12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • precision
    #7435
    Carol, Judith és Tyrese merre kóricálnak? :)

    nekem tetszett az évadzáró, voltak benne megint erős pillanatok :) a cliffhanger nem annyira nagyon ütős de azért jó volt
  • Monoton
    #7434
    Ott volt ő is, csak a sötétben nem nagyon lehetett látni.
  • Fenrir
    #7433
    Újfent egy teljesen gagyi és logikátlan rész:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kinyírnak egy rakás embert akiknél puska és gépkarabély volt, de az a nyomorult Michonne továbbra is a kardjával kommandózik az erdőben. Ennyire ne ragaszkodjanak már ahhoz, hogy ő csak azt használhatja, teljesen felfoghatatlan számomra ez. A másik ez a hülyegyerek Carl akin máskor még biztos xarás közben is rajta van a combján a pisztolytok, de amikor alszik nyílván nincs a keze ügyében. Mekkora meglepi lett volna pedig a dagadt szakállas redneck-nek, hogy homlokon küldte volna amikor rányitja az ajót. Szánalom volt ez a jelenet is. Számomra csalódás volt ez a rész, a Carolos rész után azt hittem, hogy végre elkaptak egy jó fonalat, erre megint beteszik ezeket a gagyi jeleneteket.
  • Konyigery
    #7432
    Én amúgy azt hittem, hogy úgy lesz vége hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugye mikor bekellett menniük a vagonba, Rickék beérnek Carlt meg fejbelövik és beesik közéjük holtan, és úgy zárják rájuk az ajtót. Na az kőkemény lett volna.

    Nemtom hogy ehhez kellett e a spoiler, de biztos ami biztos :D Amúgy nem volt ez annyira rossz. A gombóc ott volt a torkomban rendesen a rajtaütésnél, meg a végejelenetnél is. Szóval nálam működött a dolog..
  • kissssss
    #7431
    én úgy emlékszem hogy az észkombájn tudós muki hiányzott a vége jelenetnél.
  • DasIsFuck
    #7430
    vasington-i száll elég bénán lett előadva én nem hiszem hogy a tudós csávól tényleg az, inkább csak egy nerd aki kitalálta a sztorit, szerintem erre elég sok utalás volt.
  • PiszkosFred
    #7429
    Erre a szálra gondoltam én is :)
  • 84569
    #7428
    Nem úgy volt, hogy Glenn ebben az évadban kifog purcani? Vagy a következő évad úgy fog kezdődni, hogy nyársra lesz húzva már a tűz fölött?
  • Pares
    #7427
    Én remélem, hogy a terminusi szabadulásra csak egy pár epizódot csinálnak, és utána a tudósra meg Washingtonra koncentrálnak.
  • syberia2
    #7426
    Glennék csoportja teljes létszámban jelent meg a vagonban vagy valakit hiányolnunk kellett volna?
  • DasIsFuck
    #7425
    beth elrablására gondolsz?
    Én abban nem látok akkora szuflát, terminus jóval érdekesebb, viszont tudjuk jól mi szokott történni, ha hosszabb ideig egy helyen vannak...a sorozat átmegy bomlasztó szappanoperába így itt is ezt várom.

    bár még nem fedték fel carolékat, őrájuk lehet egy érdekes sztorit építeni majd az évad első felébe, aztán jó lenne ha itt már le is zárnák a terminust és az évad második fele építené a következőt.
  • PiszkosFred
    #7424
    Elképzelhető, de azért remélem, hogy nem. Van egy másik sztori, amely most kezdődött el s4 vége felé, és azt kellene minél folytatni, az rejtené magában a izgalmakat :)
  • DasIsFuck
    #7423
    Viszont így borítékolható hogy az 5.évad egésze a terminusról fog szóllni, tehát ez a nagy cliffhenger kevésbé ütött szerintem.

  • PiszkosFred
    #7422
    Másként kellene nézni a dolgot - szerintem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A mai rész 42. percében láttuk utoljára a "jó" Ricket. Ezért kellett a flashback, hogy lássuk, akármit is csinál, akárhogy is igyekszik, itt már nincs mese, k*rvagecinek és kegyetlennek kell lennie. Erre is utalt szerintem Kirkman a finálé előtti interjúban, hogy olyan Rick fog várni ránk a következőkben, amilyennek még sosem láttuk, és amely talán meg fogja osztani a nézőket is.


    Az igaz viszont, hogy simán el tudtam volna képzelni egy utolsó részt, amelyet ez a mostani vezetett - volna - fel, mert volt némi hiányérzet a végét illetően.
  • DasIsFuck
    #7421
    Elég lapos rész volt főleg azokkal az idióta flashbackekkel karöltve, abszolút nem kellettek volna.
    tényleg kb 2 jelenet volt ami úgy jó volt a vége illetve az esti rajtaütés.

    Én nem lennék 100%-ig biztos hogy kannibálok, volt egy ilyen vallási szekta szoba, lehet emberáldozatokat mutatnak be, persze lehet hogy utánna meg is eszik őket, de mivel elég sokan vannak a kannibál stílus nekem nem annyira logikus, ha minden jött mentet elkapnak akkor hogy lettek olyan sokan?

