12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Zozzancs
    #2582
    Na szóval emberek...

    Megnéztem újra az utolsó részt és: 00:12:57 nél Hersel elkezdi tölteni a puskát, látom ti is figyeltetek :D tehát az unlimited ammo egy faszság

    amásik , amikor a gyereket megölik a lakókocsiban.. nem ő nyitja ki az ajtót, hogy megölesse magát hanem belökik a walkerek...

    harmadik.. amikor a kocsival körbe körbe mennek és lövöldöznek

    Daryl céloz... és fejbelő.. Glenn lő a sotival és csak 1 walkert vagy 2 őt talál el az egyiket nem is fejbe :D szal kurvára nem minden lövés headshot, andrea is lő az elején látni hogy lead 4lövést ami nem talál vagy 3at... meg lehet nézni, csak oda kéne figyelni :D
  • Narxis
    #2581
    OMFG ideje felkészülni!!!
  • Higany
    #2580
    Ideje aggódni?
  • Zozzancs
    #2579
    Már elkezdtem megnézni előröl az első 2 évadot :D
  • Zozzancs
    #2578
    Ezaaaaz:D
  • bega82
    #2577


    http://www.gamestar.hu/the-walking-dead-ep2-ma-jon-xbox-360-ra-penteken-ps3-ra-es-pc-re.html
  • Wilson96HUN
    #2576
    Ki tudja :D
  • Higany
    #2575
    Magyarázkodnak.... :D
  • Wilson96HUN
    #2574
    Öm nem tudom hogy kell hozzászólást törölni de nem tudom azt se milyen videót rakott be az előbb biztos tesóm kijelölt valami hülyeséget. Na szóval : Walking Dead fanoknak egy kis véres összeállítás :D És bocs az előbbiért nem direkt volt xD

  • Steve Downie
    #2573
    Nem kamu, a dobhártyám tényleg bevérzett
  • Wilson96HUN
    #2572
    Walking Dead fanoknak egy kis véres összeállítás :D
  • desigo
    #2571
    Októberben...
  • w77d
    #2570
    mikóóó lesz mááá új rész??
  • berczely
    #2569
    "Május végén Miamiban egy valószínűleg szintetikus "fürdősó drog" hatása alá került..."

    Valószínűleg! Szóval nem olyan biztos az! Lehet csak sumákolnak valamire rá kell fogni a zombulást!

    Scully & Mulder kell ide!
  • Prof William
    #2568
    Vagy csak így próbálják elhallgatni az igazságot. :)
  • bega82
    #2567
    Ezek nem zombik, hanem drogosok. :S
  • Narxis
    #2566
  • kommersz
    #2565
  • kommersz
    #2564
  • Narxis
    #2563
    Itt igazából váratlanul érte az embereket. Mi viszont ilyen filmeken, sorozatokon, játékokon nőttünk fel. :D Persze félnénk ettől még, de sztem sokan itt nem hezitálnának, hogy lelőjék a zombivá vált rokonunk/haverjuk stb.
  • Zozzancs
    #2562
    Valaki itt írta, hogy Rick miért nem puffantotta fejbe Shanet.. amikor tudta, hogy mindenki alapból fertőzött
    Na már most... 1:Rick nem tudhatta biztosra csak sejtette és különben sem hitte el 100%osan amit a Doki mondott...
    2: Épp akkor ölte meg a Legjobb barátját: ja bocs haver most öltelek meg de azért még fejbe lőlek... Az a vicces, hogy itt a fórum fele azt mondja, na majd én ! Ha jönnek a Zombik kinyírok mindenkit nem érdekel semmi :D én vagyok a fasza gyerek, de emberek.. valljuk be, ha tényleg megtörténne komolyan azt gondoljátok, hogy nem fosnánk le a bokánkat és nem kéne valahol megbújnunk egy biztonságos sarokban, hogy lelkierőt vegyünk magunkon, hogy kimerjünk lépni az utcára? kétlem, hogy nem fosnánk össze magunkat:D bocs.. nincs több, hogy :D amúgy alig várom a 3. szezont:) és a játék rohadt jó volt!
  • Higany
    #2561
    Hehehehehe! :D
  • tutituti
    #2560
    a bb golyó nem viszi át a zombi fejét:D
  • w77d
    #2559
    van, 1000 skulo is van hozzá.. remélem elég lesz XD
  • berczely
    #2558
    Haverkáim most szerezzen be mindenki fegyvert amíg van!
  • Narxis
    #2557
    O-M-G
  • Higany
    #2556
    Kezdődik? :)
  • RatBaG #2555
  • Narxis
    #2554
    LOL és tényleg :DD
  • tutituti
    #2553
  • w77d
    #2552
    A Hyundai és a 100-adik rész
  • mascarun
    #2551
    Miami
  • w77d
    #2550
    2 percnél a srác stukkert ránt, csak aztán valamiért mégsem lő.. nagyon könnyen tragédia lehetett volna belőle
  • bega82
    #2549
    Hát meg a végén ha elkapták azok a fekete srácok, akkor lehet jól helybenhagyták. :)

    A kosárlabdával is majdnem sikerült fejen kúrni az egyiknek! :D
  • Waczkor
    #2548
    Mindaddig vicces amíg egy veterán meg nem látja hogy valaki üldöz másokat,előkapja a fegyverét és lepuffantja:)
  • ldavid
    #2547
    ez csak egy szolgáltató a sok közül, kábelen meg a többi műholdason ettől még nézhető lesz
  • Narxis
    #2546
  • tutituti
    #2545
    Attention DISH customers: AMC is being dropped. The #1 drama on DISH is The Walking Dead.

    Tell DISH you want to keep The Walking Dead & other original AMC shows: Call 1-855-KEEP-AMC or click www.keepamc.com



    Na ezt is elkaszálják még a végén..
  • Balázs 17
    #2544
    where is Carl?
  • Higany
    #2543
    Találtam valamit: itt