12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Tikal #11419
    Meddig akarják még húzni ezt a nevetséges háborút? Rendkívül kínos jelenetek vannak, rossz nézni... nem csodálkoznék ha évadzáróra már nem sokan maradnának...

    Egyébként az nekem kimaradt, hogy Rick mi a faszért is kóborolt egyedül?
  • molnibalage83
    #11418
    Az a baj, hogy teljesen logikátlan lett a sorozat. Az korábbi évadban még úgy kezdtek neki, hogy leszmészároltak minden Savior tagot, akár álmukban is. Most meg már nyílt fegyveres konfliktus van, adott becsületszó után is headshot egy remegő lábú szinte srác ellen...

    Jesus meg nekiáll jesuskodni...

    Totál mesterségesen generált konfliktusok...

    Én simán agyonlőttem volt a hosszúhajú gyökeret és kijelentem, hogy így jár mindenki, aki vonzódik ahhoz ami a múlt volt. A fickó megölése nem lett volna ok nélküli hiszen úgy ölt meg egy kölyköt, hogy még a saját vezére sem adott arra felhatalmazást.

    (Morales jelenetén besírtam, olyan közhelyes és uncsi volt...)
  • IXEMGabeo
    #11417
    ja igen, pont az, aki ebben a reszben idegesitette Morgant es elmenekult a tobbiekkel, akiket megkotoztek...

    Richard akart meghalni az pedig lelotte a kissracot...na igen nem csodalom h bepoccent megint csak most Morgan megint atesett a lo tuloldalara es bosszuszomja van:)
  • molnibalage83
    #11416
    A szándékosan elcsalt dinnye miatt volt, ki akarta nyírtani magát az egyik fickó, csak nem őt ölte meg a hosszúhajú köcsög, aki benne volt a 8-03-ban is. Ezzel akarta kirobbantani áldozattal a Saviorok elleni ellenállást, csak ott ment félre, hogy nem ő halt bele. A hosszúhajú faszkalap önhatalmúlag csinálta, ezért gyalog zavarta haza a zabráló osztag vezetője.
  • IXEMGabeo
    #11415
    srac akit a kiralysag kinevelt volna megoltek veletlen mert elsult a fegyver asszem Carl volt a neve, de nem biztos...

    igen ott valtozott meg majd olyannyira, hogy Richardot is megolte utana
  • Dynamic
    #11414
    Emlékezz, hogy Morgan korábban is ugyanilyen pszichopatában nyomta, de a sajtkészítő hatására megváltozott. Hitt abban, hogy meg tudja változtatni az embereket. Már nem emlékszem, hogy hol, de azt hiszem az ártatlanul meghalt Kingdomos fiú környékén (vagy amikor Carol elment és meg kellett védeni valakitől? már nem emlékszem), újra összeomlott és ráeszmélt ez a világ ölés nélkül nem működik.
  • IXEMGabeo
    #11413
    nem sokaig hagytak eletben szegenyt:) visszatert 7 evad ota es erre kapott 5 percet:DDD mar eleve az is, hogy csak most bukkant fel es tudott is Rickrol tutira...Daryl es Morgan nem kegyelmezett ebben a reszben es ezuttal nekik adok igazat...bar Jezus oke, hogy megkimelne azokat, akik megadtak magukat ez nem jelenti azt, hogy meg is valtoznak. Nekem az a fura Morgan anno hirdette az iget, hogy neeeem senkit nem ol meg meg a Wolf feliratu buznyakokat sem, akik semmitol nem visszariadva oltek orrba szajba embereket...most pedig hirtelen bekapcsolta a kill uzemmodot es meg Jezust is megtamadta:DDDa jelenet szanalmas volt, mint inkabb vicces, bar jo volt latni Jezus erosebb nala:) Gregory monologja bejott o nala hiheto, hogy egy gyava alak, de sokaig nem fogja huzni foleg, ha megtudjak, hogy Gabrielt otthagyta...Aaron meleg szalat mostantol legalabb nem fogjak eroltetni, hamar igy megtortent...
  • Montanosz
    #11412
    ja tényleg hogy 5 méterről még golyo nyomok sincsennek a kocsikon
  • molnibalage83
    #11411
    A moraleses részen majdnem bealudtam. A többi meg semmilyen volt. Pedig most nem tekergettem át...
  • bega82
    #11410
    Kell majd a shitpants...
  • DasIsFuck
    #11409
    Nekem eddig tetszik az évad, tele van szarabbnál-szarabb jelenetekkel, de legalább nem kamudráma szappanoperát játsszák.

