12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Kongy
    #10305
    Brit tudósok szerint Tyrion a Trónok harca főszereplője, azért halhatatlan :D Nem vicc, tényleg volt egy kutatás ilyen témában.
  • Quantumleap
    #10304
    Tökösség ide vagy oda, azért a GoT-ban Tyrion is halhatatlan. Valamint, ahogy az eddigiek mutatják, ha valaki elveszti valamilyen testrészét vagy lebénul, akkor az utána nagyon sokáig fog élni.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.04.09. 11:37:11
  • tigeroo
    #10303
    de a készítők nemhiszem hogy olyan tökösek mint RR Martin Trónok harca...
  • Quantumleap
    #10302
    Glennen és Darylen kívül más halála nem ütne akkorát, nem lenne elég megrázó. Maggie és Michonne esetleg szódával.
  • böröczk
    #10301
    Csak azokra mindenki szamit. Es azt egy szoval se mondtak, hogy olyan fog meghalni, aki az eleje ota veluk van. Amugy annyira jo karik maradtak bent azok kozul mar csak, hogy kar lenne kitenni barmelyikuket is. :( ugyanakkor Michonne is baromi jo es Abrahamot is kezdem egyre jobban megkedvelni.
  • Quantumleap
    #10300
    Talán mert a harmadik évad vége (Andrea) óta nem murdélt meg első évad óta jelen lévő szereplő?
  • haxoror
    #10299
    Szerintem Abraham az egyetlen aki még élne egy két kezes Negan ütés után, mondjuk a sorozat már rég túl van azon hogy ilyesmi számítson szóval még mindig tartom magam ahhoz hogy egyelőre a készítők sem döntöttek még arról hogy ki fog meghalni, várják a visszajelzéseket.
  • Szabi #10298
  • böröczk
    #10297
    Szerintem is. Plusz én továbbra is tartom, hogy mutatták volna a halálát, ha ő, minek húznák a kövi évadig, az már tényleg ez a "most komolyan?" nevetséges kategória lenne.
    És arra is gondoltam, ha Glenn, akkor Maggie már akkor kifakad, amikor ráesik a választás (valamint fordítva), nem megvárja, amíg elkezdik püfölni..
    Képregényben amúgy, amikor Glennre esik a választás, megpróbálja kidumálni magát Negannál.
    Szóval még Daryl is lehet akár, hozzá senkit nem fűznek annyira szoros netalán romi szálak, mint a többiekhez. (Carol nem volt ott)
  • tigeroo
    #10296
    miért kellene? lolmár
  • Quantumleap
    #10295
    Valaki olyannak kellene meghalnia, aki az első évad óta szerepel. Így csak Daryl és Glenn marad.
  • haxoror
    #10294
    Hahaha és tényleg!

  • Darthmushroom
    #10293
    számomra vicc kategória lenne ha Glenn lenne. azért szenvedtek vele annyit az évad közepén h még abba az évadba meghaljon? nagyon gyenge húzás lenne az íróktól
  • böröczk
    #10292
    Egyébként a készítők azt nyilatkozták, hogy egy közkedvelt főkarakter az áldozat.
    Tényleg túl nyilvánvaló lenne Glenn, mivel a képregényben is így végzi, és eddig egyik szereplő sem kapta meg a halálát, stb,stb. Plusz én rohadtul nem szeretném, ha Glenn lenne az, nekem ő a kedvencem, és sokkal jobbra sikerült a sorozatbeli karaktere, mint a képregényben, ezt többen is nyomatékosították.
    Sőt azt is nyilatkozták, hogy egy olyasvalaki hal meg, akire nem igazán számítanak.
    A képregény szerint Negan nem öl nőket, a sorozat legtöbbször nem követi a képregényt ilyen szempontból, szóval mi van, ha ezt az elvét is elvették tőle a sok káromkodás mellett (a képregényben minden második szava fck :D) És mi van, ha tényleg nagyon meglepődik majd mindenki fél év múlva, mert mondjuk Michonne lesz az?
    Az RV-s first person nézetek (ahogy a rész végén az áldozatot is mutatják) a kocsiban Daryl mögött lévő személyre következtetnek, aki vagy Glenn, vagy a közvetlenül mögötte ülő Michonne...

