12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Steve Downie
    #2542
  • tutituti
    #2541
    huhúúú
    végre egy jó hír mára
  • desigo
    #2540
    AMC Announces The Walking Dead Season 3 Preview Weekend July 7 & 8
  • Punker
    #2539
    azóta kiderült hogy fürdősót nyomott.....még szerencse hogy a dizájner drogok veszélytelenek.
  • tutituti
    #2538
    feliratkoztam már pár hete.De utána olvasva elég esélytelen itthon.
    no mindegy.
    http://www.mapofthedead.com
  • CaRiuS
    #2537
    Nemsokára elkezdődik a játék, ugye nem akarsz kimaradni belőle ?
    Teljesíts küldetést a városodban, és kerüld a zombiktól hemzsegő helyeket
    Regisztrálj, és még nyerhetsz is : http://www.mapofthedead.com/survivalpack/?ref=443c0c4c0d3260df1e0e52eed6443e3e
  • Narxis
    #2536
    "Nem reagált akkor sem, amikor az egyik járőr rálőtt, ezért újabb lövéseket kellett leadni."

    OMG
  • bega82
    #2535
    Hát... ki tudja, lehet, hogy így lesz! :) Ez valami nagy dolog kezdete gyerekek, jegyezzük meg jól ezt az eseményt! :D

    (Viccet félretéve, tényleg nagyon brutális, én azt hittem, hogy ilyen szintű kannibalizmus csak a világtól elzárt fekete-afrikai területeken, vagy esetleg dél-Amerikai dzsungelben fordulhat elő, máshol meg max. a Hannibal Lecter féle "megoldás" működik... :S )
  • Prof William
    #2534
    Ha ugyan játszotta...

    Hamarosan majd jön az új hír...

    És hamarosan jön hamarosan új hír:

    "A megevett arcú illető váratlan agresszivitást mutatott a kórházban, a rendőrök és az ápolók csak együttes erővel tudták lefogni.
    Tiszta őrület volt- nyilatkozott az egyik ápoló
    -Az a pali úgy vonaglott mint egy zsák kígyó. Majdnem minden rendőr szerzett 1-2 harapást tőle és a orvos sem úszta meg. Neki a kezét harapta meg.
    A renőrök szerencsére csak könyvben sérültek, ezért némi fertőtlenítés után haza is engedték őket.
    A helyi rendőrfonók éretlenül áll az eset előtt...
    Eközben hasonló támadásokról sérültjeit hozták be más városokba is az állam egész területén. A rendőrségi szóvivő szerint... "
  • bega82
    #2533
    Miami-ban valaki zombisat játszott... nem gyenge!
  • Steve Downie
    #2532
  • CaRiuS
    #2531
    Tetszett a sorozat ? szeretnéd átélni amit a szereplők ?
    ezen a nyáron megteheted
    akarsz walking dead-os cuccokat ?
    akkor klikkelj errea a linkre, tedd amit kell, és készülj fel a legrosszabra !
    http://www.mapofthedead.com/survivalpack/?ref=443c0c4c0d3260df1e0e52eed6443e3e
  • G_ArchAngel #2530
    Kiveve, amelyik 12-t, bar meg az is keves ide:)
  • Sir Quno Jedi
    #2529
    Asszongyák 64 lövetű, pediglen ezek általában 4-esek csak.
  • Balázs 17
    #2528
    kell szerezni egy ilyen gunt

    #2525 szép álom =)
  • Steve Downie
    #2527
    LEGENDÁS


  • Narxis
    #2526
    jajaja, erről beszéltem :D
  • Andr0
    #2525
    én társulnék veled... együtt szelnénk a vad vizeket... kikötőről kikötőre járnánk és minden zombit leirtanánk, ami az utunkba kerülne. Felszednénk pár jócsajt akiket még épp el tudunk viselni/tartani és tökjó lenne az életünk:D
  • Narxis
    #2524
    Generátorból. :D

    Ok. :P
  • stargatelost
    #2523
    Áramot, honnan? :D

    Olvasd el a World War Z-t! :)
  • Narxis
    #2522
    Közepes hajó állig felfegyverkezve, talán társulnék pár emberrel. Kormány ha létezik egyáltalán engem nem találna meg. :D
  • Narxis
    #2521
    Elektromos áramot vezetek a korlátba amikor alszom, nagyobb tömeg ellen a vízbe.
  • Prof William
    #2520
    Valamint a könyv szerint (és a valóságban) ha ellátmányért jössz ki ki adna?

    Vállalod a rizikót a zombik közé menéssel hogy kaját szerezz? A túlélőktől nem kell félni az igaz, de egy városnyi zombin átmenni a szupermarketig se leányálom.

