12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Jim Morrison
    #10548
    bazz,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor rick a tetőn van, megnyitottam topikot, hogy ki mit reagált, ekkor #2 még nem következett be :C dangit, csak elszúrtam :D
  • MoRT2195
    #10547
    Spoilerba írom a formalitás kedvéért de nem tartom szükségesnek mert
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tudni lehetett, hogy Daryl nem hal meg.

    Jó persze, aki bezárva élt egy üres szobába az elmúlt fél évben, az nem tudta. :D
    De az tény, hogy az egyik karakter miatta halt meg, szóval így álljatok hozzá. :)

  • cherubim06
    #10546
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Glenn elbújt a bunkó alatt, semmi baja nem lesz, nyugi már...
  • Dynamic
    #10545
    ??? Na persze.Eleve honnan tudod, hogy az adott szituációban mi a hiteles érzelem. Ha körbevesz 100 marcona fegyveres és az egyik mondjuk pisztolyt tart a fejedhez, akkor te kifakadnál? Szerintem levegőt sem mernél venni. Ott vannak a való életből az isis videók. Az áldozatok elveszítik a maradék tartásukat és önérzetüket, és némán tűrik, ahogy kegyetlenül legyilkolják őket.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként a Daryles mondat spoiler, nem? Konkrétan leírtad, hogy nem halt meg.
  • böröczk
    #10544
    *elajul
  • böröczk
    #10543
    Az erzelmek rohadt hiteltelenek voltak. Nem akarom neven nevezni, de a leginkabb erintett szemelyek, de legfokebb az egyikojuk, mar a valasztasnal kifakadt volna, vagy elajuk. Rickrol nem is beszelve.
    A sorozat mar nem a regi, eddig szerettem es hittem benne, de ez a resz total ertelmetlen volt, Negan masodik huzasa total szuksegtelen volt.

    Ez legalabb jo kis felvezetese Daryl jovobeni halalanak remelhetoleg :D
    Haszontalan, szuksegtelen karakter, aki tul sokat hibazik mostansag, egy ostoba fickova formaltak.
  • Prof William
    #10542
    Vagy hirtelen felébred a kórházban 2 évnyi kóma után miközben Lori szerelmetes pillantásokkal fogja a kezét. :)

    Mellesleg ha jót akartok -és még nem láttátok a részt - a Youtube-re se menjetek fel mert az ajánlott videók között rögtön ama ominózus videó az első. :)
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2016.10.24. 08:41:01
  • gabo91
    #10541
    gyorsan elment viszonz 1unalmas másodperc sem volt. Rick most kapott rendesen, játszotta már a kemény gyereket aki nem kegyelmez... Most belefutott egy szavatartó emberbe :D jó lesz így nagyon krllett már hogy változás legyen.

    Így hajnalban mèg nem nèztem, kellemes meglepetès volt számomra hogy ment az előző rész, vége lett egyből reklám nélkül folytatták.
  • Dynamic
    #10540
    Mi is csak néztünk 40 perc után, hogy mindjárt vége. Az egész nem tűnt 15 percnek :D
  • Dynamic
    #10539
    Ááááá!!! Ez nem volt semmi!! Na, akik húzgálták a szájukat -bár kicsit morbid ilyet mondani - azok is elégedettek lehetnek :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jól megoldották, ahogy Glen halálánál "lemásoltak" a képregény kockákat

    Utoljára szerkesztette: Dynamic, 2016.10.24. 04:25:32
  • MoRT2195
    #10538
    Szerintem Rick most nagyon be fog csicskulni, és majd a többiek veszik rá nagy nehezen, hogy tenni kéne valamit. Amúgy alig történt valami ebbeb a részben , mégis olyan gyorsan vége lett. :D
  • bcrics
    #10537
    Aztakurva...
    Ezek az alkotok elmebetegek.