    Amúgy sokat nézelődtem neten, mint kiderült az az audio fake, bele lettek keverve olyan hangok, amik az eredetiben nincsenek. De az eredetiben benne van, hogy Carl "no"-t kiált, szóval tényleg... mi van, ha Michonne az?
  • böröczk
    #10291
    Carl főleg, de a cella is :P Ha követik a képregényt.
  • MAstudioHD
    #10290
    Bakker, Negan hangját eltudom különböztetni a háttérben zajló hangoktól....nem azt mondom, hogy egyértelműen Maggie hangzik el, de hasonlít rá
  • Quantumleap
    #10289
    Mármint Carl vagy a cella kap nagy szerepet?
  • böröczk
    #10288
    Ne spoilerezz magadnak :)

    Kicsi képregényes spoiler:

    Én annyira sajnálom, hogy Carl szerepére ekkora pocsék gyerekszínészt találtak, mikor annyi jó van már manapság. Nézzétek meg a Room című filmet, na én egy olyan tehetséges kis srácot tudtam volna elképzelni Carl-nak az első évadtól. Azt gondoltuk, majd ahogy felnő, kikupálódik, de NEM. :D
    Ha minden igaz, a kövi évadban nagy szerepet fog kapni, és sajnálom, hogy a képregény szerinti legjobb részeket lehetséges, hogy a sorozatban annyira nem lesz élvezet viszont látni. :(
  • Quantumleap
    #10287
    Ami most hirtelen eszembe jutott: Pár epizóddal ezelőtt láthattuk Morgant, ahogy egy börtöncellát épített Alexandriában. Ennek nyilván lesz majd valami jelentősége, valószínű már a következő évadban. Talán Negan kerül bele?
  • böröczk
    #10286
    Ezek annyira rosszak. Az az "oh, look at THAT", nem tudom, a "that" miért Mag vagy Maggie egyeseknek.
    Úgyse fognak leszállni a témáról őszig, szóval végül a készítők elérték, amit akartak.
  • MAstudioHD
    #10285
  • BoneDragon
    #10284
    Hátha valakit érdekel...
  • böröczk
    #10283
    Tobbieke is, Maggie is a wd alatt forgatta a the boy vagy mifene cimu filmjet.
    Darylnek sajat showja lesz, szinten belefer wd mellett forgatni.
  • botyika
    #10282
    azért nem hiszem hogy itt nagy klikkesedés alakulna ki, mert a twd zombikat könnyűszerrel ki lehet pusztítani pillanatok alatt. pár hét-hónap alatt meg nem fajulnának úgy el az emberek.
  • MAstudioHD
    #10280
    Igen, csak ennek a filmnek a forgatása kb egy időben van a TWD forgatásával, azért gondolom, hogy Ő a kakukktojás.
  • Prof William
    #10279
    Remek könyv!

    Ebből szívesen megnéznék egy minőségi minisorozatot.

    Jó volt a film is de nem volt túl sok köze könyvhöz.
  • Madi92
    #10278
    Kb.
    Link
  • botyika
    #10277
    szerintem jó évad volt. engem nem zavar hogy nem tudtam ki halt meg, majd kiderül. logikát meg felesleges keresni, ha logikus lenne a világ meg a történet, pár hónap alatt kihevernék az emberek a zombiapokalipszist és vége lenne a sztorinak kb. arról nemis beszélve, hogy a zombikat milyen hatékonysággal lehetne simán írtani tömegesen egy csomóféle módon, valamint hogy alap lett volna már, hogy minden elkapott nőt minimum hatsoron megerőszakolnak a rosszfiúk, stbstb. az emberek közt sincs ennyi gyilkos pszichopata, sokkal valószínűbb, hogy az apokalipszist követő sokk után viszonylag normálisan újraszerveződne a társadalom.
  • Quantumleap
    #10276
    http://filmsor.net/a-rajongok-egy-csoportja-brutalis-webizodot-akar-a-the-walking-dead-7-evada-elott/
  • böröczk
    #10275
    Rajta kívül még két másik színész dolgozik másik filmeken, sorozatokon (Daryl és Maggie), simán van idejük abban a 6-7 hónapban más projektekre, nem jelent semmit.
    Ettől függetlenül én is rá gondolok sajnos, bár nagyon nem szeretném. :/ Sokkal jobb a filmbeli karakteri, mint a képregény.

    Képregényes spoilerek a következőkben:



    De tényleg lehet bárki, nem véletlenül hagyták cliffhangernek a végét, Glenn pedig nem feltétlenül lenne meglepetés...
    Maggie átveheti Glenn halálát, és talán mondhatja Negan azért a "oh, look at that! youre taking it like a champ", mert meg van lepődve, hogy ilyen ramaty állapotban még állja az első ütést.
    A képregény szerint Glenn halálának következtében (és mert lényegében tényleg mindenkit, akit szeretett, elvesztett) Maggie lesz a Hilltop vezetője, hasonlóképp lép le, mint Carol itt a sorozatban. Talán Carollal akarják kiváltani Maggie sztoriját?
    Eddig senki nem kapta meg a képregénybéli halálát
    -Bob kannibálok által felfalt lába eredetileg Dale-é volt (az öreg fickó, akinek az első évadban széttépte a mellkasát egy walker)
    -T-dog Carol eredeti halálát kapta meg.
    -Denise Abraham-ét (ráaádsul ugyanúgy próbálta befejezni a képregényben az utolsó mondatát, miközben a nyíl már átlőtte a fejét).

