12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Zozo0122 #11459
    Persze, de a GoT az egészen más kategória, azzal a TWD nem versenyezhet. Amúgy nekem még van pár sorozat, amit jobban szeretek, pl. Sherlock, Stranger Things, de ez is nagyon ott van :) Top10-ben benne van.
  • IXEMGabeo
    #11458
    az nagy drama lenne, ha Negan megolne a hasito Carolt:) eltudnek kepzelni ilyen forgatokonyvet
  • CSOCSO
    #11457
    Nekem eddig nem volt bajom a TWD sorozattal. Nem emlekszem, hogy lett volna olyan evad ami ne tetszett volna, na de ez?!?!?!?
    Annyira szar, hogy komolyan remelem nem is lesz tobb evad. Ebbol latszik, hogy mar nem tudnak mit kihozni ebbol. Ez a rengeteg fejetlen lodozes annyira szanalom. Elbujnak a kocsi elott es a valaki nem tud lefekudni a foldre es a kocsi ala loni, hogy megoljon mindenkit? Most komolyan? Sokkal ertelmesebb es feszultebb lenne a helyzet ha probalnak egymast bekeriteni es csak neha lonenek egyet vagy kettot mikor ugy gondoljak, hogy na most akkor meg lesz!!
    Amugy a szemuveges sracrol nekem is Jim Carrey jutott eszembe.

    Meg annyit, hogy aki nem latta meg a a Game Of Thronest az nagyon hamar szerezze be az osszes evadot. Kegyetlen jo. Sokkal jobb mint a TWD pedig eddig ez volt a kedvencem es az egyetlen tobb evados sorozat amit vegigneztem.
  • Zozo0122 #11456
    Szerintem is eddig az évad legjobb része. Negan lett mocskosul elcseszve már a nyitóepizódban, baromarcú pojáca. Előbb állnék ki vele, mint Simonnal, pedig ő csak másodhegedűs :D (remélem rendbeteszik a góré karakterét és valami brutális belezést produkál, nyugodtan mehet Carol vagy Tara :DDD)

    Jerrynek meg külön részt! :D Amúgy az Negannek is kijár, jó lenne látni, hogy mit csinált előtte, hogyan találkozott Simonnal, stb.
  • desigo
    #11455
    A "motivációs" beszéden és az össze-vissza lövöldözésen kívül nekem bejött ez a rész.
  • Nohab
    #11454
    Azért valamennyire lehet igazuk, ha a 3. részre jött kb. 13 komment. Mikor volt ilyen alacsony máskor a topik népszerűsége? Nyilván ez nem reprezentatív, de azért elgondolkodtató.

    Magam részéről is érzek egy törést. A 7. évadot szívesen néztem minden héten, de most
    csak kettesével nézem a részeket. Nem nagyon tudom magam rávenni.
    Utoljára szerkesztette: Nohab, 2017.11.14. 15:57:12
  • Evoluti0N
    #11453
    Kedvenc karakterem. Kb. ott vagyok, h tőlem bárki más meghalhat, csak ő ne.
  • molnibalage83
    #11452
    Ez egy fórum. Ennyi. Ha hirtelen jó lesz, akkor meg arról szólnak majd a kommentek, hogy fúdejó. Ennyi.
  • VinylToy #11451
    Minden héten megy a rinya! Ugyanazt csináljátok mint a sorozatkészítők, semmi újítás nincs benne! :D
  • DasIsFuck
    #11450
    Az a baj rosszul csinálja az, aki azt várja ettől a sorozattól, hogy majd jó lesz:D
    Azokat sem értem akik most is itt nyavalyognak(no offense).
    Szar a TWD? Igen(már egy jó ideje), de legalább most közben irtják egymást a szereplők, effektíve háború zajlik a vásznon.

    Emlékezzünk már vissza a börtönre, farmra, alexandriára, ahol ugyan ezt a szart nyomta a sorozat csak éppen semmi nem történt.

  • molnibalage83
    #11449
    Az első rész víziós bevágásai lehetővé is tennék ezt.

    A tegnapi rész is olyan volt, hogy megnéztem, de kb. semmi. Az elején a beszédnél már falnak mentem. 4 rész alatt 3 ilyen. A részek fele agyatlan lövöldözés.

