12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Devv
    #7395
    Nagyjából ki lehet hámozni és viszonylag logikus is. :)
  • grebber
    #7394
    A piramisok falán lévő írásból többet szűrök le mind ebből.
    A neveket értem belőle
  • Devv
    #7393
    Ezt a szösszenetet a facebook-on találtam a hozzászólások között, facebook fordítóval van fordítva de érthető. Nem tudom, igaz-e vagy nem. Az évadzáró leírása van bent, úgyhogy vigyázz ERŐS SPOILER lehet:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Epizód kezdődik Rick, Carl és Michonne séta az erdőben, Rick foltok egy házi készítésű csapdát, és vesz egy nyúl, hogy megragadt benne. Rick majd megmagyarázza a működési-ból a csapdák Carl. Szinte egy pillanat később a sikoly hallatszik és Carl elindul, szorosan követi a Michonne. Rick üldözi, Carl, és Michone, ők nyúl után a telek, ahol a sikolyok hallatszott, és tanúja a néhány sétálók, Carl húzza a fegyvert, és lő, közülük kettő, az ember jön, futás, mondván, nem akar menni a Terminus, hamarosan miután ő veszi körül, és megette a sétálók. A túrázóknak zavart, eszik a többi ember, néhány Michonne felé megy, és végződik megjelöl szerzés megölték őt katana, akkor rájön a walker, a földön és a lépéseket, hogy megragadt a zene kezdődik! Akkor látni a csoport Daryl sétál az úton és nyomait a lehetséges gyilkos Lou (Rick carl és michonne), és úgy döntenek, hogy követik a nyomot. Daryl azt mondja, hogy lehet, hogy sétálók, de Joe azt mondja, ők nem, sétálók, és hogy a számok túl közel vannak egymáshoz, és hogy közeledik őket, így a Martalócok kezdődik. Beszél a Carl Michonne hogyan ő nem kellett volna, mit csinált korábban, és aztán elkezd gyaloglás, Rick. Egy ponton még egy walker, aki hozzájuk jön, de megöl ez azonnal, akkor több sétálók a közelben. Rick úgy tűnik, hogy a túrázók, körülvéve, amikor Daryl csoportja jelenik meg, és megölik a túrázóknak. A Marauder végül felzárkózni, és azt állítva, hogy: "Ez az enyém", és hogy az összes holmiját Rick, Carl és Michonne barátait (fegyverek, zsákok). Tony húz Michonne barátait katana a tartójába, Daryl figyel a helyzetet, és dúl, és azonnal hatott, az egyik a Martalócok, és kap egy fekete szeme, Joe kezd beszélni a csoport szabályai. Joe meggondolja, és úgy dönt, hogy nem hit darryl újra, és elindul, hogy rasszista, Michonne, és megsimogatta őt kard, majd mocks Carl milyen szép lenne visszaélni vele. Ez szabadít fel a düh Rick, Rick Joe előtt áll, és kezdődik egy dühös, harcot a halál, Michonne tolja Tony, figyelembe véve a katana vissza, gyilkos Tony és Harley, Darryl megöli Billy a nyílpuskát, Carl végül megöli Dan. Rick hamarosan a földre esik minden véres után brutálisan vert Joe, de Joe kezd nevetni még véres. Darryl joe megy, és megöli a számszeríj, Daryl azt mondja, hogy "ő az enyém". Egy másik pontján mi kap egy kandikál Tyrese Carol beszél arról, hogy ott él, és mi fog változni, ha jön a Terminus. Után, hogy Rick, Michonne, Carl és Darryl Terminus kívül érkezik, de nem megy előre, a bizalmatlanság, és elmondta, hogy az idegen, hogy a Terminus egy csapda. Rick mondja Daryl stand külső és virrasztok, Rick, Carl és Michonne megkereste a két ember, aki vezeti őket, hogy Mária, aki felkéri őket, hogy maguk az otthon. Rick, Michonne és Carl lassan megy, megy keresztül egy rejtett szobában, és adja meg egy szobát, amely tele van a gyertyák. Van írás a falon "mindig", Rick, Carl és Michonne Megjegyzés: a coziness az a hely, de a hely rossz szaga, és felhívja a figyelmet a Rick. Rick arra kéri, hogy miért a szaga így ocsmány, a két srácok azt mondják, hogy az élelmiszer ma, és Rick támadás a kés, Michone és Rick gyilkosság