12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Madi92
    #7755
    Miért, te mit tettél volna hasonló helyzetben? Mind a virágos, mind a vagonos esetben?
    Azért ne felejtsük el, hogy eddigre a szereplők, már sok mindenen átestek, sok mindent megtettek. Nem mondom, hogy én lelőttem volna a kiscsajt, de azért gyerek vagy nem gyerek, eléggé idős volt már ahhoz, hogy ne így gondolkozzon... veszélyt jelentett, nagyobbat mint a zedek maguk.
    A vagonos... most komolyan, birka ként kellett volna viselkedniük vagy mi?
  • sz4bolcs
    #7754
    Szeretem ezt a sorozatot, de időről időre le tud lombozni a hülyeségeivel. Mint a "nézd a virágokat" rész, apokalipszis, őrület ide, vagy oda, teljesen életidegen, hogy ilyet valaki megcsinál egy 10 éves kislánnyal, aki nincs tudatában a tetteivel.
    Vagy mikor a vagonban támadóállásba vágják magukat egy hadseregnyi túlerővel szemben azzal a mondattal, hogy "először a fejüket célozzátok"... Carl az egyetlen olyan karakter, akinek minden hasonlót el lehetne nézni, mert akkora katyvasz a srác, hogy rá nem tudnak karakteridegen szerepet osztani, de abban a vagonban 4 harcedzett felnőtt stratégából egynek sem jut eszébe, hogy ilyenkor nem ez a helyes lépés... idegesítő
  • Evoluti0N
    #7753
  • Prof William
    #7752
    Amikor saját magát látja az ember az elég furcsa érzés. Lehet hogy ő is így érzi.

    Amúgy meg minek nézze meg Walking Deadot amikor benne van? :) Ennél teljesebb élményt nehéz elérni. :)
  • MoRT2195
    #7751
    Én is leszarom a munkám végeredményét, azért dolgozok, hogy legyen pénzem (persze én nem is színész vagyok, de akkor is :D). Mondjuk szerintem én biztos visszanézném "mit alkottam" a forgatások alatt, de hát ő meg nem, minden ember más, kár is ezen filózni.
  • Pares
    #7750
    Dettó.
  • ForzaInter
    #7749
    én is így vagyok ezzel:D
  • Kongy
    #7748
    Megmagyarázta, hogy miért nem. Ha színész lennék tuti én sem nézném vissza magamat, meg családi videókon is utálom magamat látni, mert úristen, hogy néztem ki, milyen arcot vágtam... stb, és ezt mondja Andrew is.
  • desigo
    #7747
    Itt én is felhúztam a szemöldököm.
    Milliók várják hétről hétre az új részt a főszereplőt meg kb nem is érdekli miért dolgozik kőkeményen.
  • DasIsFuck
    #7746
    Viszont ehhez meg szerintem túl hatásvadász volt.
  • Pares
    #7745
    Így is lehet értelmezni...
  • Austin Bailey
    #7744
    szerintem meg egyész egyszerűen abban a jelenetben nem megmagyarázni akarták, hogy miért lettek kannibálok, ahhoz túl rövid is volt a jelenet, hanem csak egyfajta párhuzamot állítottak fel a rendezők a terminus lakó és a rickék között, akik mindketten onnan indultak, hogy be voltak zárva a vagonba és mindketten megállapították a saját igazságaikat, ami motiválta őket a kijutásban.
  • SzinesGeza
    #7743
    Pedig nagyon sok színész nem nézi meg a saját filmjeit.
  • grebber
    #7742
    " Mennyire erőszakos a sorozat ön szerint?

    Nem tudom megítélni, mert nem nézem"