    Komolyan mondom, hogy ez valami eszement. Tényleg ennyire nincs ötletük a sorozat készítőinek semmilyen szinten?

    - Nem képesek normális sztorit íri?
    - Nem képesek úgy írni, hogy a dramaturgia nem mondjon ordítóan ellent minden másnak?
    - Nem képesek variálni legaláb a lövöldözéseket? Vicces, hogy már géppuska is van, de kézigránát az bezzeg nincs.
    - stb.

    Komolyan mondom ez a 8. évad lassan olyan szinten van, mint valami vizsgafilm, amire kicsit több pénzt adtak...
  • Prof William
    #11448
    Nekem is ez ugrott be.

    Amúgy ha befuccsol a sorozat nagyon könnyen be lehetne fejezni.

    Rickék lenyomják Negant (vagy az éppen aktuális fő gonoszt) majd Rick tart egy motivációs beszédet, hogy ez most valami új kezdete, mindenki bizakodva tekint a jövőbe és vége.

    Sajna olyan neverending lett sorozat, hogy mivel nincs évadokon átívelő cél, így tulajdonképpen bármikor be lehet fejezni az egészet.
  • IXEMGabeo
    #11447
    nekem is hirtelen a fiatal Jim Carrey ugrott be:D
  • Quantumleap
    #11446
    Nem sokkal több, mint 3 év telt el a járvány kitörése óta. Vagy szerinted Judith 10 éves?
  • Devv
    #11445
    Ja, a király meg a szemüveges jimcarrey mennyi előnyt kapott, többször is. :)
  • Montanosz
    #11444
    továbbra sem értem hogy nem tudnak egy normális lövöldözést leforgatni, ráadásul egy felülről sorozo géppuskának nincs ekkora szorása hogy a szétszalado embereket lekaszálja

    az meg külön vicc volt hogy amikor a sántikálo emberkék moralizálnak akkor messzebb vannak a zombik hogy végig tudja mondani a mondokáját amit már mástol 100X halottunk, ami lassan 10 éves zombijárványnál elég unalmas :-D
  • bega82
    #11443
    Szamuráj ősök biztos. Csak ő kicsit túlméretezett, és nem talált Georgia államban egy rendes katanát, így lett ez.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De a kis rendszergizda gyereket rendesen szétkapta... Az más kérdés, hogy azzal a fegyverrel, ami fejtől derékig kettészelt egy embert, azzal egy lakatot hogy nem bírt leverni...
  • bega82
    #11442
    Kicsit tényleg úgy nézett ki amúgy. Gondolom támaszkodtak a kapunak, és amikor Carol kinyitotta, akkor "sodródtak az árral".
  • Zozo0122 #11441
    Ja, ő nagy forma :D Bírom a tagot, egy berzerker állat :D Hogy lehet csatabárddal nyomulni, nem értem, de stílus az tuti.
  • IXEMGabeo
    #11440
    szerintem is rendben volt...kulon orultem annak, hogy a jobb keze Jerry eletben maradt
  • IXEMGabeo
    #11439
    Taras epizod (amin mindenki fel volt haborodva tavaly) ott jott egy zombi horda a hidon es Tara mikor visszaert hozza akkor a srac mar nem volt ott
  • Zozo0122 #11438
    Nekem bejött ez a rész, szerintem ez most jól sikerült :D (Kivéve Carol szálán néhány dolog, idegesít már a csaj...)

    Szerencsére arról is kezdenek leszokni, hogy csak egy karakterre koncentrálnak részenként, mert azt mindenki rühellte úgyis, most egyszerre 2-3 sztori megy egyszerre, Negan is csak legközelebb lesz, de legalább ez a rész oké volt.
  • Kaplan
    #11437
    Volt egy durva 24 órája a CTU keretein belül. Egyébként nem is emlékszem, hogy mikor láttam utoljára a srácot a sorozatban. Talán akkor amikor legyilkolták az első Saviors outpostot és utána elmentek dolgokat keresgélni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A rész megint csak szar volt, továbbra is irtó béna a kivitelezés, Shivát sajnáltam, a királyfi pedig most lenullázta a népét. Szívás. :(
  • molnibalage83
    #11436
    Hát kb. Megint a dramaturgia győzött a fizika felett.
  • Kissssss0 #11435
    elfutott mikor kikellet volna segítenie a lezbi csajt egy hídon mikor épp a rinyapcsa tanya felé tartottak... valahogy így volt már nem emlékszem pontosan.
  • Devv
    #11434
    De hova ment? Vagy hol van?
  • Jim Morrison
    #11433
    (heath a karakter neve. utánanéztem, azt mondják, hogy nyolcadik évadban lehet visszatér. fene tudja)
  • IXEMGabeo
    #11432
    akkor lehet vak voltam, de nekem ugy tunt mintha a zombi tolta volna el az ajtot hirtelen
  • Devv
    #11431
    Ezzel a taggal mi történt? Emlékszik valaki?