    Tehát vannak akiknek a képregény szerint már rég halottnak kéne lennie, és vannak , akik már halottak, de a képregényben még mindig élnek (pl Andrea, Sophia)

    Sőt vannak olyanok, akik benne sincsenek a képregényben (Sasha, Daryl), ráadásul Dwight (a mostanra legéett arcú szőke fószer) Daryl képregénybeli tökéletes megfelelője.

    Egy szó mint száz, nem véletlenül hagyták cliffhangernek, azt mondták a készítők, hogy a nézők nem is gondolnának rá.
    Ezért jutott eszembe Michonne is, bár képregény szerint meg Negan nem öl nőket (ettől függetlenül a Hilltoposok szerint egy 16 éves gyereket szétvert a szemük láttára lol), de mivel a tv sorozat nem feltétlenül követi a képregényt, sőt.....

    Jah, és mennyire király volt már, hogy megjelent a Kingdom! (képregényolvasókhoz szólva) Kíváncsi vagyok, lesz-e tigris, vagy kihagyják :) Elvileg már kell lennie budget-nek az animált jószágra :P
  • Quantumleap
    #10274
    Annyira azért nem kis területen mozognak. Másutt valaki felvetette azt a kérdést, hogy az hogy lehet, hogy az egész sorozat folyamán Rickék eddig nem hallottak Neganékról. Erre még egyszerűbb a válasz: Mivelhogy a sorozat eleje óta elvándoroltak egy másik államba, ez teljesen logikus.
  • MAstudioHD
    #10272
    Steven Yeun a The Walking Dead zombi dráma egyik szereplőjeként már megmutatta, hogy sokféle rosszfiús túlélési képességgel rendelkezik, ezt a tudását pedig most ismét kamatoztathatja, ugyanis nemrég leszerződött a Mayhem főszereplőjének.

    A The Hollywood Reporter értesülései szerült Joe Lynch rendezi a Mayhem című akciófilmet, melyben Steven Yeun alakítja a főszereplőt, míg a másik kulcskarakter életre keltését az ausztrál Samara Weavingre bízták.

    A film forgatókönyvét Matias Caruso írta, a történet középpontjában pedig a Mayhem körül fennálló vírus áll majd, ami arra kényszeríti az embereket, hogy hirtelen indulatkitöréseik vezéreljék cselekedeteiket, amíg emberi húsra éhező holttestekké nem változnak. A pestis kitörésének hátterében a Mayhem egyik alkalmazottja elleni bosszú áll. Derek Saunders (Steven Yeun) elbocsátását követően csapdába esik a karantén alá helyezett épületben, így kénytelen lesz foggal-körömmel harcolni az életéért – és a munkájáért is.

    A film forgatási munkálatai március végén Belgrádban kezdődtek meg, a költségeket pedig az Avva Pictures állja. A film bemutatását 2017-re datálják a készítők, magát a művet pedig a Circle of Confusion stúdió hozza forgalomba. A hazai bemutatásról egyelőre nincs információ.



    Talán választ ad ez a Neganos kérdésre.
  • Balázs 17
    #10271
    kérdés:
    eddig hol volt ez a rengeteg ember?
    naponta jártak ki és senkivel se találkoztak...
  • DasIsFuck
    #10270
    Az nem ugyan az.
    Lényegében az egy remake.
  • haxoror
    #10269
    A tűzgyújtásnál fogyott el :)
    S06E09 a motorosok után Daryl a kiöntött benzin begyújtására használta, elég drága gyufaszál volt.

    Valószínűleg pont azért nincs több RPG mert akármelyik úttorlaszon átvághatnák magukat vele, akkor hol marad a dráma?
  • david4u
    #10268
    Szerintem szinte 1000% hogy valamelyik ferfit csapja agyon,mert az elso fulzsibbaszto csapas utan hallani a ferfi zihalast az elszenvedett reszerol ha jol figyel az ember
  • Quantumleap
    #10267
    Esetleg te nem vagy kíváncsi rá. Eléggé nézettnek számított az első évad.
    Amúgy igen, az első évad beígért koncepcióját tényleg elcseszték. Bízom benne, hogy ezután jobban megtalálják az arányokat. Most majd értelemszerűen annak kellene hangsúlyt kapnia, hogy más éghajlatú vidéken vannak, mint az anyasorozat szereplői. Esetleg másféle emberekkel futnak össze, másképp alakul a jellemük Rickékhez képest.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.04.06. 17:24:38
  • Seten
    #10266
    És mégis mikor fogyott el? Gödörásásnál vagy favágásnál használva? ;)
    Mert eddig egyszer lőttek vele. Abraham pedig több rakétával együtt találta meg.
  • böröczk
    #10265
    ez nagyon jó :D

  • Prof William
    #10264
    Hm... Érdekes... Úgy tűnik Negannak és Maggienek volt némi közös múltja volt az apokalipszis előtt... :)