  • böröczk
    #7420
    Szerintem is jó rész volt, évadzárónak talán egy kicsit csalódás, lehetett volna mondjuk dupla epizód. ^^
  • hapi
    #7419
    Gyenge volt az évadzáró sajna...
  • Neoncsoves
    #7418
    a rajtaütésnél, amikor Rick megölte azt a csávót, akkor éreztem úgy, hogy végre valami érdembeli történik a sorozatban. kár, hogy a végére lelaposodott...
  • tigeroo
    #7417
    és mi volt akkor a gyertyás terem?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a maradványokat láttuk egy pillanatra menekülés közben, szóval az üdvözlő kaja emberből lehetett. gondolom fogva tartják őket és zöldségen hízlalják, a mézeskalács vagonban majd őket, valahogy kijutnak és bosszút állnak gondolom ez lesz. esetleg drámával megfűszerezve hogy időnként elvisznek 1-1 tagot kajának
  • kissssss
    #7416
    na végre isten veled.
  • tigeroo
    #7415
    na végre ez jó rész volt. rick atya ég:D tetszett hogy a flashbackben párhuzamba állították a hershel féle múlttal (hogy farmer legyen rick és letelepedjenek) de ugye ez nem megy így..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    beth tuti meghalt cső:D

    kár hogy semmi akció nem volt, most aztán várhatunk őszig. akkor már inkább el se érték volna a terminust... október még messze van
  • Jim Morrison
    #7414
    szerintem (is) gyenge évadzáró volt :(
  • stargatelost
    #7413
    Jó rész volt szerintem, kivéve a flashbackek. Semmi funkciójuk, semmi értelmük nem volt, csak folyamatosan megtörték a rész ívét. Rick elmélkedéssel kontrasztba rakva se működött, mert látszott rajta hogy az elején leforgatott, kukázott anyagról van szó. Nagyon gáz volt.
  • Isti005
    #7412
    Nagyon vártam valamilyen csavart a végén. De hát ez röhej volt. Azt hittem lesz egy ütős mondat legalább.
    Oké Terminus mondjuk, hogy érdekes, de ez a kis csepegtetés pont nem évadzáróba való. Nagy csalódás számomra az egész évad, főleg ezzel a zárással. Annyiban jó, hogy így majd néha-néha eszembe jut a hétfői részek hiánya, de nem fogok rajta kattogni egy percig se.
  • RatBaG #7411
    hát egy kicsit többet vártam az évadzárótól.
    az egyetlen ütős jelenet a rajtaütés volt, rick akciójával a végén.
    a terminusban kb semmi nagy csavar nem volt, sejteni lehetett, hogy kannibálok.
    a legvégén meg a steven seagal-szintű beszóláson csak röhögni bírtam.

    szvsz beth tuti nincs a terminusban, azoknak csak várni kell a sült galambot, elvannak a bázison, felesleges kimenniük embert rabolni.
  • bcrics
    #7410
    Évadzárótól vmi komolyabbat-ütősebbet vártam volna.
    Nem volt rossz rész, csak éppen Season Finalenak volt gyenge.
    Esetleg egy kormányzóra utaló easter egget is megnéztem volna, az utóéletére vonatkozóan akár, pl.: Maggie megerőszakolja a hulláját, -mielőtt felgyújtotta és szétdarabolta.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár ezt majdnem Carl is megtapasztalta xD


    Így befejezni ezt az évadot, ehh.




  • Pares
    #7409
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Ez alapján én arra tippelnék, hogy kannibálok. Egyébként szerintem marha jó rész volt, főleg amikor Daryl bandája tajtaütött Rickékekre. Rick zombi módos ütőér kiharapása brutális volt. A cliffhanger nem volt valami drámai, de attól még nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ezek után...
  • Pares
    #7408
    Hála Istennek.
  • bcrics
    #7407
    Ok, köszi.
  • Fehercsoki
    #7406
    Nem volt benne ebben a részben, viszont:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég rég vitték el, ha Terminusba vitték, akkor valószínűleg már halott különben a többiekkel lenne bezárva.
  • bcrics
    #7405
    Olvastam azt a fost:)
    De te már láttad és talán nem egy google fordító szintjén kommunikalsz, talán erthetobben le tudod írni hogy igen kiderül mi lesz a sorsa:)
  • Fehercsoki
    #7404
    #7393 -ban szó van róla, ha érdekel olvasd el, a vége felé van.(persze nem biztos hogy ez lesz, többi sem pont így volt...)
  • bcrics
    #7403
    Akarom mondani, deril.
  • bcrics
    #7402
    Kiderül mi lesz a kocsiba tuszkolt majd ismeretlen helyre rabolt daril szoszijevel?
  • Fehercsoki
    #7401
    Egyáltalán nem ez történik amúgy.(de hasonló)
  • Fehercsoki
    #7400
    Na megnéztem az egészet, iszonyat gyenge lett szerintem, nagy része azzal ment el, hogy a múltban beszélgettek, a többi pedig a szokásos unalom, a végén a cliffhangert sem mondanám cliffhangernek, az is gagyi lett, a következő évadot már nem fogom nézni...
  • Fehercsoki
    #7399
    Első 7 percet néztem meg, az eleje hasonló, de egyértelműen nem ez történik.
  • grebber
    #7398
    Semmi gondolom zombimartalékok lettek.
    Jól tükröződik az egyre kisebb költségvetés csak úgy hullanak a népek
  • Monoton
    #7397
    Másik két gyerekről egyébként volt említés, hogy mi lett velük? Nem nagyon emlékszem rá :/
  • tigeroo
    #7396
    elolvastam az utcsó mondatot. hát ha ez a plotja a résznek akkor kurvanagy cliffhangert kapunk