őket, és két tagja, beleértve a Mary, Rick rögzíti a másik tag és őket egy túszt, akkor arra kéri őt, ki az a vezető Terminus, ha nem beszélik ki ő teszi meg fogja ölni őt. Daryl és Rick majd strategize, és Darryl kéri, ha minden rendben van, Rick azt mondja, nem, arra kéri a rejtett izomréteg Darryl. A Terminus tag jelentések, hogy a vezető az úgynevezett, Gareth, Rick hozni őt, Rick őrizetben tag kéri, és a vita kezdődik Gareth azt kérdezi, hol a többi népe. (mint a promo) Gareth bólint a kezét, és egy másik tagja, a residence felvétel: Rick, kiabált neki, hogy engedje el a túszt. A lövöldözés kezdődik, Gareth menekül, Rick lő tag, a tag esik a súlyos sérülések, Daryl Hall a felfordulás és gyilkosságok a túsz! Egy másik jelenet, látjuk, Carol és elérte a Terminus, Tyrese Carol lesz boldog, de Tyrese distrusts, és azt mondja, nem megy, nincs biztonságos Carol. Azzal érvelnek, és Carol kitartóan, belép alábbiak Tyrese mögött. Rick és Michonne tárja fel a kertben, és belépéskor egy másik szobába, ahol van egy csomó füst, Darryl azt kérdezi, mi ez, de senki sem válaszol, így a Darryl is belép a szobába, hogy nyílt az ajtó, egy konyha, egy asztalra a feje a Beth és Rick elindul a sikítás kétségbeesetten. Az epizód, és a szezon végén.
  • tigeroo
    #7392
    ma kiderül minden
  • 84569
    #7391
    Szerintem a Terminuson a nő Lizzie anyja lesz és ő se lesz százas... Főleg azok után, hogy megtudja kinyírták a lányát.
  • precision
    #7390
    #7376
  • Narxis
    #7389
    na neeeeeeeeee :D
  • The Sopranos
    #7388
    Szerintem a sines jelenethez kell a dublőr, nehogy kitörjön Karcsika bokája...
  • RatBaG #7387
    DAFUQ
    http://comment.blog.hu/2014/03/28/az_megvolt_hogy_a_the_walking_dead_carljanak_dublorje_egy_no
  • IXEMGabeo
    #7386
    azt senki nem mondta, hogy húú micsoda jó emberek, de valami hasonlóan nagy céljuk lehet, mint annak idején a kormányzónak...igen egymással sem bánnak kesztyűs kézzel, ha a szabályokat nem tartják be viszont alapvetően összetartanak, ha ki kell zsákmányolni valakit illetve, ha valamerre elindulnak...
  • Prof William
    #7385
    Hmm... Ez tényleg ne mtúl bizalomgerjesztő. Hőseink helyében és egy headshottal jutalmaztam volna nénit biztos ami biztos. :)
  • Evoluti0N
    #7384
    Jah, tényleg bocs. Akkor valóban jófejek. :D
  • Monoton
    #7383
    Nem ölte meg, csak addig fojtogatta, amíg el nem ájult :D
  • Evoluti0N
    #7382
    Jah, Dary új "haverjai" tényleg jófejek. Azt már elfelejtettétek, hogy abban az epizódban, amikor először tűntek fel, mikor Rick bujkált előlük, az egyik konkrétan csak azért nyírta ki a másikat, mert abban az ágyban akart aludni, amit már az előző lefoglalt? Tényleg tök rendesek. :D
  • Monoton
    #7381
  • Monoton
    #7380
    Szerintem akikkel Daryl most bandázik, nem olyan ártatlan emberek, mint itt sokan gondolják. Ha jól emlékszem, a házban arra készültek, hogy Michonneal majd jól "eljátszadoznak". :)
  • DasIsFuck
    #7379
    A képregényben a Hunterek a kannibálok ahogy én olvasgattam egy-két cikket és ők eleve egy csoport+ nem sok közük van a terminushoz.
    Bár szorosan nem követi a képregényt, de nekem nagyon úgy tűnik hogy a hunterek egy remek későbbi száll lesz és most pont ezért lenne pazarlás eljátsznai a kannibálos történetet.
  • IXEMGabeo
    #7378
    Carolékról semmit nem értem őket nem tudom időrendbe elhelyezni...lehetséges Rickékkel fognak összefutni és együtt mennek oda 5-en Terminus felé. Szerintem a következő záró epizódban őket is láthatjuk...
  • IXEMGabeo
    #7377
    Ezt én is figyeltem, hogy a napraforgó, mint szimbólum visszatérő elem...nem hiába mutatták

