12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • stargatelost
    #3022
    troll
  • precision
    #3021


    te ugyanazt nézted amit mi? :)
  • ml85ml
    #3020
    istenem, alig történt valami az első részbe, azt hittem a 3.évad pörgősebb lesz, de látom ez is elég vontatott lesz..
  • Szolnokboy1
    #3019
    nem tudom, a képregényt nem olvastam, csak ezt az infót hallottam, de gondolom majd kiderül később.
  • mascarun
    #3018
    Ahhoz már több kellene mint az alapvető "ösztönök"! Vagy rosszul hiszem?
    Képregényben most hirtelen csak annyit találtam hogy:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A niga lány mondja hogy "már jó ideje nem veszélyesek!
    Persze én a magyar kiadást olvasom úgyhogy az amcsi már jóval előrébb jár! Biztos kiderültek ott már + infók ."
  • mijki
    #3017
    " beletörődtek, hogy nem tudják megenni és így már nem is próbálkoznak."

    Ez azt jelentené hogy "kell friss husi"-n kívül, gondolkoznak(?) is? Persze már az gyanús volt amikor:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    az elején mondtak, hát itt jönnek ezek, itt meg azok, ha egyesülnek bekerítettek bennünket. Kajak azt hittem valami háborús filmet nézek.
  • Szolnokboy1
    #3016
    "Az oké hogy a két láncos zombinak nincs karja se alsó állkapcsa hogy harapjanak, de szerintem azért ösztönből csak próbálkozniuk kéne hogy megtámadják/megegyék a seggét!"

    A képregény szerint úgy tudom, beletörődtek, hogy nem tudják megenni és így már nem is próbálkoznak.
  • BoneDragon
    #3015
    Biztos ők is lelassultak a hidegtől.
    Amúgy csak simán nem vették észre...
  • precision
    #3014


  • mascarun
    #3013
    Rohadás témához: Nyáron a meleg azért szinte katalizátorként hat és már szét kellett volna rohadniuk nagyjából véleményem szerint!

    A másik hogy a második évadnak emlékeim szerint azzal lett vége hogy a háttérben már látszott a börtön(?)
    Akkor mi tartott annyi ideig hogy odaérjenek? Egy kiba**** tél? Vagy csak elkolbászoltak más irányba és utána visszafordultak?


    Niga lány: Az oké hogy a két láncos zombinak nincs karja se alsó állkapcsa hogy harapjanak, de szerintem azért ösztönből csak próbálkozniuk kéne hogy megtámadják/megegyék a seggét!
  • Balázs 17
    #3012
    ritka gagyi
  • BoneDragon
    #3011
    Legalább már tudom ki volt az akiért Rick visszament.
  • BoneDragon
    #3010
  • Fabio Capello
    #3009
    TWD webisodes.
  • Evoluti0N
    #3008
    Nem sokat hallottam a filmről. Sőt! Nem is láttam még semmit se belőle. Még képet se. A könyvet olvastam. Kíváncsi vagyok, h mennyire lesznek hűek hozzá.
  • Kongy
    #3007
    Bocs, hogy belinkeltem... Abszolút illett ide szerintem... Mármint arra a hozzászólásra, amire válaszoltam vele.
  • Prof William
    #3006
    Ha már zombik... Ide rakom mert ez a topic most pörgősebb..


    Állítólag hamarosan jön a World War Z teasere amiről már a comingsoon.net már látott is jelenetet. Bár a leírás alapján inkább Teasernek tűnik a dolog.

    http://www.shocktillyoudrop.com/news/170497-trailer-description-revealed-for-world-war-z
  • BoneDragon
    #3005
    Azért én megnéztem volna 1-2 teles részt.
  • Evoluti0N
    #3004
    Eltelt ott több idő is. Sőt tél is volt, csak nem láttuk. Emlegették a legújabb részben.
  • Szolnokboy1
    #3003
    és az is lehet, hogy az egyik szereplőnek levágják a karját és felszerel a helyére egy láncfűrészt vagy egyéb más vágó eszközt... ööö, egy pillanat.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [IMG] http://comicbook.com/wp-content/uploads/2012/07/merle-knife-hand.jpg[/IMG]
  • Prof William
    #3002
    És átmegy az egész ilyen fantasy hentbe.
  • Hoz_Hun
    #3001
    Köszi a rohadós zombis válaszokat.
    Végül is mindegy, csak érdekes kérdés.
  • Hoz_Hun
    #3000
    Ja ismerem csak nem szeretem. Túl sok helyet foglalnak és rondák. 10-ből 9 nem vicces, a maradék egyet meg mindenki belinkeli mindenhova.
    Sajna már ide is....
  • BoneDragon
    #2999
    Akkor kövi évadban már csontvázak fognak szaladgálni.
  • ForzaInter
    #2998
    de rohadnak. mikor a rohamrendőrösről levette talán rick a sisakot jött vele együtt az arcáról a bőr is.

