenél le, hanem az összeset, és azt bontanád ki ami előtt a rar ikon van, még lehet működne is...
  • SimaSuna #51324
    De...
  • Bukephalos
    #51323
    Nem lehet, hogy darabolva vannak a fájlok és először egyesiteni kell(ene) őket, utána lehet kicsomagoln?! Más ötletem nincs, nem használom ezt a map modot . . .
  • Gonosz Ördög
    #51322
    Sajnos úgy se engedi. Arra hivatkozik ha átírom hogy nem nyitható meg archívumként.
    Egyébként erről lenne szó.
    Ami itt található : Hivatalos old.
    Érdekes módon az 5 fájlból csak egyet lehet megnyitni a többi 4-et nem. De még jelszósítva sincs. Azért furcsálom hogy nem lehet megnyitni.
    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2018.10.26. 12:06:11
  • Mandoki72
    #51321
    Én is jártam így mostanában leszedhető kiegészítőkkel, hogy a régebbi kicsomagoló nem volt jó
    leszedtem egy frisset aztán gond nélkül kicsomagolta, kivéve a kódoltat.
  • Bukephalos
    #51320
    Az *.scs kiterjesztést írd át *.zip -re (mivel hogy az) így már meg tudod nyitni könnyedén, feltéve ha a készítője nem kódolta le. Nem kell konvertálni
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2018.10.26. 07:18:56
  • Mandoki72
    #51319
    Hali. Próbáld ki ezzel.
    http://letoltokozpont.hu/letoltes_programok_reszletes.php?a=1910&k=33
  • Gonosz Ördög
    #51318
    Üdv
    Egy olyan kérdésem lenne felétek. Hogy adott egy .scs mód, amit megszeretnék nyitni,kicsomagolni stb..
    De viszont sem a winrar, sem a 7z nem nyitható meg. Azt írja ki hogy : Az archívum ismeretlen formátumú vagy sérült.
    Nincs valami jó ötlet valakinek hogy más módon esetleg megnyitni ? vagy átkonvertálni más fájl formátumba és azt megnyitni.
    Már próbáltam több kicsomagolót,át is konvertáltam más fájl típusba,még a winraron a javítást is próbáltam de semmi előre haladás.
  • csaba90
    #51317
    G2a lesz az, 7500-ért a 4 dlc mégis jobb mint 17 ezerért a steamen és még ott mondják mennyi kedvezmény van rajta :O
  • SimaSuna #51316
    Steam-en nemsokára Winter Sale...fele annyiért szerintem megvehető.
    Vagy G2a és társai..
  • csaba90
    #51315
    már rájöttem, de köszönöm a választ. Hát akkor 15 ért meg lehet venni :D
  • SimaSuna #51314
    el kell olvasni a promods leírását.
    Minden térkép DLC szükséges...
  • csaba90
    #51313
    sziasztok! na sikerült összehozni mindent a steammel kapcsolatban. olyan kérdésem van, hogy van ez a PromoMods és jó a legfrissebb ETS2-höz is azt írják, viszont ahogy berakom a mods mappába a dolgokat azt mondja nekem hogy nem kompatibilis a játékommal. Ez miért lehet? def fáljt kreáltam persze.
  • peti79
    #51312
    Szia!

    Én magát a játékot, a keleti és a skandináv dlc-ket lemezen, a francia és az olasz dlc-ket digitálisan vettem. Minden működik. Nálad valami gubanc lehet.
  • csaba90
    #51311
    sziasztok!
    Ha nem steames a játékom, de eredeti. és veszek Steamen dlc-ket, (az eredeti játékot aktiváltam steamen) akkor miért nem tudom használni? most vegyem meg feleslegesen steames változatot? annyira imádom az ilyeneket
  • Gonosz Ördög
    #51310
    Köszi a választ és segítséget.
    De találtam azóta egy egyszerűbb módot - lehetőséget rá,hogy lehet megváltoztatni a rendszámot.
    És Így sikerült megváltoztatni magyar rendszámra.




