52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • jocking
    #51376
    A maximum, amennyit a kamion tud, az a 90. Viszont 80-nál gyorsabban autópályán nem mehet. :)
  • hangacsi
    #51375
    Van egy olyan csúszka is a beállításokban, hogy pótkocsi stabilitása.
  • ToMy_
    #51374
    Eladó egy TrackIR 4 Pro 6DOF headtracker, VR-re váltás miatt kihasználatlanná vált.
  • jozsef007
    #51373
    Köszönöm szépen a tanácsokat , már sikerült megoldanom ! Volt nekem egy modom ami nem volt aktiválva , mert először nem működött ! Viszont lenne egy másik gondom is ! Ez pedig a következő lenne , hogy néha csak úgy megbolondul a kamion , és felborul ! Azt látom a tükörben , hogy a pótkocsi nagyon illeg - billeg mikor a kormányt , vagyis az analog kart jobbra , vagy balra nyomom enyhe mozdulatokkal ! Nos ezt a beállításoknál a játékvezérlőnél a kormányzás érzékenységét szinte teljesen majd nem le van véve ! Ott már szerintem nem tudok rajta állítani ! Ne-e szintén valamilyen teherautó fizika modot kéne alkalmaznom , vagy mi lehet a gond ?
  • SimaSuna #51372
    multiban NEM működnek a modok...
    TruckersMp szerver beállításait is érdemes nézni..
  • jozsef007
    #51371
    Nos a játékmenetnél kikapcsoltam a sebességkorlátozást , amit Gps-ben nem mutat most már viszont továbbra is csak 90-el megyek ! Egy játékosnak láttam egy videóját , ahol a kamionja 140-150 Km -rel is ment ! Nos ő a 100 Km-re való felgyorsulást mutatta be , hogy hány másodperc alatt gyorsul fel 100-ra a kamion , vagy valami hasonló videója volt ! Ahol is kb 1-2 km ugyanazon a szakaszon 2 különböző modon tett meg ! Nos amennyiben nem lehet gyorsabban menni , akkor nem lehet , kénytelen leszek belenyugodni , hogy csak 90-nel tudok csak menni ! Amennyiben nem tudtok más képen segíteni , akkor köszönöm szépen az idáig kapott tanácsokért ! Nincs valamilyen mod amit letöltök , és beteszem a játékba ?
  • SimaSuna #51370
    Akkor is a megengedett a 90...elveszti a szimulátor szó fogalmát..
  • Bal0924
    #51369
    Dehogyis nem.
    Láttam kamiont az autópályán, 100-110km/h-al is ment.
    (Autópályán, 80-as táblánál. (90-el mentem) Ha nem gyorsítok letúrt volna...)
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2018.11.10. 12:43:13
  • Axtros
    #51368
    Mert mind a valóságban, mind pedig a játékban a kamionok 90-nél le vannak fojtva. Ezt persze ki lehet kapcsolni a programban (Beállítások/Játékmenet) de akkor nem élethű a szimulátor.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2018.11.10. 11:10:51
  • jozsef007
    #51367
    Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni tőletek ! Első nekifutásnak röviden az a gondom ,hogy a kamionom 90 Km -nél többet nem !!! Amennyiben hosszabb nagyobb leejtő van akkor 100-105 ki megy !!! Mielőtt megkérdeznétek gamepaddal játszom , egyszerű automata váltón van a beállításoknál ! Az autópályán 110-120 -as tábla van kint nekem a gps-ben 80-90-es tábla van , 90-nél többet nem megy a kamionom ! Miért van ez ? Segítséget előre is köszönöm !
  • Mandoki72
    #51366
    ETS 2
  • MZperXXL
    #51365
  • Gonosz Ördög
    #51364
    RoscoeB

    EZT az oldalt szoktam néha használni képekre. Tallózás beilleszted a képet,kiválasztod a Resize (kép méretet)
    és alul katt a zöld Upload now-ra. Beírod a KÓDOT aztán Upload now.
    És már utána csak kimásolod a kép LINKJÉT , amit ide az írásaidhoz be kell linkelni.
    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2018.11.05. 20:52:11
  • SimaSuna #51363
    A kép linkjét kellene másolni, amiben van kiterjesztés....

