12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • DasIsFuck
    #11499
    Őket nyugodtan ki lehetne már írni, legalább lenne Rick karakterének lenne oka a teljes megújulásra.
  • desigo
    #11498
    Abbahagytam én is a nézését :(
    Pedig reménykedtem,hogy feljavul az az évad.
    Kezdtem helyette Narcost majd Stranger Thingst.Azok nekem most sokkal szórakoztatóbbak.
    Ha netán feljavulna írjátok meg a topikban.Azt még követni fogom.
  • molnibalage83
    #11497
    A sorozat jelenleg két leirritálóbb karaktere Rosita és Michonne. Az első simán idegesítő, a másikat alakító színész meg egyszerűen szar.
  • Zozo0122 #11496
    Nekem tetszett ez a rész összességében, de a forgatókönyvíróknak tényleg ideje lenne már búcsút inteni. Ha ez az egész összeszedettebben, kicsit kevesebb motivációs pofázással lenne elmesélve, sikeresebb lehetne. Ó, és persze engedjük el a részenkénti szereplőbontást és a felesleges cliffhangereket. Meg nyugodtan félre lehetne tenni mostanra totál dühítő töltelékkaraktereket. Már az olyan jelenetek is idegesítenek, mint hogy Michonne és Rosita elment kocsikázni, mert nekik látniuk kell...Mit? A plafont a szobában, miközben fekszenek szépen, nem kimenni lövöldözni. Ha Michonne meghal, Rick megint besokkolódik és vesztenek, miért nem tud kussban ülni a biztonságban? Legalább nem vesz el a játékidőből :D
  • molnibalage83
    #11495
    Végén Carol dumája gyak. megint egy lightos motivációs beszéd volt. Az életben is agyfaszt kapok ezektől, de ez már túl megy minden határon a TWD-ben..
  • hapi
    #11494
    És újra mélységesen szar lett a sorozat....
  • cassoneitaly
    #11493


    The Walking Dead 8x06 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-IFT, HDTV-RMX, 720P-AVS, 720P-PSA, 720P-RMTEAM)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    HDTV-FLEET | WEB-DL/WEBRIP(RARBG) | WEBRIP/WEB-DL(AMZN)

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • Prof William
    #11492
    Az első sort olvasva egy pillanatra már megörültem. :)

    Ez már tiszta Barátok Közt csak kicsit többet lőnek benne. :)
  • DasIsFuck
    #11491
    Na, végre visszatért a már megszokott TWD.

    Ez az amikor 4-5 helyszínen beszélgetnek a semmiről úgy, hogy közben fogod a fejed annyira szar és elcsépelt dolgot nyomnak.
    De az is jó, hogy a történetnek a jelenlegi gócpontjai egytől-egyig a karakterek teljesen logikátlan és retardált döntései hozták létre.
    Ennél jobban már nem lehet tolni a műbalhét és a műdrámát.
  • bega82
    #11490
    Semmi sem történt... and yet I smile.
  • Devv
    #11489
    Rosita for president!
  • Devv
    #11488
    Jézusom, 6. rész már és eddig nem sok minden történt... :)
  • IXEMGabeo
    #11487
    sokan unalmasnak fogjak tartani a 6.reszt, de szerintem rendben volt...

    3 szemelyrol szolt igazan plusz volt egy hangyanyi akcio ahol Daryl megint jokor jott:D mar tobb mint idegesito, hogy mindenutt ott van
  • bega82
    #11486
    Kicsit ilyen Bud Spencer - Terence Hill jelenetre hajazott, főleg a vége, ahogy ott ültek a fűben... Amúgy tényleg jó rész volt, JDM zseniálisan adja ezt a karaktert!
  • Tikal #11485
    és most álmodik egyfolytában?...
  • molnibalage83
    #11484
    Legalább egy nappal-éjszaka ciklus volt.
  • IXEMGabeo
    #11483
    1 napig? sztem az fel nap volt kb...nem hinnem, hogy sok ido telt el, mig bent voltak
  • molnibalage83
    #11482
    Vársz 1-2-3 órát, az ok, de 1 napot, amikor az idő iszonyatosan kritikus? Borzalmasan ostoba döntés ennyit várni. Ha pár óra után nem tudnak kiszedni, akkor tudható, hogy nem is fognak nagyon, mert nincs mivel vagy eleve halottnak hisznek...
  • Madi92
    #11481
    Mert te egyből kimentél volna, ahelyett, hogy megvárod, hátha kimentenek az embereid?
  • molnibalage83
    #11480
    Ez várható volt.

    A rész egyetlen dramaturgiai hülyesége volt, hogy N. min. 1 napig ücsörgött a kocsiban hóóóóóóóótfeleslegesen, mikor a maszkolós trükköt egyből előadhatta volna. Persze akkor nem lett volna feszkó a bandán belül...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.11.21. 14:54:46
  • IXEMGabeo
    #11479
    ahogy Negan nem volt ott rogton belharc kerekedett volna...Simonek kevesek arra, hogy iranyitsak oket...kiderult, ha Negan elvesz szethullana a kozosseg totalisan
  • IXEMGabeo
    #11478
    es nem olte meg Gabrielt...maga melle allitotta szerintem ideiglenesen...