    Érdekes egy ilyet hallani egy színésztől.
  • Pares
    #7741
    Gondolom a terror miatt, amin átmentek, egy kicsit bekattantak, és alaposan feje tetejére fordult az értékrendjük. A gyertyákkal teli terem (ami már magában is elég beszédes az ott lakók lelki állapotát illetően) falára is ki volt írva, hogy "We first, always". Nem biztos, hogy meg kellett győzniük bárkit is, szerintem az összes terminusi átélte azt, amit mutattak, nem hiszem, hogy épeszű embereket bárhogy is rá tudtak volna venni a kannibalizmusra.
  • SzinesGeza
    #7740
    Lehet rossz vadászok/mezőgazdászok voltak.
  • Tikal #7739
    Hát szó szerint vették amit a srác mondott az anyjának.. persze én sem értem miért kellett ilyen messzire elmenni, lehettek volna erőszakosak anélkül is hogy kannibálok lesznek, ráadásul rengeteg embert kellett meggyőzniük erről hogy ez milyen jó... de majd meglátjuk
  • eddaniel
    #7738
    ne játszd itt a fegyverszakértőt te hüjegyerek
  • eddaniel
    #7737
    ebéd közben megebédelsz ? ez tényleg hüje ötlett!
  • zaki
    #7736
    majdnem kannibal, lol...
  • RatBaG #7735
    http://index.hu/kultur/media/2014/10/13/a_the_walking_dead_majdnem_kannibal_seriffje/
  • Pares
    #7734
    AztaQrva! Nagyon epic évadnyitó volt. Az különösen tetszik, ahogy Rick szemet szemért elv alapján szándékosan arra ment, hogy felzabálják a rohadékokat a zombik :D They're fuckin' with the wrong people :D 10/10
  • DasIsFuck
    #7733
    Én értettem a flasbacket, csak értelmét nem láttam ebben a formában..
    Hülyeség volt a végére berakni azt a részt, mikor végül is megtörténik az elhatározás.(ami szintén idióta magyarázat volt, mert az ég világon semmi nem kényszerítette őket egy ennyire elfajult döntésre.Ráadusul, hogy egy falunyi ember el is fogadja mindezt...)
    Megint érdekes az is, hogy akkor mitől nőttek ennyire meg, ha mindenkit megesznek akit oda csaltak.
  • Tikal #7732
    nem mindenki akkora fan...
  • J i GS a W
    #7731
    kevés lesz ez a heti 1 rész.
  • Kongy
    #7730
    Elfelejtettem már a csávó arcát... nem tegnap ment a 3. évad, hát még az 1.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.13. 22:33:31
  • Jim Morrison
    #7729
    látszik, hogy szilveszterkor is szokott pufogtatni :D
  • stargatelost
    #7728
    Emberek, azért látszik nem a Loston 'nőttetek fel' :D (tisztelet a kivételnek). Megkérdezni, ki a stáblista utáni ember? Meg nem érteni a keretes flashbacket? (tavaly is volt értetlenkedés, amikor Bobot megtalálták flashbackben). Amit itt alattam ír a kolléga, a 4x04-es kikacsintást már meg sem említem :D

    Ja, amúgy kibebaszott jó volt a kezdés.
    Utoljára szerkesztette: stargatelost, 2014.10.13. 22:26:53
  • Tikal #7727
    szép lövés volt, több szót nem is érdemel :D
  • ForzaInter
    #7726
    Azt mondja Kirkman, hogy az nem Negan volt, de ha ő lenne akkor is ezt írná nyilván.

    Észrevette valaki a rész elején azt a szőke hajú srácot akit elsőnek ölnek meg a kádnál?

    A 4 évad 4 részében vele meg a csajával találkozott Rick és Carol egy házban mikor elmentek utánpótlásért. Aztán elmentek valahova (mar nem emlekszem miert) de úgy volt még találkoznak később, de csak egy levágott lábfejet találtak..
  • desigo
    #7725
    Sokkoló évadnyitó volt.
    Nehéz lesz a szintet tartani...
  • Kongy
    #7724
    Ja, meg újratölteni sem kell. :D
  • BoneDragon
    #7723
    Azt hittem, hogy a robbanásos jelenetet szóvá fogjátok tenni, de most nagyot csalódtam bennetek.
  • RatBaG #7722
    btw ott azért fogtam a fejem, mikor négyen, négy AK-val, négyféle hangon lőttek... :DDD
  • Montanosz
    #7721
    ja vágom most már köszi
  • G_ArchAngel #7720
    Azert elnyomhatott volna egy 'Look at the flowers' sort :)
  • DasIsFuck
    #7719
    Nagyon jó rész volt, na ha ilyen lenne végig akkor nem panaszkodna senki:D

    egyébként nem gondoltam, hogy rögtön ezzel kezdi, azt hittem 1-2 részig azért fogják húzni még.


    Ami nekem nem annyira tiszta, hogy ez az akkor és most-os dolog mit is akartak jelenteni.

    Tehát a terminuszos csávókat elkapták és aztán lettek kannibálok, de akkor miért a végén volt az a flashback cucc?


    Carol meg epic volt ebben a részben:D
  • Kamionsofőr123
    #7718
    Morgan
    Első részben szerepelt meg a 3. évadban
    https://www.youtube.com/watch?v=FFEvjqL4ces
    https://www.youtube.com/watch?v=Lj49Z6nWsrM
  • Montanosz
    #7717
    az a végén a néger magányos csávo az ki volt? olyan ismerős de nem ugrik be melyik évadbol kellene ismernem és milyen összefüggésben?
  • kill3r21
    #7716
    Atyaég, talán a sorozat eddig legjobb nyitánya volt....bárcsak minden rész ilyen szintű lenne :)
    Csak kapkodtam a fejem, és azt vettem észre hogy vége....nem semmi