  • Bal0924
    #51362
    Elfelejtettem írni.
    Anglia útjain.

    #51360
    Nekem nem jelenít meg 1 képet sem.
    Vagyis csak 1 pontyi (pixelnyi) nagyságú képet látok. Lehet rá kattintani és bejön a kép.
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2018.11.05. 19:21:15
  • RoscoeB
    #51361
    B-double, refrigerated, nekem ezzel sokszor duplája a km díj összehasonlítva bármely más top fuvarral, javítsatok ki ha nektek van jövedelmezőbb fuvarotok, de nekem ez a legjobb.

    Utoljára szerkesztette: RoscoeB, 2018.11.05. 18:43:44
  • RoscoeB
    #51360
    Sziasztok,
    Hoztam nektek pár képet, nemsokára meglesz a 80.000 km a Scaniaba.









  • Bal0924
    #51359
    Melyik utánfutó éri meg jobban?
    Melyik fajtával lehet több/értékesebb árut szállítani?
  • Axtros
    #51358
    A buszos mód megvalósítása most már azért nehéz, mert az elmúlt években a játék teljes engine a kamionokra, és az "árufuvarozásra" lett kihegyezve. Így utólag - főleg külsősként - igen nehéz megoldani egy olyan feature-t, amelynek a támogatása még alapszinten sincs megvalósítva a programban (értsd: engine szinten). Ezért lett "bonyolult", és gyakorlatilag használhatatlan a buszos mód implementációja.
    Az SCS pedig nem támogatja ezt a módot, ha támogatná, akkor már rég megtette volna, vagy írt volna erről a hivatalos fórumban.
  • Gonosz Ördög
    #51357
    Hát igen ebben teljesen igazad van,amit leírtál. Csak azt nem értem ha rászánja valaki az idejét arra hogy busz módokat csináljon,
    még ha maszek módon is,akkor legalább normálisan csinálná meg,ne olyan bonyolultan ahogy most van,kattintgatni millió helyre.
    Megoldható lenne úgy ahogy a kamionnál hogy csak simán felveszem a pótkocsit és viszem is a megadott cél fele,ez gondolom utasszállítás
    részről is megoldható lenne,ha rászánná az időt és precízen megcsinálja,ha már elkezdte,és nem egy raktár területéről venné fel az utasokat,
    hanem a buszmegállóból.Hozzáteszem ha már ilyen dolgokat készít akkor például,tehetnének bele, több megállóhelyeket is egy út során,
    bár vannak távolsági járatok is persze,de lehetne esetleg előbb írt több megállós változat is,ha már bele kezdett. Mert azért ebbe az ETS2-be
    is kellene egy olyan újdonság az SCS-től például,hogy ne legyen olyan monoton a játék,egy idő után,például Budapest - Anglia fuvarnál,
    hogy csak autópálya autópálya hátán,valami kerülő utak,mellékutak,faluk stb... kellene ami egy kicsit megbontja az autópálya unalmasságát,
    Mert azért egy idő után unalmassá válik egy hosszabb út levezetése,mert nem történik semmi különös.
  • Axtros
    #51356
    Eredetileg az SCS az ETS2 EU térképét egy busz-os "játékra" is fel akarta használni. Szerintem a kezdetekben valami olyasmit vizionáltak, hogy egy online világban lesznek, akik különböző kamionnal rakományokat szállítanak, illetve lesznek olyanok, akik buszokkal utasokat. Aztán a fejlesztés során az online világból nem lett semmi, a buszos verzió fejlesztésével pedig teljesen leálltak. De ha megnézed, akkor még most is, az eredeti térképen több városban is vannak busz megállok, amelyeket azért tettek bele, hogy a buszok majd onnan indulhassanak, és oda érkezhessenek meg. Mivel ez nem valósult meg, így ezek a városban nem mások mint funkció nélküli placcok.
    A mostani "buszos" mód csak egy "maszek kreálmány", egy harmadik féltől, amely valamilyen módon megpróbálja "beilleszteni" a buszos módot az ETS2 világába. Sajnos nem éppen ideálisan. Így ez, ilyen formában nem is életképes megoldás. Szerintem teljesen felesleges, és használhatatlan. Ha az SCS támogatná, akkor lenne értelme, de így, nem látok benne fantáziát.
  • Gonosz Ördög
    #51355
    Nem tudom olvastársak közül ki próbálta már ki a ETS2-ben a busz módot. Amit ma kipróbáltam,vagyis ki akartam próbálni.
    Mérhetetlenül, enyhén szólva,az se volt tiszta aki kitalálta,egy kamionos szimulátorba egy busz verziót,valahogy sehogy nem illik össze.
    De most hogy éppen hogy, ki tudtam nagy nehezen próbálni,többszörös próbálkozások után,mivel semmi kézzelfogható
    leírás nagyon nincs hogyan is kell azzal játszani. Egy YT videó alapján csináltam én is. Az egész busz mód egészében úgy ahogy van,hihetetlenül
    nem egy kamionos játékba való,sőt tetézi az hogy nem egyszerű az utasok szállítása sem. Előtte sok minden lépéseket kell tenni a játékban
    hogy tudjon az ember utasokat szállítani. Sőt még egy láthatatlan pótkocsit is fel kellene venni ami nem egyszerű,és csak azután
    többszörös kattintgatás után lehet csak utasokat felvenni és szállítani.Tehát részemről ez megbukott de keményen,
    nem tudom más hogy van ezzel aki már próbálta és tapasztalta.
  • TomgoTom
    #51354
    Szia !

