12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Montanosz
    #7715
    épp azt gondoltam ebéd közben könnyed kikapcsolódásként megebédelek, rosz ötlet volt))
  • bcrics
    #7714
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kannibalok visszaemlékezeseinel amikor kiszedik a kiscsajt a vagonbol, az a vki mintha Negan karaktere lenne? Ő csapja fejbe majd egy bezboz utovel glennt a kepregenyben

    Utoljára szerkesztette: bcrics, 2014.10.13. 14:24:04
  • Zenszkij
    #7713
    mi történt, tán volt végre valami zombi para, nem csak részegedjünk le egy erdei viskóban
  • BoneDragon
    #7712
    Mivel magasra tette a mércét, kíváncsi leszek hányadik résznél jön megint a sírás, hogy unalmas.
  • Kaplan
    #7711
    Te jó Isten! Ez a rész, ez, hát mindent vitt... Hihetetlen, hogy milyen gyorsan elrepült a két évad közötti várakozást, de megérte! Most már újra értelmet nyertek a hétfőim. :) Iszonyat beteg volt.
  • Effe88
    #7710
    amúgy jó kis sorozat ez, utóbbi 1-2 hétbe volt egy kis szabadidőm és végig daráltam az egészet:D (jó nem egy maffiózók vagy egy wire de azért ez is ott van a toppon....)
    jó volt ez a tegnapi rész is , külön öröm, hogy ha jól láttam a végén még egy újabb ex-wireös színész is fel fog tűnni ( cutty és d'angelo után carver őrmester jön:D)
  • Effe88
    #7709
    igen
  • Kongy
    #7708
    A végén stáblista után
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ki az a csávó? aki segített anno 1. évadban Rick-nek, aztán találkoztak vele, és kicsit zizi volt mert meghalt a fia?
  • Kongy
    #7707
    Páázmek, micsoda évadnyitó volt ez. Nagyon beteg. Ezután minden rész unalmasnak fog tűnni, figyeljétek meg.
  • bcrics
    #7706
    Te jó isten, milyen évadnyitó volt ez....
    Nem térek észhez, ilyen nincs, ez vmi elképesztően zseniális volt:D
    Aztakurvaeget neki,
  • Madi92
    #7705
    Jó ezeket olvasni, nekem eddig sem volt semmi bajom, szóval este recska party lesz?:D
  • Narxis
    #7704
    Ez az évadnyitó a sorozattörténelem évszázad évadnyitója volt. Nagyon durva. Magasra tették a lécet.
  • zaki
    #7703
    magyar felirat

    riszpekt a gyorsasagert :)
  • G_ArchAngel #7702
    Ja es annyi, hogy nezzetek a kovetkezo resz ajanlojat, mert meg utana is jon meglepetes.
  • G_ArchAngel #7701
    Hat ez kurva jo resz volt. Remelem ez marad a szint az egesz evad alatt.
  • sz4bolcs
    #7700
    Bazz, 4. évad 1. részében az a 3 kérdéses teszt... epic
  • Evoluti0N
    #7699
    De.
  • Austin Bailey
    #7698
    nem vasárnap jön az új évad?
  • Kaknub12
    #7697
  • eddaniel
    #7696
    vigyázz a szádra, zombie
  • Zenszkij
    #7695
    nem volt meglepő, Trónok mellett ez a legmenőbb sorozat
  • G_ArchAngel #7694
    Ja, es most le kellene irni, hogy vetites utan azt irunk, amit akarunk, nincs spoiler, amig valaki nem nezte meg, addig ne olvasson a topikba es akkor nem lesz hiszti.
  • Jim Morrison
    #7693
    minek, van új rész ha jött sok új hsz a sorozat topikjába :D
    ezek szerint rossz lett az új évad és berendeltek egy újat, hogy csináljanak egy jó évadot...

    eddaniel: vegyél vissza (ha nem akarsz büntipontot)
  • stargatelost
    #7692
    Amíg itt flameltek, mert valaki nem képes sorozatkövetőt használni, addig az AMC berendelte a 6. évadot :D
  • attiGT
    #7691
    szinkronos elég pocsék D: de kösz az infot
  • cylonflatus
    #7690
    Fél év? Gyökér.
  • Kaplan
    #7689
    Minden rendben Dani?

    attiGT: Vasárnap adják le, de mire itt feltöltik, az hétfő hajnal szokott lenni. Az évad pedig október 12-én indul, és szinte azonnal elkezdik a Fox-on szinkronosan is vetíteni.
  • eddaniel
    #7688
    vagy ha viccből írtátok akkor még szánalmasabb
  • eddaniel
    #7687
    okt 12-én vasárnap indul, és kb fél év késéssel keleturópában is nézhető lesz, csodálom hogy ennyit se tudtok pedig állítólag rajongók vagytok, gyökerek
  • attiGT
    #7686
    Most akkor mi a fészkes fasz van? :D
  • BoneDragon
    #7685
    Ha konkrétak akarunk lenni akkor vasárnap és az tegnap előtt. :P
  • Kaplan
    #7684
    Hétfő reggel szokták feltölteni a magra az új részt. De csak ezen a héten adják le az első részt. :)
  • BoneDragon
    #7683
    Az úgy vicces lenne, főleg hogy vasárnaponként szokott lenni.
  • attiGT
    #7682
    Mikor lesz az uj resz? Nem tegnap kellett volna? ncoreon meg semmi
  • RatBaG #7681
    http://imgur.com/gallery/DFcVn
  • RatBaG #7680
    http://index.hu/kultur/media/2014/10/01/ahol_a_zombik_is_sargadinnyet_esznek/
  • desigo
    #7679
    Patakvérrel indít az ötödik Walking Dead-évad

  • Prof William
    #7678
    Az majd a második részben lesz. :)
  • BoneDragon
    #7677
    Azt hittem azt Beth síkosítására fogja használni.
  • Prof William
    #7676
    Kiderült hogy Carl eldugott még egy bödön pudingot a hátizsákjában. Ezzel síkosította a zára, amit így sikerült félrehúzni. A maradékot földre öntik, majd amin elcsúsznak berohanó brigantik.