52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • SimaSuna #51296
    Elég szar, ha most kezdenek hozzá játszani az emberek...
    2012. október óta játszom, elég sok mindent csináltam a játékkal.
    (grafikai modok, addonok, hangok szerkesztése..)

    Jelen pillanatban ezt a játékot csak a modderek tartják fent.

    Amit te csinálsz az a warez. Szerintem TE se dolgoznál ingyen, TE se örülnél annak, hogy egy általad készített dologért nem fizetnek.
    Winter Sale hamarosan a steam-en, ahogy írtam, 5-6.000ft-ból majdhogy az összes térkép DLC beszerezhető.
    Legálisan.
    Aztán lehet menni a multiba ökörködni, mert másra nagyon nem jó :D
  • SLICK
    #51295
    ő a komplett DLC packra gondolt... kb tényleg 5-6ezer Forintból megúszod
  • Gonosz Ördög
    #51294
    Na ez az amit nem fogok megtenni,hogy kiadajak feleslegesen a dlc-ért 5-6 E ft-ot. Akkor felteszem az eredeti még lemezes ETS2-öt hozzáteszem a
    1.31.2.1 update-t. És csak keresek olyan nagy térképet,amibe majdnem minden benne van,mint a dlck-be.
    Csak régebben nem volt ennyi mizéria vele,mint most,amióta megjelent a steam. Már régen játszottam vele,még azt hiszem 2011-től kezdtem el
    játszani vele,aztán idővel félretettem jó pár évre, mostanában kezembe akadt a lemez és gondoltam ismét játszanék vele,és míg nem jelent meg a steam a láthatáron,addig tökéletesen jó volt a játék.
    Most meg minden ettől függ a steam-től. Még a kiegészítők legtöbbje is,mert ha le is tölti az ember, némelyikhez kell dlc is.
    Szerintem ezzel jelentősen amortizálódott,amortizálódik, a játék megkedvelése akik még most kezdenek el vele játszani először

    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2018.10.14. 18:09:15
  • SimaSuna #51293
    61 DLC :D Az a torrentes verzió....sehogy nem fog menni :D


    Ne legyél sóhar. 5-6.000ft-ból már szinte a teljes térkép DLC-kel be lehet szerezni...és nem kell warezkodni.
    Utoljára szerkesztette: SimaSuna, 2018.10.14. 17:17:14
  • Bukephalos
    #51292
    Az alapjátékban nincs semmilyen DLC, mivel ezek fizetősek, utólag kell megvenni! Ha a vásárolt CD-dről , telepítés után nem indul el az alapjáték, akkor ott más gond van, de azt mi így, két kép alaján (én legalább is) nem tudom megmondani.
    Ha olyan játékot próbálaz, amiben benne van minden DLC és azokat nem vásároltad meg, akkor az tört/kalóz verzió. Ezzel kapcsolatos infokat lásd lejjebb...
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2018.10.14. 17:05:52
  • SirDannyL
    #51291
    Kint van a Promods 2.31 1.32 verzióhoz! (saját kép)
  • Gonosz Ördög
    #51290
    Nem az a probléma hogy regisztrálva van e vagy sem. Hanem az mikor simán csak elindítom a játékot,felvillan egy picit az inditópult,
    és ugyan úgy rögtön el is tűnik,utána meg semmi ahol tudnák csinálni egy profilt. Csak a zene szól meg a kék háttér van ennyi.
    De ez csak azokban fordul elő amikben benne vannak a dlc-k. Konkrétan ezek fel sem ugranak a játék elején.
    ÚJ PROFIL

    INDITÓPULT
    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2018.10.14. 16:55:55
  • Puhos
    #51289
    Szeged-Debrecen (érdekes szállítmánnyal):
  • Bukephalos
    #51288
    regisztráltad a steamen?
  • Gonosz Ördög
    #51287
    Üdv !
    Az lenne a kérdésem hogy a 1.31x vagy éppen a 1.32x verziókban lévő 61 DLC mit tartalmaznak pontosan ?
    Mert érdekes módon amikor elindítom a játékot,felugrik a profil létrehozás ablak egy pillantra,de utána rögtön el is tűnik,és utána semmi több.
    Már több mint 10-20 percet is vártam rá hátha később ugrik fel de semmi nem történik,csak szól a zene.
    Viszont találtam egyetlen egy olyan 1.32.3 verziót ahol nincsenek benne dlc-ék viszont ott normálisan betölti a profil ablakot.
  • Frequency
    #51286
    Sziasztok!
    Pár hónap kihagyás után ma vezettem egy picit,jól látom hogy a sebességlimitet nem lehet kikapcsolni?
  • angmar64
    #51285
    Nem csak a Rudi van ott mindenhol ...