    NM csak 1 tipp volt,mivel a Farming Simulator 17-tel is ez volt a problémám,de probáld meg a drivereket frissiteni,nem árt a gépnek,csak 1 tipp.Valo szinü,hogy valamelyik játék összeütközik avval,amit fel akarsz telepiteni,lehetséges ez is,Más ötletem nincs.
  • Gonosz Ördög
    #51353
    Szia !
    Köszi a tippet, rákeresek más oldalon is, letöltöm újból kipróbálva, de kétlem hogy az is jó lenne,gondolom a hiv.oldalról töltik le mások is,
    és azt teszik fel mindenhova ahol ets2-vel foglalkozik az oldal.
  • Gonosz Ördög
    #51352
    Kipróbáltam a magyar mapot a csomagban lévő leírás szerint ami a sorrend 1: base 2: model 3: def. elinditom a játékot és ugyan úgy lefagy a játék.
    És még a két másik .scs fájlt még be se tettem. Ami a HM_0928a_def_hotfix_1.32.x_byIndian56 , HM_0928a_new_AI_test_1.32_byIndian56
    névre hallgatnak.
    Hozzáteszem hogy már úgy is ki lett próbálva hogy teljesen ki lett véve minden más mód,és csak a magyar módok voltak benne,de ugyan az a helyzett
    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2018.11.02. 19:07:34
  • TomgoTom
    #51351
    Szia !

    csak sejtésem van,hogy nem kompaktibilis,vagy hogyan irják.Probáld meg máshol letölteni,lehet,hogy hibásan rakták fel a mapát,vagy más verziot kressél,hát ha javitja a játék menetét.
  • TomgoTom
    #51350
    Szia !