    Nyilván ez kb még 1 részig fog tartani és utána jöhet a szokásos shit...
  • Jim Morrison
    #11408
    gondolom sok volt a panasz, hogy kevés az akció. most meg összevágták az összes lövöldözős jelenetet ahogy van :) még hogy mindenki lövöldözik oké. de hogy nem is semi módban, hanem automata módban, fegyvert jobbra-balra lengetve.... eh
  • Gerin
    #11407
    Fegyvereket keresnek, de miknek amikor akiket lelőnek mindnél automata rohampuskák vannak.
    Inkább a fő lőszer raktárat kéne megkeresniük. Upsz azt sem kell.......végtelen van mindenkinél XD
  • Montanosz
    #11406
    inkább az zavaro hogy teljesen érthetetlen és követhetetlen ki hol és miért lövöldözik a mostani részekben, nem csoda hogy millios nagyság rendben kaszálták a sorozatot, nem tudom hogy nem vágják hogy ezzel az össze-vissza ugrálással el veszik az élvezet :-D

    épp ma irtam egy tesztet értelmezésből, és csak egy hibát ejtettem de itt a harmadik részben továbbra sem értem miért akarnak elfoglalni egy épületet ahol kizárolag horgász botok vannak meg kik ezek akik egy fa alatt haldokolva dramatizálnak :-D
  • IXEMGabeo
    #11403
    egyet kell ertenem...vannak ugyan epizodok, ahol a dramaisag megjelenik, a sokak altal szidott 7. evadban is volt pl, amikor Haydent kibelezte Negan...az egyik legjobb es legdramaibb jelenet volt ott van pl Sasha koporsoban elmelkedese majd varatlan halala, de kezdhetjuk a sort az evadnyitassal amin mindenki agyalt...:)
  • SzinesGeza
    #11402
    Én arra gondoltam, hogy minden évad, minden egyes része tartalmaz dramaturgiai "facepalm"-ot (ha szabad így fogalmaznom). ;)
  • Tikal #11401
    vannak sorozatok ahol emelkedik a színvonal ahogy haladunk előre, nem tudm miért meglepő ez :)
  • molnibalage83
    #11400
    Ööö, epicen vicces a kommented. Az SG-1 sorozatban a két legjobb évad összeségében a 7. és 8. évad volt a nyögvenyelős 5. és 6. után. Tehát attól, mert valami éppen a 7. évadban tart annak nem kéne definiálnia minőséget. A House MD-ből is 7. jobb volt, mint a 6.
  • molnibalage83
    #11399
    Nem hiszi volt, komment a margóra.
  • Tikal #11398
    ööö sose volt a legjobb, de azért vannak részek, évadok mikor kritikán aluli :D
  • Madi92
    #11397
    Ne etesd! :D
    Mindig minden rész után le fogja valaki szarozni a részt, meg a sorozatot stb. Ismétlem, minden rész után. 7 évadon keresztül. Ez szerintem mindent elmond.
    Régen én is mindig mondtam nekik, hogy akkor, minek nézik? Hogy ide írhassanak minden hétfőn, hogy fúú ezt a ótvar f*s.

    Én már csak nevetek. Nem mondom, hogy tökéletes a sorozat, de könyörgöm, ez már a 7. évad. Nem értem, mit várnak még tőle az emberek.
  • MoRT2195
    #11396
    Az a baj, hogy te olyan dologban keresel logikát, amiben nincs logika. ZOMBIK!!!!!!!! Kitalált lények, valaki így, valaki meg úgy ábrázolja őket.
    A következő részt meg inkább indítsd el, és pörgess a 45. perchez, azt jól van, ne hisztizz már itt mint egy kislány, nevetséges vagy.
  • molnibalage83
    #11395
    Ők is degradálódnak. Igazából vicces, hogy egyes zombi filmekben a zombik megsértik az energiamegmaradás törvényét és táplálék nélkül is életbenmaradnak végtelen sokáig. A 28. napon című filmben ez viszont nem így volt...
  • SzinesGeza
    #11394
    Mert dramaturgiailag nem szar az egész sorozat, az első résztől kezdve?
    De nem ezért szeretjük.
    Amúgy emlékeztek még, hogy a korai részekben pl a zombik sokkal gyorsabban futottak mint most? Vagy, hogy volt amelyik ugyanúgy átmászott egy kétméteres kerítésen mint egy normális ember?
  • Tikal #11393


