12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • böröczk
    #10508
    Az mar honapokkal ezelott kiderult.

    Egyebkent aki nem akar spoilert, ne nezzen be a topicba, amig meg nem nezte a reszt. Se fbra vagy barhova mashova :D
  • Maximus4
    #10507
    Én várok majd plusz egy napot.Leszedem torrentről.Nem fogom magam reklámokkal idegesíteni:)
  • szabii98
    #10506
    Reddit, facebook, sg, meg úgy az egész média felfog robbanni :D
  • desigo
    #10505
    Be se jövök a topikba addig amíg nem láttam az új részt...
  • bcrics
    #10504
    Hetfon a spoiler cunamit hogy kéne elkerulni, igy hogy a feliratot azert le tudjam tolteni.

    Nyilvan ahhoz nem kell felirat hog, megtudjam kivel lett kevesebb a szeria, de azert jo lenne vegignezni a teljes részt felirattal.
  • eddaniel
    #10503
    Daryl elmegy
    Utoljára szerkesztette: eddaniel, 2016.10.21. 10:35:12
  • eddaniel
    #10502
    Nemsokára kiderül, ki vesztette el a fejét ? Már csak hármat kell aludni. A karácsonyt nem várom ennyire.
    Utoljára szerkesztette: eddaniel, 2016.10.20. 19:43:53
  • Seten
    #10501
    De a spoiler-ed igen.
  • Jim Morrison
    #10500
    rákattintva bejön :)
  • Tatyla
    #10499
    ó basszus a kép nem töltődött fel...
  • Jim Morrison
    #10498
    ó a fenébe
  • Tatyla
    #10497

    A lovaglós kép szerint nem Michone hal meg
  • Quantumleap
    #10496
    Na igen, manapság már nem igazán lehet az ilyesmit titokban tartani, az internet és a lesifotózás fénykorában.
    De azt tegyük hozzá, hogy a kiszivárgott fényképek és infók nem árulnak el mindent. Mert oké, lehet tudni, kik távoznak. De ott van a kérdés: Miért és hogyan?
  • böröczk
    #10495
    Plusz JDM (Negan) egy interjuban megerositette, hogy nem csak egy szereplotol bucsuzik a TWD.
  • böröczk
    #10494
    Mar sajnos egy ideje 100%ra mondhato, kiket irtak ki a sorozatbol, mivel az elso resz forgatasa ota egyszer sem lattak oket, es mar a 13. Reszt forgattak mult heten..
    Folosleges volt az egesz cliffhanger mizeria.
  • eddaniel
    #10493
    Nekem a legjobb leosztás a következő csapat lenne, kb a 3.-ik évadtól : Rick, a vezér, Glenn, a csendes "tolvaj",Michonne katanával , Daryl a számszeríjjal,Tyreese a kalapáccsal így öten "halhatatlanul" még vagy 20 évadon át írtanák a járkálókat, néha jönne néhány új szereplő és azok halnának meg.
    Utoljára szerkesztette: eddaniel, 2016.10.13. 12:54:09
  • eddaniel
    #10492
    Tulajdonképpen én csak Daryl-t sajnálnám, mert nagyon kell a sorozatba, bárki más az áldozat nem túlzottan érdekel.
    (poén lenne ha Carolt fenyítette volna meg mert ő nincs is ott, vagy az egyik saját (Negan) emberét.)
  • Quantumleap
    #10491
    De akit kiszámolt, annak a szeme esélyes, hogy nem marad épen, így aligha etetheti meg bárkivel. Meg amúgy megnéztem egy angol feliratban, azt mondja: "...cut the boy's other eye out
    and feed it to his father".
  • Seten
    #10490
    Pont azért. Mert miután kiszámolta, ki lesz az áldozat, utána megfenyegeti a többieket, hogy ha közben tesznek valamit akkor megeteti fiú szemét......, de ez csak a magyar fordításban van, egyébként azt mondja, hogy megeteti az "ő" szemét.
    Én ezt - első hallásra - úgy értettem, hogy annak a szemét akit kiszámolt.
  • Quantumleap
    #10489
    A hármashoz hasonló remélem, lesz majd.
  • Prof William
    #10488
    Ahogy már írtam... :)


    7 ÉVAD 1. RÉSZ: Mit csinál ezalatt Carol? Ezt látjuk. Carol a rész végére befut a helyszínre és sokkosan néz. De az persze nem derül ki hogy kit mit látott :)

    7 ÉVAD 2. RÉSZ: Alexandia városkáját láthatjuk ahogy felkészülnek a legrosszabbra. A rész végén a csuromvér Rick tántorog ki az erdőből és elmondja ,hogy valami szörnyűség történt... De persze nem tudjuk meg hogy mi.

