12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Haulin
    #2502
    Hűűű nem is tudtam hogy ilyen könnyű életed van, hogy valaki sorozat helyett filmet ír be és kijavítod. Tudod szerintem ez kiba*zott sok alkotástól(hogy ne köss bele újra) sokkal jobb, és igen, inkább nevezem filmnek!!! (persze csak akkor lehet megérteni ha valaki beleéli, és végig nézi a (sorozatot)) :)
  • tutituti
    #2501
    már egy ideje,igen
  • mascarun
    #2500
    Játéknak csinált már valaki fórumot? Csak hogy ne ide szemeteljünk.
  • bega82
    #2499
    Sziasztok!

    Na hát én kicsit késve kezdtem el ezt a sorozatot, most az utóbbi 3 hétben daráltam le mindkét évadot. Tetszik, várom a folytatást! :)
    Viszont itt az uccsó 5 oldalt végigolvastam... hát, esküszöm, nagyobb élmény volt, mint maga a sorozat!!! Régen röhögtem ilyen jókat!
  • stargatelost
    #2498
    Hű, nem is tudtam, hogy van walking dead film

    (sorozat, nem film, know the difference)
  • Haulin
    #2497
    Lehet a hangulatom nem áll rá, vagy csak szimplán túl jónak tartom a filmet hogy a játék már nem jön át rajtam. Hozzáteszem abban az időszakban amikor néztem a filmet, nagyon nagyon bevolt az egész sztorira zsongva az agyam. Megnézem elölről hátha a játékhoz is kedvet kapok :)
  • Balázs 17
    #2496
    szórakoztató, interaktív, kaland, jó sztori mi kell még:D
  • Haulin
    #2495
    A film *5-ös a játék számomra 0. (nem a képregényes grafika miatt hanem a menete miatt, olyan mintha vmi mesét néznék, és még akad is a videó) Inkább amíg nem jön ki a 3. évad addig újra és újra és még legalább 10x újra nézem az első két évadot!!!
  • ForzaInter
    #2494
    szerintem is fasza lett, várom a 2 részt.

    lehet már tudni mikor jön?
  • Balázs 17
    #2493
    végigtoltam én is:)
    rohadt jó volt, kár hogy vége:D
  • tutituti
    #2492
    kipróbáltam ma az összes lehetőséget szinte(kissrácot mellé állok a boltban,tehát ott nem tudom mi van)amúgy a választások nem hatnak ki nagyon a játékban, sajnos.egy két apró részletet eltekintve.

    De nagyon bejövős!
  • Lantee
    #2491
    Na, én is kivégeztem a játékot, és meglepően jó lett. Kicsit inkább egyfajta Interaktív Mozi, de teljesen élvezhető. Nincs sok szabadságod, azt kell tenned, és úgy, ahogy a készítők elképzelték. Point-Klikk és néha egy kis 'Q' majd gyorsan 'E'.
    De a sztori visz magával, várom a következőt.
  • kommersz
    #2490
    A telltale jo jatekokat csinal.A bttf sorozatuk is fasza volt es a Jurassic park is.
  • Prof William
    #2489
    Meglepően jó lett a játék. Valami ócska bőrlehúzásra számítottam de ez nagyon bejött.
  • Evoluti0N
    #2488
    Többi Telltale játékhoz hasonlóan ez is több epizódban jelenik meg. Az első epizód kb 2-3 óra. Játékostól függ.
  • Balázs 17
    #2487
    rövid?
  • corwus1974
    #2486
    Végigtoltam!Nagyon király a hangulata!Rég szórakoztam ilyen jót!
    Persze csak rajongóknak ajánlott!
  • Lantee
    #2485
    Játszogattam vele egy órácskát, de valamit elnyomhattam, mert túlságosan szájbarágós, és egyértelműen kontroller kell hozzá...vagyis csak kéne. A sztori jópofa, bár eddig eléggé egybites, a grafika nem rossz ezzel a képregényes világgal, a hangok jók, majd meglátjuk érdekel-e a következő epizód. Bár a főhős akkora lúzer, hogy egy vértócsában kétszer is megcsúszik... :D
  • Balázs 17
    #2484
    elérhető a játék, kíváncsi vagyok rá milyen, nekem vhogy tetszik ez a képregényes grafika
  • precision
    #2483
    az ott Carl? :) olyan nincs, hogy éppen eszik az agyát a zombik? :) olyat vennék...
  • tutituti
    #2482
    thinkgeek-en lehet venni:)
  • Narxis
    #2481
    need
  • tutituti
    #2480
  • kommersz
    #2479
    visszatero? 1 mondat es 2 mosoly?:D
  • Andr0
    #2478
    Maggie bejövős
  • precision
    #2477
    "Lauran Cohan-t (Maggie) megtették állandó szereplőnek a The Walking Dead 3. évadjában. (A többiek közül Melissa Mc Bride (Carol) már a 2. évadban is állandó volt, míg IronE Singleton (T-Dog) úgy tűnik, marad visszatérő karakter.)"
  • Prof William
    #2476
    Ja. A többiek meg majd csak annyit vesznek észre hogy az utóbbi időben milyen sok kóbor zombi találja meg őket, de nem értik miért.
  • w77d
    #2475
    ááá nem olyan egyszerű.. Carlt a zombik nem bántják, mert összejátszik velük, ugyanis órási lelkesedéssel csal elkóborolt zombikat a csoporthoz bármely napszakban úgy, hogy azt sem tudják hogy elment kalandozni XXD
  • CharrDen
    #2474
    Miért, mi a gond? Belevezeted egy jó mély vízbe, vagy egy zombi karjaiba és máris a fél világ hősként tisztel téged! :D
  • Narxis
    #2473
    loooool

    Nincs az a pénz. :D
  • w77d
    #2472
    Mission Impossible XD
  • G_ArchAngel #2471
    Carl-ra kellene vigyaznod:D
  • Narxis
    #2470
    omg de dolgoznék ott a stábbal :D
  • tutituti
    #2469
    lassan elkezdődik a 3. évad forgatása!
    http://sorozatplanet.web4.hu/cikk/the-walking-dead-3-evad-nemsokara-indul-a-forgatas
  • Hoz_Hun
    #2468
    Az Shane. :)
  • sata75
    #2467
    ez ugye a 3. évadból van? a fehér csaj gondolom a walking whore, de ki a zöld csávó? :)
  • precision
    #2466
    :DDDD
  • Narxis
    #2465
    :DD
  • mascarun
    #2464
  • Kasadya
    #2463
    esküszöm ezeken jobban szórakozom mint a 2.évadon:P