12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Prof William
    #7355
    Mekkora poén lenne ha mégis, egy igazi kis zombimentes paradicsomra találnának. Rick felsóhalyt, hogy "Na itt már békében élhetünk." és vége a sorozatnak. :)

    A rajongók eret vágnának magukon... Vagy a készítőkön.
  • precision
    #7354
    claimed.... anyám borogass...

    az én tippem terminusra az hogy emberkísérletek lesznek nem túl fájdalommentes módszerekkel a gyógymód miatt
  • stargatelost
    #7353
    :DDDD



  • DasIsFuck
    #7352
    vagy inkább öncélúan újraértelmeznek dolgokat belőle.
  • DasIsFuck
    #7351
    igen, de ha tényleg egy normális békés közösség mindenkinek, akkor különösképp nem lehetnének annyira hülyék h bárkit beengednek.
    Ebből én minimum nem nagyon adnék túl sok reményt ehhez a helyükbe, mert ez így nem túl logikus.
  • jugen
    #7350
    Követték...
  • Narxis
    #7349
    Voltak már ilyen nagy találgatások a sorozatban aztán kiderült, hogy túl sokat várunk a készítőktől. Nem fárasztják magukat ilyen cselszövésekkel. Én akkor fogom elhinni ha ez később valahogy kiderül vagy utalás lesz rá. Túlságosan a fantáziára van ez itt jelen esetben bízva.
  • I.C.ram
    #7348
    Szerintem tök egyértelmű.
  • Narxis
    #7347
    Azért ez nem biztos.
  • I.C.ram
    #7346
    Mondom az egész arra ment ki, hogy szimpatikusabbá tegye magát Daryl-felé. 100%-ra mondom, hogy a főnök maga vagy parancsára tette be valaki azt a nyulat, hogy hamis vádak alapján agyon lehessen verni azt a fazont.
  • tigeroo
    #7345
    vagy már volt valami baklövése a tagnak, említi is hogy már nagyon a bögyében volt, de legalább daryl igazat mondott
  • I.C.ram
    #7344
    Azért nem kell hozzá sok furfang, hogy rájöjjön az ember, hogy a főnök csempészte a nyúlat Darylhez, hogy jól agyonverethesse az íjászt. Ezzel két dolgot is elért: elintézte Daryl legfőbb riválisát (Daryl szívesebben csatlakozik), illetve megmutatta, hogy mi történik azzal, aki megszegi a szabályokat.
  • RedRiot
    #7343
    A két véglet között azért vannak fokozatok. Nyilván ha valaki semmit nem tesz a csoportért annak nincs ott helye, de ez a "felső priccs az enyém, köcsög!" mentalitás azért nem a legfejlettebb szint. :)
  • tigeroo
    #7342
    de ha más is követeli akkor elosztják (mint a nyulat), ha meg mindent elosztatnának egységesen mi értelme lenne? nem lenne motiváció, aki nem csinál semmit ugyanannyit kapna mint aki gürizik és zsákmányol.
  • RedRiot
    #7341
    - bandatag a szösziről: szerintem nem konkrétan Terminusról beszélt hanem csak úgy általában a posztapokaliptikus világról, hogy ilyen körülmények közt nem maradnak meg sokáig az ilyen kiscsajok.

    -Joe: azért ez a "claimed" szabály elég nagy faszság, kb. ilyen börtöntörvény jellegű. A szarkavaró gyerek megbüntetése is kissé túllőtt a célon. Oké, elég ocsmány dolgot tett, de az azonnali agyonverés talán nem az egyetlen és legjobb megoldása a problémának.
  • tigeroo
    #7340
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a képregényben benne van eugene meg a washington szál, poén lenne ha meglépnék hogy egy szélhámos lesz.

    én is a "csalin kívül" 2 dologról gondolom hogy még átverés: joe a bandavezért mondja hogy "az nem a mi fajtánknak való hely" és lezárta ennyivel a terminusos témát amikor meglátták a táblát. lehet hogy tényleg fel akarnák számolni azt a helyet azért mennek oda, ők tudják az igazságot.


    meg mondta a bandatag (aki összeveszett a nyúl miatt daryllel) hogy az olyan csajok nem sokáig húzzák ott... tehát lehet ő pontosan tudja mibe keveredhetnek...?

    meg nekem nem is olyan unszimpatikus az a bandavezért, azthittem hidegvérű gyilkosok ,közben meg hasonlóan gondolkodik a túlélésről és a csapatról, mint rick vagy a kormányzó...

    na majd meglátjuk
  • Pares
    #7339
    Már rég nem követik a képregényt, ha valaha egyáltalán követték...
  • RedRiot
    #7338
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, akár rabszolgatartók/kereskedők is lehetnek. Ami még valószínű, hogy a szőke kiscsajt is ők rabolták el, tehát a ravatalozó is Terminushoz tartozik. Ott is rengeteg kaja volt, pusztán csalinak otthagyva. Nagyon komoly tartalékaik lehetnek, biztos nincsenek rászorulva az emberevésre.
    Mi van akkor ha Joe bandája is Terminushoz tartozik?
    Nézzük a mostani epizód végi trailert: az elején Rick kezére elektromos vezetékek vannak kötve, vagy csak a ruhája tűnik annak? Lehet hogy vmi kísérlet? Mi lehet az a sötét szoba a rengeteg gyertyával?