    7 ÉVAD 3. RÉSZ: Negan flashbac. Megtudjuk hogy hogyan lett mindenkin segítő okleveles virágkertészből és kisállat gondozóból pszichopata bandavezér.

    7. ÉVAD 4. RÉSZ: Végre kiderül az igazság. Kiderült hogy Daryl fejét verte szét Negan. Daryl viszont számított erre és hosszú loboncos hajában elrejtett a serpenyőt, aminek egy érett paradicsomot rakott a tejére ezért Negan azt hitte hogy megölte. Rickék ott siratják Alexandriában, amikor a rész végén laza mosollyal belejt és mindenki örül. :)
  • MoRT2195
    #10487
    Azt mondták rögtön a rész elején kiderül ki hal meg, szóval nyugi... :D

    Én úgy nyitnám a sorozatot, hogy rögtön annak a fejét mutatnám aki meghal, és Negan ütője rá mutat. Utána pár másodperc múlva meg laposra veri. :D
  • szabii98
    #10486
    Én még azt is eltudom képzelni, hogy a 2. részig nem tudjuk meg:)
  • Quantumleap
    #10485
    De ő mondjuk nem szerepelt olyan sokáig, Rick meg ugyebár a főszereplő.
  • MrHyde
    #10484
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    TWDbe is oldották már meg, Merle is félkezű volt)
  • Quantumleap
    #10483
    Azt még mindig símán el tudom képzelni, hogy csak az epizód legvégén tudjuk meg a választ.
  • Quantumleap
    #10482
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott a Kormányzó vágta le neki. De eddig mindig arra hivatkoztak, hogy CGI szempontból költséges lenne hosszútávon hiányzó kezet konstruálni, ezért végül nem lépték meg a sorozatban. Mondjuk ez szerintem hülyeség, kap egy műkezet, és kész. Ha a GOT-ban és az Ash vs Evil Deadben (ami messze nem akkora költségvetésű) meg tudják oldani, nehogymár itt ne lehessen!
  • eddaniel
    #10481
    Én megnézem az elsőt de olcsó tévén mert ha nem folytatják hanem valami időhúzós rész lesz akkor összetöröm. (A tévémet)
  • MoRT2195
    #10480
    Képregényes ~spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A képregényben van egy olyan, hogy Rick elveszti a karját, vagy a kézfejét, vagy valami ilyesmi. Bár elméletileg már azon a részen túl van a sorozat, de nem kizárt, hogy itt utólag másképp elveszti. Én legalábbis rögtön arra gondoltam, hogy itt most Negan kicsit le amputálja. :D

    Szerk.: Mondták is a sorozat készítők nemrég, hogy sok érdekes dolog lesz a részben, lehet ez lesz az egyik, nem tartom kizártnak.


    Jim szerk: spoiler tag
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.10.09. 15:37:19
  • Quantumleap
    #10479
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vajon Negan mijét fogja Ricknek levágni?
  • Jim Morrison
    #10478
    ott van
  • Quantumleap
    #10477
    És a szemgolyóetetéses duma?
  • Quantumleap
    #10476
    Nincs benne, ki hal meg. Miért kamuzol?
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.10.09. 14:02:15
  • Jim Morrison
    #10475
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát nem egyértelmű? ott van az ütőn és a földön is
  • MoRT2195
    #10474
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Maggie-re gondolsz? Mivel Ricktől jobbra lévő van szét trancsírozva és ő volt ott. Durca ha tényleg ő. :D

    Mindenesetre szépen péppé verte Negan. :D Remélem mutatják ahogy szét veri. :D
  • Seten
    #10473
    Szerintem Carl.
    (én biztos nem nézem meg az évad első részét, inkább összevárom az egészet)
  • Jim Morrison
    #10472
    3 perc az elso reszbol. Benne van ki hal meg
  • Tatyla
    #10471
    Kicsit le voltam maradva így 2 hét alatt bedaráltam az utolsó négy évadot, és most olvastam valahol hogy a hetedik évad első részben annyi minden fog történni hogy sok is,és aki meghalt fontos tag lehet mert nagyon sok eseményt indít el.
  • KaBuTo666
    #10470
    Meg se szólaltam. :D
  • IXEMGabeo
    #10469
    Odaat sorozatnak a 3., 4. es 5. evadjat zavartam le kb 2 het alatt:DDD