  • MoRT2195
    #11430
    Hát én szeretem az akciót, de ez már kezd sok lenni. Bár a 4. részt még nem láttam, de gondolom hasonló, mint az előtte lévő 3. Mindenki lő mindenkit, egyszerűen már dögunalom. Mindig picit feldobja valami apróság az aktuális részt, de semmi komoly, gyorsan túl is lehet lépni rajta. Szerintem a félévad záróig biztos ez fog menni, de remélem utána nem, mert ez így tényleg gáz. Párommal az 1. évad óta nézzük, de ezeken a részeken szétunjuk magunkat, jelentéktelen senkiket darálnak csak megállás nélkül Rickék. Vágom én, hogy mi az értelme, de ezt nem így kellett volna tálalniuk, egyszerre hirtelen ránk zúdítanak minden akciót. Eddig a leggyengébb évad.
  • Kissssss0 #11429
    rohamosan esik a nézőknek a száma... és már eléggé izzadságszagú is lett a sorozat, nem csodálkoznék rajta ha ez lenne az utolsó évad.
  • Dynamic
    #11428
    Vagy túl drága volt a CGI :)
  • Dynamic
    #11427
    Eddig számtalan olyan rész volt, amiben visszatekintés volt, vagy nem időrendi sorrendben következett. Nyilván következő rész Negannal, rögtön az első epizód után játszódik majd. A tigris meg szerintem szándékosan hagyta magát, hogy visszatartsa a zombikat.
  • RatBaG #11426
    biztos szerepet kapott egy másik sorozatban, muszáj volt kiírni.
  • Tikal #11425
    írtó béna rész volt már ez is... remélem több ilyen szar motivációs beszéd már nem lesz, mert már kezd unalmas lenni. Negan már megint sehol, gondolom azóta is ott üldögélnek a lakókocsiban a pappal... annyira szanaszét van esve ez az évad, hogy nagyon csodálkoznék, ha ez valami értelmes egésszé állna össze az évad végére..

    az meg hogy megölték a tigrist nem csak szemétség volt, de nagyon bénán is volt kivitelezve, egy akkora tigrisnek én nem hiszem hogy problémát okozott volna kitörni onnan, vagy még jó pár rongybabát széttépnie előtte, de elég könnyen megadta magát....
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.11.13. 20:09:46
  • acsati
    #11424
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mostanában a meghaltak közül Shiva-t sajnáltam a leginkább :( :D Tényleg egyre több röhejes jelenet van benne, még ha akció dúsabbak is a részek, ezek rohadt sokat rontanak a még megmaradt "minőségen"

    Utoljára szerkesztette: acsati, 2017.11.13. 19:52:39
  • Dynamic
    #11423
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Zombik ajtót nyitottak?? Az elektromos kapu volt, amit Carol nyitott ki, amikor elkapta késsel a fickót.
  • desigo
    #11422
    köszi
  • cassoneitaly
    #11421


    The Walking Dead 8x04 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-IFT, HDTV-RMX, 720P-AVS, 720P-PSA, 720P-RMTEAM)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL/WEBRIP(RARBG) | WEBRIP/WEB-DL(STRIFE)

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • IXEMGabeo
    #11420
    4. reszrol:

    Ez egy kellemes es akciodus epizod volt a hibak ellenere is:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szegeny Shiva ott maradt:((( mondjuk vicces volt, ahogy a zombit felrelokte epp idoben, meg a 25. percnel a zomik ajtot nyitottak nem kicsit volt nevetseges jelenet, plusz nem lattam ugyan Carolnal radiot, de hogy a picsaba tudta Daryl es Rick utolerni a 2 csavot,
    akik a loszereket szallitottak volna el a Megvaltokhoz?