    volt egy interjú a sorozat egyik maszkosával talán, és mondta hogy ahogy telik az idő a zombik is bomlanak/rothadnak és ezt már az idei évadban jobban fogjuk látni.
  • Ozzyehh
    #2997
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3. évad első rész Lorinak már elég nagy a hasa tehát 9 hónap eltelt naggyából:) remélem kirágja magát onnan a gyerek
  • Valezius
    #2996
    Volt egy olyan rész, amikor Rick azon filózik, hogy majd ha jön a tél, akkor biztos belassulnak.

    Ha belegondolsz: 1. évad 6 rész, cselekmény idő: max 2 hét
    2. évad 13 rész: max 8 hét

    Ha ehhez hozzáadjuk Rick kómáját, ami 4-8 hét. Akkor ott tartunk, hogy a zombik kb 4 hónapja özönlötték el a földet. 4 hónap alatt még nem annyira gáz, ha nem rohadt mind szét szerintem. És valszeg még a 4 hónappal is túloztam.

    Tudom alapjáraton a sorozatokban 1 évad=1 valós év. Na itt nem :)
  • stargatelost
    #2995
    OFF:

  • Hoz_Hun
    #2994
    Enegm ezekben a zombi filmekben csak annyi szokott zavarni, hogy hogy a fenében nem rohadnak el ennyi idő alatt. Mostanara a többségnek már rég össze kellett volna esnie mert bomlik (az agya is).
    Vagy nem bomlanak? Nem tudom, volt erről szó?
  • Hoz_Hun
    #2993
    Ez mit keres itt?
    Vagy ez valami poén akart lenni...
  • Hoz_Hun
    #2992
    Én támogatom az új banner ötletét mert ez a mostani már marha unalmas. Arról nem is beszélve, hogy a fél banda már nincs is benne a sorozatban, viszont vannak új szereplők.
  • FL Zoli
    #2991
    a 2005 ös Holtak földjében(ha jól emlékszem) már lőfegyvert is tudtak használni
    Az eszközhasználat meg régebbi filmekben alap volt, klasszikus jelenet hogy a zombi húzza a betonon a baltát
  • stargatelost
    #2990
    A meme-t meg conspiracy keanu-nak :)
  • Evoluti0N
    #2989
    Én is. Úgy hívják, h Keanu Reeves.
  • Oncsi
    #2988
    én ezt a srácot ismerem :D
  • Fabio Capello
    #2987
    Ugyan már, csak azért nem merik meglépni az IQ zombikat, mert hogy nézne már ki, hogy egy mezei Z-nek több agya van mint Lorinak és Carlnak együttvéve? :D
  • Prof William
    #2986
    Meg egy téglás is volt.

    De sztem ez nem lehetett több mint valami alapszintű ösztön, mint pl amikor egy majom nádszálat használ a termeszvárnál, vagy kővel törné fel a tojást. Vagy csak a kezében maradt. Amint bejutott volan eldobta volna gondolom. Talán ilyen minimális ösztön létezhet de szerencsére messze vannak az IQ zombiktól.
  • Susarc
    #2985
    első évadban amikor bemenekülnek egy supermarketbe az egyik ZÉ egy botot vesz fel és azzal veri be az üveget:P
  • böröczk
    #2984
    Akkor milyen kár, hogy mindjárt vége :P
  • Fabio Capello
    #2983
    "Te is azt a kolbászt lopnád el könnyebben, ami mondjuk leesett a hentes asztaláról"

    Ez a hasonlat most megcsinálta a napomat :DDDDD