    Rick vs Daryl fight teljesen szuksegtelen volt, foleg, hogy sulve fove egyutt vannak evadok ota...Darylt ertem en, hogy futi a bosszuvagy azok utan, hogy Neganek kinoztak mindenfelevel...
  • Gerin
    #11477
    Az csak a kórház fölött repült el, Rick hallotta a hangját így belekerült az álmába.
  • Tikal #11476
    Es a helikopter? :D
  • Zozo0122 #11475
    Jó, ez tipikusan kb. a védelmi pénz szintje :D A munkások ezt nem akarják, de rettegnek Rickéktől is, sőt azt látják, hogy ők rontanak rájuk :D Szerintem a munkásoknak nem mondanak el semmit és nem vesznek részt semmiben, csak termelnek, és nekik mindennek ára van. És persze ott vannak a nyilvános égetések is.
  • molnibalage83
    #11474
    Érdekes, hogy a lefgontosabb dolgot senki nem kommentelte ben....

    Rick arról beszél, hogy rabszolgák vannak odabent...
    Aztán kiderül, hog itt bizony alku (a deal szót használták) van a munkások és N. között. A melós dolgozik, N-ék meg garantálják a biztonságot.

    Hoppácska...
  • Zozo0122 #11473
    Nekem ez a rész sem jött be annyira, de voltak jó momentumok. Most már én is azt mondom, hogy eddigi leggyengébb évadnak tűnik, az meg a másik, hogy én az egész forgatókönyvíró (brigádot? - lusta vagyok utánanézni hányan és kik írják) lapátra tenném.

    [spoiler]A Daryl - Rick konfliktus szerintem nem sikerült jól. Vicc volt az egész. Simont, Dwightot, Gavint viszont én is egyre jobban kedvelem, azt mondjuk nem gondoltam volna, hogy Simon kap egy kis csicskítást. Negan előéletéből külön részt várnék, ha nem vállalják be még ebben az évadban, akkor újabb fekete pont. [spoiler]
    Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2017.11.21. 00:30:54
  • Devv
    #11472
    Fasza rész volt végre, Negan-ről végre jött valami info (persze ha nem hazudott valamit). :) Jó ezek a karakterek a megmentőknél, Simon, Dwight meg az a harmadik pali is. Lassan nekik szurkolok. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Daryl kezd párhuzamba kerülni Shane-el...

  • cassoneitaly
    #11471


    The Walking Dead 8x05 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    PROPER / WEB-DL/WEBRIP / PROPER.WEBRIP / REPACK.SVA

    (HDTV-SVA, HDTV-RMX, 720P-AVS, 720P-PSA) --- ENNEK A VERZIÓNAK A VÉGÉBŐL 5 PERC HIÁNYZIK...

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • Konyigery
    #11470
    Értetlenül állok az események előtt. Ez egy jó rész volt?? Ilyen létezik? :D Igen amúgy énis remélem hogy azért még adagolnak Negan múltjából.
  • Quantumleap
    #11469
    Remélem, hogy nem összvissz ennyit tudtunk meg Negan múltjáról, hanem tényleg lesz majd eredetepizód. De akkor ezek szerint itt is testneveléstanár volt, mégsem autószerelő, ahogy azt JDM egyszer nyilatkozta?
    A végén mi volt ez a betegség-dolog?
  • RatBaG #11468
    ja, végre! annyira hozzászoktam, hogy muszáj voltam a Szakaszra kapcsolni, had menjen a háttérben... :D
  • Kaplan
    #11467
    Ez szerintem is egy jó rész volt. Viszont minden részbe kell valami irgalmatlan blődség.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze, ennyi idő és megpróbáltatás után, Daryl belelovalja magát valami hülyeségbe és természetesen össze kell verekednie a két főszereplőnek. Ha ez nem lenne elég nevetséges, fejeljük meg azzal, hogy robbanjon be az összes robbanószer amit Rick eldob! :D
  • IXEMGabeo
    #11466
    erdekes egy epizod volt:)

    vegre nem volt lovoldozes...
  • Jim Morrison
    #11465
    imdb epizód értékelések grafikon
  • Balázs 17
    #11464
    ennek a résznek is volt azért pár érdekes jelenete, de nálam mindnet vitt, amikor kettéhasította a csávót a király jobbkeze:DDD ott égtem ki
  • Tikal #11463
    ha ebben az évadban kapcsolódtam volna be akkor már régen elkaszáltam volna a sorozatot.. kb olyan 4-5 pontos szinvonalra csúszott le nálam
  • IXEMGabeo
    #11462
    Volt mar?

    kivancsi leszek a Dwightos jelenetre
  • homeless
    #11461
    Egy rakás szar ez az évad. Egy barátok köztben több koncepció van.
  • Devv
    #11460
    Fear nekem most nagyon bejött. Na meg persze Ash vs Evil Dead!