  • SirDannyL
    #51284
    Új event mától! itt
  • csaba90
    #51283
    sziasztok!
    régen megvettem a játékot sokat toltam vele, megmaradt a mentés de új gépem van és viszont eltűnt a termék kulcsom. nem szeretném mégegyszer megvenni,. meg törttel se akarok játsznai, de jó lenne belépni miújság van. valahogyan vissza tudom szerezni a termék kulcsomat? már nem emlékszem pontosan honnan vettem, nagy valószínűséggel a játék eredeti oldaláról. de ha a régi mentési fáljokból configból stb, ki lehet keresni az is jó lenne, esetleg ötlet valakinek?
  • Axtros
    #51282
    Az jó, hogy tesztelitek, de van valami időpont, vagy legalább közelítő határidő, amikor kiadják? Amúgy alaposan teszteljétek le, legutóbb elég sok bug-ot, és láthatatlan falat hagytatok benne! :)
  • SimaSuna #51281
    Hát van aki már "teszteli" az 1.32-es 2.30-as Promods verziót.
    De nem lehet tovább adni... :/
  • Axtros
    #51280
    Vajon mikor lesz végre?! Jó lenne, ha ProMods nem csak a dudvára várna, hanem végre kis tenné az 1.32 patch-et. A hat hét már bőven letelt, amit írtak a blogjukban.
  • Puhos
    #51279
    Verona-Genf narancs szállítmány:
  • Mandoki72
    #51278
    Szép estét
    Mert ez még Ro(mánia)

  • Mandoki72
    #51277
    Szép napot
    Gabonázás

  • Gonosz Ördög
    #51276
    Igen ismerőstől kaptam (megvettem) tőle. Mivel régebben nem volt olyan oldal hogy Steam, így ő nem aktiválta a lemezt a mai napig sem.
    Így azért tudom használni Steam nélkül is. Szerintem még mindig jobb lenne ha lemezzel adnák ki,mert ha nem is akarja valaki regisztrálni,
    akkor is tudd- tudna vele játszani Steam nélkül is.
    Ismerek olyan embert aki már csak simán a serial kódott vette meg,be is aktiválta a steam-en,de mivel időközben megváltozott a email címe és a
    régi megszűnt,most már nem tudja használni a játékot mert a régi email címmel érzékeli ami már nem létezik,és új email címmel meg nem engedi,
    mivel 1x már aktiválva volt a régi email-el. Így aztán kidobott pénz az ablakon.
    Akárhogy is szerintem a lemezes változat a legjobb, mert még aktiválás után is,ha előveszi az ember bármikor játszhat vele.

    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2018.10.08. 10:04:43
  • Mandoki72
    #51275
    Szép estét
    Ákos ,Punky
    Megy a ROMAN haza az 1.31 román térképen.


  • macleody
    #51274
    Azt írtad egy ismerősödtől kaptad, mert neki már nem kell. Ha ő beregisztrálta steamen akkor te már nem tudod használni. Hacsak nem adta vele együtt a steam accountját is.
  • SimaSuna #51273
    1.32-re NINCS promods...
  • Bukephalos
    #51272
    Bocs, az általad leírtak alapján úgy lehetett érteni, hogy tört verzióval próbálkozol.
    Ebben az esetben miután telepítetted a steam klienst a gépedre és létrehoztál egy felhasználói fiókot, akkor tudod aktiválni a lemezes játékot, és onnantól kezdve egyrészt friss lesz, másrészt meg tudod venni a kívánt DLC-ket, illetve aktiválni a modokat.

    Játékok/Nem steames játékok hozzáadása könyvtárhoz menü segítségével
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2018.10.07. 15:09:13
  • Gonosz Ördög
    #51271
    Nekem még mikor vettem az ETS2 játékot az megvásárolt,eredeti,csak amikor kijött ez a játék anno,még híre se volt olyannak hogy STEAM akkoriban még lemezzel adták ki,tehát nekem nem üres dvd tok van,mint manapság megvett játékoknál,hanem normális lemezes.
    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2018.10.07. 14:21:01
  • Bukephalos
    #51270
    A játék nem tolerálja a warez verziókat. Vedd meg steam-en és automatikusan a legutolsó verziót tölti le.
    A térkép DLC-ket és egyéb kiegészítőket (Cabin-, Festések-, Special Transport-, pót DLC-ket külön kell megvenni, majd a kapott kóddal steamen aktiválni, letölteni)
    A Big Maps... mod nem egy mod, hanem a Promods, Southern REgion, Rusmap, Turkey, stb mapok összefűzése. Ez lehetséges, amennyiben a map-ok kompatibilisek egymással.