    Köszi ! sikerült megspécelni,igy már jobb mind volt.Köszi !
  • SimaSuna #51349
    1. Vagy vagy, ha értesz a modellezéshez, megcsinálhatod egyszerre..
    2. Van egy crash log a mod mappában, elég sokat segít.
    (sorrend se mind1..)
  • Gonosz Ördög
    #51348
    Üdv !
    Egy olyan kérdésem lenne,hogy adott egy hologram gps mód,viszont részemről rossz helyre tervezték,mert mikor ki szeretném választani,
    akkor a szélvédőnél lévő táblát váltja. Azaz ha ha gps-t választom akkor nincs tábla.
    Na most az lenne a kérdésem hogy tudnám megoldani,hogy teszem azt áttenni a szélvédősarok kiválasztásra. Az .scs fájlban lévő írásokat
    már próbáltam úgy hogy, átírtam a nevet Windshield Corner (szélvédősarok) névre, plusz a mappa nevét is. Viszont így se jelenik meg ott,
    sőt most még a kiválasztásban sem jelenik meg a fotója. Eredeti neve volt a drv_plate (vezetőtábla).
    Másik téma kérdésem,hogy az új magyar mapnál a 0928a verzió, 1.32-hez, mikor elindítom,egy kisebb betöltés közben
    egyszer csak lefagy és kilép a játékból. Itt mi lehet a probléma ?.
    Válaszokat előre is megköszönöm.
  • hangacsi
    #51347
    Ha magyarország is bejárható, akkor működik a dlc. Pest, Pécs, Debrecen és Szeged városokat lehet meglátogatni, ha jól emlékszem.
  • TomgoTom
    #51346
    Szia !

    Köszi ! Mind ketöt altiváltam,de csak a Euro Truck Simulator 2 fut.Amugy nagy térképem van,de mihez viszonyitva kel,hogy nagyobb legyen.Nem tudom,hogy eredetiben mekkorának kéne hogy legyen a térkép amit össze lehetne hasonlitani. ver: 1.32.3.14 ha jol emlékszek.
  • Carl Davies
    #51345
    Közbe ránéztem, joypad-nél lehet ezt átállítani, szóval nem ez lesz. Az irányítás menüben felül az van kiválasztva, hogy csak billentyűzet? Én ha azt kiválasztom, akkor alapból csak a linearitást lehet állítgatni, nekem le van húzva teljesen. Próbáld meg a beállítás varázslóval.
  • Carl Davies
    #51344
    Valószínűleg kormány van beállítva az irányításnál, nem pedig a billentyű, ezért nem áll be magától egyenesbe.
  • SimaSuna #51343
    A Going East CSAK DLC, tehát térkép részlet...ha aktiválod az alap mellé, nagyobb térképed lesz..
  • TomgoTom
    #51342
    Üdv mindenkinek.

    Steamnál van aktiválva a Euro Truck Simulator 2 és a Euro Truck Simulator 2 - Going East is.Hogy tudnám használni a Euro Truck Simulator 2 - Going East mivel ezt nem tudom használni a steamnál,csak a Euro Truck Simulator 2,amivel játszok most a másik csak aktiválva van és nem tudom használni.
    Ki akarom probálni a goldot,de nem tudom,hogy hogyan,vagy miképpen lehet üzemeltetni.

    A segitséget elöre is köszönöm.
  • TomgoTom
    #51341
    Szia !

    Köszi ! megprobáltam,igy is ugy is,de nem jön be.Majd 1 szer rájövök arra,amire most nem.
  • sure
    #51340
    Szerintem a kormányzás linearitással próbálj variálni, egyén függő, kinek mi jön be.
  • TomgoTom
    #51339
    Üdv mindenkinek.

    Egy gondom van a vezetéssel,hogy nehezen tudom a kormányt egyenesben tenni,ha gyorsan megyek,akár hogy állitom be a beállitás menüben.Nincs semmi segédem,csak a gombok.Hogy lehet beállitani,hogy tökéletes kormányzást hozzak ki belöle.Nehéz egyenessen tartani a kormányt.
  • Axtros
    #51338
    Mostantól van néhány "spéci" autó is, sőt, olyan is van, ami csak országokra jellemző, például régi Reanult, amit eddig csak Franciában láttam.
  • Gonosz Ördög
    #51337
    Hali mindenkinek !
    Valami nem stimmel ezzel az új magyar mappával,aminek megvan az új frissítése. Ahányszor elinditottam,betöltéskor lefagy a játék,és kikapcsol.
    Kipróbáltam hogy kivettem a nem hozzá tartozó módokat,de ugyan az a hiba üti fel a fejét. Jelenleg csak ezek vannak benne a mód mappába,
    plusz két saját kamion festésem semmi más. Mi lehet a probléma ?
    Ezek a módok