    Daryl bandája nekem is egyre szimpatikusabb, a végén ki fog derülni, hogy nem ők valójában a rossz fiúk, mint, ahogy előzetesen felvezették abban az epizódban amikor Rick bújkált a házban. Nyulas jelenetnél benne van a pakliban, hogy a főnök szándékosan tette el az útból a bandatagot, aki Daryllel kekec volt, ez lenne a logikus hisz baromira kimért volt és ezzel is azt sugallta Daryl felé, hogy bízik benne közben pedig egy sokkal nagyobb célokra akarja őt felhasználni. Szüksége van rá így teljesen logikus, ha minden zavaró tényezőt eltávolíttat. Ha figyeltétek nem csak megverték, de még egy nyilat is kapott a fejébe a tag:) Lényeg az, hogy elindultak a síneken és az is kiderült a csokipapírból, hogy Rick-Michonne és Carl előrébb járnak:)

    Glenn: Önzetlennek próbált tűnni, de Tara tulajdonképpen majdnem az ő önzése (Maggie megtalálása) miatt veszett oda. Nagy mázlija volt, hogy a tudóska Eugene és Maggiék csapata közbelépett...Számomra is meglepő volt, hogy Fordék nem vették az irányt Washington felé...Ford karaktere amilyen jól indult olyan nyomorult lett azzal, hogy, amit Eugene mond az van, megszólal a vöri, hogy menjünk 8-an Washingtonba elfingja magát Eugene és máris mindenki Terminus felé veszi az irányt:DDD Ez nekem nem tetszett, de nyilván a forgatókönyv írók ezt találták ki fogadjuk el. Ford, ha igazán tökös lett volna Eugene-al és Rose-al továbbálltak volna, de mondjuk úgy lett volna jó, ha út közben elkapják őket is, ahogy Beth-et és később újra láttuk volna őket...

    Terminus/menedék:

    Számomra fura, csendes, rejtélyes a környezet...Félő, hogy a kis halacskák beúsztak, beszorultak a csapdába...Előzetes alapján a következő rész Rickékről fog szólni így félő, hogy ez a következő évadra marad. Szerintem mire odaérnek akkor fog történni a csavar, hogy a néző izgalomba maradjon. Ők mindenképpen később jönnek időrendben, mint Fordék...Rickék után pedig Joe-Daryl és bandája...