    dramaturgialiag ez a rész még szarabb volt mint az első
  • Zozo0122 #11392
    Hát figyelj :D Ő az új Glenn :D Mostantól ő lesz az, aki totál lehetetlen helyzeteket is meg fog úszni :DDD
  • Balázs 17
    #11391
    ne azzal van a bajom, hogy nem halt meg, hanem ami utána jött, megölt vagy 20 embert, mintha valami árkád játék, ugranak elő ellenfelek és már le is lövi :DDD
    hagyjuk már
    az a baj, hogy én nem tudom elfelejteni ezt a mentális leépülést ami nála volt... azóta mióta visszahozták annyira badass ember, hogy szerintem 1000 zombi közt is kijutna
  • molnibalage83
    #11390
    Igen, így történt. Én sem értem a nyafogókat, mert ez a része áll a történetnek. A baj az, hogy ettől még unalom az egész, mert pont erről beszéltem. Plot armor...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.11.02. 13:36:40
  • Zozo0122 #11389
    De amúgy Morganen miért akadtok ki? Nem is kapott találatot. Csak nekem nyilvánvaló, hogy ő ott halottnak tettette magát, megvárta amíg elhúznak a megmentők? Úgy kipattant a szeme, tudatánál volt ő végig.
  • molnibalage83
    #11388
    Látom kb. semmit nem fogtál fel a lentiekből. A probléma az, hogy a sorozat dramaturgiailag (is) ótvar lett.
  • Kori
    #11387
    a filmeknek sorozatoknak van egy nagy SPECIALITÁSA elrugaszkodnak a valóságtól, a nézők 90%-nak ez kell ezért nézik a jónak győznie kell
    aki a valóságot kedveli az nézzen dokumentum filmeket
  • IXEMGabeo
    #11386
    most neztem vissza nem regiben az 1. evad 5. es 6. reszet amikor elmentek Dr Jennerhez, aki elmondta, hogy a kiserletei soran teljesen random minden embernel a meghalas pillanataban, amikor atalakulnak...valakinek par perc kell (pl Shane), valakinek pedig orakba telik
  • IXEMGabeo
    #11385
    szerintem is jo resz volt:) jo nem volt tokeletes par jelenet pl mikor a csaj hagyta megharapni magat, ill. Morganek lelovese gaz volt:D ezeken kivul badass epizod volt a 2.
  • Balázs 17
    #11384
    infinite ammo is back
    lassan kezd onmaga parodiaja lenni a sorozat :D
    ez a Morgan-es resz is istenem, amikor felkelt a foldrol, mint egy gagyi lovoldozos jatek vagy zs kategorias akcio film... mellette a ket csavo miert nem lett zombi? vagy oket pont fejbe lottek...?;)
    meg ez a sok headshot

    mivel erdekel mi lesz a vege, mar csak ezert nem kaszalom el...
  • molnibalage83
    #11383
    Min lehetett izuglni? Szinte mindenkit véd a plot armor...
  • Maximus4
    #11382
    Biztos én vagyok hülye,de én végig izgultam ezt a részt.Nem értem a sok negatív kommentelőt.Áttekerem,meg ilyenek?Ez számomra érthetetlen.Kismillió sorozatot néztem már meg,de egészen addig csak,amíg lekötött.Miután ráuntam különböző okok miatt(sablonosság,unalom,stb.)már többet nem néztem,Ennyire egyszerű.Nem kell nézni ha valami már "szar":)
  • Zozo0122 #11381
    Na ez az átpörgetés eredménye :D Bár megjegyzem, én soha, semmiféle érv hatására sem fogom megérteni, hogy lehet áttekerni bármit valaha :D Én vagy normálisan nézem, vagy sehogy. Én az a típus vagyok, ha valamit nem értek jól, akkor 3x is visszatekerem, mert fontos lehet. Bár ha harmadjára sem értem, akkor már bőven anyázom a szinkront és belövöm a feliratot...:D
  • molnibalage83
    #11380
    Az első rész úgy ér véget, hogy ellátogatnak a rádióteleszkópos helyre. Nem derül ki, hogy miért, egy elejtett szó van M2-ről, ami géppuska lenne 12.7-es Browning. Az egész rész azzal megy el, hogy lövöldöznek és ölnek, aztán kb. a végén az új karakter.

    Vicc az egész, ennek kb. 10 percbe kellene beleférnie...

    Sőt, annyira nevetséges, hogy az időugrálás miatt és eddig azt hittem, hogy az első rész végén aza jelent még a Negan féle történések előtt volt.

    Katyvasz az egész. Nem lennék meglepve, ha ilyen trendek mellett jönne a kasza...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.10.31. 10:51:34
  • Madi92
    #11379
    "Ezt is csak pörgetve tudtam nézni. Nem érteni, hogy mit és miért csinálnak. Massza az egész."
    Wut?
  • molnibalage83
    #11378
    Hát ez a rész sem votl egy nagy szám. Ezt is csak pörgetve tudtam nézni. Nem érteni, hogy mit és miért csinálnak. Massza az egész. Ennél a 2. évad eleje is élvezetesebb volt talán...