    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2018.10.20. 10:51:55
  • SimaSuna #51309
    WoT
    http://worldoftrucks.com
  • Gonosz Ördög
    #51308
    Valaki esetleg tudd olyan lehetőséget,hogy a kamionoknál hogy lehet a rendszámot át szerkeszteni magyar rendszámra ?
    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2018.10.19. 08:35:15
  • hangacsi
    #51307
    Nálam rendben van.
    Próbálj meg Steamben egy játékfájl ellenőrzést. Hátha az segít.
  • frankblack79
    #51306
    Nem. Ha főmenüből egérrel megnyitom a fülke beállítások ablakot, akkor ott azon belül minden sötét szürke, nem enged rákattintani semmire. Megnéztem saját kamionnal, és gyorsfuvar közben is. Nem engedi állítani.
    Utoljára szerkesztette: frankblack79, 2018.10.17. 15:37:33
  • Axtros
    #51305
    Nézd meg a billentyűzet kiosztást, hogy nem-e az állítodott el. :)
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2018.10.17. 14:58:43
  • frankblack79
    #51304
    Üdv mindenkinek!

    Segítséget szeretnék kérni. Nemrégiben, kb. az 1.32-es update óta nem tudom a fülkét, az ülést állítani. ATS-el is ugyan ez volt a helyzet, de az egy pár nap után megoldódott (nem tudom hogyan, nem csináltam semmit) az ETS2-ben viszont azóta sem. Semmilyen mod nem megy a háttérben. Valakinek van esetleg ötlete, hogyan lehet megoldani?
  • Gonosz Ördög
    #51303
    Valaki nem tudja hogy lehet megoldani egy saját készítésű skin-t beilleszteni a játékba hogy az meg is jelenjen.
    Mert próbáltam a régi ETS2 studióval normálisan megcsináltam,be is illesztettem a mód mappába,módkezelőbe kiválasztva természetesen.
    De viszont a szervízelésben a játékon belül nem jelenik meg,ahol ki lehetne választani.
    Vagy már változott a szerkesztési mód ?
  • hangacsi
    #51302
    Steam már volt és üzemelt, amikor az ETS2 kijött. Steam támogatás nem volt akkor még.
  • Gonosz Ördög
    #51301
    Szerintem nem volt meg anno. Mivel akkor a játék tokon rajta lenne (sajáton) a steam
    felírat.Ha régen lett volna akkor nem adják ki lemezzel,már akkor sem. Lásd képeket.
    SAJÁT JÁTÉKOM
    STEAM LÉTREJÖTT KIADOTT
    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2018.10.16. 10:53:28
  • macleody
    #51300
    Ezzel csak az a baj, hogy a Steam már üzemelt mikor kiadták az ETS2-t.
  • Gonosz Ördög
    #51299
    Köszönöm a tippet,az volt az első úgymond, mikor elővettem újból a játékot. (magyar térkép)
  • sure
    #51298
    Próbáltad a magyar térképet? Az ingyenes (nem spoilerezem el, honnan/hogyan lehet letölteni , arra kell csak odafigyelni, hogy az ETS2-höz passzoló megfelelő verziót szedd le)

    Az eredetihez képest sokkal részletesebb, na az fel fogja dobni a játékélményt, az tuti!
    Utoljára szerkesztette: sure, 2018.10.15. 07:55:19
  • Gonosz Ördög
    #51297
    Te olvasol is vagy csak írsz ? .
    Ki beszélt itt ingyen dolgozásról,nem is arról szólt a posztom,van egy originált ets2 lemezem,
    azt kipróbáltam 1.31.2.1 update-el, dlc-k nélkül megy rendesen.Viszont kipróbáltam mellette egy-két warez féle verziót is.
    Nekem amióta létezik a steam nem nyerte el onnantól a tetszésem a játék már. Anno könnyebb volt hogy letöltött az ember egy-két kieget
    hozzá,persze ami kompatibilis volt hozzá, és kész,már ment is a játék,sőt nagyon sok festést is készítettem.
    Most meg ide meg oda regisztrálni,megvenni stb.. Ezért irtam azt,és irom most is, xtem régebben 100x jobb volt mint mostanság.
    Bár egy idő után már monotonná válik a játék, mindig csak autópálya,semmi különös történés, ezért is hagytam abba egy jó ideje a ETS2-öt,
    csak most került elő ismét mikor kerestem pár dolgot,és gondoltam feldobom újra.