    Lehet elméleteket gyártani nem lenne újdonság, ha elsütnék a kannibalizmust...PC Játékban is mikor a túlélők odaértek a tejüzembe egy kedves anyuka és 2 fia fogadta őket teljes ellátással, igen ám, de kiderült róluk, hogy a begyűjtött túlélőkből táplálkoznak:DDD
    Ez a nő ránézésre elmebetegnek tűnt sehol a környéken senki nehogy már ez egy paradicsom legyen. Rickék itt nem fognak ültetgetni főleg úgy, hogy a napraforgó már ott van:DDD
  • IXEMGabeo
    #7376
    hmm
  • precision
    #7375
    megeszik a kislányát a zombik és elkezd mindenkit szétölni :)

    vagy Lori visszatér mert nem is halt meg :P innen hivogatta anno amikor a börtönben voltak :D :D
  • bega82
    #7374
    Nem biztos. Szerintem Carol-t ha meglátja, akkor fog bekattanni! :D
  • Jim Morrison
    #7373
    egyedül ő fogja túlélni az egészet
  • BoneDragon
    #7372
    Tuti carlal fog valami történni, ideje lenne már.
  • bega82
    #7371
    Egyik komment: "Lori visszatér, megharapja Carlt, aki megeszi Judith agyát:)))"
  • StephenKing
    #7370
    Kemény nyarunk lesz!
  • Prof William
    #7369
    Nem lenne rossz egy olyan évad hogy végre-végre elérnek egy hadsereg által kontrollált safe-zone-ba, de kezdeti örömködés után rájönnének, hogy komoly kis katonai diktatúrába csöppentek és aztán inkább lelécelnek a végén.
  • jugen
    #7368
    Lehet, hogy nem lenne baj...

    Ellenben ideje lenne már valamivel felpörgetni az eseményeket, mert kezdek kétségbe esni :)
  • bega82
    #7367
    Double claimed!
  • RatBaG #7366
  • precision
    #7365
    hmm
  • Prof William
    #7364
    Szerintem is meglehetnek még valahol (bár hogy a képregényrajzoló-producer álláspontja mi azt nem tudom) de eddig sok beleszólásuk nem volt a sztoriba.
  • DasIsFuck
    #7363
    az mondjuk egy elég elképzelhetetlen lenne egy ilyen helyzetben, hogy pont az állam pusztul el, főleg az usa-ba.
    De egyébként is ha vki hát pont az állami szervek azok amiknek megvan minden lehetősége gondolok itt az állami titkoszolgálatra és hadseregre
  • tigeroo
    #7362
  • Evoluti0N
    #7361
    Nem tudom, nem tudom. Azonban ez, hogy semmi védelem és virágok mindenfelé, meg happiness. Több, mint gyanús. Lesz itt még olyan, hogy nagyon.
  • bega82
    #7360
    Egyébként az én tippem meg az, hogy az a nő éldegél ott egyedül, és unatkozik. Kattant is kicsit. :D
  • Prof William
    #7359
    Mekkora poén lenne ha crossroverként feltűnne Hannibal is és az játszaná aki a sorozatban. Kiderülne hogy a zombiapok alatt szépen megszökött és Terminusban kész kis gourmand éttermet rendezett be a be-be térő túlélőkből.

    Rickék meg visszasírnák a Kormányzót. :)
  • bega82
    #7358
    Látom nézitek a Hannibal-t is. :D
    Bár tetszene ez a szcenárió, de én azért nem hiszem, hogy erről lenne szó, viszont a precision által említett kísérletekben lehet valami... :)
  • Prof William
    #7357
    Amúgy abban egyetértek hogy egy már kialakult zombimentes safe heavenben élő összeszokott közösségnek a legkevésbé sem hiányozna egy csapat más elveket valló, az ölésbe beleszokott vadidegen. Az ilyenek akár szét is cseszhetik az egész közösséget.

    Zombiapok és más összeomlós civilizációs dolognál nem az a túlélés kulcsa, hogy fűt-fát befogadsz, hanem az hogy kialakítasz egy kezelhető létszámú, összeszokott közösséget.

    Szóval biztos lesz valami turpisság a dologban.

    Egy ilyen túlélőket összegyűjtő akciónak max az ilyen állami-hadsereg szinten van értelme, de ha még egyáltalán létezik állam vagy sereg valahol eddig nem nagyon halattak magukról.
  • Narxis
    #7356
    :DDDD

    röhögnék egy jót