    Még egy kérdés eszembe jutott: ott van ez a Eugene gyerek aki állítólag tudja megtudja gyógyítani a vírust. Senki nem kérdezte meg hogy "hé júdzsín, oszt mégis hogy gyógyítanál? Csak így érthetően próbáld má' megelmondani!" Nem lehet hogy csak szélhámos a srác? :)

  • jugen
    #7337
    A képregény hányadik részénél járunk?
  • tigeroo
    #7336
    nemtudom hogy lesz

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a képregényben pl. rick sokkal óvatosabb amikor alexandriába kerülnek, egy jézus nevű fazon vezette el őket biztonságos helyre, de ő nem vette be a mesét róla,csak akkor kezdett el bízni benne amikor már látta hogy mi van ott és hogy nem akarják bántani őket.

    lehet hogy itt is megjelennek majd azok az ellenséges bandák mint a képregényben...

    szerintem 1.: kannibálok,

    2.: rabszolgatartók
  • RedRiot
    #7335
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kannibálok? Nem zárom ki teljesen, de elég szép veteményest láthattunk a falak között, rengeteg zöldséggel. Nagyon ínyenc kannibálok lennének ha ennyit melóznának a körethez valóval. :) Valamiért mégis oda akarják csalogatni a lehető legtöbb embert. (Mikor Daryll, Tyrese és Michonne elmentek autóval gyógyszerért és megszólalt egy üzenet a rádióból az is terminusi adás lehetett.)
    Ehhez képest nem volt nyüzsgés az épületek között, a környéken sem találkoztak senkivel, nem voltak őrök, semmi mozgás. Pedig amilyen reklámot csináltak a helynek minimum százaknak kéne ott élniük. Elég gyanús. Lehet hogy emberkereskedők és eladják az odatévedt embereket akár kannibáloknak?
    A Terminus (Végállomás) név is elég kétértelmű. Benne van hogy aki odatéved, az már nem távozhat élve.
    Glennék csoportja helyében kicsit óvatosabb lettem volna: a csoport felét beküldtem volna, a másik fele pár száz méterre a tábortól kint várt volna. Ha bent minden OK akkor a bentiek egy órán belül kijönnek. Ha nem akkor a kintiek mennek be, de akkor már lőnek mindenre ami mozog!
  • Pares
    #7334
    Már látom, hogy Glenn úgy fog meghalni, hogy titokban megölik a szadista kannibálok, és a totális perverzió jegyében felszolgálják Maggienek, aki jól belak belőle, mit sem tudva a titkos receptről...
  • tigeroo
    #7333
    szerintem még nagyobb veszély van bennt, mint kinnt az emberekre nézve. azért elég durva hogy a világvége idején tárt kapukkal várnak mindenkit

    valami bűzlik na majd meglátjuk

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én arra szavazok hogy kannibálok
  • RatBaG #7332
    ha nem akarnák, hogy bejöjjenek, nem plakátolták volna tele a megyét.
  • Kongy
    #7331
    Hát nem, már csak azért sem, mert a season finale-k sosem arról voltak híresek ebben a sorozatban! :D
  • desigo
    #7330
    nem lesz a jövő héten nagy közös sütögetés,sörözgetés az tuti...
  • DasIsFuck
    #7329
    vagyis bármilyen jött ment mindenféle ellenőrzés nélkül bejöhet.
  • RatBaG #7328
    be volt láncolva. a zombik fennakadnak rajta, de bárki más be tud jönni.
  • Marci0115
    #7327
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én azért csodálkoztam, hogy egyik kapu se volt bezárva vagy valami a kerítéseken
  • DasIsFuck
    #7326
    Legalább ez a terminus nem egy barátságos letelepedő hely lesz:D
  • alfa73
    #7325
    The Walking Dead Terminus: Four Things We Know http://comicbook.com/blog/2014/03/09/the-walking-dead-terminus-four-things-we-know/
  • RatBaG #7324
    valami bűzlik a terminusban, túl idilli az egész...
  • tigeroo
    #7323
    kiderül hogy oda csak kiscsajokat gyűjtenek mert valami faszinak háreme van, a gonosznak hitt banditák akik meg daryllel vannak mennek leölni.

    mekkora csavar lenne, és volt rá pár utalás
  • Montanosz
    #7322
    köszi)
  • grebber
    #7321
    Kiscsaj elvitele szerintem a Teminusba történt! Jóféle meglepetés lesz ott az biztos!
  • tigeroo
    #7320
    nem volt rossz rész, de a trailer valóban hatásvadász volt...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    darylék bandája nem is olyan unszimpatikus mostmár, vajon tényleg gyilkosok és csak azért kímélték meg mert ő is keménynek látszott? ki vitte el a kiscsajt? tuti lesz itt valami ordenáré nagy csavar
  • Jim Morrison
    #7319
    16
  • Fehercsoki
    #7318
    Még 1 rész lesz.
  • Montanosz
    #7317
    hány részes lesz az évad?
  • Narxis
    #7316
    Ja meg azért én egy zombiapokalipszisben se aludnék a síneken. :D