    Ez nagyon durva volt igy reggelre :)

    Kb vegig tapintani lehet a feszultseget, es lucille pacsija...gyaaa





  • gabo91
    #10536
    Hatalmas tükröt tettek eléjük ezzel most. Eddig Rick azthitte ő +"serege" a legkeményebb... De ha végig gondoljuk gyerekek nők idősek, terhes nők max a zombik ellen èrnek valamit....
  • MoRT2195
    #10535
    Hát ja. Durva. Kíváncsi vagyok ebből hogy keverednek majd ki. Van pár komoly rossz arc itt. :D
  • gabo91
    #10534
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gratula a készítőknek, hogy bevállalták ezt. Gleen eleje óta a sorozatban volt, elèg jelentős karakterkènt. Erre szerinrem nem sokan gonsoltak hogy nem 1 hanem 2 áldozat lesz
  • MrAndree
    #10533
    Majd a végén úgyis kiderül, hogy Rick csak álmodott és még mindannyian ott térdelnek és várják hogy Negan döntsön. :)
  • MoRT2195
    #10532
    Itt a halott:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na jó vissza szívom. Két halott. Első Abraham és második Glenn. Glenm pedig Daryl miatt halt meg.
  • MoRT2195
    #10531
    Na megvan ki halt meg. Hát nekem nem fog hiányozni.
  • MrHyde
    #10530
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy terhes nőt nemhiszem hogy kinyírna, azzal csak poénkodott
  • MoRT2195
    #10529
    Maggie-t senki nem mondja, érdekes. Én őt tartom a legesélyesebbnek.
  • Maximus4
    #10528
    Inkább Eugene legyen:)Vagy az is lehet,hogy saját emberei közül nyír ki valakit Negan:)
  • Quantumleap
    #10527
    Ez nem igazán spoiler, hisz ott van az, hogy "elvileg".
  • szabii98
    #10526
    Csak az olvassa el, akit nem zavarnak a spoilerek:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elvileg úgy van, hogy Kirkman aztmondta Abraham nem hal meg az All Out War-ig, mert megbánta hogy megölte a képregényben, Eugene-nek pedig lehet nagyon fontos feladata lesz még ;)
  • desigo
    #10525
    Szerintem Carl fog meghalni és Rick még jobban kattant lesz.
    Aaron,Eugene lenne legkevesebb veszteség szerintem.
  • Maximus4
    #10524
    Látom ma is lesz a foxon maraton este 10-től:)
  • desigo
    #10523
    link hozzá?
  • Jim Morrison
    #10522
    szavazzunk :D előbb egy oldalon lehetett szavazni ki fog meghalni... én Rosita-ra nyomtam :c
  • Quantumleap
    #10521


  • Quantumleap
    #10520
    Az biztos, hogy egyoldalú elégedettség nem várható. Lesz jónéhány "Miért pont őt kellett kinyírni?"-emberke. :)
  • bcrics
    #10519
    Mindenesetre eleg jol titokban tartottak a forgatókonyvet, sehol semmi reszlet, nem kerult ki ido elott semmi, amit nem akartak...

  • Prof William
    #10518
    De annak is mert majd kap máshol szerepet. :)
  • eddaniel
    #10517
    aki "megdöglik" annak nem :)
  • Devv
    #10516
    Ki a faszt érdekel ki döglik meg? A zélet megy tovább... :D
  • Maximus4
    #10515
    Már beállítottam a felvételt:)
  • bcrics
    #10514
    Érdekes lesz latni a reakciokat.
    Es vajon az abraham-glenn paros lesz e a nyertes?

    Mar varom elore a youtube "HIT" reakcio videokat, ki hogy fog hiszti-duh-sirogorcs rohamokat kapni...
  • Kori
    #10513
    Fox-on nem lesz benne reklám az első részekbe soha nem volt
  • Prof William
    #10512
    Ja képzelem ahogy elnézünk a feliratos oldalra és felirat címe: Walking Dead S701- Daryl Dies.srt. :)
  • bcrics
    #10511
    Rossz szokas hogy vagy a torrent adatlapjat, vagy a fordito oldalat figyelem a felirat miatt.
    Es ott minden megtortenhet:)
  • Quantumleap
    #10510
    De csak nekünk, akik megnéztük azt a bizonyos facebook-oldalt.

    De még így is vannak kérdések. Elsősorban a "Miért?", illetve "Hogyan?". Én estig dolgozom, legkorábban kilenckor fogom tudni megnézni. Addig tuti be nem nézrm semmi fórumba, átmenetileg fb-n is kiveszem a követés pipát.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.10.22. 02:19:26
  • Quantumleap
    #10509
    Ezt nem igazán értem. Miért kellene spoilerbe botlanod ahhoz, hogy letöltsd a feliratot a magyar feliratos oldalról?