    A DLC-khez steam aktiváló kódot vagy a steamen vagy pl. a cdkeys.com, mmoga.com vagy magyar netes áruház oldalakon tudsz vásárolni!!
  • Gonosz Ördög
    #51269
    Értem,akkor várunk míg ki adják majd.
    Viszont lenne más kérdésem is.
    Időközben próbáltam egy 1.32-es verziót belőle,de valahogy nem értem hogy mért nem fogadja el a mód mappába betett .scs fájlokat,
    Big Map pre promods térképre értem. Mikor elindul a játék,módkezelőbe
    kiválasztom az összeset csinálok egy új profilt hozzá,és mikor betölt félig hirtelen le is áll a játék. Érdekes mert maga a játék 1.32-es,
    és a térkép is elvileg mennie kellene.

    Másik kérdés pedig hogy a 61 DLC-t le lehet tölteni egy pack-ban s feltenni a játékba? Van ilyen oldal valahol ahol mind megtalálható?
  • hangacsi
    #51268
    https://eurotrucksimulator2.com/update.php

    Az 1.32-esre azt hiszem még várni kell.
    Utoljára szerkesztette: hangacsi, 2018.10.06. 19:55:47
  • SimaSuna #51267
    YT-on találsz SKIN-ezési videót..
  • Gonosz Ördög
    #51266
    Üdv!
    Olyan kérdésem lenne a topichoz,hogy nemrég kaptam egy ismerősömtől ajándékba egy ETS2 még (lemezes) játékot,mivel neki már nem kell,így
    nekem adta. Na most ezzel az lenne a kérdésem,hogy ezt fel lehet frissítéssel a legújabbra,például az 1.32.3.-ra frissíteni ?
    És ha lehetséges akkor azt update-t honnan lehetne letölteni ? És melyik a legutolsó az a frissítés ami 32bit-hez is jó.
    Válaszokat előre megköszönöm.

    Utoljára szerkesztette: Gonosz Ördög, 2018.10.06. 11:05:23
  • SLICK
    #51265
    Hali!

    Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudok egyedi, általam szerkesztett cég logót betenni a játékba? A pótkocsit szeretném egyedivé varázsolni.
    Még nincs meg a Logó, gondolom valami fájlt kell átbuherálni és beleszerkeszteni Photoshoppal. Tehát maga a folyamat érdekelne mit, hogyan :)

    Köszi előre is a segítséget :)
  • hotwheels
    #51264




    Akos, Zoci
  • TopGun
    #51263
    Hello! Leirnad hogy kell beallitani a modokat v1.32-re? hogy mukodjon a jatek? Szerintem masokat is erdekli ennek a problemanak a megoldasa.
  • Haulin
    #51262
    Üdv srácok. Segítsêgre volna szükségem. Találok-e régebbi váltós kamionokat az Ets 2höz? Egy régi Scania-t találtam, de még időm nem volt kipróbálni. (7,5-es is jöhet) Kutakodnék én, de telefonom sok oldalt nem hoz be, ha meg otthon vagyok és a számítògéphez jutok, akkor inkább a pedált nyomom. Megértéseteket és a segítséget előre is köszönöm.
  • Adebayor
    #51261
    Üdv. Írtam fékpedál ügyben a support-nak, de ők is írtak két olyan megoldást, ami nem segített :D

    De aztán megnéztem, és működik a fék anélkül, hogy beállítom a gomboknál, szóval be se kell állítani... mondom fasza :D
  • SimaSuna #51260
    Át kell írni a forgalmat, nem nehéz. Restacar oldalon van segítség hozzá..
  • bajusz_ati
    #51259
    Nekem is az 1.32-es hasít a gépen, Hungary Map + hotfix: egyelőre működik a dolog. Ehhez a Hun Map-hoz kellene nekem valami jó traffic mod, mert elég gyér a forgalom az utakon. 1.28-as verzióban szép nagy kocsisorok voltak mindenhol, az jobban tetszett.
  • SimaSuna #51258
    Majd 30+ moddal használom az 1.32-t, eddig 2x dobott ki, ez 2 mod hibája volt amit ki akartam próbálni..
    Nem tudom, hogy másnál miért lép ki a játék...
  • BigdaweM12
    #51257
    vissza lett frissítve 1.31-re mivel máshogy játszhatatlan. ahhoz képest azt mondták végleges verzió ugyanúgy kidob 5p után minden mod nélkül. pedig kíváncsian vártam ezt a saját pótkocsis dolgot.. :/