    Szépen kérsz a túlélőktől akik éhen halnak ha odaadják a szűkös készleteiket?

    A kormányok maradékai meg inkább lefoglalják a hajódat és bevágnak valami zsúfolt menekülttáborba, hacsak nem bizonyítod nekik hogy fontos vagy.

    Na meg inkább kis hajón kell lenni mert a a nagy több 100/1000 fős hajókra könyebben jut fel pár fertőzött is. Kishajó viszont jobban ki van téve az elemeknek és a zombiknak.

    Nehéz tökéletes túlélőstratégiát találni. Talán a magashegység... Ha csak ti mentek oda és nem menekül oda milliós menekülttömeg...
  • w77d
    #2519
    nem lennél ott sem biztonságban. A World War Z-ben külön fejezet van ennek és ott kiderül, hogy a zombik nem fulladnak meg, tehát simán lebegnek vagy lesüllyednek. A lebegő zombi meg fel tud kapaszkodni a hajóra.
  • Narxis
    #2518
    Jó kis videó. :D Jó a game is.

    Akárhányszor belegondolok én nem tudom elképzelni, hogy legyűrnének a zombik, bepattanok egy kocsiba, legközelebbi kikötőig elmegyek, ott hajóra azt csá. Csak ellátmányért jönnék partra. :D
  • misztic
    #2517
    http://www.youtube.com/watch?v=ueskyYV2Vhw
  • Steve Downie
    #2516
  • Prof William
    #2515
    Herselnek milyen lerobbant feje volt már. Úgy néz ki a való élet jobban megviseli mint a Zombi Apokalipszis.

    "Maggie" viszont tényleg jó.
  • Narxis
    #2514
    jaja:D pakolnám
  • Jim Morrison
    #2513
    'Maggie' milyen szexi szemüvegben
  • mascarun
    #2512
    Akit érint annak jó hír hogy:
    "A kepregeny.hu folytatja a zombiözönt, május 12-én jelenik meg a The Walking Dead – Élőhalottak 4. kötete."
  • Narxis
    #2511
    loool ez tök jó :D
  • Zenszkij
    #2510
    Inkább azon ügyeskednének, hogy nézhető 3. évadot kreáljanak, nem kell más csak a képregény követése. 2. évadból egy kocka se volt a képregényben.KB 20 lapig voltak a farmon...
  • mascarun
    #2509
    Bowling
  • Fenrir
    #2508
    Elég felejthetetlen alakított, meg kell hagyni.
  • kissssss
    #2507
    "Otist..."

    :-DDDDDDDD
  • Valezius
    #2506
    Én is most fejeztem be. Nem tudom mikor kezdtem, kb 1 hónap volt a 19 rész.

    Néhány hülyeség a spoiler mögött. Muszáj kiírnom magamból :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rick tudja, hogy bezombulnak, és nem lövi fejbe Shane-t, hát gratulálok... Carl meg felemeli a pisztolyt az apjára, még az előtt, hogy Shane felkel. Mi az isten? Persze egyből fejbelövi, még egy grat.

    A zombimészárlást így eltúlozni szerintem nagy hülyeség volt. De hogy ennyire idióták legyenek hőseink az fájdalmas. Nincs tartalék ellátmány a kocsikban, ha bármi történne. De még tervük sincs, ha menekülni kell, akkor hol találkoznak.



    Szerintem ez a sorozat már az első évadban is unalmas volt. 3 részig volt érdekes a feszültség, utána már hiányzott nekem, hogy nem történik semmi. Vagy inkább az, hogy nem tart sehova a sorozat.
    Ha most az a terv, hogy itt élünk, akkor legyen védelem, legyen terv, hogy bejárkálunk a városba, legyen menekülő útvonal. Mindez érdekes lett volna, akkor is, ha nagyrészt csak egyhelyben ülnek.

    Volt némi remény, hogy majd a 2. évadban történik is valami, de 5,5 részt csak azért szúrtak be a készítők, hogy a félévad záró érdekesen érjen véget. Annak az 5,5 résznek igazából nem volt értelme. Számomra érdekesebb volt a következő 6 rész, de realistábban is le lehetett volna zárni.


    Amit igazán értékelek, hogy elgondolkodtat, hogy én mit csinálnék. De ez nem a sorozat előnye, hanem kiprovokálja azáltal, hogy mennyire hülyék a szereplők. Limitált töltény mennyiségnél persze, hogy lőgyakorlatot kell tartani.
    Mert az fontosabb, mint mondjuk megtanulni íjászkodni.

    Egy karaktert kedveltem igazán Otist...
  • RatBaG #2505
  • stargatelost
    #2504
    Ősszel.
  • w77d
    #2503
    mikor lesznek már új részek?