12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Balázs 17
    #3062
    egyszeművel?
  • k0trapali #3061
    Én a szőke kiccsajt' pofoznám...
  • KaBuTo666
    #3060
    Odabaszós rész volt...wadafakk, úgy látszik jól telnek az utolsó hónapok év végéig. Így kell befejezni az évet. :D
  • modellmaker
    #3059
    Azt tudom, anno olvastam én is. De én akkor sem tudom magamban helyre rakni. :D
  • ForzaInter
    #3058
    szándékosan nem egyezik pontosan a képregénnyel, ez már a készítők is elmondták. nem akarják 100%ban a képregényt követni.
  • Susarc
    #3057
    kis srácot pofoznám 0/24 ben!:D:D
  • tommygear
    #3056
    ne hamarkodjuk ezt el, még lehet ebből börtön barátok közt :D de eddig tényleg 10/10
  • DeerHunter01
    #3055
    "Szar ügy..." :D
  • Tower Guard
    #3054
    Elcsúsztál egy évaddal öreg! :)
    Itt már nem ez a séma.
    Daryl volt eddig a kedvenc karakterem, Rick baromi gyorsan feltornázta magát mellé, mekkora badass karakter lett! :D
    Jah és a kissrác is szépen megkomolyodott. A köv rész meg a trailer alapján meg mekkora wtf lesz aztarohadtéletbe! :D
    Nagyon várom.
  • modellmaker
    #3053
    Valahogy "végigszenvedtem" a második évadot, igazából ledaráltam egyben az egészet, de ha marad ilyen a harmadik évad, akkor ebből nem várom meg a zárást, követni fogom folyamatosan.

    Bár még mindig zavar, hogy olvastam a képregényt, még jóval a sorozat előtt, és ugyan nem egyezik meg vele pontról-pontra, azért a magja csak megmaradt. Így kicsit fura, hogy nem minden történik úgy, ahogy emlékszem rá. De csak hozzászokom majd egyszer. :D
  • modellmaker
    #3052
    Képregényes spoiler...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Majdnem pont ez történik a képregényben, szal hátha! :D
  • szucsy89
    #3051
    "Hát ezek Lórit tuti telibasszák vmi mocskos halállal, áhh alig várom kirágja magát a kiskölyök a nő hasadékából.."

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ezen felnevettem
  • G_ArchAngel #3050
  • Evoluti0N
    #3049
    Akkor téves volt az információm. Tudtam, h valaki a készítők között lelépett és más jött helyette. Ezek szerint nem az írók :)
  • ForzaInter
    #3048
    2 évad végére is azért pörögtek már így fel a dolgok. amúgy mondták a készítők, hogy az idei évad akciódús lesz:)
  • stargatelost
    #3047
    ??? Új írógárda? Nincsenek új írók, a showrunner más. Darabont vitte a farmra úgy a sztorit, de ugye kiszállt az évad felénél. Ez a 3. évad pedig már teljesen az új showrunner (Glen Mazzara) érdeme.
  • bcrics
    #3046
    AztaBüdösmocskosKurvaélet micsoda rész volt ez..Tyűűű a nemjóját:D
    Elő is jött az érzés ami az első évadnál kapott el, és amit a második évad majdnem kasztrált...

    Phű mi lesz itt kérem szépen hölgyeim és uraim.

    Másik író gára?
    Hát ezek Lórit tuti telibasszák vmi mocskos halállal, áhh alig várom kirágja magát a kiskölyök a nő hasadékából..
  • rooney8
    #3045
    igen, eddig elég jó, remélem marad ez az irány :)
  • Evoluti0N
    #3044
    Megmondom mi történt: Új gárda írja a sorozatot, nem azok, akik az első 2 évadot jegyezték :).
  • Balázs 17
    #3043
    nem tudom mi történt az írókkal, de eddig odabasz az új évad
  • Narxis
    #3042
    Gyerekek az előző évadhoz képest eddig 1000%-os akciónövekedés van... :D De jöhetne már a Kormányozó, ő lesz igazán badass. Igaz a sorozatban olyan irodalom tanár kinézete van... :D
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3041
    The Walking Dead - 3x02 - Sick (HDTV-KILLERS, HDTV-AFG, 720p-IMMERSE, iNTERNAL.HDTV-AFG, iNTERNAL.720p-EVOLVE)
  • k0trapali #3040
    Este felé lesz csak.
  • StillAwesome
    #3039
    Valaki dobna magyar felirathoz linket? (s03e02)
  • Ozzyehh
    #3038
    Uram jézus isten 3. évad második rész valami eszméletlenül durva :DDD
    Főleg Rick majd meglátjátok... nem spoilerezek, de egy bizonyos jelenetnél nagyon meg lepődtem bazdki :D egyre bad assebb a sori... :)
  • sparrow35
    #3037
    Köszönöm.
  • desigo
    #3036
    AliasSubs
  • sparrow35
    #3035
    Valaki a fordító(k) "hivatalos" oldalát be tudná linkelni (ahol először kiteszik a feliratot)?
  • csokalaci
    #3034
  • Andr0
    #3033
    csak annyit mondanék, hogy:
    "Shit Happens" :D:D
  • Higany
    #3032
    Igen, mert nem tudtam így hírtelen és kellett az infó! Köszi! ;)
  • KaBuTo666
    #3031
    Amíg én élek a földön, addig rohamosan fogy a sör készlet.
  • w77d
    #3030
    gyerekek így sörözgetve eszembe jutott, hogy ha bekövetkezne a zombi apokalipszis, akkor a föld sör készlete vajon mennyi ideig tartana ki? illetve remélhetőleg a zombik nem kapnak rá XD
  • Shiwo
    #3029
    párbeszéd-idézet az elejéről
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    - Tehát körbe zártak.
    - Az egyetlen esélyünk ha visszamegyünk a 27-es útig, és elindulunk Greenville felé.
    - Igen, arra már jártunk.
    - Mintha egész télen csak
    köröztünk volna.
    - Igen, tudom.
    - Newnannél nyugatnak fordulunk. Arra még nem jártunk.



    Szóval igen, elkolbászoltak más irányba, de mivel qva sok zombiba botlottak, így visszafordultak, hogy járhatóbb utat találjanak

  • stargatelost
    #3028
    Ööö, a második évad legvégén valóban felmegy a kamera, és mi nézők látjuk a börtön körvonalát a sötétben, de ők kurvára nem tudták, hogy ott van. Ezen kívül eltelt egy tél (vagyis legalább 3-4 hónap, ha nem több) a 2. és a 3. évad között, addig ott császkáltak, túléltek a környéken, míg végül meglelték a börtönt, ezt láttuk most a nyitásban. Ennyi.
  • Narxis
    #3027
    Ez jól lefedi a 2. évadot. :D
  • ml85ml
    #3026
    azt hiszem a második évad úgy ért véget, hogy bejutnak a börtönt mutatták, nos 40 perc alatt sikerült nekik előtte henteltek egy jót ez való igaz ínyemre való volt, viszont a néger nőről nem tudtunk meg semmit, a cliffhangeres záró momentum ütött az is tény és az előttem lévő kép meg tök igaZZ!!
    és nem trollkodok, nincs ilyenekre időm, csak véleményt írok
  • Bullitt
    #3025
    Ha volt már akkor bocsi :D

  • stargatelost
    #3024
    Holnapután kiskedden. Azaz hétfőn Ilyen nehéz egy airdate-es oldalt megnézni? :D
  • Higany
    #3023
    Mikor lesz a köv. rész?